Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

a na kiedy tak planujesz? :) ja to tylko mogłabym zmienić zdanie jakbym dostała gwarancje że będzie dziewczynka :) dobra dziewczyny uciekam mężuś czuje się zaniedbany. pa pa dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz jak to jest, najtrudniej wybrac odpowiedni czas na drugie :) Pierwsze juz odchowane z najgorszego,przesypisz juz całe noce a tu musisz sie nastawic na powtorke z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Emilcia pa pa do jutra! Pozdrowienia dla męza od tej zołzy co podkrada mu zone :) Moj poszedł na nocke wiec nie mam tego problemu dzisiaj :) Buzka do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie planuje jeszcze jednego dziecka chociaż mąż już coś tam zaczyna przebąkiwać o siostrzyczce dla Dominika , ja na razie musze skończyć studia a potem sie pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-). Kilka dni mnie nie było, ale już jestem :-). Widzę, że rozmowy idą pełną parą i nowa koleżanka jest wsród nas (Anialubon, chyba mieszkamy w miarę blisko siebie, ja mam do Poznania godzinkę samochodem). Oczywiście poranna kawusia :-) Ktoś się przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o drugie dziecko, powiem Wam w sekrecie, że my z Mężem planujemy już i działamy :-) :-) :-) (pierwszy miesiąc). Zobaczymy jaki efekt -za ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda jeszcze bez kawki ale już lece ją robić :) może od razu jak się wczuje w rolę to jakieś śniadanko nam machne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) o mała małpka trzymam kciuki żeby się udało :) no i martucha ty też się decyduj :) a ty iskierko rzeczywiście lepiej skończ najpierw studia bo ciężko ci będzie się uczyć z dwójką dzieci. Dziś biorę się za mycie okien ok 12 małego oddaje teściowej więc będę miała czas :) iskierka mnie zmobilizowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a kto mnie zmobilizuje do sprzatania . mam cały zlew zmuwania i co wchodzę do kuchni to łudzę się że ten stos naczyć sam sie pozmywa , ale nie ma głupich samo to się nic nie zrobi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja robię jajecznicę:) także zapraszam :) Fajny pomysł z założeniem jednego e-maila wspólnego!!! Byłoby wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób dziś sobie wolne jak raz naczynia będą wychodzić ze zlewu to nic się nie stanie :) czasem trzeba sobie popuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia - na zdjęcia muszę sama poczekać, bo nam zepsuł się aparat i zdjęcia robiła siostra męża, właśnie czekam, bo ma mi przesłać na e-malia - ale coś jej to mozolnie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka się naprawdę udała, goście byli zadowoleni:) Czy Wy też robicie urodziny swoim pociechom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Juz jestem :) musiałam pogadac z mezusiem własnie wrócił z pracy(miał nocke) Ale dzisiaj nas dużó SUPER! :) Malinka nareszcie jestes ! :) Iskierka ja mam GG zawsze właczone jak wstaje rano to mam juz taki odruch ze odrazu odpalam komputer ale nie zawsze przy nim jestem poza tym ja bardzo rzadko mam na dostepnym :) Emilcia pozdrowiłas męża od zołzy :P :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wyprawiam dzieciaczkom urodziny tzn młodszemu normalnie w domku a starszemu w meksyku ;) ( taki plac zabaw dla dzieci pod dachem, z basenem z piłkami itp )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały ma 2 latka w sobotę :-) :-) :-). Nie robię nic w domu (po roczku mam dość takich imprez), planujemy dla Synka fajny dzień poza domem ale nie wiem jeszcze jak (bo 15.08. to święto i wszystko pewnie pozamykane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×