Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Ambrozja,ja wiem,że wiele rzeczy odzyskam,pewnie rożek i takie duperelki,ale nie wiem,co dokładnie i kiedy :) Nie pamiętam,co tam było.Też nie mam w zwyczaju trzymać rzeczy dla noworodka,bo a nuż urodzę jeszcze dziecko,jak wiem,że komuś się przyda to daję.Teraz jak patrzę na listę "wyprawkową",to się za głowę łapię,hehehe,ale wiem,że jakoś to będzie,dobra organizacja i się załatwi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zezwolicie to chętnie dołącze, mam dwójkę i z trzecią córcią jestemw ciaży, nie będę pisałą często ale zawsze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Mommy3 witamy 🌼 fajnie że grono naszych mam się powiększa :) może napiszesz coś więcj o sobie ile masz lat, czym sie zajmujesz? :) Dziewczyny a wy gdzie znowu wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#Mommy3 witaj :) 🌻,może się coś ruszy tutaj :) Pisz często ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam jako księzgowa, teraz jestem na wychowawczym z córcią, ja mam 34 lata 🌼 a córcia dokładnie ma 28 miesięcy jeszcze ją karmie chociąz wiem że nie powinnam się przyznawać bo jak zauwazyłam na kafe za to zzżerają żywcem :P Termin mam na początek kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida no ja oddałam takiej dziewczynie która twierdziła ze jest w ciąży brzuch miała i wogóle rożek i fotelik, kupę ciuszków, i nic by mnie nie dziwiło gdyby nie to że rzekomo miała termin na 06.2009, a dziecka do dzisiaj nie ma!!! Co dziwne dalej wygląda jak w ciąży, już po sąsiedniej wsi, w której mieszka ją obrobili że urojoną ciąże ma, a jeszcze inni że może poroniła i jest od nowa w ciąży, no wiadomo że różnie to jest ale co to oszukiwać że jest ciąża jak jej nie ma? I od tamtej pory cisza, ona jest z mojego rocznika, a jej mąż ma teraz 52 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mommy3 najważniejsze to się nie przejmować chamskimi komentarzami, to ty już tuż tuż, też już bym chciała mieć wszystko za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jak pomyślę o porodzie to już się tak nie boje jak zapierwszym razem. Dokładnie to na 2 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani trochę się nie przejmuje :) Karmić będę tyle ile tego córeczka będzie chciała ale bez przesady maksymalnie do 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Mommy3 to życzę ci szczęśliwego i szybkiego rozwiązania termin masz na moją 5 rocznicę ślubu :) 02.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Mommy3 - witaj na naszym topiku :) Ja też z tym długokarmiących ale już na szczęście eks, właśnie dwa tygodnie temu odstawiłam bliźniaki. Myślałam, że odeśpię a tu od razu pochorowali mi się i teraz walczymy nocami z tęsknotą za cychem i skutkami choroby. Patinka - co tam z Tobą kobieto? Przeszło Ci? Daj jakiś znak!!! Ambrozja, Ida - nie wiem jakie macie do tego podejście do lumpexów bo tam ciuszków na takie maleństwa można nakupić za grosze i większość wygląda jak nowe, bo dzieciaczki szybko rosną więc nie mają kiedy niszczyć. Ja takim sposobem skompletowałam ciuszki dla bliźniaków. Dużo lepsze jakościowo i ciekawsze bo przeważnie firmowe a przede wszystkim tańsze a to chyba jest największy atut takich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam coś mi nieskładnie wyszło miało być "jakie macie podejście do lumexów" sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal sh-endy to mój żywioł, często można wyczić i na siebie oryginalne rzeczy :) napewno tam zajrzę :) a w jakim proszku prałyście? Tak z ciekawości pytam bo ja zostanę chyba przy dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal oczywiście,że lubię lumpeksy,ale chodzę tam raz na dwa miesiące,mąż ciągle pracuje i nie mam auta ani opiekunki do dzieci :) Już postanowiłam,że tam kupię większość,dojdą jeszcze kosmetyki dla mnie i dzidzi,nie mogę tylko kupić koszuli do szpitala,jakiejś rozpinanej,muszę się rozejrzeć albo na Allegro poszukać.Właśnie się pokłóciłam leciutko z mężem,bo on uważa,że powinno się kupować to po porodzie(rzeczy dla dziecka),a ja nie mam zamiaru szaleć na ostatnią chwilę,chyba zwariował :D :D :D Ech.....faceci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida to chodzi o moją prywatną listę miałam tam numery dziewczyn które na topiku podawały swoje gg i nie mam, został mi tylko numer patinki-swoją drogą martwię się o nią bo się nie odzywa ;( i agniechy- też cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki odzywam się, wszystko u mnie ok...no tak jakby, bo od 7 dni nie palę i mam różne jazdy i huśtawki nastrojów, ale najczęściej mam żądzę mordu w oczach:O jest mi bardzo cięzko i jak widzę jak ktos pali to się normalnie ślinię ... na nic nie mam ochoty, czytam Was na bieżąco. będę pisac w chwilach lepszego samopoczucia, o ile takowe jeszcze będą... trzymajcie za mnie kciuki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie byl lekarz maam skurcz miesci przy kregoslupie sama cegla jak to lekarz okreslil musze krecic ruszac moze trwac do tygoidnia :( za szybko brzuch wypchalo do przodu i kregoslup plecy obciazone.Dostalam numer telefonu do fizjoterapi powiedziec wam jak wyglada rehabilitacja w anglii :)? otoz dzwonicie przedstawiacie problem a oni wam mowia co trzeba robic czego nie wolno,i jak mam wstawac by tak nie bolalo :O moj brat mial problemy z kolanem o malo nie skonczyl na wozku przez ang lekarzy to fizjoterapeuta wydrukowal kartke z zestawem cwiczen i kazal 5 minut dziennie poswiecic . uciekam bo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Dziewczyny martwi mnie Patinka,za duzo juz przeszla.oby wszystko bylo ok... Aines-???????????????????????????????:( Witam cieplutko nowa mamusie 3Mommy3🌼 super,ze nas coraz wiecej,zazdroszcze brzuszka, moja 3 pociecha jest z 2007 jak Twoja 2 corcia:) z ktorego jest miesiaca? Porod tuz tuz:):):) Manika wyobrazam sobie jak podle sie czujesz,pety sa okropne,warto je rzucic w kat...ja czasem zapale,ale to od swieta,wiec zaden nalog,albo na jakiejs imprezie,a tak to w ogole,zycze powodzenia w ciezkiej walce:) Wszystkim dziewczynom wielki calus👄 Jestem :D i czuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Patinka to dobrze,ze to "tylko" skurcz,wiem,ze boli,ale najwazniejsze,ze dzidzia bezpieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-pewnie padasz,nie zazdroszcze,musi byc Ci ciezko,ja mam te same problemy z dziecmi w podawaniu lekow,ale mieszam w soku bobovita,takim z marchewka i wypijaja nawet nie wiedzac ,ze tam czai sie lek:P sprobuj polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌼 witam nową mamę🌼 Kasperkowi znowu cos wyszło,ale już tylko troszkę,z tym że ma tam jakieś zgrubienie. Agal-tak teraz mi przyszło do głowy że wybrałaś fatalny okres na odstawienie chłopców:( Ale u Ciebie wystąpiła konieczność wyższa:( A jak się czujesz po tych lekach,bo na początku brania mówiłaś że źle się czujesz? Doriane tak pochłonęło allegro że się nawet nie odzywa :P Manika trzymam mocno kciuki🌼 i życzę powodzenia.Tylko mam małą prośbę.Nie zamorduj kogoś;) Ambrozja-nie gniewaj sie na mnie,ale w tedy co Ty masz wolne to ja już spię:O Ostatnio godz 21 i mnie już nie ma:O Chyba przesilenie wiosenne. Co do proszku to ja prałam w płatkach mydlanych,tzn.kupowałam w macro całą zgrzewkę i tarłam na tarce i miałam płatki:) I tak do 6 m-cy a potem w dosi.A jak Patryk skończył roczek to spróbowałam bonuxa i tak już zostało.A płukałam w cocolino,a potem w silanie takim białym. A co do śniegu-to u mnie zostało tylko troszeczkę przed domem,ale tylko ciut ciut,za to dzisiaj znowu dosypało.A oglądałam pogodę (bo dzieciaki przejeły kompa,więc miałam możliwość obejrzenia czegoś w tv,do póki mój nie przyjechał:O )i znowu zapowiadają mróz i śnieg:O Ja chcę już wiosnę😭 Patinka-co z tobą?????????? A mnie się zapowiada nieciekawy marzec,ale trudno jakoś przeżyję,do póki sie teściowa nie odezwie:O Uciekam kobietki bo na polsacie leci Alvin i wiewiórki :D Dobrej nocki i kolorowych snów🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka- uffff.Tyle przeszłaś że martwiłam się strasznie."dobrze" że to "tylko" takie coś. A lekarzy i opiekę medyczną to wy tam w ogóle super,nic tylko wam zazdrościć i modlić się żeby przypadkiem się nie rozchorować:O Sdee- jak tam Fifi z jedzeniem,jest troszkę lepiej czy dalej masz takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi jak jadl tak je:( niestety,a co do wiosny to ja juz tez wyczekuje z niecierpliwoscia,tak juz chcialabym sie wygrzac na sloneczku... Agniecha to zgrubienie u Kacperka to moze stan zapalny? Doriana handlarz z Ciebie pelna para,a MY!? Ambrozja ja pralam pierwsze ciuszki w platkach mydlanych,kupilam male pudeleczko juz gotowych i bez plynu do plukania,ale kazde nastepne pranie juz w loveli,a po pol roku vizir i tak do dzis,a plynu najpierw uzywalam (przy loveli) sensitive obojetne jakiej firmy,a teraz zawsze lenor blekitny. Tyle,ze daje na prawde malo,bo jak za mocno pachnie to tez nie dobrze.Ach i te pierwsze ciuszki po prniu przeprasowalam. Aines rzeczywiscie miala z synkiem isc na zabieg,pewnie sa w szpitalu i nie ma jak sie z nami skontaktowac,oby wszystko poszlo gladko. Ach Patinka,Ty to sie masz,zawsze jakies przeboje... Agal❤️szkoda mi maluchow,bidulki choruja czesto ,ja dlatego wlasnie nie daje dzieci do przedszkola,bawia sie w domu i nie przynosza tych wszystkich swinstw,a wierzcie mi,ze to siedliska najgorszych bakterii i wirusow,a niestety na srodkach czystosci sie oszczedza,mialam w placowkach praktyki i dlatego nie puszczam dzieci ,bo widzialam za duzo:o, oby szybciutko wyzdrowieli,szkraby kochane:) 3Mommy3 pewnie juz spi,w tak zaawansowanej ciazy ja tylko patrzylam gdzie by sie tu polozyc:) U mnie w sumie ok,tylko jak to na wiosne odezwal sie juz moj zoladek,niestety mam nadzerki i czeste stany zapalne sciany zoladka i jest to bardzo nieprzyjemne. Boli jak diabli,nie daj Bog jestem glodna,wtedy lapie,dlatego zawsze musze miec cos pod reka,oczywiscie biore tez specjalne leki,wlasciwie to sie z nimi nie rozstaje,nazywa sie gasec,stres nasila moje bolesci a sesja za mna i juz to czuje:o no coz i to wytrzymam:) Jestescie czy juz chrapiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee ja jestem ale wy wszystkie już pewnie śpicie? Mój mały zasnął jakieś pól godz temu, mała poszła spać do tescia :) A ja usiadłam spokojnie po kąpieli :) jeszcze mi zostało pranko poukładać ale to już jutro się zrobi :) Patinka wszystko będzie ok, ten u góry nad nami czuwa, nie pozwoli abys znów się wycierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee- niestety nie znam, ale licze na to że teraz jak pójdę z wynikami badań do innego lekarza to poznam :) szczerze powiem że liczę na małą księżniczkę, ale najważniejsze by całe i zdrowe było :) mała się tylko dopytuje czy dzidzi kopie i kiedy się urodzi :) ale smaki mam takie jak przzy 1 ciąży tylko słodkie bym jadła, na synka jadłam same konktery mięcho itd, ale to raczej się chyba nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaki to raczej stereotyp,ale zycze Ci wysnionej coreczki....:) a ten lekarz do ktorgo teraz pojdziesz ma dobry sprzet,wiesz cos o nim? polecil Ci ktos? oby znow to nie byl jakis konowal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×