Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

DO AHA I ACH Głównym moim zamierzeniem była reimplantacją tłuszczu do jednej piersi. A tłuszczyk (z największą przyjemnością:) ) odessałam z boczków na wysokości bioder, wewnętrznych ud i kolan. Za wszystko zapłaciłam 11000zł. Z tym, że te kolanka "wytargowałam". Ubranko i zastrzyki w cenie. Dziś prawie mijają dwie doby od zabiegu, ciągnie mnie i zaczynam być podirytowana z powodu unieruchomienia i dyskomfortu. Ale wszystko przeżyję byle było widać efekty. Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma pracy siedzącej to powinien wziąć zwolnienie. Dobrze, że ja mam. Czym smarujecie cięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktos robil zabieg body jet w Poznaniu? Bede wdzieczna za polecenie dobrej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Witam, będę się powtarzać, zabieg nie należy do przyjemnych, jednak ważniejsze jest przygotowanie do paru godzin po zabiegu, największy dyskomfort do 12 godzin po zabiegu, koleżanka trochę dłużej, ale ona była szczuplejsza i zabieg miała później parę godzin. Więc poranek miała trochę gorszy. Rzeczywiście wystarczy pyralgina. Obie Panie bardzo sympatyczne. Robiły wszystko aby odwrócić uwagę od zabiegu. Widok niesamowity jak widzisz jak tłuszcz schodzi do pojemników. Chciałam bardzo wszystkim podziękować za bardzo dobre rady. Najważniejsza to taka żeby ciało nie było napięte, umięśnione, jeżeli zdecydujemy się na zabieg, nie należy nic robić aby je ujędrniać, lepiej schodzi tłuszcz niż z ciała nabitego. Podpaski też dobry sposób, bo płyn leci jak z "zarzynanej świni" - przepraszam za porównanie. Któraś z Was napisała, że to są pieniądze najlepiej wydane, Fakt weażenie to robi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
DO MAMKDANKA, Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Ci Panią doktor, robi bardzo delikatnie w sytuacjach awaryjnych (bólowych) robi przerwy. Cały czas asystuje druga osoba, która również jest bardzo mila -Pani Jola, trzyma Cię za rękę, jeśli jest taka potrzeba. Zabieg jest wykonywany dokładnie, czasami trzeba wstać, aby wyłapać miejsca, gdzie należy zrobić poprawkę. Za jedną powierzchnię BJ płaci się 3 tysiące, przy trzech jest ulga. Gabinet czysty sterylny, po każdym zabiegu jest dokonywana sterylizacja. Byłam z koleżanką, przerwa była w granicach 1,5 - 2 godziny. Jeśli masz pytania pytaj, prawie codziennie zaglądam. Pozdrawiam i nie bój się. Ja miałam robione 2 powierzchnie (brzuch i boczki). Koleżanka trzy powierzchnie + bryczesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Juz jestem po BJ na rany po szyciach stosuje sie (oczywiscie jak przestana juz calkowicie krwawic) najpier przez 5 dni plasterki STERI STRIPS, dwa dni przerwy i masc - Contractubex (bez recepty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
sorki... na rany po cieciach oczywiscie a ni po szyciach hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEet!
Do odsysających talię Mam pytanie. jestem typowym jabłuszkiem i chcę odessać sobie boczki- powiedzcie mi czy przy takiej budowie istnieje szansa ta ładną talie i wcięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEet!
DO MISIEL Napisz proszę, po której metodzie bardziej cierpiałaś i bardziej bolało po BJ czy liposukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
do Jeeet Pewnie ze istnieje a nawet musi byc widoczna talia ;) Oczywiscie kazdy ma inna budowe bioder itp tego juz lekarz nie zmieni ale jesli masz poprostu tluszczyk na boczkach i to zakrywa talie (a nie masz ucietej chlopiecej figury) to ta talie ci lekarz wyrzezbi! Co do metody liposukcji to mysle ze ta wodna czyli BJ jest lepsza... Jedynym plusem normalnej liposukcji bylo to ze bylam pod narkoza i nic nie czulam, ale bol po takiej liposukcji jest OGROMNY! Przed operacja nic nie jesz chyba 5 godzin, po tez nie jesz, dostaniesz 2 biszkopty po 10 godzinach czy jakos tak... Lezalam po operacji jak roslinka w lozku w klinice, wykupilam nawet jeden dzien wiecej (300zl) bo nie moglam sie wogole ruszyc, siusialam do kaczuszki ktora mi pielegniarka dawala do lozka! Masakra... ;( Jak juz musialam jechac do domu to ledwo wstalam z lozka, rodzice musieli mi pomagac w domu, po kilku dniach bol zrobil sie normalny jak przy BJ ;) czyli zawsze bedzie uczucie takiego rwania itp. Przy BJ oni oddzielaja ci ta woda tluszcz od miesni i go wysysaja czyli delikatnie, a normalnej metodzie rozwalaja ci ta kaniula wszystko w srodku, miesnie, nerwy, krew sie saczy podobno strasznie, ale masz zaszyte ranki i chyba leopiej sie zrastaja tamte, hmm nie wiem, slyszalam tez ze ta normalna metoda mozna odessac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MISEL :) Dzisiaj trochę się wystraszyłam. Mam dwa krwiaki, w tym jeden całkiem spory, ale dzwoniłam do pana doktora i mnie uspokoił. Dziewczyny jak to u Was wygląda? W piątek miałam zabieg, w sobotę rano zmieniałam opatrunki i wszystko było dobrze, tylko opuchnięcia, a dzisiaj wieczorem zdjęłam ubranko a tam duży krwiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Nie martw sie, to normalne, teraz dopiero zaczna cie sie robic takie krwiaki - siniaki, ale znikna, tylko smaruj masciami i kremami, najszybcie schodza z okolic brzucha, ja juz mam bardzo malo i nie takie krwiste juz maja lagodny odcien. swoja droga znalazlam ciekawe ubrnako... co myslicie? http://www.ekskluzywna.com.pl/Mitex_Shape_spodnie_p10985.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam siniaki
Po przeczytaniu twojego postu, również moge potwierdzić siniaki, robiłam brzuch, talię i bryczesy. Po trzech dniach na brzuchu wyszły mi 3 siniaki przy pępku, spore, bo wielkości orzecha włoskiego, na jednym boczku siniak wielkości 5cm na 6,5 cm, drugi bok bez siniaków, natomiast na bryczesach nie mam w ogóle. Ale nie sadzę, żeby siniaki były jakimś problemem w rekonwalescencji, poniewaz pani Kasia uprzedzała mnie, że zasinienie może zejść z brzucha nawet na łono i uda, nie powinnaś sie przejmować. Ja jestem bardzo miło zaskoczona tym Bodym Jetem, poniewaz rok temu miałam zabieg Smart Lipo na kolana i wewnetrzną strone ud, który trwał razem 6,5 godziny, niby mniejsze części ciała, a obecnie duzo większe i trzy na raz i zabieg trwał 4 godziny. To jest szybsza metoda i rezultat tez jest widoczny od razu. U mnie przez zabiegiem pomiar w pepku wykazał 98cm, od razu po zabiegu pomiar wykazał 88cm, TO JEST 10 CM MNIEJ od razu. Osobiście uważam tą maszynę za cud techniki i ta osoba, którą ją wynalazła powinna dostać nagrodę Nobla. Ja osobiscie mam duże tendencje do tycia, i myślę sobie tak, jak mi cos narośnie, to ja samolotem do pani Kasi, poleżę kilka godzin w gabinecie i już humor mam poprawiony. Boli czy nie boli, nie jest to najważniejsze, liczy się rezultat, pozdrawiam, Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robiłam zabieg body jet dwa tygodnie temu. Piszę dlatego, ponieważ wiele osób, twierdzi, iż ten zabieg jest bezbolesny , myślę jednak , iż to sprawa bardzo indywidualna mnie bolało i to bardzo, robiłam uda wew i zew i powiem szczerze, że to był koszmar.Zabieg trwał jakieś 4,5h miało być 2-3.Uda zew jeszczejakoś przeżyłam ale wew ....masakra , myślę iż miałam zbyt małe znieczulenie bo ból był nie do wytrzymania.Zdecydowałam się dlatego bo miało nie boleć no cóż....dziewczyny nie dajcie się nabrać , że to taki laightowy zabieg, całą drogę do domu płakałam i całą noc...ubranko dodatkowe 350, lekarstwa 300.Do domu zawiózł mnie facet sama nie byłabym w stanie.miałam l4 2 tyg a dalej boli i nie chodzę jeszcze normalnie.efekty na razie to nic nie widać i martwię się czy będzie i ta męka i stracone 9 tys były tego warte...dziewczyny , które chcą to zrobić w tajemnicy przed domownikami zapomnijcie to się w życiu nie uda!!!!!!!personel kliniki był przemiły ale co z tego...z innych pobudek poszłam na zabieg i spodziewałam się czegoś innego.radzę się dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
No właśnie, każdy reaguje inaczej. Jednych bardzo boli, innych mniej. Trzymaj się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do zebra Tak to wlasnie jest, kazdy reauje inaczej, mnie podczas zabiegu czasami bolalo ale dalo sie przezyc, nie plakalam. Co do bolu pooperacyjnego to wiedzialam czego sie spodziewac... hmm po 2 tyg nie widzisz kommpletnie zadnej roznicy? Narazie za wczas na koncowe efekty ake cokolwiek, ja juz troszke widze moja talie i ruszac tez sie moge, a minely dokladnie 2 tyg takze u mnie. Pamietaj zeby nie lezec czy siedzic cigle tylko stacac sie ruszac bo to pomaga, smaruj wile razy te obszary! a ile Ci odessali? I gdzie robilas jesli mozesz powiedziec? Nie zalamuj sie musi byc roznica, wkoncu widzialas jak tluszcz z ciebie wychodzil! poprostu potrzebujesz czasu, za 2 tyg juz bedzie dobrze, zacznij robic masaze lub endermologie. 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was robila bj u Bromy ? Albo jest po konsultacji z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy na prawde nikt nie robil body jeta w Mediderm albo u Dr Bromy ? Please napiszcie jesli ktos robil w tych miejscach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
ja robilam u dr. Bromy w Model Med napisz mi @ co chcesz wiedziec moj @ zzm12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odessali mi jakieś 1,200ml , sama nie wiem niby trochę widzę ale jak się mierzę to w cm mam tyle samo może jakiś 1 cm mniej ale co to jest...myślałam, że naprawdę zobaczę chude nogi tak jak niektóre dziewczyny pisały a tu w sumie taka mała różnica...masaże chyba za wcześnie bo jeszcze boli bardzo po jakim czasie można masować? mam jeszcze pytanie o kąpiel w wannie ale to chyba marzenie? kąpie się pod prysznicem bo te rany jeszcze takie sobie i trochę się boję napiszczie proszę po jakim czasie można się wykąpać w wannie. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Wlasnie tez sie zastanawialam nad kapiela w wannie, musze zadzwonic do lekarza i sie go zapytac, jak bede wiedziala to napisze. jak dlugo braklyscie leki? np Reparil? ktos to zazywal? jak dlugo? kiedy zaczas masaze, hmm.... mnie tez jeszce troche boli a chcialam zacza w tym tygodniu, nie wiem... jestem 2 tyg po ale mysle ze za kilka dni zaczne przynajmniej takie delikatne, a za 10 dni strzele sobie lipo shock czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Witajcie! Raportuję po 4 tygodniach po zabiegu: Brzuch bez zmian - cały czas są nierówności i miejsca bez czucia. Endermologia na półmetku, ale widzę że wezmę jeszcze jedną serię na sam brzuch, bo jak na razie poprawił mi się tylko stan skóry. Niestety coraz bardziej jestem przekonana, że nie zostałam odessana jak nalezy - na brzuchu nadal mam sadło, bo nie sądzę, żeby była to opuchlizna. Na wszelki wypadek łykam tabletki na pobudzenie limfy i bacznie sie obserwuję. Na wszelki wypadek cały czas nosze wysokie majty modelujące, żeby przy kontroli lekarz nie zarzucił mi, że efekt jest marny bo o siebie nie dbałam ;-) Ranki po nacięciach znikają, smaruje contractubeksem. Piersi też bez zmian - nie zmniejszyły się, ale asymetria pozostała. Z dobrych wiadomości - zamówiłam sobie w La Perli (na pocieszenie) biustonosze w rozmiarze B - do tej pory nie miałam nawet A -i okazało się, że leżą idealnie!!!! Moniii5 - napisz, jak tam rozmowa w klinice. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Kurcze i po mieciacu nadal masz nierownosci...hmm ;( A mozesz napisac cos wiecej o tych tabletkach na pobudzenie limfy? please ;) A moze zrob sobie ultradzwieki (lipo shock) wtedy nierownosci zostana rozwalone pod wplywem mocy, mnie lekarz tam powiedzial na poczatku, ze jak chce to moge robic masaze ale moge tez kilka razy lipo shock, ze to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
No właśnie, tez mnie to dziwi, ale myślę że powodem jest niedokładne odessanie tłuszczu. Mieszkam na Dolnym Śląsku i tu nikt nie robi lipo shock, a poza tym - z tego co czytałam - jeden zabieg kosztuje 900 zł, więc seria byłaby znowu duzym obciążeniem. Tabletki które biorę są bez recepty - to cyclo 3 fort. Mam nadzieje, że sobie nimi nie zaszkodzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
A nie uzgodnilas tego z lekarzem? co wlasciwie daja takie tabletki? chyba na wyproznianie sie dziala (skoro na limfe) i co to ma do nierownisci? ja jestem z gornego slaska, to wcale nie jest takie drogie! Ultradzwieki czyli lipo shock kosztuja tu od 50zl jedna czesc ciala, 120 cale cialo 40 min. Oto miejsce gdzie robia. http://www.centrumurody.pl/content/83 Tam mam zamiar sie udac. Nie znam sie tak calkowicie na tym.. czym rozni sie enderomolgia od ultrdzwiekow? moze i to i to zrobie..hmm! pomocy, kto wie? Slyszalam tez ze super jest lipo masaz (ssanie w takim ubranku) na pobudzenie limfy jeszce (i na nierownosci) jest rolletic, chodze na te zajecia, super efekty, naprawde! http://www.rolletic.com.pl/ Ja za karnet place 100zl za 6 wejsc, chodzisz jak czesto chcesz. W kazdym wojewodztwie musi byc! nawet po kilka w miescie pewnie. A swoja droga dziewczyny,.... wypelnicie dla mnie ankiete ;) anonimowa, potrzebuje do pracy licencjackiej! prosze ;) http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/12153/sec-UwFyGFcx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Te tabletki działają na opuchliznę, a nie na nierówności. Doczytałam dziś ulotke i nie znalazłam żadnych przeciwskazań do brania ich na wszelki wypadek, a widzą u siebie jeszcze obrzek po zabiegu (teoretycznie może się utrzymywac do 3 m-cy). Ten ssący masaż w specjalnym ubranku o którym piszesz to właśnie endermologia czyli inaczej lipomasaż. Rzeczywiście też działa na limfę. Lipo shock to zabieg z ultradźwiękami, który niby rozbija tłuszcz, ale nie znalazłam żadnego gabinetu w moim mieście ani w okolicy, który by to miał. Ja tydzień temu zaczęłam też znowu ćwiczyć, bo miałam dość tej rekonwalescencji i po prostu musiałam wrócić do fitnesowej rutyny 3 x w tygodniu. A podane przez ciebie linki chętnie sprawdzę. Dzięki i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
ahaaa... dzieki za wyjasnienie pojec ;) hehe Ja na opuchlizne biore tabletki Reparil i tej samej nazy zel, i lioton 1000 tez jest dobry. Hmm to chyba sobie zrobie i endermologie i lipo shock ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS FEELBEAUTY.EU
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×