Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość nieświadomy
ja pousuwałem zdjęcia, pokasowałem konta, zmieniłem numer- ale nauczyłem sie niestety numeru gg na pamiec i sprawdzam chcąc nie chcąc. Kurwa jak sie z tym pogodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie skasowalam naszych zdjec...nagralam na plytke i schowalam w karton z innymi pamiatkami...wiesz to jednak pamiatka moze za kilka lat odkurzysz pudlo i zajrzysz tam z sentymentem...takich rzeczy sie nie robi...a po co zmieniac numer? przez niego ??nie ma sensu zyj dalej...i olej to ..poprostu nie odpisuj i tyle... a fotek nie usuwaj zebys pozniej nie zalowala;-) Tylko oczywiscie tam nie zgladaj....moje pudlo stoi zakurzone i pewnie jeszcze troche postoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjec nie oglądam bo nie mam odwagi, ostatnio nawet dostalismy plyte z wesela od kuzyna wyszłam z pokoju jak oglądali bałam sie spojrzec, tym bardziej ze to były zajebiste chwile jeszcze wtedy planowalismy ze swoje weselicho zrobimy w tym saym miejscu, juz przeliczalismy myslelismy co i jak.... nie rozumeiem.... i nigdy nie zrozumiem jego decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
w siódmym niebie bym był gdyby mi cokolwiek napisała. A ona milczy jak kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslec tyle o tym....i nie zstanawiac sie nad wszystkim co bybylo gdyby,,,itd a moze sie odezwie a moze nie a moze kocha a moze nie...nie robic sobie nadzieji zyc z dnia na dzien...i tyle...mi kolezanka mowi ze wydaje jej sie ze moj eks cos do mnie czuje ale ja nie biore sobie tego do serca...lepiej milo sie rozczarowac niz w druga strone...wiem ze łatwo mowic ale ja przezywam to samo co wy...a takie rozczulanie sie nad soba pogarsza sprawe... nie ukrywam ze moje zycie stracilo sens tylko praca samotny wieczora praca samotny wieczor...itd a na dodatek jeszcze ida swieta..a to nie sprzyja poprwie humoru ehhh ja to tylko czekam na wiosne...a nie ze ciagle ciemno zimno i jeszcze okres swiateczny....wiosna chce sie zyc...mam nadzieje ze tak bedzie...wiec musimy przetrwac ten okres i bedzie dobrze;-) 3mam za nas kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
Oby tak było gilda! Dobranoc miłym paniom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce wiosny bo wtedy same zakochane pary za oknem, zimy tez nie chce bo wtedy sie poznalisy i zajebiste wspomnienia mam:( wole jesien:( dobranoc panu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde zadna pora roku nie jest dla nas odpowiednia...aczkolwiek wiosna jest dluzszy dzien i moze znajdzie sie jakies zajecie...cieplo inaczej sie zyje... mala glowa do gory;-) bedzie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie doczekam dziewczyn:/ ja tez uciekam bo juz ledwo patrze na oczy :/za duzo przy komputerze... Mala glowa do gory nie mysl tyle nad tym jutro to zalatw tak jak ci radzialam i bedzie tylko lepiej.... 3maj sie buzka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki gilda , ja wreszcie doszłam do tego co powinnam zrobic, wiec zrobie i powiem to co zakładam i odejde... dobranoc kochana trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zakochane pary..... też tak macie,że jak widzicie jakąś, to czujecie poirytowanie? ja to od razu patrzę i mówię sobie "nie martw się, nie długo i tak Cię pewnie zostawi" chamskie ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie daj się jutro na tym spotkaniu, ja jak ostatnio widziałam się z byłym, to znowu pokazałam,że mi w pewnym sensie dalej zależy i bardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pokazałam i zaluje, ale co to za róznica tak czy siak nic by to nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja od wielu osób słyszałam,że można się drugi raz zakochac w tej samej osobie, może on właśnie na to liczy,że na koleżeńskich spotkaniach pokażesz mu się znowu jako ta dziewczyna z początków, w której tak się zakochał. Ale wiem też,że dla Ciebie, jako osoby kochającej, to byłoby nie do wytrzymania. Ja to już wrzuciłam totalnie luz na to, spotkam się z nim, to się spotkam, nie to nie. Ja też mu życzę szczęścia, widocznie ja nie umiałam mu go dac, niech sobie będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie przerwij to zupełnie,ehh jakie to życie jest ciężkie, jakbym wiedziała,że to tak wygląda, to tak bym się nie śpieszyła w dorosłe życie dobranoc mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny,Blue śpi,a mnie obudził telefon więc siedze w fotelu iczytam co pisałyście.Gilda dzięki za asystowanie mi wczoraj.Znalazłyśmy się bez problemu ,do domu doterłyśmy bezpiecznie,gadalyśmy chyba do 4,a co będziemy robiły dzisiaj to jeszcze nie wiemy.Odezwiemy sie później,jak powstajecie i Blue sie obudzi,ja stara baba to już się wyspałam:)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doterłyśmy------niezłe,pisze bez zapalonego światła coby młodej nie obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlgora TY tez jestes mloda duchem;-) 3majcie sie dziewczynki mnie pewnie dzisiaj juz na forum nie bedzie...lece na zakupy a wieczorem andrzejki:/ Wiec udanej zabawy;-) Ps. DObrze Malgora ze sie łom nie przydal:P hehe Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola===
Dzis sie spotkam z byłym na imprezie, nie jestesmy ze soba od 2 miesiecy, to jeszcze swierze ja go dalej kocham a on ma juz od miesiaca nowa dziewczyne, jak mam sie zachowac? Olac go i udac ze nie istnieje, musze dodac ze potraktował mnie nie fajnie, zostawił mnie po 4 latach bo stwierdził ze juz mnie nie kocha i ze moze z kim innym bedzie mu lepiej. Jak byscie sie zachowały na moim miejscu. On bedzie tak ze swoja nowa panienka, i z naszymi wspolnymi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, heja! Jestem u Malgory, zaraz idziemy na miasto :-) Jesteśmy w dobrym nastroju, gadamy bez przerwy i oczywiście już zdążyłyśmy opowiedzieć sobie historie życia :-P Pozdrawiamy, Blue i Malgora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Blue i Malgora buziaki i miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie dziewczyny,że się spotkałyście :) I że się dogadujecie:) Bawcie się dobrze w stolYcy :P ;) Ja dziś mam zdecydowanie lepszy humor....chyba nawet gdzieś dziś wyskoczę.Nie musze się martwić,ze Go spotkam bo przecież wczoraj pisał,że chce odpocząć od ludzi i pozamulac w domu.... Andrzejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widze humory dopisują:) ja mam zjebany od rana;/ po 14 spotaknie z ex mam i to bedzie chyba nasze ostatnie- jestem zjebana na maxa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Mala trzymaj sie dzielnie!!!!! Jestesmy z Toba :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×