Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość sekspolski
fajną i dobrze dopasowaną bieliznę robi firma Konrad tylko rozmiarówka jest nieco inna i nie polecam zakupów przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekspolski
ktoś wyżej pisał o obwodach staniki tej firmy się nie rozciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
to z lupoline to był zart? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jestem bardzo zadowolona z bielizny polskiej firmy Krisline. www.krisline.com Mają cudowne kompleciki i przede wszystkim bardzo szeroką rozmiarówkę :) Fajną opcją jest poradnik brafitterki zamieszczony na stronie, także jak ktoś ma problem z wyborem modelu odpowiedniego dla siebie stanika ,wszystkiego może się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, rzeczywiście bardzo szeroka rozmiarówka, jak wpisując swoje wymiary w ten ich cudowny przelicznik wyskakuje mi komunikat "niepoprawne parametry" ;) A potrzebuję zwykłego 65D, 60DD... Oni nawet swoich modelek nie potrafią ubrać, fiszbiny wbijają się w biust, mostek stanika leży na piersiach... Jak ktoś ma problem z wyborem stanika to 100 razy lepsza instrukcja dobierania jest na http://bellami.pl/ po kliknięciu w "idealne dopasowanie". Albo kalkulator na http://onlyher.pl/ lub http://bradea.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wiem na temat pandy55
będę czujna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dotyczące cycników z
a kupował ktoś na allegro u sprzedającej jagodalg? ma sporo fajnych ciuszków i cycników ;) nie doszukałam się negatywów ale chcętnie poczytam opinie o osobach sprzedajacych bieliznę i ciuchy zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tk maxx polecam
intima cherry, dkny, stella maccartney, elle macpherson, rene rofe, evelyn sadecor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajonczek ni ma rączek, a czemu tak uważasz? Ja osobiście od jakiegoś czasu zaopatruje się w bieliznę tej firmy i jestem bardzo zadowolona ( mój chłopak również :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam na kilku osobach jak leżą te krisline i oglądałam w niejednym sklepie P:( mają zwaloną konstrukcję i liche materiały a w sklepach widziałam je za 100-150zł więc nie rób reklamy nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko od linków, na pewno warto kupić staniki marki Freya i Panache, ewentualnie Gossard. Ale rozmiary wahają się od 25 nawet do 30 cm głębokości miski. Jakie masz wymiary? Freya Rio, Freya Arabella, Panache - Cleo Bobbie, Panache Masquerade casablanca, Gossard chyba też nie powinien być zły. Najlepsza chyba Freya Rio. Zajonczek nima ronczek ma rację co do KrisLine, nie rób reklamy bo ich staniki się do niczego nie nadają. Jak się nosi zły rozmiar to może czasem nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jaka powinna być głębokość w 80G, bo ja zupełnie inny koniec tabelki :) A ja głębokość mierzę tak: Wywijam miskę na drugą stronę, kładę na kolanie i mierzę od jednego do drugiego końca fiszbiny przez najgłębsze miejsce. Nie wiem jak zmierzyć w przypadku dużych, miękkich miseczek :P A głębokości w jednym rozmiarze się różnią, no bo niektóre modele mogą być mało, a niektóre dużomiseczkowe. W normalnym 65D głębokość to około 19cm, ale zdarza się w niektórych modelach i 17. Jeżeli masz już jeden dobry stanik, to należy go pomierzyć i szukać czegoś bardzo zbliżonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam stanik playtex
owszem są porządnie wykonane i śliczne ale co z tego jak miski na boki i konstrukcja na silikony , dobre biustonosze na rozsmarowane biusty jak już george heh dżordże są cudne też mam i powiem ,że warto ale nie wiem po ile w polsce stoją o ile są w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupowałyście może kiedyś bieliznę termoaktywną? Chodzi mi dokładnie o coś takiego http://siulagrande.pl/Bielizna_termoaktywna-k209-0-3-default.html Jeśli nie, to powinnyście się kiedyś skusić, bo taka bielizna zapewnia naprawdę duży komfort. Po pierwsze jest wygodna i doskonale się dopasowuje do ciała, a po drugie ciało w niej oddycha, co jest niemałą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestroga z allegro można
jak będziecie kupować bielizne to nie polecam kilku użytkowników :( ku przestrodze dana5555 i pandy55 to jedna i ta sama osoba(często dziurawe używki wystawia jako nowe i bardzo drogie) audiosytemhifi koleś co sprzedaje wszystko i za często mu się zdarza wysyłać towar odmienny jagodalg źle mierzy biustonosze chociaż zdarzają się ładne ale nie potrafi podać podstawowych miar ani zaznaczać czy ściśliwy czy bardziej rozciągliwy no i strasznie ociąga się z wysyłką tłumacząc się ,że nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie bielizny na allegro
przestroga nie jaka osoba sprzedająca na allegro tłumaczy się ,że paczki giną (z biustonoszami i odzieżą) albo po tysiącu dopomnień wysyła "zamówiony towar" megac... czytajcie negatywy laski to ważne :( najpewniejsi są zawsze ci wszyscy z czystym kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajonczek bez ronczek- ja jestem bardzo zadowolona. Na mnie bielizna Krisline bardzo dobrze się układa, poza tym jest bardzo wygodna i ma śliczny wygląd. W porównaniu np. z Triumphem, który od 10 lat ma chyba takie same modele....wypada bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale są o wiele lepsze marki niż Krisline i w porównaniu z nimi Krisline już nie wypada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale triumf przy prawie każdej bieliźnie wypada źle;) ja widziałam na kilku kobietach staniki krisline i wiele z moich znajomych na nie narzeka, równie tak samo jak na triumpha to badziew jakich wiele. Na allegro krisline potrafi kosztować nawet 40-50 zł a jakim cudem w sklepach 100-150zł ? ja bym tych staników za darmo nie chciała tandentne materiały z chin i obwody 80 pasuje na 105(rozciągliwce) i zwalona konstrukcja oraz wbijające się druty w żebra :P nie dziękuję Marysieńko nie rób reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajonczek nima ronczek, tak źle to nie jest, wszystkie co do jednego rozciągliwce to nie są (i mieli pewne dobre plany jeśli wierzyć temu co wypisywali na Facebooku). Ale są mooocno nierówne - w jedną ich 70 możesz się nie zapiąć, inna będzie akurat a trzecia będzie latać po plecach. Miseczki tak samo mają rozmiarówkę trochę loteryjną. Ale takiego natrętnego "reklamowania" to ja też mocno nie lubię, moim zdaniem to ma w ogóle przeciwny efekt i podejrzanie wygląda (co dobre reklamuje się samo ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem za triuphem. Mają bieliznę naprawdę bardzo dobrej jakości. Ostatnio na uasi.pl znalazłam śliczną piżamkę triupha..szczerze to byłam przekonana, że produkują tylko bieliznę dzienną, ale dobrze, że myślą też o ubiorze na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko wspomnę
triumph jest do niczego a i ceny ma wysokie tak samo krisline wiele do życzenia pozostawia ;) mi podchodzi konstrukcja M&S ale z rozmiarami loteria co fason to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam bieliznę bawełnianą - uważam że jest najbardziej wygodna. Nie wybieram tej z najniższej półki, bo często po pierwszym praniu nie nadaje się do noszenia. Dlatego od dłuższego czasu zaopatruję się w firmie Eldar zarówno jeśli chodzi o jakość jak i cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×