Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

witam późnym wieczorkiem:-) wpadłam sie przywitac, zobaczyc co u was i uciekam spac😴 dzis wkoncu kupilam sobie sukeinke na sylwka:-) słodkich snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos świetny cytat!!!!!!! ...i zazdroszcze wolnego...ja jeszcze dziś w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczęta Waikiki to jest cytat z książki "Tajemnica szczęścia". Bardzo fajna książeczka - dla kogoś kto lubi czytać takie rzeczy :) :) :) Współczuję Ci, że musisz być dziś w pracy :( - na szczęście już za chwilkę święta i oderwiesz się troszkę od codzienności, odpoczniesz i nabierzesz sił do dalszej pracy nad potomstwem :) Ja dziś mam 3dc i jestem bardzo szczęśliwa, bo bałam się, że @ przyjdzie troszkę później, a tu proszę już drugi cykl równiutko jak w zegareczku. Teraz powoli analizuję jak powiedzieć mężowi o badaniach, żeby mi się biedaczek nie zestresował, ale to już w styczniu dam mu jeszcze fory do końca roku ;) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja mojego staram sie wysłac na badanie krwi - musze wiedziec jaką ma grupe, bo ja mam rh- i lekarz wymaga także jego grupy!! a on nie chce iśc nooooooooooo............. grrrrrrrrrrrrrrrrrr nie wiem czy jeszcze później wejde, więc ŻYCZĘ WAM SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT PEŁNYCH RADOSCI I SZCZĘŚCIA...DUZO SŁODKOŚCI I MIŁOŚCI I OCZYWIŚCIE REGULARNYCH CYKLU, RUCHLIWYCH PLEMNICZKÓW U WASZYCH MENÓW, PEKAJĄCYCH Z HUKIEM JAJECZEK ;) I UDANYCH STRZAŁÓW!!!!!!!!!! ŻEBY TEN 2010 ROK BYŁ DLA WAS ROKIEM OBFITOŚCI I SZCZEŚCIA!!! A TYM ZACIĄŻONYM DUUUUŻO ZDROWIA I SPOKOJU DUCHA ORAZ SZCZEŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ale gafę popełniłam - sorki zapomniałam, że Ty już zaciążona, no ale w sumie czas planować następne potomstwo ;) :) Dziewczynki ja też najprawdopodobniej już tu nie zajrzę do świąt dltego już teraz składam Wam życzenia: W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!! Wszystkiego dobrego kochane widzimy się po Świętach Pozdrawiam :) Ps. oczywiście wszystkim strajacym się życzę dwóch kreseczek na teściku, a zaciążonym dobrego samopoczucia i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) przepraszam ale wczoraj nie dalam rady juz nic napisac. A przepis na kokosanki podam jutro, bo ja w sumie nie pieke ciasta tylko mama a ja zajmuje sie maczaniem w czekoladzie i obtaczaniem w kokosie wiec sorrki ale dzis nie bedzie :) klaudusia pracuje w urzedzie, wydaje prawka. Dzis bylo urwanie glowy - bo jutro nie pracujemy 11 dni urlopu przede mna piekan pesrspektywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie ja tez Wam zycze wszystkiego dobrego na Swiata, duzo zdrowka i spelnienia najskrytszych marzen !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🌼😘🌼😘 TO DLA WAS KOCHANE LASECZKI Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości! Smacznej wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, przyjaciół jakich mało, przez życie byście szły śmiało! Serca bogatego i ciepłego! No i oczywiście życzę Wam marzeń spełnienia, i każdego małego czy dużego pragnienia! I oczywiście II kresek w Nowym Roku 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego dobrego, duzo milosci, szcescia z okazji Świąt Bożego Narodzenia :) .........._,|,_ ............ '|`...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../`,\)... na niebie .... ....../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....Niech Cię ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ `, .* \_...ode Mnie ......./ ? `~ . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne ...../ . * .... . o.\? życzenia ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'W Święta ..../`~,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości /* .... o ..._~`'*...o \......nadziei `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........":-------:".......2010 Roku)) .........\_____/ wszystkim ktore staraja sie o dzidzie zycze II kreseczek, a przyszlym mamusiom duzo zdrowka, zadowoloenia z pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) jak tam swietowanie :) u mni o dziwo po wigilii kg tak samo jak wczoraj - a bylam na 2 :) my dzis standard - obiad u tesciow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie w drugi dzien swiat - choc jakos nie czuje tych swiat, moze przez pogode :) na wszelki wypadek po wczoprajszym dniu nie staje na wadze :P pewnie wszystki swietuje :) ale po swietach wrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dzis dzien spendzam z tv, internetem i cin cinem :P dziewczynki mam nadzieje ze 2010 bedzie nasz :) ze wszystkie zaciazymy :) bedziemy mamusiami :) i bedziemy najszczesliwszymi kobitkami :) wiem mialam Wam podac przepis na kokosankio, ale wypadlo mi z glowy :) podam w tygodniu to zrobicie na nowy rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie grubaski po świątecznym obżarstwie 🖐️ Jak tam samopoczucie po świętach ja to chyba z 5 kg przytyłam, objadałam się że cho cho :P 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka moze nie jest tak żle :) ja na razie przytylam 0,5 kg ale to waga z wczoraj rano. Dzi na wszelki wypadek sie nie wazylam :) jak tam samopoczucie po swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gagatka 🖐️ Ja tam się nie ważę bo jeszcze na zawał serca walnę ale czuję po spodniach strasznie mi brzucha wywaliło 😭. Jadłam ile wlazło aż mi było niedobrze raz w roku wolno:P:):D Obstawiam, że to po zastrzyku bo w brzuch miałam ale się męczyłam w wigilię oczywiście rano go brałam. Drugiego dnia miałam taki twardy jak bym piłkę połknęła. A dzisiaj mnie bolą jajniki :( i jeszcze dzisiaj do gina na 18.15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 d.c na sprawdzenie czy popękały. Miałam dwa w lewym mniejszy a w prawym większy w tym cyklu na dwa jajniki hi hi . Gin zadowolona że tak ładnie rosną.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :) hehe no to ladnie urosły :) wieksza szansa ze cos z tego bedzie :) ja nie mam pojecia czy w ogole cos mialam, jakos nic nie czulam czy byla owulacja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa jak tam żadna się nie odzywa. I całe święta się przyulaliśmy więc może coś z tego będzie hi hi hi :P Ja też około 6-7.01 bo tak gdzieś mi wypada @. No i teraz czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wypada na 6 (według 28 dni) chyba, dzis mam 20 dc, ale licze 14 dni od 18 dc bo juz tak 2 razy dostalam wiec jak do tego dnia nie dostane (9.01) to moze bede miala jakas nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kurczę od tych leków tak się poprzewracało że nawet nie wiem że dostałam nic mnie nie boli, zawsze dwa dni wcześniej już bolało a teraz nic 😭. Ja pewnie od dzisiaj będę brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam aura pogodowa u ciebie u mnie sypie cały czas jak wstałam o 4 do pracy tak pada i pada bielutko już jest :P:):D:P:):D ale fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie chociaż przydało bysię troszkę wysiłku po świątecznym obżarstwie hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka fajnie masz, ze u Ciebie biało...u mnie troche posypało i od razu sie roztopiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×