Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

hej :) Gabi od wczoraj chodzi do żłobka :) wczoraj było wszystko ok nie płakała, a dzisiaj jak ja ja zostawiałam to strasznie płakała, moje biedactwo małe ;) no ale zobaczymy co ciocia powie jak ją będę odbierać.. Mam nadzieję że to był jej jednorazowy wybryk ;) Kurcze ja też bym chciała gdzieś wyjechać, ale w tym roku raczej nie ma szans, choć z drugiej strony pod koniec roku listopad/grudzień chce wziąć 2 tyg urlopu, mamy wczasy pod gruszą, więc szkoda by było z tego nie skorzystać, a w tym roku też mi się należy... Agulla super że robisz ten kurs na prawo jazdy, a te wyjścia na pewno dobrze na Ciebie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a co tu taka cisza?? Co tam u Was? jak ja si ciesze ze dzisiaj juz czwartek.... Gabi mi dzisiaj znowu plakala jak odchodziaml... a myslalam ze wtorek byl jednorazowym placzem bo wczoraj poszla zadowolona... Moje malenstwo kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po staremu.. ;p Szymonowi idą zeby i jest taki marudny, że nie mam juz siły.. Ala ząbkowanie przechodziła bezobjawowo .. achh Widocznie Gabi potrzebuje wiecej czasu na oswojenie sie z żłobkiem.. Juz weekend wiec bedzie miała mame tylko dla siebie:D i pewnie poniedzialek zas bedzie ciezki.. ale dacie rade:):) Alakolo, a moze pokaz nam aktualnie zdjecia Kubusia ::) - dawno go nie wdziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciepło.. nawet na dwór nam sie nie chce wychodzić.. u nas nic nowego.. dzien jak codzien.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oj fakt dzisiaj strasznie gorąco... no ja tez myślę że Gabi musi się przyzwyczaić... ostatnio miała dużo zmian, bo najpierw ja poszłam do pracy, ona siedziała z koleżanką moją przez 5 tyg, później 2 tyg ze swoim tatusiem, a teraz znowu do żłobka... trochę za dużo zmian jak na 2 miesiące ;) no nic ale dzisiaj poszła z uśmiechem na buźce bez żadnego płaczu także może będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam bardziej aktywnie zyc.. heh jak to brzmi:) - wczoraj byłam na zumbie :D .. w planach mam zaczac biegac.. Moze jak fizycznie troche sie wzmocnie to bede bardziej do zycia w ciągu dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie zumba.... ja też bym chciała... ja tez planuje zacząć się ruszać, bo nie dość że jestem jakaś taka bezsilna, to jeszcze jak poszłam do pracy to widzę że mi brzuszek zaczyna znowu rosnąc... no ale co się dziwić jak całe dnie siedzę.... ahhh chyba nigdy się nie pozbędę tego beznadziejnego brzucha ;( a biegać nienawidzę ;) ale super że jutro już znowu piątek ;) taka jakaś wymęczona w tym tygodniu jestem że szok... Gabi sama wstaje przed 6 i boje się że w weekend będzie to samo:( a ja tak maże żeby się wyspać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tez bym chciała sie wyspac.. Szymon teraz wstaje o 6ej i mam problem dojsc do siebie.. juz pomine fakt, ze w nocy tez pare razy budzi sie do cycka;/ Pozatym Szymon zrobił pierwszy kroczek :D:D Mysle, ze do roczku zacznie drepatac:) Zumba fajna, chociłabym regulanie tylko mam kawałek dojezdzac a to mi nie na reke;/ Bieganie nie wypaliło - brak motywacji ;p Szukam innego sposobu.. wymyslilismy jeszcze tenis ziemny - odgrzebalismy rakiety w garazu :D Zobaczymy.. :):):) Dzisiaj wybieramy sie na basen z dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dla Szymonka :) ale dzisiaj brzydka pogoda.. aż nic się nie chce... Gabi nam się troszkę przeziębiła, tzn katarek ma i z rana kaszle... zobaczymy jak będzie najwyżej jutro pójdziemy z nią do lekarza.. na ten weekend będziemy jechać na mazury ;) co prawda tylko 2 dni ale już się cieszę i doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Kuba: http://imageshack.us/photo/my-images/444/zdjcie0059k.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/196/zdjcie0529001.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/15/zdjcie0664a.jpg/ poza tym, sorry że tak długo nie pisałam ale byłyśmy same w pracy, urlopy i w ogóle... brr ale dzisiaj zimno :O Kuba ok, był dzisiaj z tatą na kontroli i dostał skierowanie na badania znowu ale myślę że to tak dla świętego spokoju... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś fajny chłopak :D U nas troche nie fajnie.. dzieci dostały jakies wysypki.. Najdziwniejsze to, ze oboje równo tak samo wysypani.. podejrzewałam ospe.. wiec pojechalismy od razu do lekarza. ospa to nie jest, ani niby zadna zakazna choroba. Nasza lekarka sama nie wiedziala co to jest - kazała dawac wapno, zyrtec i smarowac elocomem. Ala ma wysypane dłonie, stopy i pupe, Szymon ma troche mniej, ale tez w tych samych miejscach. Spotkałam sie z kolezanka, kórej syn tak samo jest wysypany [widzielismy sie z nimi w tamtym tygodniu i podejrzewam, że załapala sie od niego] i u niej w przychodni stwierdzili, ze jest to choroba bostońska i przychodzi z takimi dolegliwosciami co drugie dziecko. Słyszałyscie juz cos o tym? Szymon przechodzi to dosc łagodnie, mysle, ze temu, ze jest jeszcze karmiony piersią. Ali sie porobiły aż rany, swędzi ją to, płacze i krzyczy, ze boli.. rece mi opadaja, bo nie wiem jak jej ulżyc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie mogę zdjęć otworzyć w pracy :( muszę w domu zerknąć na Kubusia... oj Agulla nigdy nie słyszałam o takiej chorobie... skąd to się bierze i co to w ogóle jest??? biedna Alusia... ucałuj ją od "cioci" ;) Gabi siedzi z M w domu do końca tygodnia... lekarka stwierdziła że to przeziębienie jest od alergii... dostała Azomyr i Flavamit. ogólnie już jest dużo lepiej bo ma delikatny katarek i pokasłuję, ale za to zachrypnięta jest strasznie.. jak by co najmniej dobrze popiła i jeszcze śpiewała do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie słyszałam o takiej chorobie... (jak Alusia i Szymon) Kuba na szczęście tak "normalnie" zdrowy, chociaż mały i jeść nie chce... (swoją drogą ja też nie chciałam jeść jak byłam mała, pewnie ma to po mnie :P) dzisiaj odbieramy wyniki, zobaczymy jak tam u niego w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaraz kończę prace, wracam do domu i wyjeżdżamy na mazury :) aaa już się nie mogę doczekać :) Miłego weekendu Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U nas juz dobrze.. ta choroba rozsiewa sie jak ospa.. najgorsze jest to, ze dziecko zaraza jak jeszcze nie ma objawów.. ;/ achh paskudztwo takie;/ Ala najgorzej ze wszystkich to przeszła:( Pozatym spedzilismy fajnie weekend.. W piątek zrobilismy wiekszą impreze "O oo:O pierwszą od dawien dawna.. Dzieci poszły do babci spać ;) Korzystajac z sytuacji, ze Szymon w nocy bez cycka.. kontynuujemy oduczanie i Szymon chodzi na noc do babci:) Jedynie ja mam problem z przepełnionymi piersiami..;/ odciągam po troche, zeby tylko nie bolały. Ale widze, ze z dnia na dzien coraz mniej. W sobote bylismy w aqua parku poszalec :D bez dzieci.. bo dzieci jeszcze " w kropki". Potem nawet na gokartach jezdziłam heh :D Zazdroszcze, tez bym sie gdzies wybrała chocby na weekend.. Nawet ostatnio proponowałam męzowi zakopane :) ach.. Kruszynka, i jak weekend? Udany? Alakolo, jak wyniki Kuby? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alakolo Kubuś jest przepiękny... jaka ma ładną karnacje... Agulla weekend na tyle się udał że zostaliśmy do poniedziałku ;) wzięliśmy sobie urlopy :) Gabi się wyszalała za wszystkie czasy i bardzo jej się podobało :) Super że Ala i Szymon już są zdrowi.. tzn właściwie że przestała ich męczyć ta okropna wysypka... patrzyłam na fotki w necie i wyglądają okropnie... No to Wy też mieliście fajny weekend... Jak za starych dobrych czasów bez dzieci ;) I jak sobie babcia w takim razie radzi jak Szymon się budzi na cycka w nocy>> Już w ogóle nie ciągnie, nawet w dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam Alakolo waszą łazienkę i chciałam powiedzieć ze mamy taki sam panel prysznicowy ;) a łazienka super... wanna mi się podoba... też bym taką chciała mieć.. My sie napaliliśmy na wielka wannę z hydro i teraz żałujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem otworzyc zdjec z łazienką :( .. zdjecia Kuby bez problemu sie otwieraja;/ Ja musze w tym tygodniu zdecydowac sie juz na płytki.. mam dylemat miedzy biało czarnymi.. a beżowo brązowymi :) Kruszynka, heh urlop na ządanie? ;p To ładnie zaszaleliście:D Nalezało sie Wam :):):) Pewnie stosunki miedzy Toba a M tez odżyły? ;) Ja sobie ostatnio poszalałam na zakupach.. aż mi lepiej:) A w weekend zas impreza:) - idziemy na parapetowe w stylu hawajskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no na żądanie nie było innego wyjścia :) nie powiem bo trochę się poprawiło, ale nie wiem czym to jest spowodowane :) My w jednej łazience mamy płytki kremowo-czerwone, a w 2 kremowo-brązowe :) zrobiłabym zdjęcia, ale coś mi aparat szwankuje, ale postaram się dzisiaj jak wrócę z pracy... ale fajnie też bym poszła na jakąś tematyczną imprezkę... jak się ubierasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderwanie od codziennosci pewnie pomaga:):):) Kupilam sobie taką sukienke czarną w kolorowe kwiaty - wyprzedaż letnich rzeczy jest, wiec mi sie udało:) A wykorzystam ja na przyszłe lato. Dokupiłam girlandy na szyje i na ręke, kwiatek we włosy i hejaaa na impreze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? :) Szymon wczoraj zaczął chodzić! :D Narazie porusza sie jak taki mały pingwinek - ale przeuroczy widok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac, ze zakonczylam karmienie piersią. Szymon śpi spokojnie, budzi sie raz na butle, czasem przesypia całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gratulacje Dla Szymonka że zaczął chodzić i że skończył z cyckiem ;) no to roczek już przechodzi sam :) a Ala też już chodziła na 1 urodziny?? bo nie pamiętam a nie chce mi się szukać.. Jak tam imprezka?? chyba się udała widząc po zdjęciach?? i widziałam że była też jakaś mamusia tuż przed rozwiązaniem... Alakolo co z Tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakolo pewnie zapracowana:) Impreza super, poszalałam troche :) Dobrze czasem wyjsc gdzies bez dzieci, naprawde:) Ta w ciązy to moja siostra, gdzies za ponad miesiac bedzie miała dziewczynke juz przy sobie:) A tak kojarze, Twoja siostra tez w ciazy? Bo chyba kiedys cos o tym pisałysmy?! hmm Ala chodziła juz jak miała 10,5 miesiaca, Szymon tuz przed roczkiem:) Teraz juz coraz fajniej jest, pomalu zaczynają sie razem "bawić" i kłócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No moja siostra też w ciąży, ale termin ma na listopad i dla odmiany będzie miała chłopca (córeczkę już ma) No to w sumie i Szymon i Ala szybko zaczęli chodzić :) Gabi to dopiero rok i 2 miesiące chyba.... super że już Szymek też biega :) chociaż weselej masz ;) No myślę że na pewno takie imprezki i oderwanie od codzienności są super... ahh pozazdrościć ;) A Wy też mieliście jakąś imprezkę robić z tego co kojarzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze chłopak :D heh Szymon poki co bedzie z 3 babami sie bawił :D i albo bedzie tam rządził, albo go zdegradują lalkami :D Kruszynka, a Wy na kiedy planujecie dzidziusia? :):):):) Impreza była, spokojna, bez wiekszych szalenstw :D Wazne, ze dzieci u babci były ;) Pozatym, wczoraj ogladalismy projekt łazienki.. i jestem w szoku jak pomysłowo kobietka nam to wymyśliła:):):) Zdecydowałam sie na płytki kremowo brązowe Tanaka Opoczno [jesli wam to cos mówi;)]. Aha.. i co jeszcze ciekawe - Szymon umie pływac :D Ala sie troche wody boi, ale chodzimy w miare regularnie na basen.. i ostatnio juz chetniej "pływała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy dopiero jak ja dostanę umowę... także jeszcze trochę... póki co mam umowę na zastępstwo do 09/2012, a później się okaże co będzie dalej... miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×