Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Czesc dziewczynki Doczytalam was:) arvena gratuluje ciazy Ja uwazam tez,ze dzieci cycate nie chca tak naprawde jesc tylko pomarudza i zasna,ja jak amelii przestalkam dawac cyca w nocy to pomarudzila i zasnela pierwsza noc byla najgorsza,druga prawie cala przespala i spi do teraz od 20 do 8.mi sie wydaje tez onyx,ze jakbys nie dala maksiowi cyca to by spal,pomarudzi i zasnie juz i tak cyca nie dajesz wiec... moze tak samo jest z tymi co ciagna butle w nocy nauczone,dajecie to jedza...skad wiecie ze one glodne sa?kolacje porzadna dac i niech spia.dzieci 4mies moga juz przesypiac noc,a co dopiero ponad roczne?! moja sama zasypia,klade ja i siedze dopoki nie zasnie,ale ciemno,ja cichutko,jak wstaje to ja klade bez slowa. dlugo sie nie odzywalam bo brak czasu,amelia wymiotowala i biegunke miala ale widze,ze jak mnie nie ma to topik wrze,wiec moze zamienie sie w podczytujaca bardziej. lolli wesolo macie,czekalam kiedy cos ,,nowego,,napiszesz hehe moj daniel tez mamooo a zgadnij co!,ja ze nie wiem,a ten no zgadnijjjjj!musze odpowiedzi llolli wyprobowac;) borowka fajnie sie czytalo twojego posta. buziaki i milego dnia dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag dostałam te dokumenty z counsilu już wiec czekałam około tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poluje na bouncer ale cos mi cienko idzie i pomyslalam o snajperze. mozecie mi podpowiedziec jak to dziala i jak to ustawic? i czy ta zabawka bedzie przydatna czy tak niekoniecznie? maly ostatnie 2 dni mi daje popalic- ma dosc :/ darl sie wczoraj chyba z 4 godziny i nie bylo wiaadomo dlaczego az w koncu oddalam tatusiowi bo bylam bliska popelnienia morderstwa biedne to moje dziecko ze trafilo na taka matke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls- o jakich dokumentach mowisz? aaa- i ile czekaliscie na pismo z sadu i ile kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWAG TO PISMO Z SĄDU DOSTAŁAM,SORY ZLE NAPISAŁAM WCZESNIEJ,CZEKAŁAM TYDZIEN,A TAM NIC NIE PISZE ILE TO KOSZTUJE JEST TYLKO CENA WYSŁANIA TEGO CZYLI PONAD FUNCIAKA.FRUGO A TY TEZ DOSTAŁAS TAKIE PAPIERY?JA SIE ZACZELAM ZASTANAWIAC CZY NA PEWNO WYJDZIE NAM TO NA DOBRE BO KTOS MI POWIEDZIAŁ ŻE PRZEZ TEN SĄD TO JAK BEDE CHCIALA KIEDYS KREDYT WZIASC TO MI NIE DADZA I TERAZ NIE WIEM CO ROBIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ja mam boucer z firmy lindam,u mnie lezal,amelia w nim ze 3razy byla,wywracala sie do gory nogami:( wiec jak dla mnie to nie sprawdzil sie,wiecej adas sie w tym hustal,chcesz to ci go oddam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa bouncer u mnie okazal sie zbawieniem!maly w nim skakal jak szalony od 3 miesiaca i sie nie nudzil, moglam cos porobic wiec jak najbardziej zacheceam do zakupu.jak sie nie sprawdzi to trudno ale warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo- dzieki :) a mozesz podeslac fotke albo linka jak ten twoj bouncer wyglada? aaa dziewczyny- kolejne pytanie- po czym poznac ze mleko jest dobre dla malucha? maly jest dokarmiany obok piersi Nan-em prawie od poczatku-pije je chetnie i nie skarzy sie na bol brzuszka- kupy ma konsystencji i koloru musztardy- srednio 1 dziennie ale taka konkretna- tyle tylko ze zauwazylam jakos 2 dni temu ze mu sie policzki tak jakby szorstkie robia ( drobniutenkie krosteczki tak pod swiatlo widac) moze to byc reakcja na mleko tak po dlugim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - co do bouncera to Franek niedawno dopiero z zalem musial sie z nim pozegnac bo po prostu jestza ciezki. Dla nas rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki Wy macie bouncer na myśli? Bo ja pomyślałam o takim leżaczku... Jeśli chodzi o leżaczek to ja jak najbardziej polecam. Mój mały to od małego w nim siedział i bardzo był zadowolony (zabawki, wibracje i muzyczka to go kręciło :) Od dłuższego czasu go nie używał bo zaczął być bardziej ruchliwy no i cięższy się zrobił znacznie, tak, że wyginał się ten leżaczek gdy w nim siedział więc sprzęt wyniosłam. Jednak ostatnio posadziłam go w nim dla zabawy i mały był zachwycony! Co prawda wagę to już osiągnął maxymalną do tego typu siedzisk ale co tam, leżak jeszcze daje rade :) a młody posiedzi w nim trochę, tak, że mam czas coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu tlok... :D My sie zbieramy jutro do Hagi - i co, Lolli, umawiamy sie na kawe? Chcialas w lutym, ale... Chyba ze przy odbiorze paszportu, podobno na nowy czeka sie miesiac :( Maks przepadal za takim drzwiowym bouncerem, niestety, musialam go zostawic w Polsce (bouncer nie Maksa. Sorki za styl, chlopaki mnie rozpraszaja :) ) Maks mnie nie odstepuje o krok, meczy mnie juz to. Myslicie, ze to jego reakcja na przeprowadzke? Ze mnie "pilnuje"? Doszlo do tego, ze jak zobaczyl, ze wyszlam z pokoju, w ktorym spal, to polprzytomny wylazl z lozeczka i pobiegl mnie poszukac :( No i zaczyna sie bunt dwulatka - na wszystko odpowiedzia jest "nie", na szczescie na razi z usmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- dzieki ale moj szkrab jeszcze troszke za maly na taki- ja myslalam o lezaczku na poczatek (np. z rainforest fisher price) dziewczyny- to jak z tym snajperem jest? bo mnie chyba juz 2 raz to bydle przelicytowalo dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag, wejdz na str snajper.pl czy jakos tak. Logujesz sie tam, podajesz woja maksymalna kwote i ustawiasz snajpera na 3-5 sek przed koncem licytacji. onyx, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ustawione :) a ja dzis dostalam CTC- i to calkiem sporo- pytanie tylko czy to za 1 miesiac czy za 2-papiery zlozylam dokladnie miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Wam :) wiecie ze Ali AGca wczoraj wyszedl z wiezienia.a dzis rano znalazlam taka wiadomosc na facebooku :hello, I'm Ali... from Turkey... you have very beautiful face.i want to meet you ok? heheheh :D ale sie usmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co lolli zdecydowalaś się ?:D anecia a nie 3 m-ce wstecz od daty złozenia papierow?zresztą nie wiem... Dzsiaj dostalam trzeci przelew CHB od kiedy nie jestem w londynie. Juz 2 razy ich informowalismy ze wyjezdzam z dziewczynami, drugi raz to tak dla pewności, ze maja aktualne informacje, i co? znowu pojda pieniadze na te telefony, i pewnie bede musiala oddac 3 przelew.Oby tylko trzeci.Czytalam juz takie historie a teraz mnie to spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka,a to nie jest tak,ze przez 3mies jeszcze dostajesz? my ctc dostalismy na daniela odkad maz tu pracuje,na adasia odkad sie ur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tylko to eśli twoje zarobki ulegną zmianie np. zmienisz stan cywilny, urodzi ci się dziecko, będziesz więcej zarabiał, opuścisz Wielką Brytanie itp, powiadom o tym urząd. Jeżeli nie powiadomisz urzędu na czas i wypłaci ci on za dużo będziesz musiał zwrócić nadwyżkę: * jeżeli po zmianach okoliczności nadal będziesz upoważniony do Child Tax Credit urząd sam sobie odbierze należne pieniądze wypłacając ci mniej. * jeżeli po zmianach zasiłek nie będzie ci się należeć będziesz musiał wyrównać nadpłatę z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Anecia, o to chodzi. przed wyjazdem dzwonilam, powiedziano mi ze zasilki naleza mi sie jeszcze prez 8 tyg. Minęło już 12 i dostalam po raz kolejny.Wlasnie tego nie chcialam. przelew za przelewem i nazbiera sie nie wiadomo ile do oddania, a w tej kwestiii juz nie popuszcza, i nie wazne czy ich informowalismy. to co maj w systemie to jest dla nich najwazniejsze, a jak widac maja bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka a twój mąż został w angli?bo jak tak to możesz nadal pobierać chb:)a co do chtc to ja wlasnie tak mialam ze wyplacali mi przez 3 miesiace bo ja to malam od kwietnia do kwietnia i w kwieniu wyslalam im papiery o naszych zarobkach,ale mimo tego mi wyplacali i w sierpniu przyslali papier ze jestesmy za bogaci i musimy im zwrócic za 3 miesiace ostatnie,ale własnie bylo tam napisane że oni sobie sami odlicza i chyba czekaja aż zbiedniejemy żeby mogli sobie odebrać:P bo jeszcze ani pensa im nie wysłałam bo nie chcieli,może w kwietniu jak zobaczą ze znowu nam nie przysługuje to wtedy będe musiała oddac z wlasnej kieszeni?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie borowka twoj maz jak zostal to ty mozesz nadal pobierac! my dostalismy papiery z chb z pytaniami czy to zasilek na dzieci przebywajace w pl czy w wb i czy one sa tam z rodzicem,dziedkami czy z kim tam...i z kim i czy pobiera ten ktos w polsce jakies zasilki,w moja sasiadka chowa wnuka bo rodzice sa w WB i pobieraja na niego zasilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmvfdcccy
Zapraszam do super gry gdzie mozna wygrać kilka złotych, nie jest to duża suma, ale zawsze się przyda. Ja już wygrałam i pieniązki dostałam do domu, nie musiałam nigdzie wychodzić. Naprawde warto. Polecam!!! Zagraj , spróbuj a sam/a sie przekonasz jakie to łatwe i proste. :http://puzz.net.pl/?p=zwdFBFAJqN3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) szafa nie dojechała nadal żyję "na kartonach" SUULS ja takiego pisma nie dostałam bo ja nie musiałam opuszczać domu,ja dostalam dom ze względu na warunki mieszkaniowe jakie panowały w moim poprzednim domu A Mama Eli to nam tyle chyba chciała powiedzieć,że się aż biedna zapowietrzyła :P a tak na serio to jak się do nas odezwiesz to napisz jak sie ma Kuba i jego alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki frugo za informacje:) ja wlasnie dostałam pismo z counsilu i przyznali mi kategorie C i napisali ze w rejonie w ktorym mieszkam rocznie skladanych jest 20 000 podan a maja tylko 900 mieszkan wiec sobie poczekam chyba troszke,napisali ze moge bidowac max 2 bed room,musze poczytac to jeszcze bo nie mam w ogole pojecia o co chodzi z tym bidowaniem,to cos takiego jak aukcje?i jak wygram to mieszkanie bedzie dla mnie? a w sprawie tego sądu mam jutro spotkanie z radca prawnym wiec sie dowiem czy na pewno to pismo moze mi pomoc czy zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym podaniu wczesnieszym tez napisałam ze moje warunki mieszkaniowe sa nienalepsze,ale chyba nie wzieli tego pod uwage,bo mamy oczywiscie grzyba,kalaruchy,myszy i inne roboctwo nawet nie wiem jak to sie nazywa wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×