Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamelkawit

mamuśki na diecie

Polecane posty

tototo nie powinnas miec wyrzutów sumienia! a co Ty takiego znowu zjadłaś????:) rozumiem jakbyś zjadła paczkę krówek ;) to tak :) albo paczkę frytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda strasznie jestem ciekawa czy ten aqua slim działa....miałam zamiar kupic sobie ten specyfik ale na razie musze z ty poczekac aż ostatecznie odstawie małą od cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak czytam o tych dietach.................... moze sie zdecydujemy na jakas, zeby miec rozpiske rano to , popołudniu to, itd.... moze ta kopenhaska?? moze razem bysmy dały rade? to tylko 13 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit..zdam relację czy działa,mam nadzieje ze to nie kolejne pieniądze wyrzucone w błoto...pamiętam jak w tamtym roku chciałam zrzucic 3 kg i kupiłam linee..o matko co za badziew:D a teraz jak mysle ze miałam problem z 3 kg to słabo mi sie robi jak pomysle ze musze teraz zrzucic 12... ale nic to...dzisiaj zjadłam miseczkę makaronu bez zadnych dodatków i jogurt naturalny duzy...i chyba na tym skoncze:O Oczywiscie jesli mój genialny mężus nie wyciągnie z jakiejs magicznej szafki mega paczki chipsów bo wtedy bede musiala sie z domu ewakuowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tototo...nie wiem czy wytrzymałabym na kopenhaskiej...tam wazne jest scisłe trzymanie sie planu a ja tak mam ze czasami zjem np jakas zupę warzywną na obiad a potem dopcham sie warzywami bo akurat mam taki dzien ze warzywka mi podchodza a czasmi zjdem poł paczki ciastek i to musi mi wystarczyc na caly dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mi sie słabo robi jak pomyślę że muszę schudnąc 22 kg...hehehehe Musze Wam powiedziec że byłam kiedys na kopenhaskiej...i schudłam na niej 6kg piekny wynik co nie? :) a potem tak mi sie okres pokrecił że ....zaszłam w ciąże ;) i teraz mam takiego łobuzika przy sobie. Tak więc uważam że kopenhaska jest super ;) naprawde ale nie wykluczone ze do niej wróce. Chyba Pebi też na niej była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fakt rygorystyczna jest ale jak kg uciekają tak szybko to i motywacja jest większa. Najważniejsze to nie zniechęcic się na poczatku....Gorzej jak starasz sie schudnąc przez miesiąc a potem okazuje się że przytyłaś....tak niestety jest ze mną w ty miesiącu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby żadnych zalamek! cycki do góry, brzuchy wciagniete i jestesmy lepsze od tych wszystkich wysuszonych długonogich blond piekności!!! jesteśmy lepsze od nich choćby tym że mamy większe serca, a co za tym idzie mocniej kochamy ;) trzymajcie sie dzielnie, duża bużka na wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he cyce w górę!!!! :) Aniu i tu problem jest u mnie Pameli;) bo cyc po karmieniu niebezpiecznie skłania sie ku dołowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sprobuje tej kopenhaskiej..... po pierwszej ciazy to miałam skarpetki do pepka a nie cycki, ale po drugiej jest całkiem ok.:) czemu nie jestem z tych co jedza na co maja tylko ochote i nie tyja???? ja jestem z tych z tendenca............:( do tycia............ dobra, tez spadam, biore moich urwisów w obroty jedzonko ,myćko spanko..... a swoja droga to ciezka robota biegac ciagle przy takiej dwojce...czemu sie od tego nie chudnie?????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś pierwsza Dzień dobry baby kochane! jesień tez ma swoje uroki, ta feria barw w lesie, przeplatanie sie słońca z deszczem, babie lato... zatem baby nie marudzić mi tu!!! tak jak mówiłam cycki do góry, dupcia wypieta brzuch wciagniety i jesteśmy paniami tego swiata! wracając do cycków, ja po trójce wykarmionych ssaków swoje mogłabym zwinac jak rolmopsy i zarzucić na plecy ;) moje najmłodsze szczęśćie wstaje o 5tej!od zawsze jak pamiętam to jego godzina i finito, wieczorem kłade go spać po 20tej...ten typ tak ma, nic nie zrobimy... matki wszystko przetrwają... ja wczoraj ostałam sie przy tej activi a i tak pół nocy nie spałam, męczy mnie czarnowidztwo od dłuzszego czasu i zmagam się z bezsennością... no na tyle kochane, życze WAM miłego, pogodnego i słonecznego dnia! pamietać mi tu uśmiech od rana na pysku ma być, tak żeby inni zazdrościli nam pogody ducha.... na świecie jest wystarczająco duzo szarości... buziaki ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ale się rozpisałyscie i żeby spamiętać odpisuje na raty:P Toto ja stosowałam kopenhaska i schudłam na niej przez 11dni 7kg, ale wtedy ważyłam ponad 100kg, bo to było prawie przy początku, powiem że jest ona dobrym wstępem i motywacją do rozpoczęcia dieta, bo niestety sporo dziewczyn miało po niej efekt jojo mnie na szczęście nie dopadł, ponieważ stosowałam dalej dietę:) Co do piersi niestety ja tez mam okropne:( takie dwa flaki rozchodzące się na boki:( Po ćwiczeniach trochę lepiej wyglądają, ale niestety to nie to co przed ciążą:( Witaj magda, gratuluję malenstwa, dosyć szybko zabrałas się za odchudzanie, bo ja dopiero jak mała miała ponad rok, bo do 10miesiąca karmiłam... Witaj także brela, to jest smutne co pisze, ale z nami dasz radę, trzymam za Ciebie kciuki🌻 Ja właśnie po owsiance i pije kawke i niedługo wybieramy się do dentysty, bo mnie ząb boli a małej się ukruszyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabska kuchnia
http://www.allegro.pl/item763611285_tajin_tajine_tagine_tadzin_arabski_garnek_maroko.html zdrowe, egzotyczne gotowanie w marokanskim naczyniu ceramicznym na ogien, na grila, na plyte i do piekarnika. Dostepne w aukcjach allegro uzytkownika MarokoStyle lub w naszym sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Polecamy, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Mój smyk też wstaje koło 5.00 ale zasypia najedzony i wykąpany o 19.00. Bez znaczenia ile w dzień prześpi o 18.30 jest kąpiel, bo trze już oczka i zasypia na siedząco. Dziś w nocy spał już spokojnie :) Wskoczyłam rano na wagę, bo dawno tego nie robiłam... i szok..:( 68kg, no kurcze jak to możliwe?! w miarę się pilnuję, ćwiczę a tu 2kg na plusie..:( Po tak niemiłej porannej niespodziance jestem zdecydowana na kopenhaską. Tylko dziś już po płatkach śniadaniowych jestem więc zacznę od jutra. Co do piersi, to ja też miałam dwa wisielce ale od jakiegoś miesiąca się za nie wzięłam i jest lepiej. Serum, chłodny prysznic obowiązkowo co wieczór, dobry stanik który wszystko trzyma na miejscu. W międzyczasie ćwiczenia tak ze 3minuty dziennie, bardzo proste. Naprawdę dziewczyny polecam, u mnie podziałało, tyle że ja za dużo w biuście to nie mam.. Ale mam za to flaka na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mysle o jakimś balsamie do piersi i muszę kupić dobry stanik... Martysiu a Ty jakiego serum używasz? Mi to się marzy operacja na piersi i na brzuch tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydawałam za dużo kasy na to serum :) ok 16zł tubka w kolorze różowym EVELINE superskoncentrowane serum modelujące do biustu total push up effect. Jest uwaga, że nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią. A staniki mam z Róży, nie są strasznie drogie a moim zdaniem ładne i wygodne :) Ja bym się na operację nie odważyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! no i dziś nastąpiło co miesięczne ważenie....83 kg.!!!!!!!!!!!!!!!! :) kg więcej niż miesiąc temu....pozostawiam to bez komentarza..... Wy możecie komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, zapomniałam że mam w niedzielę obiad u teściów :/ czyli dieta kopenhaska ewentualnie od poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się skuszę bo jak tak dalej pójdzie to do końca roku wrócę do wagi wyjściowej...:( to co od poniedziałku ruszamy? może lepiej nam pójdzie niż na proteinowej...:) tototo zaczynasz z nami ? miałaś chęć na kopenhaską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam lepiej poszło niż na proteinowej :) nie wiem tylko jak ten szpinak zniosę.. bleee! Właśnie skończyłam ćwiczyć, lecę pod prysznic póki synek śpi, bo dziś mężuś wcześniej z pracy wraca i jak mnie przytuli to może go odrzucić :D haha :) Leje się ze mnie pot po tych ćwiczonkach ale to dobrze, wiem że się zmęczyłam porządnie :) Dajcie spokój z tymi operacjami Dziewczyny! Schudniemy trochę i będziemy laski jak się patrzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te operacje to raczej w kwestii marzeń...bo nie stać mnie w tej chwili na orbitreka ...a co tu mówić o operacjach plastycznych... właśnie wydrukowałam sobie jadłospis kopenhaskiej...i czytam i oczom nie wierze że 2 lata temu na niej wytrzymałam....teraz też kurcze muszę.. MUSZĘ!!!!!!!!!!!!:) co tam słychać u reszty moich dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po dentyscie, miałam z małą trochę hardkoru, a za tydzień znów:O Pamela nie wiem jakie ceny, ale na pewno kilka tysięcy, a mnie niestety tez nie stać:( Z chęcią bym zaczęła z wami kopenhaska, ale narazie nie dam rady:( A wiecie że przy takiej diecie łatwo o efekt jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy wiemy :) chociaż mnie efekt jojo nie dopadł...nie zdążył bo zaszłam w ciążę i na początku ciąży jeszcze trochę schudłam :) Pebi zacznij z nami!!!! będzie nam raźniej dorosłemu ciężko otworzyć buzie u dentysty...a co tu mowa o takim małym dziecku...współczuję, kupa stresu i bólu...mój brat ma małe dzieciaczki i jeździł chyba z 5 razy do dentystki zanim jedna z druga buzię otworzyły...a potem następne 5 razy zanim dały się dotknąć...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady trzymać diety, bo piątek, sobotę i może niedziela spędze z ukochanym i tak trochę nie bardzo, a we wtorek jadę na zakupy, a ciekawe czy bym jeszcze spadła na tej diecie:) Może od przyszłego poniedziałku zacznę jak wy będziecie w drugim tygodniu. Ale ostatnio nie mam coś silnej woli:( Chcialam zacząć 10dniową i wytrzymałam jeden dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem efektu tej diety...:) Martnko ja chyba już w sobotę zacznę dietkę bo przypomniało mi się że 23 października mam już zjazd w szkole...i raczej ciężko byłoby tam utrzymac dietę...;) a tak to akurat ją skończę a Ty dołączysz do mnie w poniedziałek oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×