Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość REVANA
nie lubię triupha chociaż ostatnio z musu zrobiłam tam zakupy - nie mogę dobrać właściwego rozmiaru a pani w sklepie wpychała mi "większy obwód", nawet atlantic ma lepszą bieliznę, może nie pod względem wyglądu ale fasonu na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na koronka.pl bieliznę Konrad. Ładna jest, a staniki zawsze są dobrze wyprofilowane. I rozmiarówka jest robiona chyba na mnie ;) Nie miałam problemu z żadnym stanikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna-dziewczynka
Ja ostatnio buszowałam w sklepie Corin w Galerii Jurajskiej w mojej rodzinnej Częstochowie. Wybuszowałam aż dwa super staniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intimissimi, calvin klein [warto zapłacić dwie stówy za coś co nie uciska, nie przesuwa się, jest idealnie dopasowane, pięknie wygląda i nie niszczy się nawet przy długim użytkowaniu :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję takie
biggi linaise zastanawiam się nad brytyjczykami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbiusciataa
angel813, nie każdy ma maluteńki biust i szeroko pod biustem, żeby mu intimissimi i ck pasowały. Powiedziałabym, że mało kto raczej. Ja wolę dużo tańsze (no, przeważnie) i lepsze brytyjczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję staniki z Panache i Comexim. I chyba nawet Panache bardziej sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolzmiasta
ja się przywiązałam do rodzimej marki Corin. Już od dłuższego czasu kupuje tylko ich bieliznę i naprawdę nie mogę narzekać, chociaż fajnie by było jak by wprowadzili stroje kąpielowe. To by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronka 652
Hej....staniki stanikami , ale wygodne, trwałe i zgrabne majtki też ważne, co polecacie......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelekrozowy
tak majtki bardzo ważna rzecz super jak pasują do biustonosza dlatego najczęściej kupuję w komplecie ostatnio znalazłam świetna polską firmę, nazywa się tak trochę z francuska Corin zadowolona jestem nawet bardzo z kompleciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję gacie moraja
moraj taka polska firma robiąca dobre i trwałe gatki ekstra bawełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 1984
SAMANTA , VICTORIA SECRET, KONRAD, KINGA, CK, SPRAWDZONE I WARTE SWOJEJ CENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kiedyś jak gacie i koszulki to gatty żadnej chińszczyzny i triumfów teraz są g warte już lepsza od niego jest naturana acha i felinę zdarzało mi się jest super ale moim zdaniem ma zbyt wysoką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosząca szame :)
szame jest fajne tylko coraz mniej mają firmowych sklepów ;) triumf się przy nich chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka spec od bielizny
to moja koleżanka no ten spec ;) acha jest taka brytyjska marka Gemm śliczne biustonosze ale uwaga na rozmiarówkę która jest mocno zaniżona głownie szeroko fiszbinowe i miseczki zaniżone o 2 rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoniek kafieteryjny
triumfy są do kitu i za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę sobie że jednak
różnie linaise albo niemieckie body flirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można coś doradzić lub odradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można coś doradzić lub odr
nie polecam firmy triumf mają niewyszkolone ekspedientki które się nie znają na niczym ,byleby wcisnąć klientkom byle co i sprzedać kobiety bardzo skarżą się na kriss line staniki drogie źle trzymające i wyłażą druty po praniu w rękach gaja emili strasznie się deformują a ava i alles do tego wszystkiego portafią się zbiegać materiały a gumki wyflaczać nawet przy praniu w rękach mogę polecić biggi szame i felinę ,nie są tanie ale nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis z makulantury
nie polecam triumfa i biggi strasznie rozciągają się obwody ;) polecam lnaise polskie ;) niedrogie i poszerzają rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zrozumiem, dlaczego triumph ma u nas takie wziecie, chyba jestesmy jedynym krajem na swiecie, gdzie triumph upycha swoje wyroby i wydaje nam sie, ze to luksus i referencja... na zachodzie nikt trimpha nie kupuje ! ;) ja mam ogromna slabosc do francuskiej bielizny, chantelle, simone perele, lou, aubade, lejaby... no i chantal thomas :) bardzo trudne do znalezienia, ale przynajmniej maja male rozmiary dla malo-biusciastych, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
bo to bielizna jeszcze rodem z pewexów jak nie było normalnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję
Samanty staniki są rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej watpię dziwne
bo mnóstwo narzeka na samante ,że koronka się szybko niszczy i obwody się strasznie wyciągają i że jest be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem otwarta na zakup bielizny różnych firm - grunt, żeby rozmiarówka była dość szeroka. teraz w sklepie uasi wypatrzyłam figi i piżamki atlantica, lubicie bieliznę tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×