Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Scherza- teraz czas na Everlast a potem na AR_CT...i na Agnes- ale ona coś się nie odzywa:( A potem MoniaKat:) A potem monisia i Czarna:P (życzymy Wam tego, kochane, bo nie będzie tak, że Wy się na nas składacie a my na Was nie:P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRAWDZIŁAM W TABELCE NASTĘPNA JEST AGNES (miejmy nadzieje ze się do nas odezwie niebawem) , PÓZNIEJ- EVERLAST I ARTC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz...to mi się coś pokićkało:P Scherza- jak się czujesz? Masz jakieś przeczucie co do daty porodu, np. że "Urodzę w niedzielę!" czy coś takiego:)? Coś oprócz obniżenia brzuszka obserwowałaś jeszcze? Ja bym chciała tylko, żeby mój mąż był w pobliżu jak się zacznie... Z nim bezpieczniej. No i żeby w szpitalu wszystko ładnie poszło, z porodem rodzinnym, z opieką i atmosferą i bez komplikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista szybko działam, mam nadzieję, ze dobrze est zrobione;). Kurde B odesłała mi ją a ja patrzę, na żółciutko popodkreślane:) Nudzi się jej;) Scherza trzeba pomyśleć nad prezentem dla ARCT, chciałabym żeby to bło coś polskiego:) Zaraz składamy się dla Everlast:) Wiecie co dziewczyny, boję się, ze jak urodzicie to odejdziecie z topiku i zostanę sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay pudelka zakupione Noe moglam wdomu znalesc odpowiedniego rozmiaru.... DZisiaj wieczorkiem bede pakowc no I jak jutro w ciagu dnia dam rade to wysle.... Nastepne w kolejce Agnes I everlast.... Dla chlopca I dziewczynki ;) puzniej moniakat....a potem czas na czarna I monisie.... DIewczyny, scherza to bardzo Milo z twojej Strony ze pomyslalas o mnie..... Tak mi Milo na serduszku sie zrobilo.... Gdzie dokladnie twoirodzoce w stanach beda? Co by ich przesylka za duzo nie kosztowala... Jesli chodzi o prezent to ja sie zdaje na was kobietki... Nie podpowiadam wy sobie cos wymyslcie ;) Monisia cZarna zaraz wejde na NK I napisze wam co mam dla dziewczyn, a jak nie dam rady teraz to jak wrooce do domku... Postaram die to zrobic zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja już czuje się bardzo zmęczona oprócz tego dnia co miałam przypływ energii :D , poza tym często boli mnie podbrzusze jak na okres i czuje małego naprawdę nisko, twardnienie brzucha raz na dzień, piersi mam z dnia na dzień coraz bardziej większe i bolące no i wiecej białego śluzu...plus to ze jest mi strasznie gorąco jakby w domu było z 40 stopni... masz coś podobnego ?? Czarna ja nie odejdę - przynajmniej nie zamierzam, czytam fajną ksiązkę a tam podają takie info ze chciałabym to wykorzystać i tak ustalić sobie plan dnia zeby mieć czas zeby nie latać w piżamie do 16 i mieć czas tez dla siebie, oby się powiodło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTC teście lecą do Nowego Jorku będą tam 10 dni także i blisko i na pewno im się uda wysłać takze nam będzie miło ze ty też cos od nas dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza trzymam kciuki, zeby tak było:) :) A ja teraz zamówiłam sobie "Kobieta- geografia intymna" :) Podobnież bardzo fajna. A tak poza tym jaka ksoążkę możecie mi polecić?? Uwielbiam czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam recenzję o ksiązce ,, Pustynny kwiat,, bardzo dobre , film wchodzi do kin jakoś pod koniec marca na podstawie tej ksiązki, ale wolałabym najpierw ksiązke przeczyać- wzruszająca opowieść somalijskiej modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co lubię czytać bardzo lubię, ale wyszukiwać mi się nie chce. Więc wile na łatwiznę, żeby ktoś polecił, a może i mi do gustu przypadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza wygląda na ciekawą ta książka. Wydaje mi się, ze sporo w tym miesiącu pójdzie na literaturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by by ja lecę w kimonko!!!! mój R krzyczy na mnie że za dużo przy kompie siedzę,ehhh chyba to prawda!!!!!!PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay, czrnaona, monisia, napisalam wam na NK co dziewzynki dostana.... Mam nadzieje ze Noe pomylilam osoob I wyslalam do dobrych dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, Arista muszę Wam napisać, bo nie wytrzymam. Arct kupiła Wam wspaniałe umominki. :) Ale, że to niespodzianka, to nie napisze co, ale suuuppppeeerrrr są. Kochana nasza ciocia z Ameryki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochane, dziś zabiegana bardzo- jutro dopiero wieczorkiem napiszę!!!! BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już śmigam spać, wykąpałam się powolutku, mąż mnie ogolił jeszcze, hehe...:) Tylko odpiszę na pytanie. Scherza- co do mojego "stanu" to mąż, mama i kumpela mówiły, że nieco się obniżył brzuszek. Czuję ogromne parcie na pęcherz, w ogóle mogłabym nie wychodzić z łazienki, bo co rusz tam biegam:P No i to rozwolnienie dziś... Nie mam apetytu, jem, bo wiem, że powinnam, do tego jem mało i rzeczy bardzo lekkie, do tej pory mogłam się objadać, teraz chyba moje ciało chce się oczyścić... Za to piję znacznie więcej. Też czasami zaboli mnie podbrzusze, zwłaszcza jak mała się rusza, poza tym czuję, że tam mnie uciska najbardziej. Wczoraj wieczorem i dziś wieczorem dostałam takiego kopniaka, że porządnie zabolało... Psychicznie to ja teraz mam właśnie przypływ energii- jakbym nie wiedziała, że mi nie wolno to chyba bym poprzestawiała co nieco:P A tak jak mówię- dziś w nocy obudził mnie ból pleców. Piersi też mam większe, strasznie wrażliwe mam zwłaszcza sutki, ich dotykanie staje się wręcz bolesne. A co do śluzu, to więcej nie widziałam żadnych fragmentów czopa śluzowego, za to jest mi rankiem mokro- nie wiem, czy to przez parcie na pęcherz czy po prostu kwestia innego "nawilżania" pochwy? Ale zawsze ona była dość "mokra" hehe... No, to tak dość szczegółowo opisałam... A co do pytania Czarnej- ja też nie mam zamiaru odchodzić! Za bardzo Was polubiłam:* Mamy wiele wspólnych tematów, poza tym moje kontakty towarzyskie od czasu ciąży znacznie się ograniczyły...a z Wami to jak z psiapsiółkami najlepszymi:) Scherza- jeszcze co do Twych planów w kwestii organizacji czasu i wygospodarowywania go nieco dla siebie- jaki tytuł ma ta książka? Chętnie też poczytam, bo tego się właśnie obawiam bardzo- że przyjmę rolę matki-polki, która lata pół roku w pidżamie i non stop nawija o kupach i kaszkach, a z ludźmi nie widziała się od porodu...:P Boję się, że z mężem ciężko będzie nam wypracować nowy system obowiązków, choć on w tym względzie jest elastyczny i kochany:) Także chętnie dowiem się, jak można sobie ułatwić życie:) Dobranoc, buziaki:* P.S. AR_CT- Czarna tak mnie nakręciła na ten upominek od Ciebie...aż się nie mogę doczekać tej paczuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jak przeczytalam pierwsze slowa to az mnie zagotowalo.. myslalam ze wypaplalas.... hehehe :P no ale niespodzianka to niespodzianka ... w sumie nikt nie mowil o niespodziankach,ale niech jest :P dzieki za mile slowa, tera zczuje sie lepiej, ze jednak dobrze wybralam :P nie pamietam nic o pisaniu o odchodzeniu, ale jak ze bym mogla, jestescie jedyne w swoim rodzaju nigdzie indziej bym was nie znalazla, czuje sie jakbym was znala cale zycie, mimo tego z enigdy was na oczy na zywo nie widzialam.... czasem sa dni ze nic nie pisze ale ciagle was podczytuje.... apropo organizacji.... fajnie ze zaczelas temta scherza... ja ogolnie jestem zorganizowana, nie lubie miec balaganu wszytsko ma swoje miejsce jak cos nie mam miejsca tzn ze jest mi nie potrzebne, nie lubie jak cos mi sie placze pod nogami itd.... w pracy udaje mi sie z moja organizacja wiem gdzie co jest bo w sumie szefowie tez calkiem zorganizowani.... nigdy o niczym nie zapominam, zawsze mam wszytsko przygotowane, mowie o ubraniach na zajecia, przekaskach, jak mala byla bejbi, mleko itd.... nigdy o niczym nie zapomialam. i czuje sioe w ten sposoob ze im wiecej rzeczy mam na glowie tym bardziej zorganizowana jestem.... jak sa czasem dni ze np mam tylko najmlodsza bo szefowa wezmie starsze np na narty to w taki dzien nie zrobie praktycznie nic, ale jak mam cala trojke i musze ich zawiesc przywiesc nakarmic przebrac itd... to do tego zrobie jeszcze kupie innych rzeczy.... mam nadzieje ze mi to sie nie zmieni, bo podoba mi sie moja organizacja, z zamknietymi oczami moge znalesc wszytsko co mi potrzebne.... zawsze pamietam gdzie co jest, i dokladnie jak ktos sie mnie pyta to wytlumacze ktoora polka w ktorej szafie po ktorej stronie, poniewarz tam jest na to miejsce... :P sorki... le chcialam opisac dokladnie, fakt mam dni kiedy wchodzac do domu rzucam sweter na szafke a nie na wieszak, buty wrzucam w kat ide do sypialni i klade sie do lozka, ale nastepnego ranka zanim wyjde z domu wszytsko uuz jest na swoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza wlasnie patrzylam na twoje zdjecie na email.. czy ty farbowalas wlosy bedac w ciazy.... ja juz mam takie ochydne odrosty ze wstyd.... i sie zastanawiam czy farbowac czy czekac... farbowalas sama czy u fryzjera, robila to farba natyralna czy jak ona sie tam zwie czy normalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT, a ja juz mam wielkościowo podobny brzuszek do Twojego.....aż się boję końca...ale brzuszek ślicznościowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, obawiam sie, ze masz lekki wyciek wód płodowych.....ja też tak miałam z rana, ze miałam mokro jak mi sie sączyły wody.... Uciekamy do babci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja oczywiście też jestem za upominkiem dla dzidziusia ARCT. :D Jeśli chodzi o mnie to macie jeszcze czas, więc spokojnie. Mam nadzieję, że u mnie nic wcześniej się nie wykluje, bo nie będę przygotowana. :P monisa- nic się nie stresuj z tym przelewem, to jest przelew pomiędzy dwoma różnymi bankami, więc nie odbędzie się tak błyskawicznie, dziś powinien koło południa być. ;) Nie wiem jaka u Was jest pogoda, ale u nas jest niestety biało :O, zimo wróciła pełną parą ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki !!! Arista ta ksiązka to Język niemowląt - Tracy Hogg kupiłam na allegro i naprawdę otworzyła mi oczy na wiele spraw. Zresztą wcześniej parę osób szczerze mi ją polecało, czytam ją i sama polecam! Ja jestem też w miarę zorganizowana ale dzięki temu Łatwemu planu jaki opisuje jeden z rozdziałów ksiązki wydaje mi się ze będzie mi i tatusiowi łatwiej. Artc ja jak byłam około 2 tyg w ciązy to farbnełam włosy no bo nie wiedziałam o ciąży , pożniej 3 m-ce nie farbowałam a póżniej już co 1,5 m-cą robiłam farbe zawsze u fryzjera. Moja gin, powiedziała ze po 3 m-cu spokojnie mogę frbować a farba zawsze ta sama ale bez amoniaku. Oj Czarna nieźle wkręcasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVERLAST u mnie na razie śniegu nie ma i mam nadzieje, ze sobie puszek podaruje wizytę na mazowszu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×