Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Ja też się melduję, u mnie też po staremu:P Krew mnie zalewa, bo dostałam takiego lenia, a wiem, że muszę wziąć się za robotę, tym razem umysłową... zrobić poprawki w II rozdziale licencjatu, napisać prace zaliczeniowe... Po porodzie pewnie nie będę jakiś czas w stanie o tym myśleć. Scherza- spokojnie, 3 dni po terminie to jeszcze nie tragedia:P Ale wiem, że się niecierpliwisz...:* Do zobaczenia popołudniu, teraz zajmę się pierdołami, czyli oglądaniem bajki o Mrówce Zet i może jeszcze czymś tam...:) Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam dzionek? zostałyście już oblane bo ja na szczęście nie :) powiem ci czarna że ja też wczoraj nie mogłam wytrzymać żeby tu nie zajrzeć, mam nadzieję że ten dzisiejszy dzień nie będzie taki jak wczoraj bo spać nie mogłam tak mnie brzuch nawalał z przejedzenia,a S jeszcze pojechał do swojej mamy przywieść trochę jedzenia bo wczoraj nie wzięliśmy jak wychodziliśmy. Już bym wolała chyba iść do pracy bo tam coś robię a jak mam wolne to siedzę w domu i tylko coś podjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeja dZiewczynki!!!! Cicho tu bylo! No ale sama te sie nie odzywalam takZe Joe bede narZekac! Swieta swieta I po swietach! Ja juz w pracy! Pogoda nam sir udala wczoraj, caly dzien prawie siedzielismy na podwoorku.... Super nawet mi sir rece troche opalilu tak sloneczko dawalo! Dzisiaj bedzie tak samo ;) uwielbiam ta pogode ;) cholercia podbrzusie mnie boli, tzn od ciezaru, dzisiaj szefowa mi podpowiedziala zeby kupic sobie opaske, taka co to podtrzymuje brzuch fakt ze przy cieplej pogodIe bede sie w tym prarzyc, Bo to zakrywa polowe plecoof I isIe pod brzuch, takjakby go podtrzymywal.... Zobaczeoze sobie zakupie taka opaske! Jak ma pomuc!! U nas znoof sliczna pogoda, swierze powietrze!!!!!! Love it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .... jest tak bardzo chce dzidzusia i moge sobie wmawiac ale ...ostatni test robilam jakos pod koniec lutego no i byl negatywny tydzie po pruba ale to za wczesnie pozniej okres normalnie... ale dziwny i przesuniety a zawsze raczej byl w normie teraz owulacja przypadala na 1 -2 kwietnia 30 i 31 marca sie przytulalam z moim... no i brzuszek raz jest wiekrzy raz mniejszy tak mam od miesiaca okolo.. do tego napady godu i wczoraj jadlam greifrucika... co mi sie nie zdaza nigdy... nie lubie cytrusow.. wczoraj zaczol sie dziwny bialy sluz ktory jest w pochwie nie wylatuje na bielizne... nie ma zapachu... sa tez jakos od miesiaca bole kregoslupa..i boli mnie jajnik jakby w sumie to kluje... do tego ciagle jestem zmeczona... testowac jeszcze nie mg bo za wczenie co o tym myslicie ?? co mi jest... na usq 2 tyg po naszym staraniu wczesniej gin powiedziala ze mam duzo sluzu czy cos takiego w macicy nie pamietam juz dokladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co opisalas, klucie w jajniku, bialy bezzapahowy sluc to owulacja, zama pisalas ze masz ja miec na poczatku kwietnia, z roznych powodoof mogla sir przesunac kilka dni! Plyn owulacyjny.... To jest wlasniensluz ktory Tera widzisz na bieliznir, ciez sir dzieki temu mozesz poznac kiedy masz owulacje I w pierszej chwili kiedy takie sluzy ci sie pokaza odrazu dzialaj ze swoon partnerem!!!! Po stosunki Nogi na sciane, poducha po tylek I czekamy pol godzinki ;) powodZenia! Ps. To Ze czujesz sir zmeczona itd moze byc spowodowane zmianami pogody, to ze masz brzuszek raz duzy a maly moze byc spowodowane tym co jadlas, mozesz byc opuchnieta przed @, reszte pierdoolek mozesz sobie wmoowic, takze czekaj teraz na @, poprzytulaj sie ze swoim menem dzisiaj w sume masz sluz owulacyjny! Czekaj do terminu @ moze sir uda jesli Noe czekaj na nastepna owulacje, rozpoznasz ja wlasnie przez klucie w jajnikach I sluz bialy .... Do dziela powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja dziś rannym ptaszkiem jestem:) Izusia, Arct doskonale CI to wytłumaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja dzisiaj choruje,jakieś przeziębienie mnie złapało. Cały dzień przesiedziałam wczoraj w domu, nigdzie mnie nie przewiało a dzisiaj zgon :( Wielka klucha w gardle, ból głowy i mięśni,I jeszcze jak na złość żadnych leków w domu nie ma.Znacie jakieś domowe sposoby na pozbycie się tego wrednego choróbska ? Idę się położyć i wygrzać troszkę,już wysłałam S do apteki, tylko że poszedł 2 godziny temu i wsiąkł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki święta już się skończyły, więc czas powrócić na for4um:) Do mnie do ogrodzie 2 dni pod rząd przylatywał bocian, zbierał gałęzie i leciał na kościół (u nas na kościele jest gniazdo) tak pięknie to wygląda, zawsze go obserwuję. Wybiera gałęzie, selekcjonuje, a jeżeli ta która wybrał est za dużo to męczy się dotąd, aż ją weźmie.:) I w ogóle tej wiosny cały czas widzę bociany, przelatują nade mną... I najpierwsza widziałam pierwsze bociany. Nikt mi nie wierzył, że już są, a ja sobie jechałam autem, a tu 2 piękne okazy nade mną przeleciały:) Oby to była dla mnie jakaś wróżba:) W I dzień świąt właśnie, przyleciał drugi raz. to R wyszedł i mu narzucał tych gałęzi, żeby następnym razem miał wygodniej :) Zadbał o bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, mleko gorące z masłem, czosnkiem i miodem. Ogólnie czosnek. Syrop z cebuli, ale to na kaszel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czarna- Ty wiesz, co znaczy, jak bocian przylatuje...:)??? Rodzinka się powiększy! Życzę Ci takiej pięknej, wiosennej nowinki z całego serducha:* U mnie cisza jak makiem zasiał, hihi. Kompletnie NIC się nie dzieje, nawet skurcze mnie nie dopadają, plecy nie bolą, nie widzę kawałków czopa na bieliźnie- po prostu wielkie NIC! Może to jakaś cisza przed burzą? Co prawda do terminu jeszcze 8 dni, ale wiecie, jak to jest...:D Jeszcze każdy się dopytuje, czy już urodziłam, czy jestem w szpitalu, na kiedy mam termin? Męczące to zaczyna być, powoli przestaję odpowiadać na smsy a jak już komuś odpowiem to tak lakonicznie...:P Mamy problemik, bo idziemy wieczorem na urodziny do kolegi R z pracy, ale nie wiemy, co mu sprezentować- ba, nawet jego dziewczyna nie wie:P Więc coś będziemy jeszcze kombinować ze znajomymi:P Upiekłam wczoraj mazurka jeszcze raz, z większej ilości ciasta i....wyszedł wspaniale! :D Miłego dnia Wam życzę i całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Ja po wizycie w szpitalu, KTG wyszło ok także nie zostawili mnie a w czwartek kolejne. W sumie jestem padnięta bo do 4 nie spałam tak głowa mnie bolała, aż R pojechał do apteki po paracetamol i po 2 tabletkach przeszło , ale czuje się kiepsko bo juz o 6:30 musiałam wstać i jechac na wizyte. Tam oczywiście trochę czekania , ale dobrze ze spotkałam kolerzanke ze szkoły rodzenia to czas szybciej zleciał. Arista ja mam telefony i smsy średnio co poł godziny, na poczatku było mi miło ze wszystcy pamiętają a teraz juz zaczynam się denerwować bo sama nie wiem kiedy? sama się niecierpliwię!! W sumie mam skurcze ale nie regularne, plecy juz bolą mnie cały czas i podbrzusze jak na okres i tyle. Czarna do Ciebie mam telefon takze Tobie w razie co dam znać! A pomyślmy juz nad prezentem dla Artc bo teście lecą już 30 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja bananki ;) Apropos prezentoof , everlast.... Pomysl podsoowaj, Ty nastepna jestes!!!!! Ja musze wczesniej wyslac Bo bedzie szlo troszke? Cos potrzebujesz? Cokolwiek jakis pomysl!?!? Scherza, dziewczyny- tylko sir nie wyglupiajcie z tym prezentem dla mnie ;) scherza - ja tez czasem mam takie klucie w prawej oachwinie, jakbym zaraz @ miala dostac, ale to raz na jakis czas sir zdarza! Pozatym bola mnie lisboa podbrzusza... Wczesniej tylko pod wieczoor! Teraz nawet raniusko jak wstaje z loozka to czuje naciagniete miesnia w pachwinach, takjakby! Te jakby laczace przusio z nogami! Dlatego w weekend wybieram sir na zakupki, I jade po ta opaske podtrzymujaca brzusio!!!! Mam nadzieje ze pomoze!! Uciekam zajsc sie mala! Wlasnie spacerujemy po galeriach ;) nuda, zaczelo padac.... Nawet nie wiem z kad sie deszcz wzial Bo niebo ladne niebieskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) U mnie święta były sponsorowane przez literkę "Z" jak zgaga :P. A to dlatego, że się przejadłam, a do tego przytyłam aaaaaaaaa i mam już 19 kg na plusie 😭. W piątek mam wizytę u gina, jak stanę na wagę to nie będzie zachwycony :O. Mam nadzieję, że to będzie już ostatnie ważenie. :P Dziś była u mnie mamci i pomogła mi posegregować ciuszki, w końcu ruszyłam z praniem tzn. jedną pralkę wrzuciłam samych różowości ❤️. Ale to słodko wygląda na suszarce, jak wyschnie, a to zależy od pogody, to prasowanie i wrzucam następną turę. ;) Torbę mam spakowaną tak 3/4 parę drobiazgów mi brakuje, ale nie są to jakieś super ważne rzeczy. :) ARCT - hmmm nie mam pomysłu co do upominku, bo nie wiem jak u Was cenowo, tutaj wiem, co chciałabym od dziewczyn z allegro takie poszewki na pościel: http://www.allegro.pl/item972791426_my_sweet_baby_posciel_2_cz_120x90_cm_cudna.html Najwyżej może być to niespodzianka :), nie mam też zbytnio butelki do karmienia gdyby się okazało, że karmić cycem nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poscieli kochana nie moge ci zprezemtowac :( nie tylkodlatego ze rozmiarowo sie nie zgodzi (mierzylam z mamusia, luzeczka, ja tutaj Ina w PL) a po drugie ONI nie sprzedaja poszewek na poduszki I kolderki, tutaj w zestawie donlozeczka jest, prZescieradlo, to cos do okola lozeczka ichronne zeby sir bejbi nie poobijalo I nakrycie (kocyk) podusZek I kolderek nie sprzedaja Bo to niebezpieczne, dziecko moze sie wslizgnac pod poduche I udusic albo owinac koldra I udusic.... Tutaj we wszystkim znajda jakies ALE... Butelki ;) powiedz mi jakie Macie firmy w PL to now glupi pomysl, firma mi potrzebna zebys nie miala problemu ze smoczkiem, ja jestem bardO ale to bardzo za butelkami z AVENT uwilbiam je I sama sobie takie sprezemtuje ;) oczywiscie zestawie przychodzi ze smoczkami, ale to trzeba wymieniac chociaBy dlatego ze jak maluch urosnie to dIoorki sa za male I za wolno leci.... Przynajmniej my mamy smoczkiem do butelek wiekowo sprzedawane ;) napisz mi forme butelek, jaka ci odpowiada ja wtedy sprawdze czy mamy tutaj takowakie ;) A jak nie to cos sama wymysle ;) Ja dzisiaj ciezki dzien, w sumie sama go sone sprawilam w ten sposoob, rozpogodzilo sir sloneczko grzeje, wzielam mala I poszlam na spacer, ona bez wozka (zadko kiedy urzywam) to byl dlugi spacer, taki jak ja zazwyczaj robie jak spacerujemy z psem ;) sama po nim narzekam ze sie ruszac nie moge, pelno gorek I pagoorkoof! A mala szla nawet nie jeknela raz ze zmeczona, za to jak odprowadzilysmy psinke do domu I wsiadlzmy do samochodu zeby jechac spowrotem to zasnela w 2 minuty! Sama bym sie zdrzemnela ;) zazdrosCze malej smarkuli ze moze sobie tak spac w ciagu dnia ;) jesli chodzi o moja prace to, zaczynam nowe godziny! Juz now bede w pracy od 8.00 do 18.00 tylko od 9.00 do 17.00 nie duza zmianami ale zawsze do pracy puzniej I w domku wczesniej!' pozatym piatki bede miala luzniejsza oczywiscie jak tylko ktorej z bossow bedzie mialo je luzniejsze a piatki zazwyczaj sa luzne dla nich!!! No I jak die trafi jakis dzien gdzie beda moglismy mnie zwolnic z obowiazkoof wcEsniej to mnie zwolnia!!!! Ciesze sie ;) i padam, od kilku dni jak Tylko sloneczko wyjrzalo ja sir poce jak glupia, moze nie poce ale jest mi tak cieplo ze czasem mam wrarzenie ze brak mi oddechu, I pije wide litrami!!!!! Doslownie, mam butelke okolo 750ml I tylko ja dopelniam woda co chwila! A siusiam jak glupia co 10 minut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się rozchorowałam do reszty,cały dzień leżę w łóżku z temperaturą i S tylko lata i mi wszystko przynosi,szkoda mi go zwłaszcza że dzisiaj ma urodziny,a ja się nawet ruszyć nie mogę bo wszystko mnie boli.Co do tego mleka z miodem to wypiłam już 3 kubki,zjadłam polopirynę, rutinoscorbin,aspirynę, i jakieś tabletki do ssania na gardło,i z nosa mi leci jak z kranu,mam nadzieje że przez noc się wypocę i jutro będę jak nowa. Plus choroby, jeszcze dzisiaj nie paliłam fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, AR_CT- to już taki czas- po 30 tygodniu nic nie jest łatwiejsze, tylko co raz trudniejsze, hehe... Spanie, sikanie, zgaga...wszystko odczuwa się co raz bardziej. Dobrze, że masz nowe godzinki ustalone z szefostwem- taka praca to skarb! Ja zaczęłam właśnie 40 tydzień...:D hehe. I nadal nic ciekawego się nie dzieje. Jeszcze będzie tak, jak powiedziała położna, że przenoszę... oby nie, nie chciałabym jeszcze latać z tym brzuszyskiem cholera wie ile:P Jeszcze ogarnęła mnie frustracja niesamowita dziś...:( Bo mama przywiozła mi nieco ciuszków takich, w które myślałam, że się zmieszczę. Jeszcze patrzyłam, przeglądałam i oddałam jej tę część, w którą na pewno bym nie wlazła... Dziś chciałam wybrać jakąś bluzkę na wizytę u kolegi, bo ma urodzinki... Pchałam się w różne bluzki, ale niestety... Większość z nich będę musiała jeszcze na długo schować głębiej w szafie!:( Tak się zasmuciłam... Wiedziałam, że figura mi się zmieniła, ale nie myślałam, że aż tak bardzo! Bluzki nawet w rękawach są ciasne, spodnie, które nosiłam jeszcze w 5 miesiącu wsadziłam dziś do połowy uda...:/ Poszłam więc do lumpeksu i znalazłam kilka perełek, takie rzeczy wybrałam, by móc w nich pochodzić w ciąży jeszcze do końca i zaraz po porodzie przez kilka miesięcy, póki nie schudnę ładnie... Wtedy wybiorę się na większe zakupki:) Jeszcze spodnie będę musiała kupić, ale to już jak urodzę... Bo sama nie wiem, ile tych kg ze mnie zejdzie w pierwszych tygodniach... Aha! Farbowałam dziś włoski, chciałam uzyskać kolor zbliżony do swego naturalnego, więc wybrałam ciemny brąz z takim popielatym odcieniem... i wyszedł kompletnie czarny! :D haha... ale nieco się zmyje na pewno, jeszcze raz za 2 miesiące farbnę i będzie już lepszy odcień:) Szykuję się pomału do zmiany stylu nieco, wybieram odpowiednie fasony, kolory do swego typu urody i takie tam:P hehe... Dobra, lecę spać, bo przyszliśmy późno od znajomych z tych urodzin no i mój ukochany już śpi, bo jutro do pracy idzie... A ja idę do niego sie przytulić:) Miłych snów!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! Ja juz wstałam, odespałam wczorajszą noc, choć na siku latam co godzinę w nocy ale za to zasypiam w moment. Już wszystkie metody na przyspieszenie porodu stosuje poczwórnie dziennie i nic... mam nadzieję ze w ten tydzien mój mały się juz urodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! Ja juz wstałam, odespałam wczorajszą noc, choć na siku latam co godzinę w nocy ale za to zasypiam w moment. Już wszystkie metody na przyspieszenie porodu stosuje poczwórnie dziennie i nic... mam nadzieję ze w ten tydzien mój mały się juz urodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he nie tylko męza, ścierki do kurzu ,do podłogi też już wymiękają, odkurzacz cały czas gorący, chyba nawet kot ma dosyć jak go juz czeszę bo połowę włosów mu wyczesałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilkę tylko żeby się przywitać i z powrotem uciekam do wyrka,chorubsko nie odpuszcza,leże i się tylko pocę,a nosa leci jak z kranu,głowa zaraz eksploduje,mam nadzieje że do jutra przejdzie, bo już mam dosyć, i mój S też bo cały czas tylko coś mi podaje. Uciekam bo jak zobaczy że przed kompem siedzę a nie leżę to zaraz mi się dostanie opr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak już mam coś do napisania to sie kafeteria chrzani, a nie mam całego dnia, zeby sprawdzać czy już działa....mam nadzieje, ze przejdzie mi ta wiadomość. Swięta spędziłam bardzo pracowicie, bo oprócz przygotowań i sprzątania sama musiałam z małą iść świecic jajka do koscioła, a tam Emi najniegrzeczniejsze dziecko, kładła mi się pod ławką i mówiła "nie ma bozi mamo"..... W niedzielę impreza urodzinowa u mojej siostry i szwagra- oni robia wspólne urodziny, bo mają podobne terminy...a, że tacie padł samochód przed świetami to robiłam za kierowcę.....poniedziałek wielkanocny spędziłysmy z Emilka u dziadków i odpoczywałyśmy, a wczorajszy dzień znów na wariackich papierach- a wieczorem wylądowalismy u naszych znajomych w TYchach :) Poszlismy do takiej sali zabaw i nie wiem kto sie lepiej bawił dzieci czy nasi faceci.... ;) Coraz cieżej mi....maluch sie rozpycha na wszyustkie strony sprawiając, ze mój brzuch jest asymetruczny- uwielbia układać sie po prawej stronie brzucja lub wypychać co się da w okolice żeber :) a tu jeszcze niecałe 4 miesiace, jak ja to zniosę??? Nie wiem ile przytyłam przez świeta, ale postanowiła się tym nie przejmować, w końcu jestem aktywna, bedę sie martwić pół roku po porodzie, bo mam zamiar mniej wiecej pół roku karmic piersią, zobaczymy jak to bedzie w praktyce??? Scherza, Arista, a ssanie sutków- próbowałyście??? Tzn Wasi faceci??? Wyzwala oxytocynę i powoduje skórcze macicy przyspieszając poród, podobno cocacola też pomaga i dzwiganie czegoś.....mycie podłóg na kolanach i chodzenie po schodach.....ćwiczenia na piłce pomagają w skórczach, żeby krzyże nie bolały..... Moniczko, życzę zdrówka... CZarna, fajna fotka na N-K...gdzie to jest??? Jak ja tesknię za morzem.... Everlast, a jak Ty sie czujesz??? BUziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak już mam coś do napisania to sie kafeteria chrzani, a nie mam całego dnia, zeby sprawdzać czy już działa....mam nadzieje, ze przejdzie mi ta wiadomość. Swięta spędziłam bardzo pracowicie, bo oprócz przygotowań i sprzątania sama musiałam z małą iść świecic jajka do koscioła, a tam Emi najniegrzeczniejsze dziecko, kładła mi się pod ławką i mówiła "nie ma bozi mamo"..... W niedzielę impreza urodzinowa u mojej siostry i szwagra- oni robia wspólne urodziny, bo mają podobne terminy...a, że tacie padł samochód przed świetami to robiłam za kierowcę.....poniedziałek wielkanocny spędziłysmy z Emilka u dziadków i odpoczywałyśmy, a wczorajszy dzień znów na wariackich papierach- a wieczorem wylądowalismy u naszych znajomych w TYchach :) Poszlismy do takiej sali zabaw i nie wiem kto sie lepiej bawił dzieci czy nasi faceci.... ;) Coraz cieżej mi....maluch sie rozpycha na wszyustkie strony sprawiając, ze mój brzuch jest asymetruczny- uwielbia układać sie po prawej stronie brzucja lub wypychać co się da w okolice żeber :) a tu jeszcze niecałe 4 miesiace, jak ja to zniosę??? Nie wiem ile przytyłam przez świeta, ale postanowiła się tym nie przejmować, w końcu jestem aktywna, bedę sie martwić pół roku po porodzie, bo mam zamiar mniej wiecej pół roku karmic piersią, zobaczymy jak to bedzie w praktyce??? Scherza, Arista, a ssanie sutków- próbowałyście??? Tzn Wasi faceci??? Wyzwala oxytocynę i powoduje skórcze macicy przyspieszając poród, podobno cocacola też pomaga i dzwiganie czegoś.....mycie podłóg na kolanach i chodzenie po schodach.....ćwiczenia na piłce pomagają w skórczach, żeby krzyże nie bolały..... Moniczko, życzę zdrówka... CZarna, fajna fotka na N-K...gdzie to jest??? Jak ja tesknię za morzem.... Everlast, a jak Ty sie czujesz??? BUziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×