Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja caly dzień spendzilam z roczną córeczką znajomych bo wpadli donas na cały dzionek,super mala :) :) everlast trzymam kciuki za ta twoją drugą kreche. ja @ dostaje za tydzień,ciekawe czy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie to liczę to coś mi się wydaje, że po prostu mi się zaburzyła cała gospodarka hormonalna i stąd takie dziwne wyniki. Ostatni raz się kochałam 18 sierpnia to jest ok 20 dni temu, to czemu test który robiłam 3 dni temu wyszła jedna krecha? Zagnieżdżenie nie trwa ponad 2 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam test paskowy kupiony z allegro wynik odczytuje się po 5 minutach. Zrobiłam jeszcze jeden i ta druga kreska jest naprawdę bardzo blada. Mój Mąż pojechał do apteki po test płytkowy, ale wykonam go z porannego moczu, a nie popołudniowego czy wieczornego tak jak zrobiłam dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć sorry ze tak długo sie nie oddzywałam ale nie miałam kiedy powiem wam ze w czwartek powinnam dostac @ i do tej pory nic. w czwartek i piatek bolał mnie brzuch ale tak wyzej a w sobote tak jak na okres ale nie dostałam a dzis wogule mnie nie boli i okresu nadak brak. juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - odczekaj jeszcze, poczytaj jak jest u mnie, 3 dni po spodziewanej miesiączce jedna krecha na teście, 8 dni po spodziewanej miesiączce jedna krecha, 10 dni po spodziewanej miesiączce druga krecha bardzo słaba. Też nie wiem co myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co o tym myśleć mam mieszane uczucie dam jeszcze sobie trochę czasu. Pobolewa mnie podbrzusze jak na @. Jutro po pracy podejdę do przychodni która jest niedaleko mnie, może będzie jeszcze czynna to postaram się umówić na jakąś wizytę w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, zrób sobie z krwi betę HCG- nie musisz być na czczo i o kazdej porze dnia i nocy....i zapisz sie do tego lux medu- to mozesz zrobić chyba w każdym czasie :) Imprezka udana...jutro sie rozpiszę.... Dziewczyny, ja nie chciałam pisać, bo nie chciałam sie nakrecać, powinnam dostać @ 15 wrzesnia, a 2 dni po owulacji (wiem to na 100%, ze była) i po przytulaniu z mężusiem kłuło mnie w macicy- jakby ktoś szpile wbijał, tak jak podczas pierszego zapłodnienia......moze się myle, lub zbyt wsłuchuję w swój organizm, ale dzis mi twardnieją piersi, i strasznie kłuł mnie prawy jajnik....a poza tym żadnych innym objawów które mogły by sugerować odmienny stan.......jeszcze dużo czasu na test, wiec nie szalejmy.... kochammegomisia, bardzo mi przykro- zodiakalne panny są bardzo fajne, a Twój facet chyba Cie nie docenia, więc...... Wszystkiego najlepszego dla Ciebie z okazji urodzin :* BUziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast skoro na dwóch testach wyszła Ci blada druga kreska, to wydaje mi się, że 2 testy by sie nie pomyliły..... Zobaczysz, że okaże się, że jesteś w ciąży... A co do pozostalych testów.. Wiem, że to dziwne, ale być może mialaś za niski poziom HCG, żeby wykryl ciążę. wiem, że to wątpliwe, ale tak jak wczesniej pisałam, Matka Natura działa cuda):):): Trzymam kciuki, żeby sie udało:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Everlast czekam z niecierpiwością na wiadomość co z trzecim testem płytkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki a ja znów nie dostałam dziś zle sie czuje mam jakby nogi z waty i mi sie w głowie kręci nie wiem możę to przeziebienie bo temp mam 37.3 Ewerlast ma racje poczekam jeszcze pare dni i zrobie test oczywiscie jesli wczesniej nie dostane@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast skoro dwa testy wyszły ci pozytywne to tez mysle że to musi byc ciąża. Monia KAt ja tez tak miałam jak ty dziewczyny jaki test jest najbardziej wiarygodny bo nie wiem jaki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes podobnież najlepszy jest Quick Vue.. Ale dla kżdej z nas będzie najlepszy ten, który pokaże nam dwie kreseczki:) Ale Agnes mimo wsyztskom polecam Quick Vue, cieszy się najlepsza opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powinnam dostać okres... Chciałabym dostać w najbliższych dniach, tak max do tygodnia, wtedy bym wiedziała, że CASTAGNUS działa... A tak, tracę wszelkie nadzieje na to, że cokolwiek ureguluje mi cykle... Chyba jedynie tabletki anty, lecz to się wyklucza z staraniem... W ogóle jakiś dzień mam dziwny.. Jakiś dół mnie lapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupie ten o którym mówisz jesli będzie. czarna ona ja tez mam humor do bani chyba przez ta pogode bo czuje sie okropnie nie wiem kiedy robic ten test bo boje sie rozczarowania a z drugiej strony ciężko żyć w niepewnosci tymbardziej ze jakas nadzieja jest bo już od czwartku mi sie spóznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest może ktoś?????? ja przez ostatnie miesiąće miałam regularne cykle co 28 dni ale mogło sie cos zmienic w tym miesiacu bo był on dla mnie stresujacy ciekawe jak tam ewerlast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- mnie tez zastanawia jak wynik testu u everlast fajnie by bylo gdyby zaciazyla......dla nas to by byla taka nowa dawka pozytywnej energii i optymizmu ze jednak moze sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy za parę miesięcy albo nawet lat będziemy tu pisac o swoich pociechach bo napewno wszystkie wkońcu zaciazymy. trzeba będzie zmienic nazwe wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciekawe ja bym chciala:) i wtedy spotkalybysmy sie wszystkie razem....na zywo:) fajnie by bylo w koncu kazda z nas zajdzie w ciaze:)jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle. trzeba byc dobrej mysli poszłbym do apteki kupic ten test ale mi sie nie chce może potem kupie i może w najblizszych dniach zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jakos nie mogę sie zebrać a możę bardziej boje sie tego rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej czy pozniej bedziesz musiala zrobic test....im szybciej tym lepeij bo bedziesz mogla rozpoczac nowe starania jak ja:) tylko narazie nie mam z kim moj R wraca dopero za 7 dni.a jutro ma urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym mojego ciagle nie ma w domu przyjezdza raz na 2 tygodnie na weekend no czasem raz na tydzień i jak tu cos zaplanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×