Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

:) Oj, no to może być ciekawie :D. Ale myślę, że jak trochę pogadacie, to na pewno trochę osób Ci się przypomni. Może odnajdziesz dawnego narzeczonego, który rysował Ci serduszka? (bo w przedszkolu to chyba każda dziewczynka miała takiego) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, ja bardzo lubię pomarańczowy kolor, nie przepadam jednak za ludźmi ukrywającymi się pod nim, którzy nawet nie mają odwagi podpisać się imieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, ja tam bardzo lubię pomarańczowy kolor, nie przepadam jednak za ludźmi ukrywającymi się pod nim, którzy nawet nie mają odwagi podpisać się imieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, ja bardzo lubię pomarańczowy kolor, nie przepadam jednak za ludźmi ukrywającymi się pod nim, którzy nawet nie mają odwagi podpisać się imieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, myślałam, że to mi się przyszalało z ilością tej samej wypowiedzi, ale Ty mnie pobiłaś :D. No, może nawet jakiś na teraz, jeszcze lepiej by było. A najlepiej, jakby ten stary stał się nowym! :D Hinatka, to widzę, że masz traumatyczne przeżycia :P. A i chłopak jaki narwaniec, od razu do rzeczy przechodził :D:D. Ja pamiętam moje przedszkole podboje, jeden rysował mi serduszka, drugi mnie bronił przed pierwszym, a trzeci, taki, który mi się też podobał, dał mi kredkę, która mam do dzisiaj :D. Szkoda, że wraz z przedszkolem skończyło się powodzenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie wypowiedź : "chemii nie da się nauczyć na pamięć i nie porównuj nauki chemii z interpretacją jakiegoś idiotycznego wiersza z polskiego." wyjaśnia wszystko :classic_cool: bachor pcha się na medycynę a nie potrafi zinterpretować wiersza z języka ojczystego :D niech powróci stary system maturalny, wybije się to tępactwo umysłowe z teraźniejszych studiów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak to mówią: trzeba czasem zaszaleć! :D W ogóle tak mnie coś tknęło i znalazłam na nk tego, co mi dał kredkę... Już nie mieszka dawno w moim mieście, ale... Dżizas Krajst, on jest straszny!!! To mi zrujnowało wspomnienia 😭 ;) A na zenki i inne najlepiej nie reaguj, bo i po co :). Wiesz, może oni (a raczej wciąż ta sama osoba) myślą, że na medycynie się interpretuje wiersze :D. Wiesz, będziesz stała nad stołem operacyjnym i szukała neologizmów pomiędzy flakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no widzisz, czasem lepiej tych miłości z przedszkola nie odgrzebywać :D:D a takie miałas piękne wspomnienia... i ta kredka pewnie już nie jest dla Ciebie taka piękna :D ja w ogóle nie widzę żadnego związku z interpretacją wierszy, a medycyną :D rozśmieszył mnie argument o laborkach i pracach pisemnych, bo żeby napisac prace pisemna nie trzeba umiec interpretowac poezji. Sama Szymborska nie zaliczyła matury, bo jak się okazało nie umiała zinterpretować wiersza, który sama napisała, no to sorry :D a fajny był tez argument, że licho zdam maturę - tę próbną z matmy napisałam na 80% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, straciła trochę na wartości :D. Ale i tak ją sobie zostawię, zawsze to mój pierwszy prezent od chłopaka :D Co nie. A na bank ktoś, kto umie interpretować poezję i w ogóle kształci się w jakichś dziedzinach filologicznych, nie potrafiłby napisać takiej pracy medycznej, więc takie argumenty są do bani :). To już macie wyniki? Czy sama sobie tyle naliczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maturę rozwiązywaliśmy w szkole, więc wiem co zrobiłam źle i mogłam sobie sama policzyc punkty. :) A te oficjalne wyniki będą w grudniu. Zostaw sobie zostaw, zawsze możesz myśleć o tym jaki był wtedy, a zreszta jakbys go teraz poznała tom oże okazałby się niezwykle sympatycznym chłopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to takie buty :). Myśmy tej matury nie omawiali, bo "po co?!". Sprawdzianów tez nie omawiamy, bo "po co". Dziwię się, ze nauczyciel w ogóle nam tłumaczy, a nie stwierdza "po co" ;/ Może by się taki okazał, ale po tym, co zobaczyłam, to szczerze wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z tego spotkania :D co prawda były tylko cztery osoby, ale... taki jeden kolega ewidentnie się zainteresował moją osobą i zaproponował, że może mi zrobić sesję fotograficzną, bo on teraz zajmuje się fotografią :D:D:D normalnie jestem w takim szoku, że aż chce mi się śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee, to frekwencja prawie jak na wyborach :D. No widzisz, "wykrakałaś" sobie :D. A fajny chociaż? Bo jeśli tak, to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, czuję się bardziej rozczarowana, niż gdybym to ja była na jej miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie wszystkie nasrane
we łbach jak leci , rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi rzygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dziewczyny to ja was tak strasznie przepraszam, że Was rozczarowałam! jest mi bardzo przykro obiecuję siepoprawić! a teraz macie ode mnie po buziaku na przeprosiny 👄👄 a kolega niestety charakterem mi nie odpowiada, więc żadnych nowości nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×