Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

to ja i tylko znowu ja>>>>widzisz to jest tak mowia nie dajesz sobie rady ...ale cie trzymaja bo wiedza ze nie znajda nikogo lepszego :) jak juz dostaniesz oferte i powiesz ze odchodzisz zobaczysz jaka bedzie ich reakcja :) z miejsca znajda sie pieniadze na podwyzke i wszystko co ci sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze Artefakt dochodzi do siebie :D a jak wiesz czasem to dluga droga :) magnolia pewnie odrabia lekcje o ktorych przypomniala sobie po kolacji :) a pomaranczka ma wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje!dziekuje Kabelku!:D ..wreszcie ktos mnie pochwalil.....🌻 A na koncu napisalam, ze mam nadzieje, ze niedlugo sie spotkamy. To zbyt odwazne, ale niech tam.Poszlo juz. Caly list staralam sie, zeby byl elegancki, ale szczery i rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie, zeby byl spersonalizowany a nie jakis szablon... rany, jak sie pisze artykul albo wypracowanieto chociaz wie sie, kto to bedzie czytal a jak sie pisze CV i list to nawet nie wiadomo czy ktos to w ogole zobaczy :o🖐️ A na takie jedno cv to ja zuzywam z 10min.najmniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczy :) nie martw sie ...od tego sa tam ludzie by zobaczyli ja bede trzymal kciuki zacisniete bys mogla sie zerwac ze znienawidzonej firmy .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj dzien do doopy 😭 niedziela, facet wybyl na caly dzien i mnie zostawil, potem przyszedl i sam oglada film a mi kazal zrobic kolacaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×