Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeee?
dzastolinatoja, to majtki. A staniki? no przecież nie w hm ani w intimissimi ich nie kupujesz na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies eleganckie spodnie
H&m ewentualnie sassa mode, na drozsza mnie nie stac,ostatnio za komplet w H&m dalam 24 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki mały leśny ludek
polska bielizna jest do niczego a z H&M to gacie i skarpety co najwyżej staniki takich firm jak H7M kappalh czy esotiq to szjas,zła konstrukcja a rozmiarówki od D rosną owszem ale tylko na metce , tak samo z polskim allesem czy krisline i całą masą polskiego drogiego szjasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje bielizne la senzy-wielki wybor, masa kolorow, swietnie trzymaja moj biust i calvina kleina-mniej 'eleganckie', ale bardzo wygodne i ladnie w nich wyglada biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczna
A ja naprawdę chciałabym kupić sobie stanik w dobrym rozmiarze, ale nie wiem jaki! rozmiar mam z tego co mi wyszło 65D i kupiłam taki ale spłaszczył mi piersi, zdaje mi sie że był szerokofiszbinowy(?). Potem go sprzedałam Best_bra czy Tobie można wysłać jakieś zdjecie, zebyś mogła coś podpowiedzieć? Wiem, ze na forach są tematy, nawet napisałam kilka postów z prośbą o pomoc w dobraniu pierwszego stanika, ale nikt mi nie odpowedział, chyba za dużo jest takich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerokofiszbinowy nadaje się raczej dla tegich kobiet z rozsmarowanym biustem chociaż ja mam z 85pod biustem i bius raczej spory to na mnie szerokofiszbinowe nie pasują ;) bo biust też mi splaszczają i wygląda fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmmll
zamawialiście kiedyś bielizne ze sklepów internetowych? dokładniej mam na myśli staniki. w sklepach w polsce nigdzie nie ma tak małego rozmiaru jak mój (60F) ale są w internecie. chcę zamówić, ale boję się tak bez mierzenia i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach jest 60F, np w tych: http://stanikowamapa.prv.pl/ Ale nie tylko. W sklepie internetowym nie kupowałam, kupowałam tylko przez allegro i Bra Swap na balkonetce. Ale wiele jest kobiet, które kupują w takich sklepach, możesz w domu przez 10 dni przymierzać stanik pod wszystkie bluzki, jak uznasz że Ci z jakiegoś względu nie pasuje to bez problemu możesz odesłać do sklepu i sklep zwróci pieniądze, oczywiście stanik musi być z metkami. Przed kupnem warto jest przejrzeć jak dany stanik leży na biustach w katalogu na balkonetce, może okazać się że model jest np bardzo ściśliwy i będziesz potrzebowała luźniejszego obwodu albo małomiseczkowy i należy wziąć miskę więcej. Mimo, że nic nie tam nie kupowałam, to polecę sklep OnlyHer, jeżeli masz jakieś wątpliwości co do stanika to możesz napisać do właścicielki i ona zawsze coś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"atlantic. cena adekwatna do jakości." Jeżeli rozciągliwy obwód nazywasz dobrą jakością, nie wspominając o okrojonej rozmiarówce... Fantastyczna, może wstaw zdjęcie w najlepiej leżącym staniku do katalogu balkonetki i tam poproś o radę, coś pomożemy. Stanik jakiej firmy i jaki model kupiłaś? Na początku "oświecenia stanikowego" nie zna się porządnych marek, wiele kobiet kupuje na allegro np staniki Kostar, których kupowanie jest jak loteria. Może 65D trafi Ci się jak 65D, a może jak 65F, 65B, a może jak 75B. Do tego staniki mają bardzo często konstrukcję do niczego, ale są kupowane, bo są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do głaszczki
są staniki takiej firmy jak george , wiesz może coś na ich temat? warto kupować czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama żadnego stanika tej marki nie mam, widziałam pare na allegro, ale wydaje mi się, że nikt za bardzo na tę markę uwagi nie zwraca, więc za dobra raczej nie jest. Na balkonetce tylko 7 staników: http://www.balkonetka.pl/katalog/brand/George Możesz przejrzeć, ja włączyłam pierwszy lepszy i widzę że 70 rozciąga się do 96cm (!). Lepiej chyba wybrać coś bardziej biustoprzyjaznego. Panache, Pour Moi, Audelle, proponuje przejrzeć jakich marek jest najwięcej w katalogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam pytanie do Głaszczki
a jakie opinie są o bieliźnie playtex? jak z rozmiarówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tej to już w ogóle nie słyszałam ;) Marka amerykańska, a Amerykanie mają pokręconą rozmiarówkę. Po DD jest DDD i DDDD, jakby alfabet na D się kończył. Nie wiem jak jest w tym przypadku. Nic więcej niestety nie powiem, bo z żadną opinią o tej marce się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głaszczka nie rozumiem twojego komentarza do mojej odpowiedzi... ja kupuje od lat atlanitica i jestem zadowolona. cycki mi ładnie w nim leżą, mają różne modele (więc wizualnie każdy znajdzie coś dla siebie), nic mnie nie uwiera, w praniu się nie deformują to co mam jeszcze od stanika wymagać? cena 50 zł za taki stanik jest dla mnie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczna
Głaszczka, dziękuję za odpowiedż, postaram się wkleić swoje zdjęcie, mam nadzieje, że ktoś mi coś doradzi :) Niestsety nie wiem jakiej marki był to biustonosz, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAle się uśmiałam, według licznika z pierwszej strony mam brytyjskie 28 JJ, a polskiego odpowiednika nie produkują hahaha. No śmieszne to w sumie nie jest, bo biustonosze noszę nieodpowiednie ze względów nie-dostępności. A może któraś z Was dziewczyny zna jakąś markę, która nie pomija tych megabiuściastych? Ja kupuję esotiq, są dobre i mają nawet większe rozmiary ostatnio. A Triumph się "zepsuł" już wieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
szajs to są polskie marki bielizny. stanik trumpha powyżej 100 zł nosi się świetnie i prędzej się znudzi niż zniszczy. a w h&m albo reserved to można sobie kupić jedynie stingi. staniczki to jakaś makabra do niczego się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssssssssssballet
ten mi sie strasznie podoba, ja weszłam w ten drugi link i Ci powiem: nawet za te 10 zł u tego sprzedawcy (pandy55) szkoda ryzykować, poczytaj opinie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,89430017,,SPRZEDAWCY_z_serwisow_aukcyjnych_PRZESTRZEGAMY_.html?v=2 Co do rozmiarów to specjalistką wielką nie jestem, ale imho ciut duży rozrzut w tym co wybrałaś, na jakie wymiary to by miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 zł za używaną arabellę 34g to nie jest dużo, nie wiem w jakim jest stanie, ale opłaca się. asda, napisałaś, że atlantic ma dobrą jakość, co jest nieprawdą, bo obwody mają rozciągliwe. Może się nie mechacą, nie deformują, ale wg mnie podstawa to ciasny obwód przez większość życia stanika. Po co mi stanik za 50zł którego po miesiącu nie będę mogła założyć bo się rozciągnie (mimo że poza tym będzie wyglądał jak nowy). Do "ten mi się strasznie podoba". Po pierwsze, jakie masz wymiary i w jaki rozmiar kazano Ci celować? Freya Rio, ta różowa z pierwszego linku to dużomiseczkowiec, czyli należałoby brać miskę mniej niż się nosi, ALE jeżeli zaczynasz dopiero przygodę z dobrymi stanikami, to myślę, że można wziąć Rio trochę większe, bo jest to dobry stanik do zbierania biustu z klatki piersiowej i zazwyczaj z czasem się wypełnia. Ta Freya z drugiego linku jest mi jakoś nieznana, ale racja, uważaj na sprzedawcę, często podaje w aukcji złe wymiary. Marks & Spencer to średnia firma, czasami możesz trafić naprawdę na porządny stanik, a czasem na byle co. Ta 75tka rozciąga się już do 95cm, więc chyba nie warto. W przypadku następnego, Fantasie, zauważ, że obwód w rozciągnięciu to 76 cm. Musisz zmierzyć się jeszcze luźno pod biustem i jeżeli wyjdzie Ci więcej niż 76cm to stanik nie jest da Ciebie. O tym czarnym 'prima dona' nic Ci nie powiem, bo nie wiem I ostatni to znowu marks & spencer, ale ten już rozciąga się mniej. Nie wiem, który będzie dobry, bo niektóre mają głębokość 30 cm, niektóre 27, a to chyba spora różnica. Z tego wszystkiego najlepsza chyba będzie pierwsza czarna Freya Arabella i różowa Freya Rio, tylko że Rio wg sprzedawcy też rozciąga się max do 77cm. Zmierz się luźno pod biustem i sprawdź czy to nie za mało. Wyspiarko, słyszałaś o Ewie Michalak? Ubrała już naprawdę duże biusty: http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/ewa-michalak-chilli-6 http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/ewa-michalak-effuniak-bakazan http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/ewa-michalak-effuniak-czerwony-mech http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/effuniak-plunge-4 http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/effuniak-plunge-38 http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/effuniak-plunge-43 Plusem jest to, że nie musisz zaniżać obwodu, czasem trzeba nawet zawyżyć, więc i miseczka wyjdzie trochę mniejsza. Na stronie Ewy jest kalkulator, tam możesz policzyć jaki rozmiar Ci wychodzi. Staniki są naprawdę bardzo ciasne. A jakie masz wymiary? Może kalkulator Ci za bardzo zaniżył obwód? On tak potrafi czasem :) Co do staników Triumpha, to to samo co przy Atlanticu, 70tka rozciąga się do 100cm i mimo że z wierzchu stanik może być po roku jak nowy, to jest po prostu nie do założenia przez obwód. Co do polskich marek to się zgodzę, brytyjskie są o wiele lepsze, ale na upartego i w polskich coś dobrego można by było znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie zwracam uwagi na markę bielizny. Ważne, żeby była dobrej jakości i żeby dobrze wyglądała. Ostatnio odkryłam bieliznę Lupo Line i jestem bardzo zadowolona. Oto przykład: idealnabielizna.pl/p/103/432108/biustonosz-push-up-lupoline-1091-odpinane-ramiaczka-biustonosze.html. Prawda, że ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie zwracam uwagi na markę bielizny. Ważne, żeby była dobrej jakości i żeby dobrze wyglądała. Ostatnio odkryłam bieliznę Lupo Line i jestem bardzo zadowolona. Oto przykład: idealnabielizna.pl/p/103/432108/biustonosz-push-up-lupoline-1091-odpinane-ramiaczka-biustonosze.html. Prawda, że ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×