Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

do jutra dziewczyny!!! ja śpiąca już jestem !!! miłej noki !!! pa pa buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza powiem ci że ja brzydulę zaczęłam oglądać dopiero pod koniec więc nie wiem jak on wyglądał na początku,ale jak go widziałam na żywo to szoku zaznałam,nie ogolony,spodnie w kroku to miał prawie na kolanach, ale ty mieszkasz w Warszawie to na pewno spotykasz "sławnych" ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa scherza, ja też pomału uciekam bo jutro na rano do pracy,brrr..... i znowu o 5 wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat....nie wiem, co powiedzieć, w oczach mi świeczki stanęły, jak zobaczyłam to zdjęcie i przeczytałam opis... Takie maleństwo, jeszcze niby nic nie wie, nie rozumie... a jakby wiedział, że ktoś go ratuje i chciał okazać wdzięczność... Monisiu, no to życzę, by sobie zapunktował jeszcze bardziej i by ich stosunki były co raz lepsze:) Scherza, jak Ty fajnie piszesz o sobie, z tym nosem i ustami...hehe... i z tym wyjściem w kapciach myślałam, że się posikam jak to czytałam i cały czas wracam do tego i czytam jeszcze raz:P Ja w sumie dziś sobie zdałam sprawę z tego, że jeszcze rok temu ważyłam 20 kilo mniej... Poważnie. Po odstawieniu tabletek, czyli w kwietniu przytyłam z 53 kilo tak do 58...A potem zaszłam w ciążę. No i mam 20 kilo praktycznie do przodu i jeszcze rozstępy:/ Ważę teraz 73. Nie wiem, jak ja to zrzucę. Masakra. A co do ankiet- mam ich 13, już napisałam II rozdział, teraz muszę czekać, aż zbiorę 20 ankiet i mogę jeszcze zrobić charakterystykę grupy badawczej...Ale mnie wkurzają te mamy, 90% które były chętne do wypełnienia, to teraz nawet nie raczą odpisać, choć widzę, że np. są na naszej-klasie, ale nie łaska odpisać, czy wypełnią, czy nie:/ ehhh... Mąż przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...to ja też się żegnam z Wami:* Jutro napiszcie mi jeszcze co sądzicie na temat tego przeczucia mojej teściowej i snu mojej mamy:) Bye, bye:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monia rzadko widuję kogoś sławnego, ale jak leciałam na Kretę w te lato to siedział obok mego mena Zagrobelny ze swoim chłopakiem :D, w dwie strony :D Ostatnio byłam w którejś z galeri to z Faktów widziałam babeczkę , a jeszcze parę lat temu byliśmy na imprezie z Mroczkami, Pazurą i z Kryminalnych , z Liszowską takze to tyle co widziałam nasze wspaniałe gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista co do wagi to ja jak się "odchudzałam" to ważyłam 58 kg a jak stwierdziłam że to nie ma sensu to dwa dni temu się zważyłam i patrze a tam 55 kg :) a ty schudniesz bardzo szybciutko bo malutka z ciebie wyssie wszystko i jak będzie już cieplusio to będziesz z wózeczkiem śmigać na długie spacerki to zrzucisz raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista co do snów to opowiem ci jeden. jak zmarła córeczka mojej byłej kierowniczki to opowiadała nam że jaj mamie śniło się że Malwinka ( bo tak się nazywała) płacze i mówi że jest jej strasznie gorąco w główkę,obydwie nie wiedziały co to może znaczyć. Dwa dni później poszły na cmentarz postawić świeżę kwiaty,patrzą a tam krzyż cały spalony. scherza to nieźle jak widziałaś takie osoby jak Liszowska, Pazura czy Mroczek,zawszę coś. Ok dziewczyny też uciekam.Miłych snów. Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze na wieczór się rozpisałyście, ja oglądąłam "Klub szalonych Dziewic" bardzo mi się spodobał ten serial. Co do sław, to na Chmielnej w Wawie (Scherza wie o co chodzi:)) Widziałam Paschalską jak spacerowąła i tego aktora co w Na dobre i na złe grał Bruna, czy akos tak A poza tym, u nas co roku jest festyn i zawsze sa jakieś "sławy" np Kasia Kowalska, Piasek, Flinta, itd.... Arista mi się wydaje, że to są prorocze sny. MoniuKat aż łzy w oczach miałam jak to zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem pierwsza :) Dzień dobry wstałam, żeby mężowi śniadanie zrobić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja druga:) Wstałam przed 8, ostatni choruje na bezsenność, zasypiam ok 1, budzę się przed 8. Wydaje mi się, ze leki robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja dzisiaj zaspałam :D dzisiaj juz Nie mam tyle werwy co wczoraj :D więc cały dzień leniuchujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ... ciekawe co u Zaklętej, Agi i reszty dziewczyn - coś zam znikły z forum? Diance skończyły się ferie więc pewnie też nie ma czasu za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki pojawiają się i znikają. Najbardziej ciekawi mnie jak Zaklęta się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi...ale ja mam go aż w nadmiarze:P Dzień dobry kochane:* Właśnie wtryniam śniadanko. Mam pytanie: nie wiecie może, czy istnieje taki druk jak wniosek o objęcie ubezpieczeniem członka rodziny? Bo znalazłam taki druk podobny, konkretnie wniosek o objęcie dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym, tyle, że tam jest to napisane w taki dziwny sposób, jakby to mój mąż chciał się ubezpieczyć a dodatkowo także mnie- a nie jakby chciał tylko zgłosić nowego członka rodziny do ubezpieczenia, które już istnieje... Czy więc można skądś pobrać taki wniosek, czy np. można napisać go samemu? Bo i tak to się zanosi do pracodawcy i on wypełnia odpowiednie druki do ZUS-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A pamiętacie jeszcze mala24lb? Albo karole? a chce_miec_dziecko? Awa zniknęła, panna28 też, zaklęta się nie odzywa, tak jak oczekujaca... Ciekawe, co u nich wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja ci nie pomogę. Sama wziełam się teraz za wypełnianie Pitów w związku ze zmianą danych i tak sie gubię w tych papierach :D masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam.... Dziewczyny wiecie co w nocy spac nie moge a w dzień codziennie musze się przespać i to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że dziewczyn nie ma, ze się nie odzywają. Może chamskie Wam się to wyda, ale bolało by bardziej gdyby np Arista, Everlast, Scherza, Monisia, MoniaKat czy Arct przestała sie odzywac... Z Wami dziewczyna jestem najbardziej zżyta, bo jesteście tu cąły czas. Fibisiunia i Zaklęta też są dla mnei bardzo ważne, Oczekująca owszem, ale z resztą dziewczyn nie miałam specjalnych więzów przyjaźni. Może dziewczyny nas podczytują, ale niech nie mają mi za złe.. Po prostu nei dozywają się i nie zawiązałam z nimi akgoś kontaktu. Ejj dziewczyny zobaczcie, ze na forum nawiązała się szczęśliwa "7" :) Moja ulubiona liczba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam zakomunikować, że upominki zostały zakupione :D i z mojej strony uczyniłam już swoją powinność. Teraz tylko czekać, żeby sprzedawcy nie zawinili i wszystko doszło tam gdzie miało. Ja też uważam, że osoby, z którymi jesteśmy stale w kontakcie są najbliższe i kwoty zdeklarowane i pewne już są. Nie czekałam dłużej na chętnych do zbiórki. Nie mam na myśli monisi, bo wiem, że nie zawiedzie dlatego wyłożyłam te kwoty. Muszę uciekać, zajrzę po szkole rodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chciałam was zapytać o choroby jajników, czy któraś prócz torbieli i przeziębienia jakieś miała? Bo mnie dzisiaj przy chodzeniu głównie, schylaniu i w ogóle wysiłku tak prawy jajnik boli, że szok :( A gin mówił, że lewy jest przeziębiony! Ubieram się ciepło, więc to może torbiel? Tragedia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- dzięki Ci, ale niestety to nie jest to, ponieważ od tego roku nie ma już czegoś takiego jak legitymacja ubezpieczeniowa czy też książeczka rodzinna... Teraz ubezpieczenie mają potwierdzać inne druki... Spróbuję czegoś jeszcze poszukać, w razie czego mam jeszcze 30 dni na dostarczenie dowodu ubezpieczenia od chwili przyjęcia mnie na porodówkę, więc zawsze jakiś dodatkowy czas, jakby np. firma Rafała się guzdrała z wysyłaniem dokumentów... MamąByć- nie stresuj się:) Ja jak po kilku miesiącach bezowocnych starań zaczęłam zauważać charakterystyczne objawy PCO (tyłam, miałam strasznie krótkie @, zwiększone wydzielanie prolaktyny, huśtawki nastrojów...), to też zaczęłam świrować.. albo bałam się, że mogę mieć jakieś zaburzenia hormonalne, np. z tarczycą kłopoty...Ale było ok:) Everlast- strasznie się cieszę:) Naprawdę...już czekam na listonosza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wszystkie mamy!
Na podstawie jednego donosu, każdej rodzinie będzie mogła zostać założona tzw. Niebieska Karta, także bez zgody osoby dorosłej dotknietej przemocą, a gminna komisja złożona z 7 osób, m.in. przedstawicieli organizacji pozarządowych, edukacji, służby zdrowia, będzie gromadziła dane o rodzinie, obradowała o sposobach rozwiązania jej problemów i wdrażała je w rodzinach. (art. 9d ustawy) Oznacza to pierwszy krok do odebrania dziecka rodzicom na podstawie wniosku jakiegoś urzędnika, bez wyroku sądu!! Sejm ma wkrótce przyjąć tą nowelizację jest tylko jeden sposób by temu zapobiec - nasz rodzicielski protest! Koniecznie zajrzyj, przeczytaj, roześlij do znajomych i rodziny! Nie lekceważ tego http://rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php#podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×