Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Przeczytałam i stwierdzam, że nie warto podpisywać tego sprzeciwu... Tekst napisała osoba, która prawdopodobnie nie zna się na systemie pomocy społecznej i na Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym w Polsce:P Sam zaś fakt wprowadzenia tak szerokiego systemu kontroli przemocy w polskich rodzinach uważam za bardzo zasadny pomysł! Każdy, kto się interesuje choć trochę polskim prawem i systemem opieki nad rodziną powinien rozpoznać, że z pewnością jeśli ustawa nawet przejdzie, to realizacja tych zamierzeń nie będzie wyglądać w przedstawiony sposób... No ale cóż, najważniejsze to umieć przedstawić odpowiednio argumenty które trafią do ludzi nie znających się... Sprawa ubezpieczenia od męża stoi w miejscu, za to mam plan awaryjny dzięki stronie NFZ-tu:) Hehe... Więc nie będzie tak źle:) Musze jeszcze zadzwonić do szpitala w strzelcach dowiedzieć się tego, co chcę się dowiedzieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie... Ja wlasnie wczoraj wieczorkiem myslalam o naszej Agnes, co sie z Nia dZieje? Napisz cos Bo sir martwimy!!! Zakleta I inne tez.... Ile mozna czekac :P no to u nas po pogodZie, cieplo ale pochmoornie bedIe padac caly weekend.... Ja na weekend jmam planoof a planoof, w sobote do NY do kuzynoof trzeba ich odwiedzic now widzialam sir. Nimi I'd swiat bozego narodzenia.... W niedziele do kuzynoof I'd strony meza.... I po weekendzie... Wiecor co jakos mi tygodnie szybko leca, w poniedzialek mam warzenie ze jak to sie nedziekuie ciagnelo, a tutaj juz czwartek, jutro piatek I weekend, czas jak glupi leci.... A ja jeszcze tak daleko do bycia gotowa, jak mi we weekendy zaczna tak uciekac to sir Noe wrobie do maja ze wszystkim dla malucha, pozatym jesCze prawie nic nie mam.... Tzn tylko to co dostalam, w sumie to spro ale nic nie what przygtiwane ani poskrecane.... Maz bedzie mial robote, ale gadalam z nim ostatnio I mowi ze chce jeszcze troche zorganizowac te pokoje zeby kazda sciana ne byla zawalona meblami, chce pozmieniac troche, mniejsE biorko tv powiesic na scianie co by bylo wiecej podlogi I miejsca do latania... Takze wierze ze za tydZien sie za to wezmiemy, mialam to robic w ten weekend ale wyskoczyly nam dwie odwiedIny, a ze maz w sobote Noe pracuje to trzeba korzystac Bo kto wie kiedy bedIe nastepna Wolna Sobota.... Lece sYkowc mala, musze jechac na zakupy, kuzyni maja urodziny, kizynka w sobote cioci we wyorek a wujek za miesiac ale chce juz wszystkim prezencik dac, a moze cos tez dla aristy I scherzy znajde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też będę wyczekiwać pana listonosza!!! choć mój zamiast zapukac i dać paczkę za każdym razem jak coś zamówię twierdzi ze nie zmiesiciło mu się do koszyka rowerowego i zostawia awizo, juz nie raz byłam taka zła na niego ale cóż nic nie zrobię dobrze ze chociaż w kilometrowej kolejce nie muszę stać bo od razu mnie wpuszczają do okienka :D mam taki mały pomysł na prezencik dla Artc a no bo: moi teście jadą do Stanów około 30 kwietnia i mogłabym przez nich podać jakąś małą paczuszkę dla Artc co wy na to? tyle ze musi byc to coś niewielkiego zeby wzieli do toreb a na miejscu poprosiłabym ich o wysłanie w lokolnej poczcie...... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast dziękuje bardzo za wyłożenie pieniędzy dla dziewczyna na prezenty,tak jak obiecywałam jutro przed pracą lecę do banku i wysyłam ci kasiorkę. scherza co do twojego pomysłu na prezent dla ARTC to ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza- ja też przychylam się do wniosku! No...dziś mam ochotę zjeść większy obiadek- tzn. zupkę pieczarkową mam i troszkę ziemniaczków...hehe... Ankiet mam na razie 14, cholewcia... Jak tu zmobilizować te mamy do ich odsyłania? Był dziś Pan właściciel, wziął pieniądze...i zachwycał się moim kotem:D Miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ja jak najbardziej da Arct się zgadzam:):) Tylko trzeba pomyśleć co to ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista a jakie sa wymogi twojej ankiety? Wystarczy, że bedzie młoda mama czy musi być młoda mama studentka?? Bo moja przyjaciółka zostanie 2 raz Mamą, urodziła dziecko jak miała 20 lat. Tzn urodziła dzień przed 20 urodzinami więc miała 19:) No a teraz ma 21 i w czerwcu rodzi. Moze się nada, co??? edna ankieta do przodu? Tylko własnie nie wiem czy moze być. Da znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co ja widze jakies pomysly z prezentami za ocean bedziecie wysylac..... nieladnie dziewczynki nie ladnie... ja wlasnie wrocilam z zakoopkoof, powiodly sie.... mam male upominki dla dziewczyn, odrazu mowie to nie zabarwka, bo takie maluszki zazwyczaj maja zabawki gdzies, lepiej miec cycka czy butelke... cos co wam sie przyda napewno... tego nigdy nie za malo jak sie ma dzidzie... :P takze bde pakowac dzisiaj, jak tylko znajde pudelka w domku i wysylam jutro :P albo w weekend zalezy od tego jak pakowanie mi pujdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast wysyłam ci pieniądze na konto przez internet daj znać czy doszły bo robię to pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie dowiadywalam o przelew pieniarzkoof bomyslalam ze moze i bym zaufala banku... ale wysylajac sume mniejsza niz 100% musze zaplacic extra za ubezpieczenie tych pieniedzy 30$... skladke robilyscie po 100zl? w takim razie bym musiala wyslac 30-35$ i do tego ubezpieczenie pieniedzy 30$.... co to za pomysl.... takze mimo wszytsko oplaca mi sie wyslac od siebie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba wysłałam bo mi pociągneli z kąta pieniądze ale everlast napisz jeszcze czy doszły na 100%. ARTC no to rzeczywiście tobie się nie opłaca tych pieniędzy wysyłać, niech zostanie tak jak jest,a my się składamy po 10 zł tylko a nie po 100 zł he he :) takie skromne te upominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...właśnie leci odcinek "Pierwszej Miłości" gdzie Paweł poszedł do więzienia i wyobraźcie sobie, że to więzienie w moim rodzinnym mieście, w Oleśnicy:D Tam to kręcili. Znajomi niektórzy mieli frajdę jak widzieli Pawła i robili mu zdjęcia:) AR_CT- dziękuję...wzruszasz mnie:* To czekam na podwójnego listonosza:D Czarna- może być! Oczywiście, przyjaciółka może wypełnić ankietę:) Masz rację- zawsze to jedna do przodu! To podaj mi tylko maila, na który mam wysłąć kwestionariusz do wypełnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sut mialam na mysli 10zl... hehehe :P to tym bardziej by mi sie nie oplacalo wysylac... bo oplata za wysylke pieniedzy byla by 30$ a przezylka 5$ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za pomylke w kwotach, ale od ponad 5 lat nie uzywalam zlotoowek.... i uwierzcie mi jakos niemoge spobie wyobrazic czy 100zl to duzo czy malo.... :P glupie ale prawdziwe, bylam goofniara jak bylam w PL... tutaj dopiero zaczelam doceniac pieniadz... w PL mamusia kupowala co trzeba bylo kupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak pomysle ze za fajki placilam 5 zl... to wtedy mam poroownanie,a tak na szybkiego to jakos nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista właśnie przełączyłam na ten film i patrze z uwagą na to twoje rodzinne miasto, o nie reklama he he he. Artc zalezy dla kogo 100 zł to dużo czy mało,dla mnie np. dużo.mam co jeść przez cały tydzień za te pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artc kiedy to było jak fajki kosztowały 5 zł he he tera najtańsze to z 8 zł kosztują,boże kiedy ja to cholerstwo rzucę, tyle kasy na to idzie,za 100 zł to mamy na tydzień fajek z moim S. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar ct napisz mi na nasze klasie co to za upominki dla dziewczyn:) Bo bardzo ciekawa jestem, a niestety nei zobacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witam was dziewczyny ja zyje tylko mam tyle pracy i jak przychodze od niej to zaraz sie klade do spania no i wiecie czekam na usg bo byla we wtorek polozna zalozyla mi karte ciazy ale musze miec jeszcze jedno usg zeby potwierdzic w 100% ktory to tydzien ale polozna powiedziala ze to 2 miesiadz tak polozna bedzie prowadzic moja ciaze bo tu tak w anglii jest narazie czuje sie tak sobie boli mnie zoladek i czasami kuje mnie w lewum jajniku aha i a zoladek mnie boli bo biore duphaston na potrzymanie no i bola mnie juz cycochy wiecie troche sie martwie bo jeszczed nie widzialam serduszka mojego malenstwa ale napewno jest wszystko oki bo by dawalo jakiez zle znaki niedlugo sie odzwe sorki ze niemam czsu dla was jak bede juz spokojniejsz to bede sie czesciej ocywac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale Paweł w tym więzieniu jeszcze posiedzi, więc pewnie zobaczycie jeszcze moje oleśnickie więzienie:P Dziewczyny...zaczęłam czytać o zzo, okazuje się, że najczęściej nawet jak ktoś chce zapłacić, to odmawiają i wymigują się np. brakiem anestezjologów:( Kurczę, chciałabym mieć poczucie bezpieczeństwa, że jak sobie nie poradzę, to nikt mi nie powie, ze nie da rady bo coś tam, coś tam... Cholera jasna, w jakim my żyjemy świecie? Jak się dysponuje grubą kasą i stać nas na prywatną klinikę lub położną do domu to można sobie rodzić jak się chce... A tak to zdane jesteśmy na personel i nawet jakbyśmy ich tam wszystkich pobiły, to jak się uprą...to nie ma na nich siły:( No, ale nie chcę się sugerować samymi opiniami, chcę zadzwonić do tych Strzelec i zapytać o to. I ciągle przekładam to, by zadzwonić:P Może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca- to życzymy, by wszystko było w porządku i czekamy na wieści! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny...powiem Wam, że byłam przed chwilą w łazience i dopadło mnie...rozwolnienie:/ Ja tu walczę z zaparciami, nawet niezłe tego skutki widzę... A tu nagle po tej wizycie zrobiłam się lżejsza o jakieś 2 kilo:D Może to okropne, że tak o tym piszę, ale cóż, organizm się oczyszcza...ciekawe, czy w moim przypadku będzie to symptom rychłego porodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty:)? Tak szybko?! Super, Czarna:* To już 16 ankiet mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka585
OKRES POWINNAM MIEC 7 MARCA POBOLEWA MNIE PODBRZUSZE I ZAUWAZYLAMA TAKI SLUZ JAK BUDYN CO O TYM MYSLICIE TEST ROBILAM NEG. LEKARZ NARAZIE NIE MOZE NICZEGO POTWIERDZIC ANI WYKLUCZYC PROSZE O DOPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak pomysł z prezencikiem dla Artc akceptujecie to w tym wypadku żeby było łatwiej ja sie tym zajmę, tylko pomyślmy co by tu kupić-albo niech Artc da nam jakąś wskazówkę ...... :D no i adres do wysyłki na meila poproszę Artc :D mam nadzieje że Dominiś da mi trochę wolnego zebym tym się zajeła.. jest trochę czasu jeszcze na to... a tak w ogóle kto w kolejce po prezencik teraz?????? muszę tabelkę odszukać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Marzenko... nawet po terminie spodziewanej @ na test może być chwilowo za wcześnie, podobnie, jak na potwierdzenie ciąży przez lekarza, bo może być po prostu jeszcze nic nie widać. Uzbrój się w cierpliwość lub zrób laboratoryjny test z krwi, on wykrywa szybciej ciążę:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×