Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Gość wiki82
witam ja też mało się pisałam na forum ale gdy tylko miałam chwilkę to z zaciekawieniem Was drogie dziewczyny czytałam zawsze jak położyłam moje dzieciaczki spać to było to czasem na mój relaks przy herbatce będzie mi przykro jak wielu innym dziewczyną kiedy przestaniecie pisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetystety
widze Kaja ile pisalas, 5 postow na tyle miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjtororor
rownie dobrze majowki ktore ssie udzielaly tez mogly pisac te zlosliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi opuścić kafe,więc będę pisała podwójnie póki co-kopiuj,wklej:) Ale nie dziś,bo jeszcze mam trochę przeprowadzkowego syfu do posprzątania i zmywarkę do przetestowania i stąd moje pytanie-czy można butelki w zmywarce myć?a smoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje od czasu do czasu bo mi sie pozniej smoczki nie podobaja , jakies takie z nalotem :( moze to od srodka zalezy : Sprobuj 1 na poczatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, ta wczorajsza nocka od 20 do 8 to jednorazowy wyskok, dziś pobudka o 3 i harce przez 1,5 h i o 8 wstaliśmy na dobre. byłam dziś u rodziców bo to praktycznie mój jedyny kontakt z ludźmi, nie mam tu żadnych znajomych a mąż pracuje wraca jje idzie z psem i śpi! preawie nie gadamy ale on to jest temat rzeka i niezbyt przyjemny wiec nie pisze. no i kurde lubie do nich jeździć ale mnie denerwują ciągle coś krytykują a to za dużo go karmie a to źle go ubrałam , nie kładź go teraz a my mamy jakis plan dnia i ja wiem lepiej kiedy połozyć go spać i kiedy nakarmić itp. widze ze dziewczyny jednak zdecydowały sie opuścić cafe, szkoda.... spadam bo kłotnia z męzem sie zaczyna, jak on mnie wkur.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale się tu pusto zrobiło- szkoda:(( Kotik i kika- ja podaje małemu kurczaka i nic się nie dzieje więc może to zależy od stopnie tej skazy? A jeśli chodzi o gluten to z tego co mówiła mi pani doktor nie ma związku ze skazą więc warto spróbowac.. Agusmay- czemu nutramigen skoro nie ma skazy?? Kristen- będziemy się starac ale mały lubi sobie długo potrzymac dyda i nie jest zadowolony jak mu wyjmuje z pyszczka:)) Kaajsienka- Twój mąż tak jak mój...:)) no tak ukrywające mamuśki nie pisałyśmy a teraz nam szkoda- no może jakoś to będzie i forum przeżyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zarejestrowałam się na bb, ale też mam problem z tym, że nie wiem co dalej :/ Proszę o help :) dagus83@o2.pl Jestem ciekawa czy uda mi się przestawić na tamto forum, bo do tego się przywiązałam. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i czy tamto forum się sprawdzi :) kika, dla mnie to trochę dziwne co Twój lekarz powiedział. Z tego co mi wiadomo skaza białkowa to alergia na białko mleka krowiego, więc nie rozumiem dlaczego mięso z krowy odpada, czy też maliny. Asia ma zdiagnozowana skazę białkową, jest na Nutramigenie. Nie toleruje tylko normalnego nabiału i pomidorów. Wcina i cielęcinę i wołowinę i jagnięcinę, królika, kurczaka i nic jej nie jest. Zjada też wszystkie warzywa (bez pomidorów) i zero reakcji. Pije sok jabłkowo-malinowy, zjada deserki z jagodami. Dodaje jej też gluten do jedzenia już od dwóch miesięcy. Czasami mi się wydaje, że lekarze przeginają z tą ostrożnością. Dmuchają na zimne, nie zawsze z korzyścią dla dzieci... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiamama, mój synek jest na nutramigenie tak jakby na wyrost :) hmmm nie wiem jak to powiedzieć? :) Jest karmiony sztucznie w zasadzie od 2 tyg, życia. Najpierw było NAN, potem bebilon, ale wszystko mu jakoś szkodziło, bolał brzuszek. Dostał bebilon pepti, ale mu nie smakowal, więc ostatecznie dostał nutramigen i jest ok. Jest to bezpieczne mleko, więc nie mam nic przeciwko temu, żeby je pil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwcie
sie nowe mamki majowe teraz to bedzie forum dla was!jak udzielaly sie stare majówki to zadna sie nie odezwala a teraz proszę...jedna po drugiej pisze i sie ujawnia.a co raczki bolaly od niepisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dagus Wiesz nie jestem lekarzem i nie wiem o co chodzi z tym niejedzeniem wszelkich produktów, które pochodza od krowy ( mięsco, mleko, masło) wiem, tylko,że jak karmiłam Mała piersią to też musialam stosowac taka diete bezwołowa i Malej poznikały wszelkie krostki jakie miala Dobrze by było, żeby ktoś inny jeszcze sie wypowiedzial na temat diety dla dzieci ze skazą, co mówia inni lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten i jak udało się założyć to konto???Czekamy na Ciebie, bo nie zdążysz nadrobić czytania...już 6 stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaCK, Filatelistka i Majówka10 również czekamy:) logujcie się na babyboom i piszcie do Niezapminajki w sprawie przyjęcia do grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wam, tak mi dziś smutno , pierwszy raz moja córeczka płakała rano jak wychodziłam do pracy...:-( jakby nie ten h...owy kredyt mieszkaniowy to byłabym teraz z Nią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dlaczego nie moge wejść na profil Nk zmienione hasło czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie aktualne literke przestawiłam ale ze mnie czub :) u Nas pełna gęba zębów heh rosną jak grzyby po deszczu ale za to ja chodze jak zoombie bo mały daje niezle w kość i za dnia i w nocy ma już 4 ząbki i wygląda jak królik a mąż śmieje się że to kasownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije trampki dodka już jest z Nami:), jeszcze kasiah. Ann dawno Ciebie tutaj nie było, hasło zmienione po aferze:(, my tez przeniosłyśmy się na inne forum... Jeśli chcesz nowe hasło do NK to napisz do mnie na e-maila: izi66@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam ze wołowina i cielęcina odpada i przetwory z mleka w wiekszosci, maliny, truskawki i cytrusy tez. Ale to nie na zawsze to sa bardziel uczulajace produkty, wiec na poczatek lepiej nie dawac skoro mamy inne prodkty. Organizm jest słabo przyzwyczajony do nowosci a jak zapodamy cos mocniejszego od razu to moze sie na to uczulic, a szoda potem dziecku truskawek odmawiać. Skaza białkowa jest przewaznie sygnałem ze beda tez inne uczulenia nie koniecznie na jedzenie, ja jetem [przykladem na mleko mi przeszlo, a mam na piora, kurz, siano, słomę i juz ztego mam lekkutka astme wiec trzeba pilnowac. Ja czekam az bedzie mozna zrobic wiarygodne testy i unikac tego co uczula. Ale krolika i kurczaka domowego mam zamiar dac, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja od wczoraj czekam na przyjęcie mnie do grupy na bb....i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZI UDAŁO MI SIĘ załozyc konto na forum tak????, znasz mój email to teraz mój login więc poszukajcie mnie bo ja sama jeszcze się nie umiem znalez kurde felek bo pozmieniali mi hasło do kryśki:D:D:D:D:D:D:D i dupa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease, Niezapominajka musi przyjąć do forum, Kirsten mam nadzieję, że Ciebie też znajdzie i zaprosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mojemu małemu chyba ząbki idą bo straszna maruda się zrobiłl, nie chce jeśc, wszystko ślini i gryzie, no i prawie cały czas u mamy na rekach;( Kika nie martw się napewno zostawiasz ją pod dobrą opieką i mała przywyknie no a tak to niestety jest z kredytami- iem cos o tym ale mam na tyle dobrze, że pracuje w domu chociaż muszę to robic po nocach jak mały spi bo inaczej sie nie da.. kotik no to mam nadzieję ze nie rozwinie mu sie nic wiecej, ja mialam skaze jak bylam mala ale teraz jest ok więc oby z małym tez tak było:) tez chetnie dołączyla bym sie do bb ale pewnie nie ma szans bo jestem tu za krótko:( Pozdrawiam i miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×