Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

co do pogotowia to ja raz też miałam taką akcję że mąż mnie na rękach zanosił bo zrobił mi się czyrak i ból był tak silny że stanąć nie mogłam a lekarz pogotowia mówi "nie przyjmiemy pani, bo musielibyśmy wyjazd karetki wpisać a nie mamy" masakra normalnie! na 2 dzień poszłam do rodzinnego, stamtąd skierowanie do chirurga, a od chirurga natychmiast do szpitala!!! Gdzie mi powiedzieli za 10 min kończymy ostry dyżur więc pani nie przyjmiemy, ale przewieźli mnie karetką do innego szpitala gdzie spęziłam tydzień!!! Po zabiegu nie mogłam chodzić :( miałam sączek w kolanie ale nie będę już zanudzać Doriana jaką działalność otwierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozaj - i jaki poziom glukozy Ci wyszedł? Miałam kiedyś gg ale nie używałam i chyba mi skasowali, nawet nie wiem jak to sprawdzić i nr też nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki🌼 Agal-mam doła i pewnie dla tego tak strasznie to zabrzmiało:O I tak ostatnio długo był spokój:) Trochę mnie to ostatnio wszystko przerosło i jeszcze do tego nie wyspana jestem:O Doriana-wyobraź sobie że zostawiłam mu to beż niczego nawet nie przemyłam mu tego juz 3 dzień i dzisiaj nic mu z tego nie wyszło:) Czyli chyba już mam po kłopocie:D Ambrozja-jak Kamilka? Już dobrze? Julka cała noc biegała do ubikacji,i skarżyła się na brzuszek.Sama nie chciała iść do szkoły więc coś musi być na rzeczy:O Z Kasperkim dzięki Bogu lepiej i jesli nie dopadnie go biegunka,to jutro już pójdzie do przedszkola. Co do tych lekarzy to szkoda się wypowiadać,bo tylko człowiek się niepotrzebnie nakreca:) Uciekam poprzytulać Julkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal jak otworze działalność to sama samiutka:PAle to jeszcze trochę potrwa.Teraz nabieram w prawy.Szkoda ,że nie możesz wychodzić na dwór z chłopcami,jest naprawdę piękna pogoda:(Nadrobicie jeszcze stracony czas:) Ambrozja myślę o założeniu działalności przez Allegro.Zastanawiam się tylko w jakim kierunku sie posunąć.Mam już coś na myśli,ale niezdecydowana jestem. sdee jak dzieciaczki-lepiej troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny:) Teraz dopiero dorwalam kompa,bo Julcia grala w simy caly ranek:) Noc byla paskudna,goraczkowa niestety,dlatego dzis padam na pysk,ledwo widze naoczy,ale przezyje i to:) od rana nawet poskakali pobawili sie pokrzyczeli,ale teraz znow ich zmoglo leza sobie nakryci na sofie w pokoju i patrza na bajeczke. Jula nawet nawet:o Agniecha super ze z ta ranka lepiej,moze Kacperek sobie ja zadrapal i wprowadzil jakas bakterie,albo uderzyl sie,nawet niewinnie,ale wystarczy zadrapanie naskorka ,aby cos wprowadzic.Dobrze,ze juz lepiej. Co tam znow Ciebie tak przytlacza kochana,pisz nam tu szybko,ulzy Ci na pewno❤️,a Julcia zapewne cos zlapala:o Ida ucaluj brzuszek❤️ Agal,ja tez przezywalam to badanie na 3 migdal,ale jakos poszlo choc Jula sie bardzo bala i nawet opierala sie lekarce,okazalo sie ,ze ma przerosniety i do usuniecia,ale jakos do dzis tego nie zrobilam i nie wiem czy dobrze,czy zle:o Doriana to TY sie robisz biznesswoman:Pzycze powodzenia,.bo zapal juz jest:) a co do znajomej i tego ukladu w ktory weszlas,no niestety stara prawda,ze ze znajomymi sie interesow nie robi,z rodzina tez nie ,bo wychodzi sie na tym jak Zablocki na mydle:o ale ja tez naleze do tych bardziej ufnych,zeby nie powiedziec naiwnych,i czasem dla dobra innych nie potrafie odmowic czegos co w ogole nie jest dla mnie korzystne,tak juz mam:o wiec i Ciebie rozumiem:) Wracajac do dnia kobiet,otwieram drzwi a M z roza i czekoladkami:D i pytam go gdzie kwiaty dla corek,a ten,ze to dzien kobiet a nie dziewczynek,myslalam,ze go udusze,wiec dal te czekoladki dziewczynkom a mi te roze....ach:o dobrze,ze w ogole pamietal Od rana sobie cos wysprzatalam,juz jestesmy po obiedzie,na szczescie,i teraz juz tylko odpoczynek,leki podalam,wiec najgorsze za mna:) To czekam teraz na wasze wpisy:)bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee próbowałam....ale nie dałam rady się tak mocno zgiąć ;) Ale dzięki ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też przeżyłam coś dziwnego. Jak się obudziłam to okazało się, że dzieci są przebrane (co prawda bliźniaki w nie swoje ubranka) i nakarmione!!! Szok normalnie cd. dnia kobiet albo udane wczorajsze szkolenie :P Sama już nie wiem co mam myśleć o tej nagłej przemianie mojego męża. Sdee - najważniejsze, że pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem,ale w tamtym roku przyniosl im rozyczki,a w tym jakos zmienil nastawienie,albo po prostu mu ulecialo,faceci...:P Ida kochana,to sie musialas niezlym akrobacjom poddac,obiecaj,ze nastepnym razem po prostu przeslesz buziaka do brzuszka:D:D:D Dzieczyny padam na pysk...tak mi sie chce spac ,ze szok,a tu nie ma jak:( Za to slonko swieci,i jakos cieplej na duszy,mimo niskiej temperatury:) Ostatnio znow mnie nawiedzaja mysli o bobasku,ale zdaje sobie sprawe,ze jeszcze musze sobie poczekac,skonczyc szkole i jaks praca by sie przydala,a wtedy,zobaczymy,ale powiem Wam,ze chcialabym juz:P moze dla tych co nas podczytuja wydaje sie nienormalna,bo mam przeciwskazania,a do tego juz 3 w domu,ale to cos w srodku mnie caly czas kusi,ach....co bedzie to bedzie:) Lece bo jakis placz slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee ahaaaaaaaa :D To mów następnym razem,że przesłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-to Ci sie ale przydazylo z ta rajstopa:D widze jednak,ze zachowalas zimna krew:P Dziewczyny,Filipek jeszcze w dzien goraczkowal,tak zle sie czul,ze nawet sam poszedl do sypialni i zasnal. Jak sie obudzil nadal mial temp,ale podalam nurofen i juz jest ok. Zjadl dzis 2 jajka mieszane i 2 mcnugetts...:(pije duzo sokow bobovita,ale juz widac,ze ta choroba go wciagnela,taki jest chudziutki. Dziewczynki cos lepiej ,bo juz bawia sie caly dzien. Moj M na siatkowce,a ja mam chwilke dla Was:) Dzwonilam dzis do kolezanki spodziewajacej sie blizniakow,czuje sie roznie,ale ociezale bardzo,z tego co mowila ma dosc,i nie dziwie sie. Agal cos o tym wie.Jest w 33 tc wiec juz niebawem to sie skonczy,tylko patrzec. A tak w ogole to mam dosc siedzenia w domu,marze juz o spacerku z dziecmi,a tu jeszcze tyle czekania:( Uciekam,postaram sie zajrzec pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana tajemnicza jesteś :) Z Kamilką dobrze, ale dalej zdarza się jej moczyć w nocy, pije meliskę, z wynikiem usg do pediatry jeszcze muszę iść a mnie coś rozkłada, ledwo oddycham, katar mam że szok :( Patinka co z tobą? TO DLA INNYCH MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co znalazlam:D:D:D SPRZEDAM KOBIETĘ: Data pierwszej rejestracji: sierpień 1978r. Pierwszy właściciel, kolor biały, pochodzenie krajowe, używana, brak hamulców, lekko się prowadzi, podgrzewane siedzenie, obniżone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, dwie poduszki powietrzne, pełen lifting. NIE BITA! Cena do uzgodnienia UWAGA: darmowa jazda próbna. i SPRZEDAM FACETA: Data pierwszej rejestracji: listopad 1967r. Egzemplarz okazowy, duże gabarty, tył lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie (zalecane), wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci. UWAGA: porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury (Zepsuty Katalizator?), ZAPAS GUM GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maluchy już się słaniają na nogach ale jeszcze ostatnią bajkę im włączyłam a potem nie ma przeproś i pójdą spać. Sdee - trochę nie miałam wyjścia i musiałam na oczach tych ludzi ciągnąć za tą rajtuzę aż całą wyszarpałam spod spodni :D Moje dzieci ostatni raz temperaturę miały w lecie i to akurat w takie spore upały. Bartosz miał anginę a maluchy przechodziły trzydniówkę a ja z kolei miałam zapalenie piersi i też dosyć wysoko gorączkowałam. Na dworze było ponad 30 stopni a ja trzęsłam się z zimna brrr. Najważniejsze, że Twoje dzieciaczki biorą lekarstwa i tylko patrzeć jak wszystko minie :) Twojej koleżance wystarczy jeszcze trzy tygodnie i ciąża jest już donoszona, chyba że sama zacznie rodzić wcześniej. Ja w ogóle kiedyś (bo od kilku lat to się zmieniło) miałam temp. ciała 37 i moja mama tak miała jak była młoda. Ponoć dzięki temu mało chorowałam a jak już coś złapałam to najwyżej drobną infekcję, grypę z taką porządną temp. miałam chyba tylko raz w życiu, a odkąd przeniosłam się do rodzinnego miasta mojego męża to mam murowane przynajmniej dwie choroby w ciągu roku. Doriana - sama bym coś chętnie zaczęła, dzieci coraz większe i potrzeby też większe ale jak sobie pomyślę, że tyle kasy trzeba oddać za swoją ciężką pracę to mi się odechciewa działalności gospodarczej. Najważniejsze, że masz zapał i warunki do prowadzenia interesu a reszta jakoś się rozkręci. Agniecha - widzę, że z Ciebie lepszy lekarz niż wszyscy razem wzięci :D ale najważniejsze, że dzieciom już lepiej. Ambrozja - Patinka tradycyjnie pewnie coś sprząta, ostatnio też tylko przestało ją boleć w krzyżu już leciała coś układać w komodach :P Zrób sobie na noc kurację czosnkową - na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nievzle nie? usmialam sie do lez:D najlepsze to z tym katalizatorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane witam i powiadamiam ze zyje :) w czwartek ide do szpitala na zabieg wiec mnie nie bedzie do piatku lub soboty. w zeszla niedziele sluchalam dooplerem serduszka maluszka :) Laura ma zapalenie ucha oczywiscie szaman kazal brac paracetamol-Porazka :O zmykam bo mala sie drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro jadę do ginekologa,muszę wziąć ze sobą dzieci ( rano:O ),więc lepiej pójdę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Pokłóciłam się wczoraj z P i nie mam ochoty na nic,mam dość wszystkiego:( Wiem że jestem przewrażliwiona,ale mam mieszane uczucia co do tego:( Agal-czasem mi się uda lepiej trafić jak lekarze:P Chłopcy już lepiej?? Sdee-a u Twoje maluchy jak dzisiaj?? U mnie już chyba dobrze.Kasper poszedł do przedszkola,chociaż wczoraj mnie trochę wystraszył bo po południu kaszlał,ale rano w ogóle. Julcia została jeszcze dzisiaj w domu,ale po usilnych namowach;ODzisiaj już lepiej wczoraj tylko 2 razy była w ubikacji,i brzuszek jeszcze tylko troszkę ją bolał.Ale jest strasznie blada i osłabiona i temu ją zostawiłam. U mnie od kilku dni pięknie słoneczko świeci,ale po wyjściu na pole można się bardzoooooooooooo zdziwić,tak jest zimno brrrrrrrrrrrrr.Masakra.Codziennie minus 11 rano a w dzień utrzymóje się minus 2-3.Ale jest straszny wiatr:( JA CHCĘ JUŻ WIOSNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doriana-szkoda że małe te ciuszki:(🌼 Reszcie mamusiek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas bez zmian,a nawet boje sie ,ze Filipkowi bedzie trzeba zmienic antybioty,bo nie ma zadnej poprawy,a wrecz przeciwnie:( dziewczynki: Jula lepiej,Blanusia srednio na jeza,bardzo kaszle,dusi ja ,ale cos tam sie odrywa,teraz sie bawia. Agniecha ja tez skorzystam z allegro i wystawie tego rupiecia,mam go serdecznie dosc,cham i prostak,dosc ,ze nie przesypiam nocy,tylko slecze nad dziecmi,dzis moze 2h " spalam",wstaje z rana,aby mu zdac relacje co z Filipkiem i czy jego mama moglaby zalatwic szybka wizyte u ordynatora tutejszego oddzialu pediatrycznego,a ten,ze to zalatwi,ale,ze (na prawde) przejezyczylam sie i zamiast mama powiedzialam matka,ale za sekunde sie poprawilam,to sie naburmuszyl,wiec tlumacze wolu ,ze moglby juz nie znajdowac sobie powodow do fochow(a mowia ze to kobiety sie fafola),a ten,do mnie spierd....wiecie co,ze tez mam takiego pecha i trafilam na takie bezczelne typisko,powiem Wam,ze jesli znajde odpowiednia sytuacje w zyciu to kopne go w dupe,a na razie niech zasuwa na moje zachcianki,tyle,a na allegro wpisze,ze oddam za darmo,a nawet doplace,taki jest"slodki". Lece do F bo placze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Ja widze Agniecha,ze my obie mamy takie "slodziaki" w domu,no kurwa mac,co za debilizm zaawansowany,nie wspomne juz o jakichkolwiek przeblyskach dobrego wychowania,jakby go swinie chowaly,nie obrazajac swin,ach,mowie Wam,ze gdybym tylko miala starsze dzieci,juz dawno zostawilabym ta lachudre😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj s-dee dzisiaj w złym chumorze nie martw sie kochana raz pod górke a raz z górki-ty myslisz ze wszytskie małzenstwa sa idealne?nie kochana u nas średnio raz dziennie kłótnia a najlepsze jest to ze nawet mamy na to czas pomimo ze on wraca ok 17 do domu a jaide spac po 21 :-P najczesciej o tesciowa i dzieci ale juz koniec marudzenia ja dzisa zaprowadzam wiki do koscioła maja rekolekcje a potem spacer z kuba potem ja odbieram ide do kumpeli na kawe i na 12 musze znowu zaprowadzic na sks buuu jak mi nie chce ale juz dziadek ja odbierze ja mam dzisija wizyta u ginie po 16 wiec ciekawi mnie co słychac u mojej małej lalaeczki :-) ile waży i wogóle doriana super rzeczy wystaiłaś ale małe :-( ta sukienka jest cudna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee- dokładnie:O Też mam taką ochotę,ale jeszcze remont nie skończony,a jak go zostawie to mi tego nie zrobi a mnie nie będzie stać. ja mam ten konfort że mieszkanie jest moje,i mogę go wywalić z czystym sumieniem.Dostałam go jeszcze za panny i do tej pory nie przepisałam:P On się rzadko do mnie w ten sposób odzywa,ale może dla tego że prawie w ogóle nie rozmawiamy:( Wiem jak jesteś tym zmęczona.Niestety chore jest siedzieć w takim związku,ale innego wyjścia na razie nie mamy:( Nawet nie wspomnę o dniu kobiet:O Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka:) Agniecha dobrze ,że dzieciaczkom już lepiej:) sdee....trochę się uśmiałam z tym wystawieniem męża na Allegro:DMasz ty sie kobieto z tym mężczyzną:(Gdy już wszystko wydaje sie być na swoim miejscu,on znajduje powód na FOCHA hmmmm nie wiem co ci napisać:(Może przemyśli w pracy ,że ten odzew rzucony w twoją stronę był kompletnie nie na miejscu i przeprosi.A ze zmianą antybiotyku może się jeszcze wstrzymaj,to dopiero drugi dzień,więc może powoli zacznie juz działać.Lecz zrób jak uważasz,widzisz najlepiej w jakim stanie jest synek. sdee a menu na komunię już sporządziłaś?Ja nie mam do tego głowy.Piszę ,wymyślam,skreślam znów wpisuję-eh.Najpózniej do piątku muszę je przedstawić kucharce.Na tej podstawie wypisze mi listę produktów,które będę musiała zakupić. Moja pudelka spodziewa sie szczeniąt.To już 5 tc.Jeszcze 4 tygodnie i zostanę babcią:P:P:P(w tak młodym wieku hi hi hi) Wczoraj wystawiłam 2 produkty na Allegro.Oglądalność wzrasta:D Goba mam pytanko..........Jaką prowizję zapłacę za każda sprzedaną rzecz(ubranko)????A może Inna z was sie wypowie posiadając wiedzę na ten temat:)Z góry dziękuję🌼 Agal twoje chłopaki juz lepiej-to wiem.A jak twoje serduszko.Lepiej odkąd bierzesz leki? Anik....puk...puk.....❤️ Marakuja co u ciebie? Ambrozja jestem troszkę tajemnicza,ale już niedługo:DJak tylko wybiorę w jakim kierunku chcę prowadzić działalność,podzielę się z wami tą nowiną:) Obiad czeka,czas ucieka:P Do potem👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, strasznie Was przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale mi polaczenie z internetem zdechlo.... Kilka dni temu mialam na pare minut i powpisywalam sie na jakims durnym topiku ( zamiast tutaj ;););) )majac zamiar pozniej Was poczytac i...... zdechlo znow. Wczoraj mi przyslali technika informatyka, ktory to wszystko naprawil, na dlugo , mam nadzieje!!!! :) Takze ja znow niw w temacie, ale bede czytac wszystko powoli i Wam wiecej napisze... Misiu jest juz po wszystkich badaniach i mamy termin operacji na 25 marca, jeszcze dwa tygodnie, chcialabym miec to juz za soba! Mam nadzieje, ze wszystko u Was ok. pozdrawiam Was serdecznie i przesylam moc serdecznosci i mam nadzieje, ze internet juz mi nie siadzie!! Milego dnia wszystkim!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze stopke tez mi zjadlo.... A w ogole dzien sie zaczal cudownie, bo mi wczoraj wieczorem maz zaparkowal samochod w miejscu, gdzie ja nigdy nie parkuje , nic mi o tym nie mowiac ( bo po co ;););) ) ,zreszta ja bylam przekonana, ze pojechal swoim autem , nie moim.... Wiec dzis rano zaczelo sie szukanie samochodu, oczywiscie pierwsza mysl, ze mi go ukradli, a okazalo sie , ze stoi dwie ulice dalej!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrr.... Oczywiscie dzieciaki spoznily sie do szkoly, a ja mialam ochote udusic mojego slubnego!!! :P:P Ogolnie - wesolo jest!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana to jaką prowizję zapłacisz trudno określić bo to zależy od typu sprzedaży jaką wystawiłaś-aukcja czy kup teraz i za jaką kwotę, ale nie są to duże sumy :) Ja dzisiaj zakupiłam proszek do prania ubranek dziecięcych i może w końcu zacznę kompletować :) ale nadal źle się czuję temp mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aines,ufff🌼 Dziewczyny o przeprosinach to moge zapomniec,to raczej "chodzacy ideal",wiec mysli,ze ma racje zawsze i wszedzie,ale pal licho z nim:P Wysprzatalam sobie to i owo i juz lepiej ,bo zla energie spozytkowalam na dobre rzeczy,jestesmy juz po obiedzie i jakos leci,goraczek nie ma ,ale ten kaszel,jak szczekanie psa,brrrrr Doriana ja jeszcze o menu tak na powaznie to nie myslalam,ale z grubsza: obiad-rosol z makaronem,3 rodzaje mies(piersi,cos w sosie,udka),ziemniaki,kluski slaskie,surowki(3 rodzaje). deser-ciasto 3 rodzaje plus tort,lody. przekaski zimne-polmisek wedlin i serow,2 rodzaje salatek(jarzynowa z majonezem i jakas ze swiezych warzyw(surowych),sledzie. Do picia-kawa,herbata,soki,pepsi,woda,wino do obiadu. owoce. Moze jeszcze po poludniu cos na cieplo,ale zobacze. Tradycyjnie,ale nie za duzo ,bo chrzest Blanki nauczyl mnie,ze to wszystko musze zjesc pozniej sama,wiec jak na razie zostane przy tym co napisalam. Dziewczyny bede zagladac,ale teraz uciekam,bo Blanusia placze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×