Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattaa3

KTO NA 2037????WPISUJCIE!!!!!

Polecane posty

Gość Basia z Podlasia
Tak mi przykro, teść stwierdził, że skoro pozbywa się traktora, a w przyszłości może nawet i kombajnu żeby opłacić salę i orkiestrę to zadaszenie już mu się raczej nie przyda. Ale cóż - najważniejsze, żeby się dobrze bawić na weselu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
furmanka to takie oklepane, a chciałabym czymś oryginalnym do ślubu pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Kochana, ten tren jest po prostu niesamowicie cudowny! Myślę, że mogłabyć go potem wykorzystać na weselu jako obrus, a po weselu jako prześcieradła i zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
No powiem ci, że swego czasu Edyta Górniak, gdy była w ciąży też występowała z gołym brzuchem, więc sama widzisz, że skoro gwiazdy wielkiego formatu tak robią, to dlaczego ty nie masz. Myślę, że to wspaniały pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
niesamowity samochod. no trudno moze uda mi sie komus opchnac ten stol ech..ale sluchaj z tym trenem to naprawde super pomysl ,zobacz ile mozliwosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Pewnie, i nic nie tarcisz na takim trenie. Możesz jeszcze materiał zanieść karwcowej i niech z tego uszyje pościel i będziesz miała na preznet na jakiś ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
Basia ale wpadlam na pomysl!!!!!! sluchaj a moze zrobimy wspolne wesele? jesli ci zalezy by zrobic je wczesniej.byloby ekstra ,ubralybysmy te same swiecace sukienki,fakt ze sala jest mala ale mozemy zrobic do niej dobudowke co o tym myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
czesc Basia, tu Twoja psiapsiułka Żaneta. zdziwona, co? szukałam Cie po całym forum, od kad dowiedziałam się że z Miśkiem będziecie się chajtać juz tak niedługo. booookooooo, powiem Ci, booooskooooo . jedwabiście się cieszę Waszym szczęsciem, będziesz najpiękniejszą księżniczką zaraz po mnie. Zostało Wam straszliwie mało czasu więc będę Wam doradzać i kibicować na ile tylko potrafię Basia, sluchaj, a jak ten brylant co go masz dostać w 2020? oglądałaś już? jest jak z bajki? prawda? dziewczyny ja mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona, Wy już takie zżyte jesteście ... Basie znam, ale reszta wydaje się równie miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
Zanetka witaj. strasznie ci zazdroszcze, Basia opowiadala jaki mialas piekny samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Możemy zrobić wspólnie wieczór panieński, ale czy wesele to nie wiem, podobno podwójne przynosi pecha. Ja nie mam jeszcze sukni, kosmetyczkę mam na 2050 rok, Agustin do 2045 się nie wyrobi z terminami, także sama widzisz. Ale wieczór panieński-owszem. Miś powiedział nawet, że może nam robić za striptizera (wiesz, będziemy oboje udawać, że się nie znamy, to doda trochę pikanterii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Żana, dobrze, że jesteś! Jak ci tam idzie w Anglii?? Jak ten twój miał na imię, bo zapomniałam?? Brylantu jeszcze nie widziałam, ale Miśka siostra mówiła, że się w pudełku po butach nie mieści, więc jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
dziękuję Ci kochanieńka autko co prawda było piękniusie ale zielone a mówiłam Dziubkowi Mojemu Najukochańszemu, że ma być wyrąbisty róż ale róż był w środeczku więc przebolałam ja to współczuję że Basia Tico musi pojechać . kurcze, zostało Wam jeszcze troche czasu, może niech Twoj Misiek pogada z Moim Dziubaskiem i też będziecie mieć taki fajny hemer jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeku o jacie
no wlasnie tak myslalam ze pewnie nie dasz rady sie wyrobic... ale rzeczywiscie wieczor panienski razem, swietna sprawa!! kurcze nie wiem tyko czy moj mis nie bedzie mial nic przeciwko zeby twoj mis tanczyl. tzn wiesz on nie jest zazdrosny tyle ze u mnie tez chcial zatanczyc, to moze niech stworza duet i zatancza razem i bedzie bez problemu co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Właśnie Tico jeszcze nie ustalone - ma być w ostateczności. Żana, ty wiecz, że ta głupia Krycha, co chodziłyśmy z nią do podstawówki, od zeszłego roku ma opis na naszej klasie: "21 maRca 2030 - nasz wielki dzień". Że niby ten pasztet wychodzi za mąż?? Śmiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
Basiu, proszę nie mów już do mnie Żana, to taką wioską pachnie ... ja już nie z Anglii, zbiory się skończyły, pracy nie było, mój Ahmend ibn Mahir musiał wracać do siebie do domu, to jest to Maroka. Zostawił mnie samą samiusieńka na pastwę losu, ale potem napisał mi mega romantiko esemesek że on mnie kocha, ale na urząd imigracyjny nic nie poradzisz matka mi napisala, wracaj: Jędrek czeka. To wróciłam. Mój Dziubasek Najukochańszy przyjoł mnie spowrotem !!!!!!!!!!!!!! jestem przeszczęsliwa teraz mogę pomóc WAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Ta właśnie myślałam o duecie. Żeby jakiś pokazik na rurce zrobili. Btw - czytałam wczoraj w Fakcie, że Cichopek i Hakiel o twierają szkołę tańca na rurze. Może byśmy ich tak zapisały, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
Zaneta a to ty co masz faceta araba??? oni sa cudni... jak go wyhaczylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Ale przecież Jędrek cię zdradził z tą pokojówką z Izraela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak hahahahahaha123
NADAL LECZCIE SWOJE KOMPLEKSY I WYRZYWAJCIE SIE STARE PANNY HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH MOZE WAM TO POMOZE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
kochałam mojego Ahmeda ale nam nie wyszło, nasza miłość była prawdziwa lecz nieszczęśliwa teraz kocham mojego Dziubka i znam się na ślubach to będem Wam pomagała jak będzie chciały xdddddd - Krycha też się chajta !! i to wcześniej niż Ty kochanieńka Moja ale wiesz, ona zawsze mówiła, że jej nie zależy na przyjęciu i weselu wiec pewnie ona złapie to Tico, którego Ty nie chcesz, i wszsytko co zostało, przecież 30 rok to już tuż tuż ani się obejrzy jak zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Ale o co chodzi? Przecież nikt tu starą panną nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
super pomysl. powiem misiowi jak wroci z pracki. ucieszy sie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
Dziubek mi wyjaśnił że mnie nie zdradził, tamta go omotała ale się nie dał i kochał mnie cały czas a ona to w ogóle nie była z Izraela ale z Białorusi ... żle zapamiętałaś kochanieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku o jacie
Basia ale masz fajnie ze taki brylant dostaniesz... ja dostalam na zareczyny cos takiego http://www.hajpa.pl/f/560/Pierscionek,z,kapslem,Heineken dla mnie bardzo oryginalny io podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Może złapie to Tico. Ja mówiłam Tuptusiowi, że Tico nie i koniec. Zresztą jak będę miała tę fryzurę na Marge Simpson to będzie mi przez szyberdach wystawać i z tego względu nie mogę Tico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Mankieta
ojejku, ja nie wiem czy to jest odpowiednie taką okazję jak nażyczeństwo. nie obraż się kochanieńka, ale MUSISZ na swoim nazyczonym wymusić nowy z pięknym wielkim brylantem (albo cyrkonią, tylko wtedy nie mów nikomu prawdy) MUSI kosztować majątek, na tyle tylko Ciebie ON ceni ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Podlasia
Boże, jest świetny! Naprawdę oryginalny! Żaneta, ale twoja matka mi mówiła, że z Izraela ona była. Ale skoro już sobie wszystko wyjaśniliście to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×