Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

bylas u pani dr anny lotz??czy u tego drugiego??/ No widzisz wiec ja ci dam dobra pediatre jak chcesz w londynie a tam to se daj spokuj:)Jolanta Czyzowska pracuje w polskiej przychodni tam jezdzij do niej codowny lekarz i wspanialy czlowiek ma tabuny dzieci dobry lekarz uwierz mi wiem co mowie :) moj tez nie ma wsyztskich sympomow ale dobra rada :)Idz w polsce do pediatry do neurologa, i do ortopedy bo uwierz mi ci tu to dziecku z jakimis wiekszymi problemami nie pomoga:( Z jakiego miasta jestes w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do rzeszowa 10 maja i juz siore zagonilam do szukania neurologa rany- a dopiero wyleczylismy dysplazje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieskzam w krakowie i tam znam super neurologa ale nie w rzeszowie posluchaj moze sie okazac ze nic mu nie jest i napewno tak jest:)nie martw sie na zapas ja tak sie martwilam i okazalo sie ze to bylo falyszywe jesli bys potrzebowala pomocy w krkowie moge ci pomuc z lekarzem ale tylko w kraku:)ale tamta pania dokto polecam dr Czyzowska zielona przychodnia to jest z braku laku jak to mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry(zachmurzony) My juz przy zielonej herbatce:) Dziwnie kaffe chodzila wczoraj raz byly posty raz ich nie bylo,moze dzisiaj bedzie lepiej,chociaz nie widzialam ewyg ponowienia pytan znowu;) ktos jest o tej porze czy sama bede pic kawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sotonianka ty w southampton mieszkasz?czytam na onecie o tym pozarze w najwyzszym budynku w south...straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsanie pije- maly mial dosc niespokojnanioc dzis i sie budzil co chwile efekt poszczepienny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co byscie zrobily: moj Daniel chodzi do katolickiej szkoly i maja msze raz na miesiac chyba w kosciele obok szkoly i najmlodsze klasy te u 5cio latkow ,,ucza,, siostry i D powiedzial mi wczoraj,ze na tych mszach jak te maluchy placza lub zle sie zachowuja to ,,siostry,,nieraz je szarpia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Brytyjski narodowy fundusz zdrowia (NHS) pozostał z ponad 34 mln nieużytych szczepionek przeciw tzw. "świńskiej grypie" informuje BBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta czyzowska ona na hanger lane ma przychodnie? anecie moze powinnas to zglosic w szkole?albo przejsc se na te msze i zobaczyc co tam sie dzieje najpierw onyx w counsilu pewnie dadza mi hostel a my mamy kase na nasze wymarzone mieszkanko,ale agencja zdanie zmienila chyba,nasz landlord powiedział ze tak nie moga zrobic ze najpierw mowia ze moge przyjsc podpisac kontrakt a za pare dni dzwonia ze wiecej dokumentow chce i sprawdzaja przez tyle czasu ze nie zdazylam sie przeprowadzic,głowa mnie juz boli od tego wszystkiego bo biegałam jak głupia na poczte do banku bo jakies referencje sobie chcieli i problemy z tym były juz od 1,5 miesiaca biegam zeby dokumeny dla nich zdobyc bo ciagle cos wymyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuuls tez myslalam,ze powiem w szkole,ale daniel tam chodzi,moze pod koniec roku jak juz po testach bedzie majowych.szkoda mi tych dzieciaczkow ja bym taka tez szarpla,ciekawe czy jej milo by bylo!a co dopiero taki maluszek ojjj jak ja nie cierpie znecania sie i innych podobnych! skuls ja bym z ,,szefem,,agencjii porozmawiala!albo jakas skarge napisala co to ma byc z dzieckiem was na lodzie zostawili!!!poje...jacys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ostrzegam, ze jak mi tutaj znowu cos zezre to normalnie zas se pojde, wrrrr!!! Skuuls, trzymam kciuki, wiem z wlasnego doswiadczenia, ile to wszystko nerwow kosztuje. Ewag - sorki, ze nie odpowiedzialam na pytania. O uszy staram sie dbac do teraz, nawet o swoje jak wieje wiatr. Ale ja chyba jestem typ kwoki :P Tutaj, tak jak w Anglii, dzieci chodza bez czapek nawet w mrozy... Mamo zalotnika, to ty dzielna babka jestes :D Moja jedna kolezanka urodzila w 22 tygodniu i niestety nic sie nie dalo zrobic, a druga chyba w 30 i sie udalo. Anecia, ja bym sie przeszla z dzieckiem na te msze, przeciez cie nie wywala :) No i mialam tyle pisac i zapomnialam. To juz ten wiek ;) Maks byl dzis na mierzeniu i wazeniu i wyl glosniej niz dzieci, ktore byly szczepione :o Pierwszy raz normalnie tak sie zachowywal, ale panie byly bardzo niemile, moze dlatego. Musialam je "ustawic" - nienawidze tego!!! "Za kare" kazaly mi czekac 40 minut, ale byly grzeczniejsze. Cos za cos...??? Czuje sie, jakbym przerzucila tone wegla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, obrazilam sie i se ide :P Albo sie wklei zaraz sto moich postow, albo zaden. I tak zle, i tak niedobrze... ;) Optymista twierdzi, ze świat stoi przed ludźmi otworem; pesymista twierdzi, że wie, który to otwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag ja teraz tez jeszcze zwracam uwage na uszy i moje dziecko chodzi w czapce a najsmszniejsze było chyba to ze jak tak cieplej se troszke zrobilo i poszłysmy na plac zabaw i moje dziecko miało jedyne czapke :P zadne angielskie dziecko nie mialo czapki a wiało strasznie,a nie wiem czy zauwazylyscie ale w angli trudno kupic dziecku czapke bo albo sa takie grube albo kapelusze a wlasnie takich bawełnianych na wiosne nie ma wiec teraz byłam we wszystkich sklepach chyba z ciuchami dla dzieci az w koncu znalazlam na e bayu jedna czapke 12-18 miesicy ale moje dziecko ma 18 wiec jest przymała,w polsce kupie nastepnym razem bo jak dzieckuo ma problem z uszami to jest taki płacz podobno ze nie da sie wyrobic:P onyx wydaje mi sie ze jak fajne mieszkanie to tak wymyslaja bo jak jakas rudera to nigdy nie robia problemow,teraz wlasnie sprawdzaja payslipy kolezanki ktora w razie co zaplaci jak my nie bedziemy,na szczescie dziewczyna była w domu i ma skaner:)i czekam w razie co powiedzieli ze o 17 moge przyjechac i zobaczyc jakies inne mieszkanie i dadza mi klucze i wieczorem moge sie przeprowadzic,ale to pewnei jakas rudera:( zreszta nie wiem jak ja tm pojade bo nie dosc ze pada to musze jechac sama z olivia busami kilkoma,jakis koszmar:P wiec mam nadzieje ze dzisiaj tylko pojade do agencji podpisac kontrakt i odebrac moje klucze:)a co najlepsze to dwa tygodnie temu dzwonilam do virgin zeby przeniesc internet i telefon na nowy adres i inzynier przyjdzie na nowy adres po jutrze hehe a tydzien temu dlaczyli mi wszystko w domu dobrze ze mam jeszcze bezprzewodowy internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie taka babe szarpnać a nie dziecko małe i to jeszcze w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Anecia no wlasnie nic nie wiedzac o calym zajsciu akurat po drodze do parku natknelam sie na ten blok gdzie byla wyzarta przez pozar czarna dziura , dopiero teraz przeczytalam ,ze dwoch strazakow przeplacilo ta akcje zyciem :( Skuuls mam nadzieje,ze bedzie dobrze Co do czapeczek to ja tez mam podejscie kwocze , szczegolnie ze w tej Anglii zawsze zawiewa od wody a co do herbatki to mozesz Ewag, tylko ewentualnie bedziesz poproszona o jej upicie Jezeli Brian nie trzyma jeszcze sztywno glowki to moze kladz go czesto na brzuszku, chociaz nie wszystkie dzieci lubia ten sport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bingo-ja wczoraj tez popchnelam :) taaa, tak kompletuje dokumenty ze sie okazalo ze nigdzie nie moge znalezc aktu urodzenia a na kopie czeka sie 5 dni :O oczywiscie ja lece pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hej dziewczyny no tak Onyx czy ja taka dzielna to nie wiem:)jak sie okazalo ze Maksio urodzi sie w 33 tygodniu i to jak najszybciej bo zle mu tam bardzo i trzeba go ratowac to mi do dzielnosci wcale nie bylo:) A terazma skonczone 7 miesiecy i wiecznie cos jest nie tak a tobakterie w moczy, ato gradlo(ma refluks okrutny), a to nie obraca sie na boki ale do siedzenia sie rwie i to saolidnie :)jutro mam spotkanie w spzitalu w sparwie rehabilitacji dla niego zobaczymy czy wymecze:) Ech dzis jestem wykonczona zostawilam meza z Maksem na caly dzien i jak wrucilam to w domu bylo pobojowisko:D a M wykonczony pogrozaony, wygadal na kogos komu reanimacja potrzebna a Maks pelnia szczescia:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuls --tu jest link do tej przychodni http://www.polskaprzychodnia.co.uk/lekarz.php?id=2 lekarka pochodzi z Krakowa pracowala do nei dawna w szpitalu dzieciecym w Krakowie rewelacyjna lekarka dobry czlowiek i kocha dzieci wiele wie i potrafi pomuc :)no reklame jej wlanelam jakby conajmniej z rodziny była:Pnie jest znam ja tylko jako lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×