Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość chude nogi
jestem dosłownie dwa dni po , namówiła mnie znajoma, wiec mówię raz kozia śmierć ,robiłam w sobote uda zewnętrzne strony i boki , wstaje z fotela i widze chude nogi , nie załuje pieniązków i polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka
Do chude nogi Body Jet to poważny zabieg ... i to byłoby zbyt piękne, gdyby od razu po zabiegu nóżki były piękne i chude. Ja choć miałam brzuch - to najpierw niestety zrobił się nabrzmiały. Teraz jest super. Jednak jeśli ktoś pisze, że od razu miał rezultat i pisze to dosłownie dwa dni po zabiegu - to sorki, ale bzdury pisze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka
I jeszcze coś w temacie ceny. Zawsze pytajcie co zawiera cena - czy nie okaże się, że po zabiegu nie dostaniecie dodatkowo rachunku za ubranko, albo recepty na antybiotyki i sami będziecie musieli drałować do apteki... W końcu to nie jest pierwszy lepszy zabieg. Jeśli chodzi o moje ciało - to kierowałabym się najlepszym rozwiązaniem, a nie najtańszym ... choć zawsze przecież można spytać, czy nie mają dla mnie specjalnej oferty. :-) Ja zawsze tak robię. I zwykle dostaję dobry upust, albo coś ekstra. A zabiegowi, pomimo tego, że na początku ciało wygląda mało ciekawie warto się poddać. Ja na pewno jeszcze raz bym się zdecydowała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roeti54
miya 382 robiłem w Kriocentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude nogi
do truskaweczki truskaweczko jestem już 3 ni po , naprawde po zabiegu nie było zadnego obrzeku , lekarz własnie mówił ze to jest zaleta tej metody , ze można odrazu zobaczyć efekt i ze obrzek pojawi sie 3 - 4 dnia i rzeczywiście dzisiaj moje nogi sąnabrzmiałe , więc sorki ale nie pisałam bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chude nogi
Gratuluję chudych nóg, napisz ile zapłaciłaś i gdzie robiłaś i czy wiesz kiedy można ćwiczyć intensywnie po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Ja tez slyszalam ze nie ma obrzekow po body jet. podaje sie minimalne znieczulenie i od razu jest ono ta kaniula wysysane jak odsysa sie tluszcz. podobno jest to zabieg malo inwazyjny i do tego ten tluszcz mozna wykorzystac do wstrzykniecia w inne rejony (czego np. nie mozna po smart lipo). ja jestem wprawdzie po smart lipo w sulecinie, z tego wzgledu smart lipo ze laser powodoje tworzenie kolagenu i skora ladniej sie wciaga, body jet tego niestety nie ma a moja skora na brzuchu i tak nie byla za ciekawa wiec body et u mnie nie wchodzil niestety w rachube. pytalam tez o cene i tam za obszar placi sie 3000. tyle ze to kawalek, szczegolnie z warszawy. ja jechalam z wroclawia wiec nie jest to az tak strasznie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołłek
Pani Kasia z Sulecia robi BodyJet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Tak, p. Kasia ma obydwa urzadzenia i robi i smart lipo i body jet. Po body jet przeszczepia tez ten odessany tluszcz jesli ktos sobie zyczy w inne miejsca jak piersi, usta itp. Cena tez nie jest jakas strasznie zabijajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Hej wszystkim sluchajcie ide niedlugo na konsultacje w 3 rozne miejsce. W kazdym jest inna cena od najmniejszej do najwiekszej jak sie dowiem szczegolow to dam wam znac! Aha a moze ktos wie ile musi uplynac od jednego do drugiego zabiegu body jet? Ja glownie nastawiam sie na brzuch ale kiedys chcialabym i biodra. Moze ktos wie?? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Słuchajcie nie zwracajcie uwagi na oszołomy i podajcie nazwy gabinetów, po to jest to forum, żebyśmy trafiły do sprawdzonego miejsca a nie w ciemno, a jak ktoś niedowartościowany to omijamy taki wpis milczeniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybusia
moja mama jest trzy dni po tym zabiegu , czuje sie bardzo dobrze ona miała robiony brzuszek , ja zastanawiam sie nad udami , wysłałam mamę jako królika doświadczalnego , miała odessane około 1,5 litra tłusczu z brzucha , ma siniaki ale brzucha nie ma ,brzuch miała dosyć spory, mówi ze uczucie ciągnięcia ma , przez dwa dni po zabiegu wzięla trzy tabletki p/bólowe, ale obiad pyszny zrobiła i na zakupy tez lata ide na konsultację , mama sama mnie namawia , więc się nie boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654 a
wiem, ze w Warszawie robia Body jet tez w klinice elite, byla tam moja znajoma i polecala pod kontem ceny i profesjonalizmu. Jest tydzien po zabiegu, podobno odessali jej ponad litr tluszczu. Idę do nich w przyszlym tyg. Dam znać jak będę po konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśenka21
dla mnie body jet okazal sie zbawiennym zabiegiem, w koncu wiem, ze bede czuc sie atrakcyjnie bede miała płaski brzuch i szczupłe uda. Czego mozna chciec wiecej. sam zabieg jest do przezycia, spodziewałam sie czegos gorszego. Niezdecydowanym śmiało moge polecić. pozdr. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude nogi
zapłaciłam 9 tysiecy za nogi od wewnętrznej strony ,przy kolanach i bryczesy, robiłam w Elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po konsultacji i mocno się zastanawiam. Miałam robioną jedna operację plastyczną -NOS. Znieczulenie ogólne więc nie bolało, potem za to ból był i obrzek i dyskomfort zycia- utrudnione oddychanie, opuchlizna, ucisk. Boje się Body Jet -bo podczas zabiegu bede swiadoma. Zastanawiam się czy bedzie ciągnąc, bolec. No i najwazniejsze co bede czuc potem-?? ucisk, ból, problemy z oddychaniem (brzuch /przepona)?? Jednoczesnie chce podczas tego samego zabiegu przełozyc tłuszczyk z brzuszka na piersi, wiec jakby dwa obszary uszkodzenia-wiec ból podwójny. Proszę kogoś kto miał wykonywany zabieg o odczucia- podczas zabiegu i po gdy środki przeciwbólowe przestają działać, Czy ból jest do zniesienia, czy bede mocno obolała. Moze pytanie się powtarza ale dla mnie to ważna, bo w poczekalni siedziała Pani z odessanym brzuszkiem i brzydko powiem "stękała, cieżko oddychała,chrzakała jakby ktos na brzuch położył jej ogromny cieżar". Czekam na opinie (szczególnie na maila te z nazwami klinik i nazwiskami lekarzy). Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Darkana Ja mam niedługo konsultacje u p. Kasi, bo widzę, że piszesz, że byłaś u niej na zabiegu, który z zabiegów byś poleciła body jet czy ten drugi, który chyba miałaś robiony, chodzi o brzuch po ciąży i boczki i czy byłaś zadowolona z efektów? Wiele osób różnie się wypowiada, choć mi kilka osób ją polecało. Jestem trochę zdezorientowana przez to. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Ja robilam smart lipo poniewaz balam sie troche ze po body jet nie wciagnie mi sie skora. body jet jest mniej inwazyjny, znieczulenie nie zosaje tak dlugo jak przy smart lipo, nic nie wycieka i mniej sie puchnie. jest jednak o 50% drozszy. Na brzuchu robilam smart lipo ale na ramiona i kolana zdecydje sie chyba na body jet. Tez planuje przesunac sobie ten tluszczyk w piersi.... Jesli chodzi o bol to po smart lipo bolalo wprawdze ale to bardziej ta opuchlizna, zadne tam problemy z oddychaniem czy przepona! Jes sie opuchnietym i to troche naciska na narzady, nic poza tym. 2-3 pierwsze dni nie naleza do najprzyjemniejszych ale drugiego dnia lecialam samolotem, prowadzilam auro a dzien pozniej bylam normalnie w pracy, bez tabletek przeciwbolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bardzo dziekuje za opis, chyba zdecyduje się na BodyJet, bo zalezy mi bardziej na powiekszeniu biustu niż na odessaniu tkanki tłuszczowej.Ale dwie korzysci sa lepsze niż jedna :-) Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaqtru
Witam W przyszłym tygodniu idę na konsultacje, chcialabym pozbyc sie brzuszka- po 2 ciązach cos zostalo i nie chce zniknąć:) mimo moich wysiłków... Moje pytanie brzmi: czy brzuch naprawdę znika? Ogolnie jestem tchórzem jezeli chodzi o jakiekolwiek zabiegi wymagające znieczulenia, ale jezeli sie oplaca jestem sklonna poniesc ryzyko ;)... dwie cesarki przezylam... I drugie pytanie, jakie badania sa wymagane? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na konsultacji co prawda powiększania piersi ale zapytałam przy okazji o body jet i jeśli ktoś pisze że odrazu efekt i nic nie boli to nie wierze mi Pani doktor powiedziała że to jest w zasadzie zabieg chirurgiczny i na efekt trzeba troche poczekac szczególnie w przypadku nóg gdzie opuchlizna może byc nawet 3 miesiące:( więc nie piszcie bzdur że odrazu jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ta ała kasia z suęciana nawet nie jest chirurgiem plastykiem. Czy wy sie wogóle zastanwiacie co robicie idąc do takiej osoby!!!!!!!!!!!!! nie po to chirurdzy plastycy sie kształcą żeby jakaś Pani Kasia która kupiła sobie kilka sprzetu robiła operacje plastyczne. Sory ale ja tego nie rozumiem nigdy nie oddałabym się w rece kogoś kto nie jest chirurgiem plastykiem. Dla przypomnienia i nie wiedzących był kiedyś taki lekarz zreszta chyba nawet nadal robi jakie soperacje.....Pani Bakuła miała u niego lifting niestety nie udany, co ise póżniej okazało on nie był chirurgiem plastykiem! wiec zastanówcie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
chirurg plastyk nie jest konieczny do tego typu zabiegow. cecha pozytywna smart lipo i body jet to jest wlasnie to ze odchodzi sie od chirurgii plastycznej do medycyny estetycznej. zreszta ktos juz pisal o tym przy temacie lipolizy laserowej. dla mnie nie tytul jest wazny ale efekt a skoro 90 proc jest zadowolone z jakiegos lekarza ktory robi te zabiegi 10 razy czesciej niz inni - dla mnie jest to argument. przeczytalam fora wszerz i wzdluz i sie zdecydowalam czego nie zaluje. za miesiac jade na kolana i ramiona, jedzie ze mna kolezanka na bryczesy bo jak mnie zobaczyla to sie napalila, moja mama tez sie zdecydowala a byla bardzo sceptyczna. wiec opinie mowia same za siebie....mimo wszystko rozumiem ze dla niektorych liczy sie klinika i tytuly, czemu nie. ja sie na takiej znanej klinicie przejechalam we wroclawiu, znane nazwiska, wszystkie nowosci a tak naprawde to czulam sie tam potraktowana jak jedna z tysiaca i do tego wyciagnieto ze mnie tyle kasy ze do konca tego nie zapomne. ale i to doswiadczenie czegos mnie nauczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do lizus 02 - ja tez sie nad tym mocno zastanawiam. rozmawialam nawet o ty m ostatnio bo bylam u pani kasi na kontroli po smart lipo i moja mama chciala dac sie oberzec bo cche zrobic brzuch i boczki. jesi odsysasz tluszcz body jet to musi to byc takie miejsce zebys miala tego tluszczu min 600 ml poniewaz do jednej piersi trzeba wcisnac min 300 ml, mniej sie nie robi. ja mam troche problem bo chce przerzucic tam ten tluszcz z kolan i ramion i niewiadomo czy sie go tyle uzbiera.... acha i podobno po tym przestrzyknieciu ma sie opuchlizne dosyc dlugo, nawaet 2-3 tygonie wiec mozesz miec cyc jak bomba :-) gdzie idziesz na konsultacje i gdzie planujesz to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na komsultacji w Skin Clinik i ogólnie kazano mi przytyc z 2 kg żeby było z czego pobrac tłuszczyk. Bardziej niż pobierania boje się przestrzyknięcia tłuszczu w piers, bo wszystko zalezy od tego jak sie bedzie wchłaniał, boje sie czy nie powstana dołki i górki. Tłuszcz może też ulec zwapnieniu (podobnie jak przy wszepieniu implantów). Na zdjeciach USg i mammografi może wskazywac na zmiany nowotworowe (na pierwszy rzut oka). No ale wkoncu jest jeszcze biopsja. Podobno zmian nowotworowych po przeszczepie tłuszczu nie zanotowano, i wykonuje się juz długo takie przeszczepy w rekonstrukcjach ciała. Ale mimo to i tak się boje...nie samego body jet ale efektów poźniej- jak beda wygladac piersi, czy wszystko wchlonie sie rowno, czy nie bedzie zadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do vouge, darkana ma w pełni rację do zabiegów medycyny estetycznej nie jest potrzebny chirurg tylko lekarz . Najpierw poczytaj, a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
lizus02 - o tych zwapnieniach nie wiedzialam, bede sie musiala dokladnie jeszcze wypytac w takim razie... na kiedy planujesz zabieg? ja najprawopodobniej na polowe grudnia wiec jesli sie rzeczywisice zdecyduje to sie tutaj zglosze po zabiegu i opowiem jak bylo i jak sie czuje.... mozesz napisac ile scin clinik sobie zyczy za taki zabieg? ile za body jet a potem ile za przeszczep tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×