Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattaa3

KTO NA 2037????WPISUJCIE!!!!!

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
o matko bosko!!!!!!!!!! ja sie mialam dopiero w grudniu zabrac za zaklepywanie terminu na 2037 a tutaj widze, ze jak jutro po sumie do proboszcza nie pojde to bede musiala przelozyc. cholera jasna no! a mowili mi, ze jeszcze czas, ze zdarze. wiedzialam, ze te wredne kumpele chcialy termin mi ukrasc! aaaaaaaaaaaaaaa, ide jutro po mszy do ksiedza i poszperam po necie pozamawiac przesylka ekspersowa katalogi z sukienkami. jak zwykle obudzona z reka w glebokim nocniku. dziewczyny pomocy! JA NIE ZDARZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właściwie na 2038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się martwię potwornie
bo z mikrodermoabrazją musze poczekać do jesieni nie wiem jak się z tym wszystkim wyrobię do 2037, myślę o przełożeniu na 2039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka zimowa
a ja mam juz rezerwacje na 2037 bo mi mamusia od razu zarezerwowala jak sie urodzilam :D 🖐️ nie mam tylko kandydata na meza ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelum1234
Sluchajcie, mam dylemat, bo podobaja mi sie 2 sukienki slubne i nie wiem ktora wybrac. Ponoc beda wtedy modne takie: http://media.photobucket.com/image/kosmiczna%20suknia/cari24_photo/HCFall08/HCslubne3.jpg Pomozcie wybrac, ktora waszym zdaniem ladniejsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiociaJadzia
Dziewczyny moje kochańieńkie! Ja chce zorganizowac swój ślub 31 lutego 2037! Nie wiecie moze, czy sa jeszcze miejsca wolne?! Bo kurcze, późno się obudziłam! A oto suknia, którą już w poniedziałek odbieram od krawcowej: http://img222.imageshack.us/img222/4260/1011447ez7.jpg A to sukienki druhen, które niestety, jeszcze się nie urodziły! http://www.bridalwave.tv/bridesmaid%20horror.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka zimowa
ciociu jadziu!! sukienka zajebista!! mysle ze wszyscy, lacznie z ksiedzem padna z zachwytu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lelumpolelum1234
ta po prawej idealna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiska
dziewczynki i jak tam co już załatwiłyście?? ja szukam butów i czegoś na głowe nie wiem welon, kapelusz toczek czy kwiatek?? moze wy wiecie co będzie w modzie żeby się nie wygłupić;]z zaproszeniami mamy problem nie mozemy się zebrac a czasu coraz mniej Nie wiem tez jak to z tymi nazwiskami bo kilka osób planuje ślub przed nami no ale jesli sie rozwiadą w miedzy czasie?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez i się stresuje
wszystkie dobre sale na 2037 już zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiociaJadzia
O kurcze :( To będę musiała zrobić wesele w kurniku! Albo w remizie :( Macie już dziewczynki coś na noc poślubną? Bo ja zastanawiam się nad tym zestawem: http://img.bazarek.pl/36204/6007/221462/1541483582488b44c3747a3.jpg razem z http://paquita.pl/sklep/_var/gfx/7c84e1e9166bd591ef0c0a511dd4c828.jpg Ale czy nie jest aż zanadto wyzywający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa20
Jestem:)skorzystałam z linka:) Kurcze to ja chciałam za rok...to pewnie szans nie mam..jak tu juz na 2037:((((((hmm....chociażbym miała sie usrać to bedzie w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa20
Boże ale sie usmiałam:)))) Tyle, ze ja faktycznie w przyszłym roku chce a sali jeszce nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVKVF
i jak i jak Jakas cisza się zrobiła a śluby tuż tuż ;) ja wam radze nie obijajcie się dziewczyny bo potem będzie za późno. Ja już miałam pierwszy koszmarek slubny o tym że z niczym nie zdążyłam JAk wstałam rano to od razu pojechałam do kościoła termin zaklepać Sale już mamy coprawda narazie stoi parter ale zawsze to coś Podobno będą tam świetne wesela robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann//
Dziewczyny ale sie usmiałam czytając wasze wypowiedzi :D Naprawde poprawiłyscie mi humor:D świetny topik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa20
To znowu ja:((((( Musze wszystko przełozyć:((((nie ma już ani jednej wolnej remizy..ani jednej...rozumiecie?:((((((((((((nie dam rady na 2037:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Karolinciaaaaaa20 nawet remizy nie ma wolonej? matko boska..to ja nie wiem co Ty teraz zrobisz...przeciez juz tak malo czasu zostalo...szkoda tych wszytskich przygotowan przez brak sali...moze sproboj wynajoc sale gimnastyczna w jakiejs szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa20
Kurcze masz racej...spróbuje..sale gimnastyczna wynając, ze tez jak głupia o tym nie pomyslałam..ale tylko dlatego, że kwiatki do zdobienia samochodu wybierałam..i teraztoi juz nie wiem:((((ale spróbuje..podzwonie dzisiaj po szkołach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
🖐️ wszystkim nie rozumiem dlaczego niektórzy traktują ten temat jako żart, my na prawdę mamy problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa20
a czy ty uważasz, ze ja nie mam problemu....?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez na 2037
hej dziewczyny, co tu taka cisza? Mam wielski problem i proszę o pomoc słowną. Otóż sama nie wiem czy tak wypada. Mój ex okazał się draniem, niewienikiem oraz cudzołożnikiem no po prostu mne zdradził a jak już wcześniej pisałam mam zaklepany slub na maRzec a zmieniłam narzeczonego. Czy mogę skreślić imię i nazwisko ex z kartki z zapowiedzi i wpisać obecneego Pysia?Czy to będzie w porządku? Zostało tak mało czasu, jestem załamana jem deprim i narazie ale nie pomaga. HELPP MI! Jak Wasz przygotowanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co za koszmar
właśnie się zważyłam i się okazało, że przytyłam 0,5 kg!!!! no i co ja teraz zrobię?!:( myślicie, że dam radę zrzucić? kurcze, tak mało czasu zostało, suknia się szyje a ja głupia musiałam zjeść wczoraj te trzy słone paluszki:( myślicie że liposukcja pomoże? tylko czy ja się wyrobie??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co za koszmar
właśnie się zważyłam i się okazało, że przytyłam 0,5 kg!!!! no i co ja teraz zrobię?!:( myślicie, że dam radę zrzucić? kurcze, tak mało czasu zostało, suknia się szyje a ja głupia musiałam zjeść wczoraj te trzy słone paluszki:( myślicie że liposukcja pomoże? tylko czy ja się wyrobie??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
co za koszmar-- tak ci wspolczuje.ja bym sie chyba zalamala na twoim miejscu.nie wiem, dziewczyno cwicz! cwicz! moze cos sie jeszcze uda z tym zrobic..i pamietaj zeby do wesela juz tylko wode pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik.....
Dziewczyny wymiatacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
dziewczyny ja sie dzis zapisalam na lekcje tanca.chcialam z moim przyszlym mezem zrobic jakis niewielki uklad na pierwszy taniec.a babka mnie nawyzywala od najgorszych :(:( odeslala mnie do domu,powiedziala ze nie da rady w tak krotkim czasie i ze moglam szybciej sie obudzic:(:(:( wszystko pod gorke ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
no ja tez na 2037 --- > sluchaj wydaje mi sie ze mozesz , no bo kto mogl przewidziec ze taki z niego cham bedzie.ja bym jeszcze jutro podeszla do ksiedza i powiedziala ze twoj nowy Pysiu to juz napewno ci takiego numeru nie wykreci i ze wiecej juz skreslen nie bedzie.powinien sie zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
no nic, ja podjelam decyzje, ze w takim wypadku jedyna opcja jaka nam zostala na pierwszy taniec to taniec przytulaniec. no co za koszmar----> trzymam za ciebie kciuki,glowa do gory ,jak sie wezmiesz ostro za siebie to sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Zazdroszczę wam. Też chciałam na 2037, ale musiałam przełożyć na 2051 bo kosmetyczka w moim mieście ma do maja 2050 zajęte terminy na tipsy z cyrkoniami i ręcznie malowanym scenkami rodzajowymi. A poza tym moja chrzestna podniosła wielki raban w rodzinie, że ona do października 2037 nie uzbiera tych 25552zł do koperty dla nas, a wiadomo, że z mniejszą kwotą nie ma się co ośmieszać, bo my z Misiem planujemy się budować zaraz po ślubie. Mam nadzieję, że koperty dopiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×