Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattaa3

KTO NA 2037????WPISUJCIE!!!!!

Polecane posty

Gość ja też ja też
Ja mam na maj i normalnie, aż cała drżę nie mogę spać aż z emocji, chyba dopiero po ślubię się uspokoję. Właśnie też dostałam potwierdzenie. Tak się skłąda, że moja babcie kończy wtedy akurat 100 lat, więc to będzie taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez na 2037
ale przeżywacie, ja myśę że jak w tym miesiącu załatwię suknie to już do przynajmniej 2024 będę mała spokój, co roku depilacja, jakieś maseczki na plecy, mój mężuś (przyszły oczywiście) już do żeniaczki się pali a ja musze mieć wszystko tip top. No dziewczynki mam nadzieje że będziemy się tu wspierać. Co do pogody mam nadzieję że nie okaże się w maRcu jak w garncu i mam nadzieję że to będzie szczęśliwy dzień na zaślubiny. Teściowe się wtrącają? Bo moje teściowe straasznie, Jak jest u Was? Pozdrawiam kochane, pozdrówcie tez partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattaa3
Kochane jak przygotowania??w poniedziałek jade na przymiarkę sukni,a mój luby po garnitur.przyszła teściowa mówi że za późno sie za to wzięliśmy ale ja mam nadzieje że załatwimy wszystko i obędzie się bez niespodzianek.buziaki przyszłe panny młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysiaa
my tez na 2037, juz nie moge sie doczekac. w tesco jest promocja na winogrono i banany, zastanawiam sie czy juz nie kupic? zawsze cos by sie zaoszczedziiloo, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
🖐️ dziewczyny :) z tymi owocami z Tesco to dobry pomysł :) chciałabym dzisiaj porozmawiać o pierwszym tańcu, jak myślicie kochane czy Feel to będzie jeszcze funkcjonował, tak kocham ten zespół i chciałabym ich najnowszy przebój jako pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem....
hahaha dobre ja też bym chciała na 2037 tylko jeszcze męża nie znalazłam więc będe musiała jednak przełożyc na później. ale 2044 to chyba całkiem nieźle brzmi.... a moze 2244??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
nie ma co odkładać, ja miałam mieć w 1984r. ale musiałam zerwać zaręczyny, zdradzał mnie skubany, ale teraz jestem pewna i nie zamierzam dłużej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko polko
boze wy juz 2037 planujecie? ja chcialam 2035, ale czytajoc ten topik wystraszylam sie ze juz nie znajde wolnej sali...chyba musze przelozyc tez na 2037...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najlepszy topic jaki zalozono na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
ale super że jest nas tyle, łączmy się, wymieniajmy doświadczenia, cieszmy się tym zbliżającym wielkimi krokami świętem :) Ps. byłam w Tesco - promocja jest do jutra, radzę korzystać, banany i winogrona świeżutkie i bardzo tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysiaa
ja kupilam 15 kg winogrona i 10kg bananów , juz leza u mnie w lodowce i czekaja na ten wielki dzien :) i sluchajcie mam problem...mialam miec dzisaj pierwsza przymiarke sukni a tu sie okazuje ze moja krawcowa wyjechala na 2 tygodnie nad morze....boze ja nie wiem co zrobie...boje sie ze sie nie wyrobie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
jak mogła?? masz umowę?? współczuje Ci, jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem.....
wiecie co, ja chyba w ogóle już zrobie wszystkie zakupy. jak przecież wejdzie Euro to wszystko zdrożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattaa3
Byłam dzisiaj u mojej chrzestnej i powiedziała że nie wiem czy przyjdzie bo zaproszenia na ślub daje się z wyprzedzeniem.Nie przejmuję się tym. w tesco byłam dzisiaj i kupiłam już trochę tych bananów co mówiłyście że w promocji i rzeczywiście są super jeszcze nie dojrzały do końca to w lodówce mogą spokojnie leżeć.Lecę teraz do kosmetyczki na tipsy się umówić.papa Panny Młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony aligatorek
bezczelonsc! wybrazacie sobie? znajomi nam polecili piekna sale, wiec jedziemy tam ustalic termin....a tam! dopiero fundamenty wylane!!! jestem zrozpaczona!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
hhhhaaaaahahahahahahaaaa :D:D:D:D:D:D bo padne, ale swietny topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattaa3
Aligatorku nie martw się!Jezu jaka straszna sytuacja:(Ale mam nadzieję ,że wszystko się ułoży.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony aligatorek
ułozy? nie wiem jak...wszytsko przeciez juz zalatwione..nawet suknie mam...przeciez nie znajde do 2037 innej sali...terminy sa pozajmowane juz do 2042...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej to tyle teraz się czeka
jak to dobrze że wziełam slub wcześniej, nie mam jeszcze dzieci ale chyba zarezerwuje im od razu terminy na 2037, 2039 i 2041 bo trójkę planujemy i tak żeby przynajmniej można było odpocząć finansowo między weselami. Dla córki to już nawet męża znalazłam, synek mojej znajomej, uroczy chłopiec i mamusia dentystka tata własna firma to będzie jej się dobrze wiodło, myślicie że powinnam im zaproponować żeby się dołożyli do tego interesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłodaa
Też chciałam na 2037 ale w mojej okolicy już nie ma wolnych terminów :( trochę się tego spodziewałam, za późno zaczęliśmy wszystko załatwiać...cała rodzina w dodatku ma do mnie pretensje o to :O wczoraj zadzwoniła ciotka i nawrzeszczała, że ona chce wtedy i nie będzie dłużej czekać i że jestem leniwa i nieodpowiedzialna :( no i co ja mam robić poradzcie..Poza tym już wszystko gotowe jest, ciasta za kilka dni do odbioru i jak ja mam to teraz przesunąć ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka szczesliwa
mi tez udalo sie jeszcze wcisnac na 2037, dziewczyny super nie? Mam upatrzona juz suknie, zamowiony bukiet, w przyszlym tyg. ustalam menu, aaa no i zamowilam piekne zaproszenia na allegro : http://allegro.pl/item689353226_glamour_zaproszenia_slubne_nadruk_woskowy_gratis.html co o nich myslicie?? tylko troche sie martwie, bo nie wiem czy do tego czasu zdaze znalezc narzeczonego? ale zarejestrowalam sie juz na sympATII POWInno byc dobrze , caly czas biore persen ale jestem cala w rozsypce emocjonalnej :( jak myslicie? Tak malo czasu nam zostalo, trzymajcie sie cieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
🖐️ świeżo wylane fundamenty mnie rozwaliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczynki jesteście? pewnie nie macie czasu przez ten natłok przygotowan... coraz mniej czasu nam zostalo!! ja dzisaj bylam u fryzjera zrobic probna fryzure, chcialam sie umowic na czesanie, a ona do mnie ze przeciez nie ma jeszcze kalendarza na 2037!! nie rozumiem tego, ja taki mam juz od dawna, chyba bede musiala dla fryzjerki tez taki kupic, zeby mnie zapisala, to przynajmniej bede miala termin zaklepany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie grono fanek piszcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wtedy będe
🖐️ dziewczyny wpadłam na chwilkę, szkoda że nasz topik zamiera :( lecę na próbną fryzurę i do Tesco, przeliczyłam jeszcze raz liczbę gości i okazało się że muszę dokupić 2 kg bananów, mam nadzieję, że jest jeszcze promocja, no to pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a czy myslicie ze beza bedzie wciaz na topie? bo nie chcialabym byc passe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
hejj ! ja tez jestem szczesliwą przyszłą męzatką, ten szczególny dzionek to 05.04.2037 . wiec juz niewiele czasu pozostało .. no ale suknie mam wesele, orkiestra tez, tylko teraz kucharki .. i mysle jaką wędline kupić i gdzie chleb najtańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×