Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A wiez co byc konkretnie chciała? Chłopca czy dziewczynkę?? Może sobie wyśnisz synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej jestem za dziewczynką, ale mój mężuś mówi że na sto procent będzie synek....więc niech będzie jak on chce.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj jest tak, że kobieta chce córeczkę, a mężczyzna syna:) Ale i tak szaleja za tym kto sie urodzi:) U mnie tak samo jest tak u Ciebie, więc chce od razu dójke, żeby nikt nie był pokrzywdzony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak by było najlepiej.... w sumie jeszcze nie wiem czy jest jedna dzidzia czy dwie, bo jak byłam ostatnio to był na razie pęcherzyk widoczny...... hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety narazie nic nie wychodzi:( Widocznie trzeba jeszcze poczekać... Starm sie jak najmniej o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyna:) CzarnaOna czy masz na imię Karolina? Ja nie pamiętam czy napisałam w mailu pseudonim, ale jak coś to Lucyna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem Karolina:) Gin mi nie przepisał tabletek, sama sobie kupiłam ziołowe, Castagnus i olej z wiesiołka, na uregulowanie cyklu i lepszej jakości śluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miało być Cześć dziewczyny:) Ja właśnie też dochodzę do tego kto to mi wysłał zaproszenia na nk.Rozpoznałam Czarną, a r t c(chyba taki pseudonim) i chyba everlast i jeszcze ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy nie mam problemu z zajściem przez tabletki, które biorę.Muszę zapytać mojej endokrynolożki jak będę za 2 tygodnie na badaniu TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie poznałam, bo ma sklerozę :P Karolinko właśnie oglądam Twoje zdjęcia :) Właśnie jestem na tym jak leżysz sobie ze śliczną dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To własnie moja chrześnica;):) Julia 4,5 miesiąca;) Uczyłysmy sie z jej mamusia do ustnej matury z polskiego:) Która miałyśmy na drugi dzień. Ja też Twoje obejrzałam:) Suuuperr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.Ja też muszę chrześnicy kupić szatkę do chrztu.W sklepach kicha i szukam na allegro.Znalazłam jedną śliczną, ale napis jest naklejany a nie wyszywany więc odpada.Chyba, że ja wyszyję.Muszę kupić złotą nitkę i spróbować.W sumie to zdolności manualne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zawsze chrzestna wyszywa... Ja wyszywałam dla Julki,a dla mojego poprzedniego chrzesniaka, wyszyła moja Mama.. Z tym wyszywaniem dla Julii, to bło tak, ze dzień wczęsniej pojechałam z Kochaniutkiem na ilpreze na plaże, wróciłam na drugi zień, zmasarowamna, tzreba sie ogarnac, wykapac, umalowac itd, a ja w proszku i na chollernym kacu. zaglądam do szuflady, a tu szatka niewyszyta, Mamuśka miała mi wyszyc dzięń wczesniej ale zapomjiala, wiec ja z turbanem na glowie, wyszywalam szatke... nasteopnie punkt kulminacyjny, spowiedz, psozlam do spowiedzi,a ksiądz, że da mi rozgrzeszenie ttlko pod warunkiem, ze w tym roku wezme slub:D:D:D:D: to jakas totalna porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała twój też:) A ta waidomość na nk, pisaam do kolezanki, która jest poniżej Ciebie, sorki... Ale miło wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci napisałam na nk idę na Zarządzanie Administracją.Boję się jak cholera, bo tam dużo matmt, ekonomii, a ja kompletny tłuk w takich rzeczach.Jestem typową humanistką, zawsze 5 z języka polskiego i w dodatku dużo prawa, a ja nie cierpię kuć na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha heheh a z tą szatką i spowiedzią to super w ogóle hiihih :D Bo na allegro już są wyszyte taką piękną czcionką, ale te znowu szatki mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... Mała damy rade, ja poszłam tam dlatego, zebvy isc... nie czuje jakiegos strasznego powolania... NIe wiem, co chce w zyciu robic, wiec dlatego ide na ten kierunek, poniewaz nie chce przerywac nauki, bo wime, ze jak przerwe to pozniej juz mi sie nie bedzie chcialo isc... A byc moze przez najblizsze 3 lata nie dowiem sie c chce w zyciu robic, przez ten czas zrobie licencjat :D:D:D:D jedno wiem na pewnoe, chce dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe niestety takie życie :) Ksiądz jeszcze zapytał czy rozumiem, więc odpowiedziąłam, ze tak, ale nie spytal czy obiecuje:):) rozumiec a obiecac to co innego:))::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wiesz co siedze tak przed kompem w koszuli nocnej, łózko nie zaścielone, żaluzje zaciągnieteL:) Pierwsze co zrobilam to wlaczylam koma, poszlam umyc zeby i wrocilam, zeby to podstawa, reszta moze poczekac;d;d;`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja też szukam swojej drogi.Studiowałam pedagogikę, ale przerwałam, bo stwierdziłam, że to nie dla mnie. Więc idę na to. O to może Ty też z burzkiem będziesz studiowała.Dobrze, że nie będę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×