Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

witam :) skuul;s zle sie wyrazilam wczoraj malutka tylko odprowadza w samochodzie siedzac starsza do szkoly ale musimy jezdzic razem :) dzis jest gorzej niz wczoraj nie wiem jak na collegu bede myslec :( watpie zeby to byly zeby tzn bola ja fakt wczoraj jej dalam Virbucol czopek i Nurofen bo plakala 2 dolne piatki ida w gore.Ale wnocy ona sie budzi wystarczy ze przytyule wezme na rece i cisza od razu.Dzis nawet jak po cichutku wstawalam z lozka do wc od razu sie budzila i w pisk.Jestem zla dzis jak osa :( skonczylo sie na przeprowadzce do mojego lozka i bylo kilka razy tez ze sie budzila ale patrzala gdzie jest i cisza...Czemu to takie trudne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, musze przyznac ze nawet moj idealny Franek ostatnio mial klopoty z zasnieciem wieczorem, szczegolnie ze ja wracam do domu po 20.00. Mozliwe ze on czekal na mnie i zaczynalo sie wtedy marudzenie - tak do ok. 22.00. Pewnego wieczoru wracam a on spi jak aniolek. Tata po prostu postanowil go na chwile zostawic takiego powrzaskujacego i marudzacego - wykrzyczal sie chwile ( nie wiem czy ja bym miala takie stalowe nerwy) i zajal sie zabawkami i soba i...zasnal po chwili. Od tej pory znow spi bez problemu. Owszem, budzi sie czasami rzeski i radosny o 4.30,ale wtedy trudno...wstaje, sniadanie, itd. To jednak wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinaka wlasnie te 5 są najgorsze podobno jak wychodzą,strasznie boli wtedy,dzisiaj ogladałam jakis angielski program i mowili ze powinno sie dac wypłakać dziecku,oni uczyli 3 latka zasypiac samego bo od urodzenia spał z mama i okazało sie ze dziecko nie ma problemu z zasypianiem tylko mama;P bo pomarudził chwile ten chłopieci zasnął,nawet nie wychodził z łozeczka i mój mąż też ma chyba stalowe nerwy bo czasami jak ja próbowałam uśpic Olivke i strasznie płakała wieć on przychodził zabierł mnie z pokoju i trzymał zebym tam nie pobiegła i Olivia pokrzyczała chwile i zasypiała chyba ze strasznie sie darła wiec szedł i ją przytulil i sie udało Patinka a Twoja Olivka pije mleko z kubeczka czy butli?pytam bo do dziś myślałam że lepszy kubek niż butelka ale dzisiaj ogladałam tez program o tym czemu dzieci nie mowia i oni tam gadali ze lepiej jak sie karmi piersia i że kubki niekapki wcale nie pomagaja w poprawnej mowie,ale przeciez od butli mozna miec próchnice???zgupiałam dziesiaj:P onyx kubek polecony przez Ciebie sprawdza sie tylko do soczków jak jest tam mleko to już go wypić nie można,ale te dzieciaczki to u parciuchy:)wiec zaczełam sie zastanawiac czy nadal powinam uczyc pic olivie z kubeczka jak to wcale nie jest tkie dobre:/ ale sie rozpisałam:)dobra jeszcze jedno pytanie do Ewag i juz sobie ide:P ewag powiedz jak tam Ci poszło załatwianie?ja dzisiaj gadalam z landlordem i powiedzial zebym sie spodziewala listu z sądu i żebym nie wpadała w panike tylko wziela ten list i zaniosla do counsilu i powiedziala ze wlasciciel chce mieszkanie z powrotem i oni mi powiedza co mam robic,niby zapalcilam za czynsz,ale boje sie zeby ten landlord nie wkopał mnie w jakies problemy,mowi że chce pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls- spotkanie w councilu mam jutro o 3- termin wyprowadzki 1.2. trzymmaj za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ewag bede trzymać kciuki:)powodzenia:)a Ty z Londynu jestes?i to trzeba sie umawiać na spotkanie w counsilu?nie mozna tak po prostu sobie tam iśc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dobry... Juz po kawusiach, ale teraz jestem godzine do przodu w stosunku do UK :D ALe jestescie paskudy, dziewczyny! (te ktore nie pisza). Przynajmniej sie przywitac codziennie a nie tak... :( Milego dnia! Lecimy zalatwiac sprawy urzedowe. A mnie dopadlo przeziebienie i wysypalo "zimno" na wargach, wygladam jak skrzyzowanie Quasimodo z... mniejsza z tym. Paskudnie wygladam. No to do popoludnia. Trzymam kciuki za councile i marudzace dzieci :D Tych drugich na pewno nam bedzie brakowalo jak pojda na studia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls moja wogole mleka nie pije od 5 msca zycia.Niestety.Dodaje do kaszek aby miala witaminki. je sporo jogurtow za to itp. wczoraj byla akcja ponad moje sily zanioslam mala o 8.45 na gore tarla juz oczka siedze sobie a ona sie podnosi no to ja klade i chyba tak z 25 razy.juz prawie spala po 45 min ale znow sie obudzila i w placz podnosi sie i raczki.Mialam dosc.Wyszlam.Darla sie ile miala sil nasluchiwalam tylko czy sie nie zanosila.Jak wchodzlam stwierdzilam ze jeszcze gorzej placze wiec wyszlam i dalam sie wyplakac,plakala dobre 30 min ile sil w plucach,w koncu zasnela i ja poszlam sie tez szybko polozyc bo nie wiedzialam jaka noc mnie czeka.W nocy 3 pobodki w tym 2 z placzem podnoszeniem sie ale dalam herbatke smoczka poglaskalam chwilke po raczce i spala. Oby dzis bylo krocej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx witaj :) ja tez pije inke prawie koncze :p ide sie uszykowac budze mala i wio :) mam ochoteb zachaczyc o sasiednie miasto i przejechac sie do asdy u nas nie ma i do toysa ogromne miejsce :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny..i znowu pada tym paskudnym sniegiem:(:(ja juz jestem po drugiej kawie ojj nocke mialam paskudna przyczyna??smoczek!!!mlodej w starym smoczku zrobil sie dziurka no to go zniemilam z tym ze przy starym nie bylo koleczka a przy nowym jest mloda lubi zasypiac z paluszkami na nim no i niestety non stiop wyrzucala go sobie i kwiczala przy tym no to latalam dzisiaj bede probowala oderwac go jakos bo drugiej nocki nie dam rady przesiedziec..a tak w ogole to dola dostaje:(:(przez ta pogode siedzimy z mloda non stop w domu chcialam isc na spacer i po 10 minutach wrocilam sie wozkiem strasznie trzepalo..chodniki wcale nie odsniezone:(a ja ledwo dalam rade go pchac:(i tak siedzimy kisimy sie w domu w tv lipa nic ciekawego ksiazki ktore mialam wyczytalam,zostal mi wladca pierscieni:):)trzy tomy w jednym:)ale znalazlam fajna strone ksiegarnie internetowa z polskimi ksiazkami i chyba zaczne kupowac cos..jest sporo Grocholi:)uwielbiam jej ksiazki:)lece dziewczynki jakies pranie nastawic trzymajcie sie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena, rzuc mailem to wysle w wolnej chwili e-booki po polsku jesli chcesz i jesli jeszcze nie polecialy do kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx na dola to ja potrzebuje promieni slonecznych:):)a moze to brak witamin powoduje moje zle samopoczucie??no w sumie po porodzie nie biore zadnych witamin:(:(paznokcie mi sie lamia,wlosy kiepskie,skora do bani hehe wczoraj zrobilam sobie maseczke z bialka myslalam ze padne:):):)jak mi ona zaschla:):)no ale pomoglo cosik..a dzisiaj zbieram fusy z kawy:):)wiecie o tym ze to najlepszy peeling zarabista skora po tym jest ale syf w laziece ze hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie bylo mnie tu chyba milion lat. mam nadzieje ze jeszcze pamietacie mnie troche ;) teraz akurat chora tyci jestem wiec wpadlam poczytac was. normalnie to tylko praca, dom, brak czasu a teraz jeszcze w lipcu powiekszy nam sie rodzinka :) dziwczyny, mam pytanie, bo wy oblatane estescie pewnie w tematach, czy jesli pojde na macierzynski, i potem zostane w domu z dziecmi, to czy naleza mi sie jakies dodatki? czy nic., roznica jest taka ze jakos inaczej jest jesli jest sie wlascicielem mieszkania a nie wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam Twoje a raczej syncia foty:):):)ZARABISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z pralka i tortem:):):)wymiata hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Arvena, ja pamietam :D Gratuluje ciazy! Pisz, pisz, bedzie nas wiecej... :P A co do twoich pytan to niestety nie pomoge, nie wiem. Selena, fajny peeleng kawowy, ale syf rzeczywiscie, trzeba na swiezo zmywac. Nie chce cie dolowac, ale my tu mamy mieszkanie z solarium :D A na witaminy bym cie namawiala tak czy owak, bo to ciezki czas dla organizmu. Nie chcesz ksiazek czy zapomnialas podac adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tylko bede miala czes, to chetnie zajrze, ale, po pracy musze malego od opiekunki odebrac potem do domu obiad, potem maz przychodzi dac obiad i wieczor, szok normalnie, zmeczona jestem. a w dodatku ten moj maly szkodnik nadal w nocy je :( nie mam juz sily dla niego, i niedugo wyjdzie na to ze bede wstawac karmic 2 dzieci. to tylko czesc albumu :) ale ostatnio niedodawalismy fotek, brak czasu!!! wiecie co ja sie zastanawiam kiedy wy np znajdujecie czas zeby ksiazki czytac?? na przyjemnosci czas, ja jak alex pojdize spac ok 20tej, to chyba jakis zaplon mi sie wylacza i normalnie padam i nie mam na nic ochoty, tylko spac, bo o 6 rano trzeba znowu wstac i w nocy tez. musz epoczytac o tych dodatkach, bo moze sie okazac ze nie bedize sie oplacalo wrocic do pracy po macierzynskiem bo za 2 dzieci za opieke placic to mi pensji nic nie zostanie bez sensu. u nas zasypani na maxa jestesmy, my i tak od piatku w domu siedzimy bo i alex chory troszke byl i ja. a w pracy szalu nie bylo jak sie o ciazy dowiedzieli, no ale coz, wlasnei w takich sytuacjach facetem byc jest lepiej. na doly to ja nie mam porady,ale skoro witamin bie chcesz brac to moze duuuuuzo owocow polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica7615@wp.pl.to moj meil:)a witaminki jakies specjalne??ja kiedys bralam centrum ale mulilo mnie strasznie po tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena kiedys kiedys tez bralam centrum i jakos nie bardzo bylo mi potym. a karmisz jeszcze?? bo to chyba tez wazne. ale kiedys ogladalam progam apropo witamin, ze wcale tak tyle witamin nie ma co pisza ze lepiej jest warzywa owoce niz brac witaminy. ale juz nei pamietam dokladnie o co tam chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 z tym czasem to roznie bywa ale np jak wczoraj non stop biegalam do mlodej z tym smoczkiem wybudzalam sie i zasnac nie umialam to zrobilam obiad na dzisiaj:)powrzucalam naczynia do zmywarki teraz robi sie ranko..bire mloda na rece i czytam na glos hehehe robi sie niecierpliwa po kliku minutach ale bujam ja noga w bujaku ona zajada sie grzechotka a ja sobie czytam..mloda tez fajnie ze spankiem ma kilka razy dziennie ale krotko (okolo pol godzinki)no wlasnie teraz tez sie wybudzila..musze sobie lapka kupic bo tak latam gora -dol onyx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma to jak skopac lezacego hehehehhe ojjj solarium blogoslawienstwo dla mojej skory i ducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Selena ja nie korzystam :) Ksiazki pchne zaraz albo jak Maks wstanie, hehe :D Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam się wami przywitać, podczytuje was cały czas kamilablack-mam nadzieje ,że udane świeta w polsce ewag-gratulacje synusia arvena-tez cie pamietam mamaeli-gratulacje mieszkania i zmywarki selena -sliczna coreczka wam rosnie, u nas chodniki tez byly fatalne-zero spacerów onyx-co tyb robisz w holandii u mnie jakoś leci, dzieci rosną, coraz wiecej bałaganią i tak w kółko pozdrawiam reszte mam : lolly, anecia, patinka-gratulacje brzuszka, aga.uk, pozdrowionka, onyx na e-booka też bym się chciała załapać jak można: magda.s@windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) a mnie jeszcze pamietacie?? :Ponyx ma racje, wyjatkowa ze mnie paskuda bo codziennie Was czytam ale nie wiem co pisac. arvena, magdae 🌼 wlasnie sobie zamocowalam nowe kudly, potem moze jakas focie pstrykne to sie pochwale :) wlasnie, co onyx robi w Holandii jesli mozna spytac?????ojjj bedzie lanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jestem w strasznym szoku jak niektore z was piszą ze dzieciaczki nie chcą pić mleka:P moja córka to za mleko była by chyba w stanie zabic hehe a tak poważnie to czasami jak jest pora mleka a mamusia sie spóznia z podaniem mlka to jest histeria ostatnio nawet rzuciła sie na podłoge i tłupała nogami, wygladało to troszke smiesznie,ale przeraziłam sie wiec u nas mleko najważniejsze jest:) arvena zależy o jakie dodatki pytasz?bo jesli chodzi o doplate do mieszkania to jezeli masz swoje mieszkanie na kredyt to nie dostaniesz doplaty,jest chyba jakas pomoc w spacie kredytu,ja nie wrocilam po macierzynskim do pracy bo musialabym doplacac do opiekunki wiec złozylam podanie o child tax credit i working tax credit,ale uznali że jestesmy za bogaci wiec nic nie dostaje,ale ja mam jedno dziecko,ale jezeli ty bedziesz miala dwoje a mąz tylko pracuje wiec sytuacja wyglada inaczej bo dzielą oni dochód na 4 osoby wiec masz wieksze szanse,zresze,zreszta jest chyba tez tak ze jezeli otrzymujesz chtc i wtc to mozna starac sie o doplate na opiekunke do 70% kosztów,ale musi to byc zarejestrowana onyx ja też bym sie na e-booka chciała załapać:P syska601@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls, dzieki za rade.. moj maly teraz jest z opiekunka, znaczy jesli nie jestesmy chorzy a tobardoz rzadko sie zdarza. opikunka jest zarejestrowana i wykwalifikowaa, i normalnie lepszej kobietki chyba bym w zyciu nie znalazla, ona si eurodzila zeby opiekowac sie dziecmi i zajmowac domem :) i my teraz w pracy korzystamy z takich niby bonow z pracy bo ija i m mamy, ale to tylko tam ze kwote odliczaja ci od pensji a ona jest nieopodatkowana, ale za to dostajemy wtedy minimum chtc. ale na to samo by wychodzilo. chodzi mi glownie o to czy mi majac dwojke dzieci bedie sie oplacalo do racy wrocic, czy po prostu nie wydam wiecej na opiekunke, dojazdy niz zarobie. a wiem ze majac swoje mieszkanie inaczej jest z dodatkami. a woring tax credit to chyba nie mozna tak bez konca otrzymywac?pewnie jak przyjdziepora bede musiala wczytac sie jeszcze raz w te wszystkie dodatki policzyc przemyslec. zobaczymy teraz musze pozbyc sie troche zabawek alexa, bo nie mieszcza sie i mam kilka do sprzedania, pewnie na dniach z fotamiwystawie na netmums - nie wiem czy znaczie, ale super strona, polecam.bo na przesylanie chyba za duze sa co poniektore. ja niestety nie przepadam za czyaniem a tez i nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mleka, to alex nie chcial pic samego mleka, teraz pije w nocy krowie z domieszka kaszki zebyzagescic, ale zeby w dien napil sie to nie ma szans, je za to na mleku rano i wieczorem a w dzien jogurty, wiec chyba mu wystarczy. no ael to prawda niektore dzieci wszystko dla mleka zrobia :) tylko nie wiem co mam zrobic zeby przestal jesc w nocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) wychodzi na to,że ja się kwalifikuję razem z Lolli :O czytam codziennie,ale nie piszę. Arvena pewnie,że Cię pamiętam (całą noc oglądałam Twoje zdjęcia jak zaczęłam rodzić) a dzidziula już widziałam wczoraj - gratuluję serdecznie.Napisz proszę ile ma Alex bo ja też karmię ciągle Hanie w nocy i strasznie wyczekuję końca tego wstawania.A tak w ogóle to przez tą przeprowadzkę to zapomniałam wam napisać,że odstawiłam ją od piersi ( mialam nadzieję,że zacznie przesypiać nocki) i poszło nam nawet nieźle - tylko raz miałyśmy kryzys.Arvena ja mam 2 dzieci i do pracy nie wróciłam bo mi się to zwyczajnie nie opłaca, z mojej tygodniówki nie starczyło by mi na opłacenie opiekunek i dojazd,tylko,że ja mam pewnie trochę inną sytuację bo daleko od miejsca zamieszkania (36 mil w jedną stronę ) i nienormowane godziny pracy czasem 5 godzin a czasem i 10 i 12 no i niestety częściej jest to te 10 godzin. Lolli a ja myślałam,że Ty przeze mnie zniknęłaś z forum :D ucieklaś bo mi nie znalazłaś szablonów :P Onyx pisz jak tam u Ciebie,co zamierzasz robić itd U nas zima na całego,szkoła była tydzień zamknięta,od rana znowu z pogodą gorzej pewnie znowu zamkną Ewag ja jestem prawie pewna,że cansyl zadzwoni do Twojego landlorda żeby zweryfikować to wypowiedzenie,nie daj się w cansylu,tam to niestety trzeba być twardym.Miałam podobne przejścia,a teraz remontuję sobie domek :) Jeszcze ktoś pisał o sądzie ( nie wiem czy to Ewa a n ie chce mi się już tego szukać - sorrry ) to jest normalna procedura,według mnie macie super landlorda i naprawdę chce pomóc. Rozpisałam się :) jeszcze mialam coś napisać ale już zapomniałam to napiszę jeszcze tylko,że czekam od wczoraj tu na Mamę Eli bo się zapowiedziała i jakoś nie dotarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duppa- musze im dostarczyc possesion order z courtu no i nie wiem co dalej bawic sie w to? ile kosztuje i trwa cos takiego? czy sie poddac normalnie sie tam rozryczalam- ja i mlody ( bo go glupia wzielam ze soba) dziewwczyny- co ja mam zrobic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf..., ktos inny zaczal stronke :P Ewag - przykro mi strasznie, ale nie za bardzo sie orientuje w tych sprawach. Nie moge ci pomoc, ale moge wkleic kwiatka dla ciebie :D 🌼 Dziewczyny, myslicie, ze ja juz kompletnie na mozg upadlam??? Powysylam wam ksiazki i znowu tu bede sama pisac...??? :P Mamoeliiiiiiiiiii, daj znac ze cie nie zasypaloooooo... Lolli - no comments. Frugo tyz. A co do Holandii to jak bede miala chwilke to napisze. Zadne tajemnice, mam meza z importu i ciezko mu bylo sie odnalezc w Anglii, wiec skorzystalismy z okazji ze mlody do szkoly jeszcze nie chodzi a ja siedze z nim w domu ze wzgledu na obnizke stawek w moim zawodzie :( :( :( Trzymajcie kciuki zeby tu sie udalo, dzisiejsza wizyta w urzedzie to niewypal, urzedniczka sie pomylila i nie mamy kompletu dokumentow, nastepny appointment dopiero 25.01 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×