Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dziekuje kamila26🌼trzymam kciuki za diete.Chrzciny udane trwaly 2dni:D sliczne masz te zdjecia ze chrzcin,Olimpia jest sliczna.Jeszcze wszystkich nie obejzalam,jutro bedzie wiecej czasu, bo amelcia cos nie zasypia narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 fajnie ci w tym kolorze wlosow!!!co twoja mama na to,podobalo jej sie?A spacerowke kupilas widze, fajna.Ja widzialam fajna u takiej babci ma uzywane niebiesko,zolty spaerowy,ale malz nie chcial kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26....fotki super,a Olimpia jaka duża:) moja Zuzia ma za 6 dni 10 miesięcy i dzisiaj wyszedł jej pierwszy ząbek,a myślałam,że sie już nie doczekam :) mam takie pytanko jakich butelek używacie do mleka? bo ja ma avent i smoczek z czterema dziurkami i wydaje mi sie że słabo leci mleko.Czy są tu inne smoczki z większymi dziurkami bo nie mam pojęcia ,może wy sie na tym znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik zobacz czy sa smoczki z aventu od 6mies,one maja wieksze dziurki,ja uzywam tommie tippie i wiem,ze takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradzcie cus bliska mi osoba ma ostre schizy maniakalno przesladowcze tzn. ubzdural sobie ze zona ma kochankow i ze ciagle samochody za nimi jezdza ( pracuja razem i podrozuja razem) w sumie spedzaja 24h/ dobe ciagle sie to juz od ponad roku ale sprawa sie chyba nasilila- bo teraz jestesmy na urlopie w hiszpanii- i on twierdzi ze Oni przyjechali tutaj za nia- no i biega delikwent za samochodami rzucajac smieciami i klnac od "ciapackich K..." nie musze dodawac ze "zona jest na skraju wyczerpania nerwowego w jaki sposob zabrac sie za leczenie delikwenta- da sie to wogole leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag jak dla mnie wyglada to na schizofrenie poczytaj sobie porownaj obiawy a bedziesz wiedziala. Alo chrobowa zazdrosc ktora sie niszczy w zarodku bo pozniej bedzie tylko gorzej:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dzieki Krakersik i Anecia:-) tak Anecia podobalo sie jej ale wiem ze wolala mnie w jasnych:)chociaz tego nie powiedziala:-D Krakersik gratuluje pierwszego zabka:-) Ja uzywam butelek tommee tippee bpa free a dziurke w smoczku sama powiekszam:-)bo nidgy nie moge trafic na taka jakiej Olimpii pasuje. Ewag ja mysle ze to obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eśc mamy nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ja już w angli -jednak u siebie lepiej nie trzeba oglądać nadąsanej teściowej, byłam za długo w polsce i sie okazało że teściowa wiele się nie zmieniła poza tym ma obsesje na punkcie swojej wnuczki i do samego wyjazdu moj młodszy syn bał sie babci a bylismy tam równy pełny miesiąc co zrobić chyba wnuk to nie to co wnuczka więcej nie zrz musze oprzyzwyczaić się tutaj zostałam ciocią pełną parą synek od siostry i córki od dwoch szwagierek, szwagierka miała termin na 5 wrzesnia ale urodziła jak my jeszcze byliśmy więc zdążyliśmy ją zobaczyc a jeszcze dwojka ma si e urodzic do konca września anecia ładne zdjęcia z chrzcin,zreszta amelka taka duza mojej szwagierki jest z lutegio a juz waży 9400 i kiepsko siedzie z podparciem prawie wcale aby nonstop ja noszą babcia zwsłaszcza co zrobić moje dzieci nie mają z nią szans nastepny wyjazd chyba w lutym ale na krotko i wtedy bedzie wszystko ok bo bedziemy krotko poza tym jakos u nas leci co do smoczków to ja do 10 miesiąca uzywalam toomee 2 bo maly po piersi tak mocno ciągnąL że mu 2 starczała dopiero teraz kupiłam 3 bo konsystencja mleka jest gęstsza, pozdrawiam was wszystkie mamy bnardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam widze ze tloczno az ciezko sie gdzies wcisnac :P magdae no to niezle dzieciaczkami wysypalo :) a tesciowa sie nie przejmuj-taka rasa (oprocz mojej ❤️ ) ;) przygarnieta podobala mi sie Twoja love story :) moja Nadia zaliczyla pierwszego buziaka na swoim roczku w kosciele.wyhaczyla najwiekszego przystojniaka, zaciagnela go na tyly kosciola i pocalowala (musiala przy tym przykucnac bo byl o glowe nizszy :D ) a propos kosciola to mi sie przypomnialo jaka mialam niemila akcje na chrzcinach.otoz jak chodzilam na te cale spotkania z ksiedzem +chrzestnymi to ksiadz mnie ostro wypytal o sytuacje rodzinna, dlaczego nie jestem z jej ojcem i gdzie on jest blah blah blah.nadszedl wielki dzien, maszerujemy wszyscy do oltarza a ksiadz do mikrofonu :a gdzie jest ojciec tego dziecka???nie ma???? szkoda gadac, zawsze mialam niechec do kosciola ale po tym to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik-obejrzalam Twoje zdjecia. Ja tez chce taka Zuzie :-) A swoja droga to nawet myslelismy, ze jak bedzie drugie i dziewczynka to moze Zuzanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj kto kawusie pije? Amelia przeziebiona:( krakersik sliczna masz rodzinke,bardzo fajne zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aga uk...jak chcesz to mogę ci ja podrzucić na cały dzień :) to bym sobie pospała,a swoja droga Zuzie to maja charakterek...ale bardzo fajne imię anecia1702...to prawda mam super rodzinkę ,ale wakacje sie skończyły i trzeba było wracać tutaj :( .Byłyśmy w Polsce 5tyg.i było naprawdę super,pogoda świetna czasami do już miałam dość tego słoneczka dziewczyny tu macie super stronka na książeczki dla maluchów http://www.olesiejuk.pl/ Zuzia je uwielbia wpiszcie w wyszukiwarkę są naprawdę świetne jest ich chyba 15szt.różne tytuły np.owoce ,dzikie zwierzęta ,pojazdy ,wieś ,świat w ruchu itd. można je zamówić przez internet niestety nie wysyłają jeszcze do uk ,ale zawsze ktoś z polski może je przesłać, można zapłacić kartą .Właśnie zamówiłam kilka bo brakowało mi do kolekcji polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie czarne chmury za wisly:( W piatek mielismy leciec do Hiszpani na wakacje a wczoraj poznym wieczorem zadzwonila moja mama i poinformowala nas ,ze ze stan zdrowia mojej babci jest bardzo ciezki:(nerki wysiadlu i czekamy na najgorsze:( Tak wiec wszystkie plany zawisly a ja jutro chyba polece do Polski sie z nia pozegnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnieta przykro mi z powodu choroby babci:( Amelia dzisiaj konczy 6miesiecy,juz lepiej sierdzi potrafi z raczkowania usiasc i( nieraz) na odwrot:) u nas juz Adas i Amelia chorzy Daniel narzekal rano na bol gardla,ja mam bole nerek ledwo chodze:( Ale zimno dzisiaj juz jesien sie zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stalo sie...moja babcia odeszla wczoraj :((( Jutro mamy lot do Polski jestem troszke zestresowana bo lecimy bez malej a ja nigdy sie z nia na taki okres nie rozstawalam co prawda to tylko 1,5 dnia ale co bedzie jak samolot spadnie i zostanie sierota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnięta nie możesz w ten sposób myśleć niu niu wiem że różne rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy(sama ostatnio jestem psychicznym wrakiem)ale pozytywne myślenie w takich przypadkach ponoć działa cuda a u nas już lepiej,nie pisałam bo Hania znowu była chora i nie było za ciekawie bo miała straszny kaszel,trzeba było być ciągle przy niej bo wymiotowała podczas kaszlu no i w ogóle było nie za ciekawie :O teraz już jest trochę lepiej i nie lulam jej na rękach 24 godziny na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnieta-współczucia dla ciebie, ale nie wolno ci tak myśleć czasem można wyjść do skl;epu -na ,rogu' i zginąć , a sam samolot wcale nie jest takli niebezpieczny, ogromne współczucia , a ty się tak nie zamartwiaj będzie dobrze; frugo przykro mi że małą tak chorowała , nic nie pisałaś że taki straszny kaszel z wymiotami, czy to tylko zwykły wirus, nie jeakieś zapalenie oskrzeli było?ale ma nadzieje że naprawdę już jest lepiej i masz czas żeby odpocząć choć na chwilkę,nie wiem czemu tak jest ale przeciez dzieci nie powinny wcale chorowac to takie małe aniołki, szybkiego powrotu do zdrowia a ty się nie łam musisz mieć siły dla Hani, dasz radę, anecia gratulacje dla postępow Amelki pozzdrawiam resztę mam !!!!!oby więcej pozytywizmu a mówi to mega pesymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnieta przykro mi:( nie mysl o takich rzeczach!!!wszystko bedzie dobrze! frugo ja to samo mam z Amelia:( nie ma mocnego kaszlu,ale katar i tez sporo wymiotuje od piatku chodze z nia wszedzie w nosidle moje plecy to wraki do tego nerki,dobrze,ze w nocy pospala olbas oil jest dobry i nasosal tez pomagal.z Adasiem nie jest zle otrivin child dziala cala noc.ok ide przygotowac nosidlo bo niedlugo dluuuga droga do szkoly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy:) Dzis nie posle malej do przedszkola bo musiala bym sie z nia porzegnac juz o 12.45 i do czwartku by nas nie widziala:(a my jej:( U nas strasznie leje wieje i w ogole pogoda do dupy:(bedzie trzaslo w samolocie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Przygarnieta, przykro mi z powodu smierci Twojej Babci. Frugo, od czego ten kaszel? Szaman cos powiedzial? Mam nadzieje, ze sobie troche odpoczniesz teraz :) Anecia, trzymaj sie dzielnie! Mam nadzieje, ze Amelce przejdzie niedlugo. Magdae - swietne zdjecia, to znaczy dzieci swietne! Przesliczny Cyrylek, a te wlosy... Miodzio! To co, przemielimy ta 25 stronke wreszcie...??? :) Maks sie zrobil strasznie ruchliwy i nie moge juz se robic co chce na necie :( Wklejam filmik, ktory nakrecil dzis moj maz, bo poprzednie niestety skasowal: http://www.fotosik.pl/video/0efde0e8b33bfbf8.html Maks biega tak z pilka calymi dniami, siada tylko na jedzenie i na czytanie ksiazeczek (mamy 3, musze dokupic). Poza tym spi przewaznie juz tylko raz dziennie i ida mu zeby - dwojki i czworki dolne. Wszystkie cztery naraz. A co u Was? U mnie leje i wieje, ale dosc cieplo. Najlepsze bylo to, ze dzis widzialam dzieciaki, grajace w pilke w ulewnym deszczu. Nauczyciele nie pozwolili im wrocic do szkoly bo mialy przerwe. Najlepsze jest to, ze graly w mundurkach. Myslicie, ze mialy jakies ciuchy na zmiane, czy siedzialy w tych przemoczonych lachach 4 godziny...? Hartowanie hartowaniem, ale wydaje mi sie, ze niektorzy nie maja wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No widze,ze tylko onyx sie pojawila wczoraj:(no w koncu sie doczekalam filmika onyx!!! a dziecko biega,bo tak poznaje swiat!!!nie martw sie tak juz bedzie kilka lat;) ja polecam http://www.maleczytanie.co.uk/ tu sa fajne bajki,zgadywanki zamawiam dla moich wlasnie z tad:) Moje szajbuski juz lepiej tzn amelia,adas jeszcze kaszle i katar ma,ale nie goraczkuja.dzisiaj pobudka o 5tej,adas tate uslyszal i juz nie zasnal,amelia obudzila sie o 6.wczoraj w wanience zlapala sie jej przodu i wstawala,od wczoraj tez jak lezy na brzuchu to na nogi probuje wstac,trzeba lozeczko obnizyc:) kto kawe pije?ja ide wlasnie sobie zrobic!pewnie dzisiaj znowu nikogo nie bedzie- nunu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×