Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Koniec leniuchowania :D Wracajcie i piszcie .Ja zacznę od powitania w naszym gronie "twoja firmowa56".Mam nadzieję,że będziesz tu zaglądać i na początek napiszesz coś o sobie. Sylwestrową noc spędziłam u siostry męża.Było bardzo miło.Bawiliśmy się do białego rana.Nie obyło się bez fajerwerków i dużej ilości szampana :D Blue-kolejny raz jest mi przykro,że nie udało Ci się zdać.Mam nadzieję,że nie zrezygnujesz :) Okazało się,że czyta nas wiele osób :) Lucie-wielkie brawa dla Ciebie,za Twój post.Nic więcej nie trzeba dodawać. Nataszka-zostań z nami :) Pochwalcie się prezentami jakie dostałyście.Ja dostałam golf i naszyjnik.Mikołaj wiedział,że mam bzika na punkcie błyskotek i chć mam ich całe mnóstwo,to ciągle coś dokupuję,więc prezent jak najbardziej trafiony:) Tyle na początek.Czekam na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Witam:) chciałabym zostać, ale nie ma to sensu. nikt mni etu nie chce. Ale powiem, że spędziłam dobrze święta nawet i sylwester super:) brat wrócił z anglii do domu:) i zrobił mi supper niespodziankową imprezę na sylwka..Prezenty tez dostałam super, ale po co mam pisac, jak i tak niby kłamie:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Choć bardzo bym chciałam z wami rozmawiac....bo jestescie mili bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nie wiem czy dochodzą moje wiadomości,,,chyba nie..ale moze to i lepiej...piszcie sobie beze mnie:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza zostań my Ci wierzymy,nie przejmuj się innymi :) Ja też fajnie spędziłam i święta i sylwester najlepszy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak z przypadku
Natashka gdzie twoj brat przebywa w Anglii i ile ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma 17 lat i uczył się w anglii był 2 lata tam na wymianie:)teraz już wrócił:) fajnie jest mieć spowrotem starszego brata:) i w koncu nie bede miec problemów z angielskim bo on perfekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko nie złośliwe
Natasha 15 ile czasu już nie żyje Twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do czego jest to komus potrzebne,,...ale moja mama nie zyje tyle lat ile ma lat mój brat..czyli 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaa
Natasha najpierw sie doinformuj bo sprzelilas kolejna gafe, nie ma 2letnich wymian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami się dobrze dowiedzcie, a potem mówcie bo macie wała bo wiem, ile mój brat był w Anglii.... I żadnej gafy nie strzeliłam i odpierdolcie się ode mnie wszyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue gratulacje :) !!!! Ja tam się nie przejmuję co inni piszą o Nataszy hehe niech se piszą,ciągle się czepiają:/ . Buziak :):* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaa
2 lata wymiany w anglii to koszt okolo 39tysiecy zlotych, jest darmowa wymiana jedynie na rok szkolny i twoja rodzina tez przede wszystkim musialaby przyjmowac obcokrajowca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaa
vanesska powedz mi lubisz sie dawac wkręcac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata nie placił aż 39 tysięcy... a nawet jak by tyle płacił...to co nie może??i co Cię to obchodzi?? i nie wkręcam nikogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obronie nat
zanim zaczniecie cos pisac tez sie doinformujcie... brat jako bardz dobry uczen mogl dostac stypendium ktore wyslalo go tez na 2 letnia wymiane. nie wiem jak u was u nas podpisuje sie papiery na ile sie chce wyjechac nie konieczne jest przyjmowanie obcokrajowca bo nie kazdego stac na takie cos. i w ogole skad wam sie wzielo te 39 tysiecy ja pikole. jeszcze powiedzie ze euro. dziewczyno nie przejmuj sie takimi ludzmi moze po prostu ci zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwet jak by mój tata miał tyle płacić, to by placił, bo dla niego jest najwazniejsza nasza nauka nasza przyszlość.A mój brat bardzo dobrze się uczy, dostał propozycje w szkole na wyjazd do Anglii to wyjechał.. Dziękuję, ale i tak mam już tego serdecznie dosyc...fajnie sie tutaj pisało, a teraz juz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmowa56
2 lata w anglii są niemozliwe jeszcze o czyms takim nie slyszalam jestem nauczycielką od 27lat Ale natashko nie zrażaj sie tylko pisz prawde, jestem tu nowa i widze co sie dzieje no ale niestety prowokujesz wszystkich bo jak sie widzi takie bzdury to nie mozna o tym negatywnie napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech Pani się popyta jak jest w prywatnych szkołach...chodził w Anglii do szkoły przez 2 lata.... I nikogo nie prowokuje i nie piszę żadnych bzdur...piszę prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmowa56
prywatne szkoly nie fundują wyjazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmowa56
w latach 80 nie bylo prywatnych szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Blue...nareszcie się udało :) :) :)super i gratuluje.Pozdrawiam wszystkich .Teraz muszę zmykać,bo pilne sprawy czekają,ale niebawem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 21 wiek...a pani starą nauczycielką i chyba juz za stara jak na ten wiek..bo wiem lepiej, bo mój brat był 2 lata w Anglii a jak Pani nie wierzy to niech się Pani ciągnie a nie pisze nic skierowanego do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzduraaa - mnie nikt nie wkręci , ja od razu rozpoznaje ludzi i nie raz to mi się sprawdziło idealnie, już tak mam ,ale dajcie już spokój z tym wszystkim, są inne problemy , a nie z czegoś robić wielki problem .Wkręca czy nie, może się dobrze bawi, ja nie wnikam , nie wiem ,ale może naprawdę to prawda , a wy od razu zakładacie z góry i jedziecie po niej,chyba by jej się nie chciało ciągle coś wymyślać czegoś nowego,lepiej było by w realu fakt,no,ale już jest tak jak jest ,myśle,że nie wkręcała by z tyloma rzeczami ej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×