Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------19.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwia MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Scherza wkleiłam ostatnią tabelkę, jaka była wklejona na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST OK!! JA DATE ZMIANIAŁAM ALE NIECH JUŻ SOBIE BĘDZIE TEN 20 MARZEC :D - nasze mamusiki jak ładnie podkreślone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - przykro mi z powodu babci Twojego męża, ale niestety na tym polega życie, ktoś umiera, by nowe życie mogło przyjść na świat. Nie martw się babcia z "góry" będzie obserwować wnuczkę. 🌼 Czarnulko Ty moja - nikt nie odpowie Ci na pytanie co masz zrobić ze swoim związkiem, ja nie będę Ci pisać, jak jest teraz u mnie (nie mogę teraz narzekać, ale kiedyś było różnie), ale opisywanie jak fajnie jest w innym związku w niczym Ci nie pomoże. I nie próbuj porównywać swojego związku do cudzego, bo dla każdego miłość znaczy co innego, jest inaczej postrzegana.... Dla mnie osobiści miłość między innymi jest wtedy, kiedy przetrwasz z tą osobą największe burze. Bezinteresowność i bezwarunkowość miłości, jak również towarzysząca jej nadzieją powodują, że jest ona trwała. Miłość jest relacją, która ciągle się rozwija, na początku ubieramy różowe okulary i wszystko jest wspaniałe, endorfiny działają i widzimy samo dobro, potem miłość zaczyna dojrzewać, jest wystawiana na różne próby. Im bardziej kochamy, tym lepiej poznajemy. Im lepiej poznamy, tym bardziej kochamy. kiedy wzajemne relacje między dwojgiem ludzi opierają się na zrozumieniu, na cierpliwości... Miłość jest potężna, ale powinna być też wyrozumiała i powinna umieć wybaczać. P.S. Nie jestem romantyczką ;), ale wkleję dla Ciebie fragment wiersza, nie będę wypisywać co masz robić, bo moje doświadczenie ( 4 lata przed ślubem i 4 lata po ślubie), jest ciągle malutkie i zdaję sobie sprawę, że nie raz nasz związek będzie jeszcze wystawiony na próbę, a podsumowanie mogę zrobić dopiero kiedy razem się zestarzejmy. ;) Jedno wiem na pewno, im więcej burz razem przechodzimy, tym bardziej jesteśmy umocnieni. ❤️ Wiem, że kolejne wyzwanie przed nami dziecko i jego wychowanie, to pewnie też przyniesie jakieś spięcia i mam nadzieję, że temu też sprostamy. Czarnulko życzę wszystkiego dobrego, młoda dupka jesteś i całe życie jeszcze przed Tobą. 🌼 Miłość To zdecydować się rozsądnie i odważnie wyruszyć na drogi czasu, nie na sto, tysiąc czy dziesięć tysięcy dni, ale na pielgrzymkę, która się nie skończy, bo jest pielgrzymką, która trwać będzie ZAWSZE. Powinienem ci to powiedzieć, aby oczyścić twe marzenia, że kochać to zgodzić się na cierpienie, śmierć sobie samemu, aby żyć i ożywiać, Ponieważ tylko ten, kto może bez bólu zapomnieć o sobie dla drugiego, może wyrzec się życia dla siebie tak, żeby nie umarło w nim cokolwiek z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast kochana, to piękne co napisałaś i takie prawdziwe. Powiem Wam, że jakoś mi dziś lepiej:) Mam swoje gorsze dni.. Tzn nasz związek ma gorsze dni. Ahh życie. Everlast wisz, ten wierszyk wprowadził spokój w moim sercu, jakoś tak utożsamiam swój związek z tym co jest tam napisane. Dziękuję Wam:) Zapomniałam Wam napisać kupujemy nowy samochód, tzn nowy dla nas, ale używany. :) Od bardzo dawna chciałam mieć golfa kombi, nie wiem czemu ale bardzooo podoba mi sie te samochody, a, ze VW, to dobrze,:) Szukamy cały czas. Jeden dziś znalazłam w Kołobrzegu, więc bliziutko mnie. Zobaczymy co staruszek powie jak wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, daj znać co i jak, melduj sie nam tutaj....... Ja byłam u internisty z wynikami i jestem jakaś niedospana, mam ochote godzinke sie dzemnąć....ciekawe czy Emi mi pozwoli, ogląda bajkę, wiec może pozwoli...... Mnie czeka dziś jeszcze przeprowadzka mojego brata w Gliwicach, wiec muszę chwilke odpocząć, dobrze, ze rano grochówkę ugotowałam :) Buziaki Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety, dziewczynki...ja jeszcze też zapakowana i to dość szczelnie chyba:P Skurcze przeszły jak położyłam się spać, przespałam calusieńką nockę. Od rana znów nic się nie dzieje... Jeśli miałabym możliwość wyboru, to chciałabym urodzić dziś, by nie wylądować na samą Wielkanoc w szpitalu. No ale jeśli nie dziś- to dopiero w poniedziałek:D Hihi... Jakby moje plany i fantazje miały jakiekolwiek znaczenie:P Mam wrażenie, że moje ciało bawi się ze mną w kotka i myszkę, że mnie nie słucha. A moja dzidzia to wcielony diabełek, jak zresztą mój kot- uparte stworzenie, które samo będzie od początku ustalać reguły gry zwanej życiem:P Everlast- to, co napisałaś o miłości jest takie wzruszające... Widać w Twoich postach, że nie jesteś typem kobiety opętanej romantycznymi uniesieniami, raczej jesteś typem analitycznym, starającym się znaleźć racjonalne wyjaśnienie wszechrzeczy. Ale chyba gdzieś odezwała się w Tobie ukrywana kobieca natura, bo Twój post był bardzo uczuciowy, taki prosto z serca no i jednak romantyczny na swój sposób:) Ale to dobrze, warto w życiu zawsze wyważyć to, co rozumne, logiczne i umysłowe z tym, co uczuciowe i emocjonalne:) Mój mąż wczoraj opowiadał o swej koleżance z pracy, takiej Asi... Bardzo fajna, sympatyczna kobitka. No ale opowiadanie odniosło skutek taki, że jak to często bywa- przyśniły mi się jakieś pierdoły, że mąż mnie zdradza, że umawia się na randki z Asią, a jakaś Monika pisze do niego czułe smsy, a zapisana jest na telefonie jako MON...:P Paranoja. Jak zwykle obudziłam się z płaczem, ale mąż wyszedł już do pracy, więc wtuliłam się w poduszkę i jeszcze sobie dospałam już spokojniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast bardzo mi się podobało to co napisałaś,naprawdę.super takie prosto z serca. Arista ty się nie przejmuj głupimi snami, a to na pewno nie ja te smsy wysyłam he he. :) Co do snów to ja miałam taki okres że praktycznie co noc śniło mi się że nie jestem z moim S i co sen to z innego powodu.Ale któregoś dnia otworzyłam się, porozmawiałam z moim S o różnych sprawach,między innymi o zdradzie, zazdrości ( bo jest strasznie zazdrosny), Przeważnie o to były zawszę kłótnie.Powiedziałam mu że jak nie zmieni swojego zachowania to niestety ale będzie koniec.Bo związek to przede wszystkim zaufanie.Chyba to zrozumiał bo wysłał mnie nawet na imprezę z koleżankami i powiedział że nie będzie zły.I od tamtego momentu ( a już troszkę minęło) śpię spokojnie, ani razu mi się nie przyśniła ta bzdura że już nie jesteśmy ze sobą. Więc rozmowa dużo daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------19.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)---------------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwia MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Ja też naniosłam małe zmiany u siebię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------19.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)-----------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwia MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin poprawiam bo źle u siebie wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrr, znów STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------29.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)-----------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwia MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się posrało... Ogłaszam, iż ta ostatnia tabelka jest dobra :) STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------29.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)-----------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwia MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------29.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)-----------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwi MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow Zakleta-------3-------14.10.2010--------25 - -------------pom SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Dobry wieczór. Nadrabiam braki w czytaniu :) Ja jutro zaczynam 13 tydz. Rzyganko od 6-9 tyg. całodobowe, od 9-12 tylko poranne a od kilku dni mdli mnie znów dzień i noc i nie mam na nic apetytu :o Pozdrawiam kochane robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zaklęta cieszę się, że się odezwałaś:) Super, ze u ciebie wszystko ok:) Całuję mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mało rozmowne jesteście dziś. Zaglądam cały czas na kafe, a tu żadnego nowego posta:( Na pewno rano jak wstanę przeczytam, posta dodanego o 2 w nocy przez ARCT, a tam napisane będzie, że właśnie je obiad:) Rozbawia mnie ta różnica czasu chwilami :) A tak w ogóle to chciałam Wam powiedzieć, że dzisiaj wiłam sie z bólu, tak mi ten @ daje popalić... Do tego nie miałam żadnej tabletki w domu, wzięłam tabletkę na zęby mojego chłopa i przeszło mi:) he, niby tabletka na zęba... Teraz na noc nałykałam się Ibupromu, żeby jakoś przetrwać. Na dodatek mam zwiększona dawkę leku, po których mam rozwolnienie od 2 dni... Czad..Ale gina mówiła mi, ze tak będzie. Więc się nie martwię. Dobranoc Kochane, Odzywajcie się jutro. Monisia zwłaszcza Ty, masz teraz urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarnulko, odzywam się... Nie pisałam nic cały dzień, bo użerałam się z leżaczkiem dla dzidzi:) Dostałam leżaczek, taki, na którym wychowało się z 10 dzieci lub więcej, w tym moja 25-letnia koleżanka właśnie:) Leżaczek miał tylko taki materiał, który mi się średnio podobał, więc dawaj brać się za przeróbki:P Jedyny fajny materiał, jaki miałam to różowe prześcieradełko frote, które było tak maleńkie, że na nic mi nie pasowało...więc pocięłam prześcieradełko, pokombinowałam i... leżaczek jest teraz typowo dziewczęcy, ale cóż, przynajmniej jest ładniejszy:D I zrobiłam kilka stron z mojej pamiątkowej księgi:) Wycięłam kilka fajnych obrazków z gazet dla mam, wzięłam zdjęcie z usg... Będzie piękna:) Poza tym chciałabym ogłosić wszem i wobec, że noga mnie już prawie nie boli! Wystarczyła porządna opaska usztywniająca i maść... Tak niewiele było trzeba, a tak się trzeba było namęczyć, by osiągnąć ulgę... Nic się dziś z brzuszkiem ciekawego nie działo, mała tylko jakoś mniej aktywna była... Ponieważ jutro jest Prima Aprilis, to ja od razu uprzedzam- jeśli dostaniecie ode mnie sms, ze rodzę, to nie będzie żart! Nie będę z tego robić kawału, więc w razie czego potraktujcie to serio...:) Ale wątpię, by dzidzia chciała wyjść jutro... Scherza- kiedy my się rozpakujemy, co:)? Papa, dziewczynki, życzę Wam spokojnej nocki i pięknych snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. czarna moj wpis dzisiaj troszeczke puzniej, jak wroocilam do domku zjadlam szybciutko i do tescioof dowiedziec sie co gdzie i jak.... takze wszyscy, prawie, leca do PL w poniedzialek, jedna ciocia poleciala wczoraj, tesciu z jedna z cor wracaja w niedziele (11) a tesciowa leci na 3 tygodnie.... siedze i sie mecze, bo siedze na lozku jagby po turecku, brzusio wysoko i uciska na rzebra.... boli i boli, no ale koncze posta i ide spac.... dzisiaj bylam taka zabiegana ze ledwo co zdarzylam dzieciaki ze szkoly odebrac, a to w szpitalu po skierownia a to w sklepie, patrzylam za pierdolkami dla malej, i nawet sie nie obejrzalam a tu juz czas na dzieciaki ze szkoly odebrac... potem rachu ciachu, balet i gitara dla starszakoof, w miedzy czasie podjechalam do znajomej bo ma dla mnie fotel bujany do pokoju dla malutkiej.. ale sie nie zmiescil do samochodu, jakbym nie mial starszakoof to bym poskladala wszystkie fotele i by wszedl a tak to nie moglam bo brakowalo kilka cm.... mialam podjechac po pracy z L ale on puzniej niuz zwykle wroocil no i nie widzialam sie z tesciami od kad sie dowiedzialam o smierci babci.... takze wypadalo jechac sie zobaczyc.... zajade jutro :P lece do lozeczka... jutro krootrzy dzien, w piatek wolne :P ach juz zyje piatkiem :P czarnulka milego czytania :P rzeczywiscie cichutko dzisiaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCT dziękuję Ci za to, ze miałam co czytać :P Arista Tobie też. Życze Wam kochane milutkiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Arista no ja już nie wiem kiedy to będzie?? juz strasznie się niecierpliwie, ale jeszcze jakiś spokój zachowuje.... wczoraj miałam regularne skurcze co 20 minut i prawie przez całą noc i nic ..... a że termin miałam na 30 to nasi znajomi wpadli do nas i zrobili juz pepkowe :D , mam dzisiaj tyle sprzątania i będę podłogę szorować na kolanach..... tak w ogole jak byłam we wtorek na badaniach to Pani gin wręcz kazała uprawiać ss....xxxx :D he he weź tu z takim brzuchem dobrze się baw .... mi jakoś cięzko....ale coś daję radę : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj się nie odzywałam bo pojechałam do brata i wkręcił nas na małą,a wsumie mój S marudził że ją chce na noc,tylko że potem jak ona płacze to ja się muszę męczyć.I w końcu wyszło na to że i tak ją wzięliśmy.I oczywiście był płacz że ona chce do taty i do drugiego domku.Ale stwierdziłam że nie będę tego słuchać,i po 5 minutach zasnęła. A dziś jedziemy do znajomych którzy też mają małą córeczkę, niech się pobawią. Mój S też na przymusowym urlopie bo niema roboty,tylko że bezpłatnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8891
hej,mysle ze ten topik bedzie odpowiedni zeby podzielic sie swoim szczesciem, wczoraj dwie kreseczki a dzisiaj wizyta u gin. powiedziaal ze prawdopodobnie bedzie ciaza, ale za 10 dni kolejna wizyta wtedy bedzie mogła potwierdzic a ja juz happy :)))))) 3mam za was kciuki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8891
STARACZKI: Nick-------------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------29.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4-----------------13.11?------------22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)--------------??.04-------------24-- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwi MoniaKat----7--------03.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow Zakleta-------3-------14.10.2010--------25 - -------------pom lola8891------4-5-----grudzien----------22----------------zmc SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam na twarz.... Dopiero wróciłam, cały dzień na zakupach.... No ale większość na święta kupiona i co najważniejsze mam buty ;D i kilka zbędnych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Ja wczoraj wróciłam bardzo późno z przeprowadzki mojego brata, robiłam za kierowcę-przewoźnika i tylko WAs doczytałam nie majac już siły pisać..... Dzis juz po spacerkowych zakupkach, zaraz małą kładę, tylko skończy PINOKIA oglądać...i sama tez sie położę, bo czuję, ze potrzebuję wypocząć. STARACZKI: Nick-------------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CzarnaONA--------11(7)------------29.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4-----------------13.11?------------ 22- - - -------warm-mazurskie monisia647---------8(4)--------------??.04-------------24 -- - -- -----Szczecin Zakleta--------------3-----------------?---------------25 - -------------pom panna_28-----------11--------------21.01------------28--- -- -------- aga.czerwa----------9---------------26.03------------26-- ----------W-wa CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć szcherza------3--------20.03.2010-----26-----Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista---------4-------14.04.2010------21----- Opole---- 90% dziewczynka, Martyna Agnes505----2-------14 MAj----------23---- -Łódzkie----??? A.R_CT------3--------28,05,2010-----23------CT,USA---dzie wczynka?Amelia? Everlast------2--------09.05.2010------28------Śląskie- ---dziewczynka Oliwi MoniaKat----7--------01.08.2010------29----- Katowice--chłopak Awa666------1--------08.2010----------24-----Częstochowa --??? oczekujaca---9--------19.10.2010------25------Belchatow Zakleta-------3-------14.10.2010--------25 - -------------pom lola8891------4-5-----grudzien----------22--------------- -zmc SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick-------Wiek----Data Porodu-----Waga Dzidzi---Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29-----03,09,2007------2,340kg------ ---Emilka-------Katowice/Tychy Dianka90----18------25,09,2009-----3.6kg- ------------Nikola-------Lubin Lola, gratulacje, życzę WAm udanego dnia.... Arista, Scherza zyczę Wam, zebyscie sie w świeta nie rozpakowały, ale jak Wasze dzieciaczki zdecydują inaczej....to bezie trzeba rodzić :) Moja siostra ma dziś urodziny, fakjny dzień Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po spacerku...bolą mnie strasznie plecy i brzuch na dole, ale nic poza tym.....no niech moj synalek już sie rodzi!!!!!!!kurczę ilę jeszczę będę na niego czekać........ Mój R już zaplanował sobie 10 dni wolnego od wtorku, rodzice z zagranicy przyjezdzają a malucha nie ma ..... normalnie żarty sobie z nas robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja też mam dziś pracowity dzień. Na 11:00 byliśmy u lekarza, ale badanie było szybkie, tylko przez brzuszek, posłuchaliśmy serduszka, zmierzyliśmy ciśnienie... Na szczęście dużo nie przytyłam, bo 400 gramów:) Wszystko jest w porządku, mogę sobie rodzić... Tylko, ze jakoś właśnie nie rodzę, hihi. Lekarz powiedział, że jak urodzę do następnej planowanej wizyty, to żebym zadzwoniła:) Scherza- ja Cię rozumiem, bo sama się niecierpliwię, ale wiem, że masz nieco inną sytuację, bo Ty powinnaś rodzić w zasadzie JUŻ, ja to planowo mam jeszcze ze 2 tygodnie, więc pewnie Twoje zdenerwowanie sięga zenitu... Dziś spotkaliśmy z mężem koleżankę, której syneczek ma 4 miesiące. Ale słodziak! jejku, jaki on był fajowy... Jak go zobaczyłam, tak teraz stale myślę o tym, ajk będzie wyglądała nasza dzidzia, kiedy się urodzi, czy też będzie taka słodziutka i w ogóle... Zauroczył mnie ten chłopczyk:) A i jego mamusia fajnie wygląda... Od lekarza poszliśmy na zakupy, jeszcze był jarmark wielkanocny i w sumie NIC sobie nie wypatrzyłam, za to poszło chyba z 300 zł:( Masakra... kupiliśmy mnóstwo rzeczy na święta i nie tylko. Odebrałam od koleżanki poprawiony II rozdział licencjatu, muszę nanieść poprawki... Podarowałam jej nieco mojej starej biżuterii, której już nie noszę, a wiem, ze jest w jej stylu:) Teraz biorę się za sprzątanie, robienie ciasta i takie tam:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ja już wolna od małego robalka,ale nam dała popalić, zmęczona jestem gorzej niż po 10 godzinach w pracy,jeszcze jak żeśmy ją odwozili to nie chciała zostać,chciała do cioci. Taka zmęczona jestem a mój S każe mi jeszcze sałatkę robić,ale ja nie mam siły.Focha strzelił i sam obiera ziemniaki. Moniakat ja ci współczuje jak ty będziesz miała dwójkę, S mówi że to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×