Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość strusiu
a ja siedzę w klinice i czekam:-) za niecała godzinę zaczynamy jazdę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
no to strusiu już tam jest,ciekawe co teraz robi, może lekarza podrywa ha ha, wracaj do nas i opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Strusiu
nie podszczypuj lekarza. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Strusiu
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
ups,strusiu po zabiegu i jeszcze się nie odezwala,co tak dlugo hm pewnie poszla z doktorkiem na randewu ,kobieto gdzie jesteś????? mialaś nas oświecić jak po zabieguuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
Hahaha, z tym randez vous z doktorem to prawie fakt:-))))) No to jestem po:-) Doktor troszkę się spóźnił, więc po wywiadzie, założeniu gustownej jednorazowej bielizny, fotografowaniu i malowaniu pisakiem miejsc "kluczowych" zaczęliśmy o 16:15. Wpierw opalanie natryskowe;-) czyli opryskanie czymś dezynfekującym w kolorze pomarańczowym, potem zajęłam pozycję na boczku. Dwie fazy znieczulenia- 1) małe zastrzyki w miejscach, które miały być nacięte- średnio przyjemne, ale nie nazwałabym tego bóle. 2) po nacięciu skóry (absolutnie nie bolesne) wstrzykiwanie środka przeciwbólowego do środka i to było beeeee. Odczucie rozpierania, szczypania, kłucia- generalnie bolało, ale do zniesienia. Potem już nic nie bolało do samego końca:-) Samo odsysanie nawet zabawne i co najważniejsze- odgłos nie był podobny do odkurzacza, a tego się obawiałam;-) Przez cały czas sympatycznie sobie gawędziliśmy i z doktorem i z pielęgniarką. Dopingowałam doktora, by rzetelnie odessał najwięcej jak się da:-DDD Po wszystkim doktor założył takie specjalne nieprzemakające opatrunki i poszłam sobie kulturalnie pod prysznic. Potem chwila na dojście do siebie i herbatka z personelem (ok 0,5H) Na sam koniec zmiana opatrunków, założenie pancernego body w rozmiarze XS, swoje ciuszki i adieu:-) I błądzenie prawie godzinę po W-wie, by dojechać do mieszkania mojej koleżanki. Nawigacja mi oszalała, miałąm ochotę wypieprzyć ją za okno. Umówiłam się z doktorem na telefon rano, bo nie uśmiecha mi się siedzieć w W-wie do 15tej- a dopiero o tej godzinie zaczyna pracę w klinice. Jak będzie wszystko ok, to rano wsiadam w furę i kierunek Poznań. Dostałam leki p/bólowe na dzisiaj jesli będzie taka potrzeba, antybiotyk i receptę na zastrzyki p/zakrzepowe. No i cały komplet opatrunków nieprzemakalnych na zmianę, gdybym nie dotarła jutro na ich zmianę do kliniki. Jestem z siebie bardzo zadowolona i liczę na to, że jak zejdzie opuchlizna to będę jeszcze bardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
fajnie, że zagościło tutaj poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
extra,bo ja ją widziałam jako pierwsza, ubranko piekne,powalające,(nawet coś samo wskoczyło na swoje miejsce),ona wie o czym mówie ha ha Jestem podbudowana ,bo 12-tego to ja tam jade i myśle że jak strusiu wytrzymała to ja też ----chyba :( :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę sobie odessać bryczesy i trochę z pośladków i trochę się boję tego wszystkiego. nikt nie pisze tu o doktorze Pernaku, a ja w poniedziałek idę do niego na konsultacje... Może czyta to ktoś, kto robił u niego body jet....? A tak poważnie to bardzo się boję i potrzebuję wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
mimi a w której klinice masz konsultacje u Pernaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakos1
Mini.... masz moje wsparcie. Gdybym miała wiecej kasy poddałabym się jeszcze body jet boczków, posladków itd. ( a jkei fajnoe to znieczulenie ha ha) Ja jestem juz 8 dzien po brzuchu. Koleżanki w pracy stwierdziły, że wiiidać efekty, chociaż w okolicach pępka doktor mi nie odessał, bo się okazało, że mam przepuklinę. JUż nie mogę doczekać się endermologii i robienia brzuszków ( obiecałam sobie, że będę codziennie ćwiczyć)! Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bye bye boczki
Czytałam o zabiegu w kilku gazetach i w necie i stwierdziłam , że wreszcie pojawiło się coś dla mnie (na tradycyjną liposukcję nigdy bym się nie zdecydowała - ze strachu) ... tylko te koszty :-o ;-) :-o Cóż jednak mam zrobić, skoro próbowałam wszystkich możliwych diet, fitness , siłownia z instruktorem, który wyciskał ze mnie na maksa. Od kilku tygodni myślałam jak zrobić, żeby znaleźć zbędne pięć tysięcy, żeby pozbyć się tych wstrętnych , znienawidzonych bryczesów. Myślałam, myślałam i wymyśliłam - moje wakacje w tym roku będą krótsze, last minute ... zrezygnuję z częstych wypadów do restauracji. Jakoś dam radę. Jestem z Krakowa, będę robić w Maestrii - bo mają duże doświadczenie i dobrą energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dr Pernaka wybieram się do Sopotu, tak będzie najprościej i najwygodniej, bo mieszkam w Trójmieście. A boję się nie tyle samego zabiegu, ale tego, że tłuszczyk może zostać nierówno odessany i będzie widoczna asymetria.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa ile wyceni twoj zabieg? Gabinet ma profesionalnie urzadzony. Zabieg szedl mu bardzo sprawnie. A efekty, zobaczymy. Mowil ze na pelne trzeba bedzie czekac do pół roku. Mi sie wydaje, ze to troche na wyrost. Krwiakow juz nie mam, opuchlizny tez specjalnie nie mialam, moze niewielka. A jak z nierownosciami bedzie to zobacze. Na oko jest niby ok, ale mogl mi troche wiecej odessac tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź Danuta. a co miałaś robione? i na ile to wycenił? na stronie podane są ceny i zastanawiam się, czy faktycznie są one zgodne ze stanem faktycznym. ubranko również jest w cenie czy musiałaś dodatkowo zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na jakie zabiegi chodziłyście, bądź zamierzacie chodzić po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
JA tez bede miała zabieg u dr, PERNAKA brzuch + piersi juz jestem po konsultacj ,zabieg mam16-go lutego .Spotkałam tam kobietę ,która u niego robiła zabieg i była bardzo zadowolona .Też się boję ,ale jestem nastawiona psychicznie i czekam z niecierpliwością, a tak na marginesie wiem jaka znana osoba robiła body-jeta u niego i jest b.zadowolona jak będe po to opisze z dokładnością co i jak.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, czy to Ty jesteś ta osobą, która jedzie na zabieg z zagranicy? Powiedziano mi, że jak jedna Pani nie dojedzie to mam szansę na termin 16 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
Hej dziewczyny jestem ponad tydzien po Body-jecie (robilam brzuch i boczki) martwi mnie to ze jestem bardzo opuchnieta a szczegolnie mam takie dwie "pilki" na boczkach jutro zaczynam drenaze limfatyczne czy mozecie mi powiedziec kiey wam zeszla opuchlizna?? Ile razy chodzilyscie na masaze?? I czy to trzeba do jakiegos rehabilitanta czy do zwyklego masazysty bo ja sie zapisalam do gabinetu kosmetycznego i tam przyjmuje pan ktory robi rozne masaze w tym wlasnie drenaz napiszcie jak to bylo u was bo boje sie ze to mi nigdy nie zejdzie i ze tego sie nie da rozmasowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny które robił sobie piersi napiszcie czy faktycznie nie widać zmian bo duża ilość tkanki tłuszczowej się wchłania i aby powiększyć biust o rozmiar trzeba by zabieg powtórzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot
Hej dziewczyny jestem ponad tydzien po Body-jecie (robilam brzuch i boczki) martwi mnie to ze jestem bardzo opuchnieta a szczegolnie mam takie dwie "pilki" na boczkach jutro zaczynam drenaze limfatyczne czy mozecie mi powiedziec kiey wam zeszla opuchlizna?? Ile razy chodzilyscie na masaze?? I czy to trzeba do jakiegos rehabilitanta czy do zwyklego masazysty bo ja sie zapisalam do gabinetu kosmetycznego i tam przyjmuje pan ktory robi rozne masaze w tym wlasnie drenaz napiszcie jak to bylo u was bo boje sie ze to mi nigdy nie zejdzie i ze tego sie nie da rozmasowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
Do mimi2007 nie to nie ja -jestem z trójmiasta i już miałam mieć zabieg 24 stycz. lecz zjadlam aspiryne i zabieg odłożono ,a pozatym ciężko z terminami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! to może będziemy miały zabieg w tym samym terminie :) Ja jestem zapisana jako rezerwowa na 13-tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Do Kompot na masaże wydaje mi się być za wcześnie. Ja po niespełna czterech tygodniach miałam ultradzwiekową końcowką liposhock. A potem endermologię. Serię. Do momentu ściagniecia kubraczka nie kombinuj nic. Daj skórze dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
ja rano ,a co dokładnie robisz ? bo ja brzuch i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Matyldy: ja chcę zrobić nieszczęsne bryczesy z boku ud i trochę z pośladków. ciekawa jestem, na ile doktor to wyceni... piersi mam mizernej wielkości, ale nie myślałam o powiększaniu, bo nie chcę zbankrutować :) mogę zapytać, jakie koszty poniesiesz z piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
witam was jestem nowa ja w marcu ide na plastyke brzucha i przy okazji wyczytałam o tej metodzie body a chce przy okazji zrobic lipo ud i boczków teraz jak przeczytałam o tej metodzie mam mętlik w głowie,jestem z trójmiasta prosze podajcie mi kto dobrze robi i gdzie ta metodą moze lepiej ja zrobie jak brzuch wygoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×