Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuklo

zdradziłam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

Gość kuklo

Witam. Jestem szczęśliwą mężatką z ponad 10 l stażem i matką dwójki dzieci. Mój mąż był moim pierwszym i do niedawna jedynym partnerem seksualnym, no właśnie. Na pewnej imprezie tańczyłam z pewnym facetem który zaprosił mnie na kawe. Na początku odmówiłam, przecież mam męża, a on był tez żonaty, lecz kilka przypadków sprawiło że spotkaliśmy sie na tej kawie, na trzecim spotkaniu wylądowaliśmy w łóżku.Było cudownie taki namiętny seks. Byłam wtedy zupełnie trzeźwa i zrobiłam to z pełną świadomością, a teraz tego nie żałuje. Zastanawiam sie tylko czy spotkać się z nim jeszcze pare razy na cudowny seks.Mam jeszcze pytanie czy dużo jest takich kobiet z podobnymi historiami jak ja. Dodam ze zawsze uchodziłam za kobiete z tych pożądnych i że nigdy nie zostawie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważasz że coś tu się kłóci? "jestem szczęśliwą mężatką, zawsze uchodziłam za taką, że nie zostawi męża" i "zdradziłam i jest mi z tym dobrze"? :O Jednak większość lasek to po prostu sucz i bladź, wstyd mi nieraz za moją płeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
czy wy wszystkie uwazacie ze miłosc i seks to to samo dla mnie to dwie różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hythythy
bo po prostu jesteś kur..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz pewnie tez posuwa na boku
kogo to obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Kuklo! Zajrzyj na forum o2 erotyczne/fantazje i opowiadania. Jest tam dużo o trójkątach i wielokatach. Wiele małżeństw to nakręca. Poprostu wyszła z ciebie "małpia natura" - każda samica Homo (ledwo) Sapiens która postarała sie o "genetyczna dywersyfikację potomstwa" miała większe szanse przekazania swoich frywolnych genów następnym generacjom.Masz "to" po swoich pramatkach! Może warto urozmaicić swoje nudne pożycie małżeńskie spotykając się we czworo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
Czyli wy wszyscy to jesteście tacy bez skazy i nie macie żadnego grzechu na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i on tez nie zaluje
pewnie na boku lepiej niz z zonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
teraz zaluje, ze go zdradzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habla habla babla
kuklo Czyli wy wszyscy to jesteście tacy bez skazy i nie macie żadnego grzechu na sumieniu.' jasne ze mam, w wieku 15 lat ukradla lakier do paznokci w mini markecie w niemczech; palilam trawke, sprobowalam lsd i amfy. nie mowie ze jestem bez skazy. ty puszczasz sie na boku bedac w szczesliwym malzenstwie (co za paradoks), maz pewnie posuwa na boku jakas fladre, banalne zwykle malzenstwo powielajace schemat setki tysiecy mazlenstw przed wami. czym sie tu chwalic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
okazalo sie, ze moj maz byl kiedys kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
Prosze sie nie podszywac. Wydaje mi sie ze takich histori jest duzo tylko ja bylam tak odważna ze sie przyznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przyznalas sie
a przyznalas sie przed mezem czy tylko nami???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tylko przed nami
to faktycznie odwazna jestes jak malo kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
tylko przed wami, jak powiem mezowi to mu czlonek odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
nie przyznalam sie napisalam to zeby sie dowiedziec czy jest wiecej kobiet takich jak ja ale widze ze ja jako pierwsza zdradzilam meża moze zaposze sie do ksiegi rekordów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu
i uszczesliw faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i powiedz jeszcze dzieciom
co robic, by byc szczesliwym w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxseds
nie przyznalam sie napisalam to zeby sie dowiedziec czy jest wiecej kobiet takich jak ja ale widze ze ja jako pierwsza zdradzilam meża moze zaposze sie do ksiegi rekordów - czytasz w ogol posty czy tylko inetresuje cie pisanie ??? jestes banalna, zrobilas to samo co setki innych przed toba, nie ma sie czym chwalic, to jzu jest tysieczny taki topic i nie robi juz zadnego wrazenia. BANAL :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklo
dobra ide stąd myslalam ze wymienie tu z kimś szczerze poglady ale tu każdy jest czysty jak łza gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz idz
nikt tu nie chce takich debilek ktore mysla d.. a jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes odważna to
powiedz to mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×