Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość lisicali
:) Ja kiedys zadzwoniłam o 3 w nocy i łamiacym sie głosem (ale takim słodkim) zapytałam "cio robisz? :/" a on za "nic" i zapytałam..."to co? za piec minut w połowie drogi?" .... i tak sie spotkalismy. :) Tancereczko.... mozesz zadzwonic i spytac sie o kotka :) . Spytaj sie czy bedzie płacił alimenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
chyba wole napisac:) tez sie upilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
Tanceeerka nie kumam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
ehhhhhhhhh bo ja juz nie wiem co pisze:O upilam sie i mi sie chce dezwac do niego. juz napisalam ale nie wiem czy wyslac. bo i jeszcze gorzej bedzie jak nie odpisze albo cos suchego dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daariaaaaaa
ja też walczę, chociaż w sumie to mi dobrze idzie z tym nieodzywaniem bo strach jest silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
ojjjjj jak mi brakuje tak sie schlac i zresetowac pozadnie :P Moze sie spotkamy i upijemy razem? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
kuzwa, odezwac sie? ja ostatnio nie chcialam kontaktu, on mowil ze jak chce to moge pisac..... to chyba bez sensu????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
PEWNIE! mozemy sie spotkac i upic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
odezwe sie! zapytam o kota i.... moja rakete tenisowa. chyba jest u niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
z tym ze ja to sie upijam na wesolo :D :D :D P.S z tym nie odzywaniem to ja was bardzo dobrze rozumiem. Ja kiedys byłam z takim jednym który niestety nie dał mi szansy zatesknic za nim. Osaczył mnie i zamiast za nim zatesknic to juz mi wszystko bokiem wyszło :( Wiec powiem wam ze z jednej strony wam troche zazdroszcze ze macie teraz ta szanse zatesknic. Jesli to zle zabrzmiało to przepraszam. Nie miałam intencji nikogo urazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
tak czy inaczej doszło do tego ze zamiast wrócic do niego ( a kochałam go) to kazałam mu sie odwalic bo juz nie wyrabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak strasznie tęsknie :( :( :( z nieodzywaniem się idzie mi nieźle ale to właśnie z tego powodu, że raz napisałam i nie odpisał a poza tym wiem, że im bardziej będę naciskać tym będzie gorzej (a tego bym nie chciała) bije się cały czas z myślami, raz wspomnienia jak między nami było a za chwile myśl co on tam z nią teraz wyprawia :/ ale tęsknie, tęsknie i i jeszcze raz tęsknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
Wiec mam nadzieje ze dziewczy rozumiecie mnie troche.... Dajcie czasem człowiekowi zatesknic :) Wtedy jest szansa na to ze wróci w podskokach jesli sam odszedł i z radoscia :) Wtedy mozna jak to sie mówi "przezyc druga miłosc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
poszlo, wyslalam....... pewnie zle zrobilam no ale coz, raz sie zyje:O oczywoscie zadnych emocji, buziek, sucho po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
a co napisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
poprosilam o nowe zdjecia kota bo juz pewnie duzy jest, i zeby go usciskal ode mnie i spytalam czy moja rakieta jest u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
cos mi sie zdaje ze sobie poczekam na odp. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
To ja ci odpowiem z perspektywy chłopaka :P Jesli teskni i kocha i nie ma zalu to odpisze raczej miło i moze jakis zarcik strzeli (przynajmniej ja bym tak zrobiła)bo odrazu by mu sie humor poprawił. Jezeli nie teskni i twój sms jest mu ewidentnie nie na reke to raczej bedzie oschły. No do mnie kiedys chłopak za którym strasznie teskniłam po miesiacu nieodzywania sie do mnie, gdzie juz myslałam ze to definitywny koniec, napisał " nigdy cie nie zapomne" co oznaczało moznaby powiedziec - "nara". I zamiast sie ucieszyc ze napisał to czułam sie jakbym dostała od niego w twarz. Bardzo nie za fajnie to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe gotowanie po arabsku
Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zacheca do gotowania w ceramicznych naczyniach do gotowania na ogniu tajin. W naszym sklepie w kategorii sztuka na stole/tagine znajdziecie Panstwo wiele oryginalnych modeli arabskich garnków. Zdrowo i egzotycznie !!! www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
A i jeszcze jedno.... tak naprawde napisał to by pozniej poinformowac mnie ze ma dziewczyne. Wiec uwierzcie mi ze czasem faceci potrafia naprawde pokazac na co ich stac. Potrafia dowalic :) W sumie nawet dobrze wyszło bo sie wyleczyłam szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,czy moge powiedziec,ze do mnie wrocil,bo on nawet nie domyslil sie,ze nie jestesmy razem...po prostu ktoregos dnia przestal sie odzywac,zero kontaktu,tel nie odpowiadal,gosciu znikl z planety ziemi,ja sobie ulozylam zycie,a tu nagle on sie pojawia po prawie pol roku,i zszokowany,ze nie jestesmy juz razem!!! Przeciez oficjalnie sie z nim nie rozstalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
Hej dziewczynki! odpisal... o kocie, rakiecie i napisal "dobraoc......" i nasz taki "znak' ktory pisalismy jak bylismy daleko a nas bralo na gorace smsy. Nie chce analizowac i wlasciewie nie powinnam, ale poczulam sie jakby mnie ....sprawdał?, jak zareauguje? Spytal na kiedy porzebuje rakiete i potem dobranoc.......i ten znak. Odpisze cos pozniej.... Dziwnie to sie czytalo, jakby on tego nie pisal.... tak inaczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Cześć dziewczyny! Buba 25- tak w skórcie- 4 lata przyjaźni z nim, potem ponad 4 lata razem i w maju "nara".Pojawiła się inna. Wiele słów padło z jego strony-chyba nie potrafię tego wybaczyć. Na początku kontakt co jakiś czas. Od ponad miesiąca brak kontaktu- wykasowałam go z GG, bo bardzo bolały mnie jego opisy ( tak jak ktoś tu pisał- jak można wiedząc, że jestem dawać jakiś opis o tej drugiej?), zmiana nr telefonu- ku jego chyba zdziwieniu (bo jak poprosiłam o wypowiedzenie umowy, bo był na niego- jak wypowiedział napisał "wkońcu będziesz mieć święty spokój). NIe wiem jak mu sie uklada z tą nową blond... Przestało mnie to interesować. Znajomi czasem coś powiedzą, ale staram się tym nie przejmować, bo wiem, że mnie lubią i czasem chcą mnie podtrzymac na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
Black:( wspolczuje:( dupek!!!!!!!!!! chce mu cos odpisac ale z jajem i tez tak dwuznacznie... nie wiem jak? pomozcie. moj zaczal flirty, chcial wolnosci, i po 2 latach wolal inna/inne. miesiac temu zakonczylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
NIektóre z was mają lepszą sytuację. Odeszli, ale nie do innej. NIe mówię, że mniej to przeżywałyście. Przeżywamy to samo wszytskie. Nie wiemy co robić ze sobą, ze światem, który został... Tak jak pisałyście liczy się tu i teraz....A co jak za jakiś czas to tu i teraz dla nich okaże się nie takie jak oczekiwali? Co się stanie jak przyjdzie proza życia i te same problemy? Co wtedy zrobią? Uciekną poraz kolejny? Wdaje mi się, że w związku nie chodzi o to żeby uciekać od problemów- tylko je rozwiązywać, radzić sobie z nimi... Widocznie niektórz tego nie potrafią. BO teraz jest świetnie, jest to uczucie, które po długoletnik związku blednie...Ale to się też skończy i wtedy przyjdzie chwila refleksji- Czy dobrze zrobiłem? Wtedy jednak może być za poźno...Bo może my będziemy czekać i tęsknić, ale przyjdzie taki czas dla nas, że też możemy się poddać lub spotkać kogoś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Tanceerka- to on teraz jest z kimś czy sam? Przepraszam czytam wszytsko co się tu pojawia, ale czasem coś mogę pomylić :) Wierzę, że jest coś tam dla nas przeznaczonego. Coś lepszego. Życzę wam dziewczyny wiary w siebie... Jesteśmy silne, wiem o tym, bo nadal walczymy. NIe poddajemy się, próbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanceeerka
Black.. tak do konca to nie wiem. znajomi mowia ze nie jest z ta lafirynda co flirtowal.... mi opadly emocje i tesknie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
A która z nas nie tęskni?Ja też tęsknię chociaż nie powinnam po tym jak mnie po rozstaniu potraktował...Nic chyba na to nie poradzimy. Trzeba żyć dalej. NIe wiem co powinnaś mu odpiać... Ty znasz najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×