Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

czytałam z zapartym tchem - wciągająca historia:D mój juz wie, że chce zrobić i nawet się ucieszył - składamy kaskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigila, ja też tak chodziłam "na zapas" ;) potem przez miesiąc nie wolno, więc nie tak długo, niektórzy nie pozwalają pół roku.. Omega, dzięki za opis 🌼 fajnie wyszło :) gratuluję ślubu i życzę wszystkiego naj 😍 Aldi, to jeden z większych problemów masz z głowy :) przekonać faceta który jest na nie to przeprawa że ojj... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slonka, nie zapominajcie o mnie :-) Po tym urlopie okrutnie duzo roboty na mnie spadlo i ledwo daje rade. A juz za momencik, juz za chwileczke wsiadam w auto i w Polske :-) No wiecie ... tradycyjne jazdy po cmentarzach ... Nie mniej zle nie bedzie. Podobno pogoda ma dopisac, a i towarzystwo nad grobami mam wyjatkowo tworcze i ekscentryczne ;) Taka rodzina :-) Buziaki i do poniedzialku :-) Misiu, wiesz co chce napisac? ;) Omega, piekny post! Bardzo sie wzruszylam :-) Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu starałam się opisać moje przeboje z silikonkami w miarę szczegółowo, ale i tak to jest wielki skrót z 'przeżyć' ;) Teraz pewnie każda z nas będzie mało dostępna w czasie weekendu, ale nadrobimy w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane i ja wpadłam z herbatką.. łep mnie boli okrutnie az wziełam ketonal aha i jaram dzis zgodnie z założeniami 😡 badania juz mam sa ok wiec tylko kciuki trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, super że wyniki dobre - teraz tylko nic nie podłap do piątku i będzie git :) trzymajcie się dziewczynki, jakby co - "widzimy" się po weekendzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nikt o Tobie nie zapomina..dziś głowa tak mi dała popalić że ledwo na oczy patrze..szlachcianka cholera Ania jak ten Twój grafik wpadniesz 7 jednak? Omega - popaliłam sobie bo poczytałam ze też paliłaś hihihi a nie chciałam wzbudzac podejrzeń i tak zreszta wzbudziłam całym zestawem badań - koleżanki w laboratorium mnie spytały czy nie wybieram się na jakiś zabieg hmmm Sami - no nie moge teraz niczego złapać no nie moge sigila - niecałe 11 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam szczerze mowiac ze 11 tys to anatomy a okragle troszke taniej, ale nie szkodzi jestem przygotowana finansowo :) polowe sumy wyklada moj narzeczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila nie wiem ile kosztują anatomy trzeba by Ani sie spytać ale tak czy inaczej Nagory to jedna z tańszych firm mniej płaca za marketing .. ja za tydzień o tej porze to już będe jęczec w domu :P kurcze smutno mi dziś, malutki psiaczek jednak nie dał rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska przykro mi z powodu pieska :( dziewczyny ile mniej wiecej trwa taka konsultacja? nie wiecej chyba niz pół godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja konsultacja trwała zdaje się właśnie ok 30 min, ale gdybym miała potrzebę posiedzenia tam jeszcze drugie tyle to myślę, że doktor by mnie nie przegonił. wyczerpaliśmy/omóiwliśmy wszystkie zapisane przeze mnie tematy własnie w takim czasie mam mieć nagory anantomiczne, cała operacja ma kosztować 12tys. pozrawiam wszystkie Bromowiczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o cenach okrągłych wiem tylko tyle, że są nieco tańsze, bo jak mnie doktor zobaczył, to stwierdził, że jedynie anatomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za informacje :) a jeszcze jedno pyt,moze glupie ale i tak musze je zadac-czy wy ze soba bralyscie do dr zdjecia piersi jakie chcecie miec wydrukowane na kartce? czy w jakiejs inne formie? jejku juz pojutrze tam jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila ja miałam zdjęcia na laptopie i pokazałam dr od razu z komputera jaki efekt bym chciała uzyskać. ale mi ise termin zbliża..chyba zaczynam panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja laptopa na pewno ze soba do warszawy targala nie bede hmmm nie wiem jak to zrobic...a dr ma ze soba caly czas komputer? moze na pendriva wrzuce te cycki i ze soba wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobisz jak będziesz chciała ja brałam lapka zreszta prawie wszędzie go biore ze sobą więc dla mnie to było raczej "naturalnym" rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę na szybciocha, więc jeśli pominęłam coś, to wybaczcie :) ja brałam fotki na lapku i drugi raz jak szłam to na komórkę wrzuciłam i też było ok - dr nie robił problemu (mam taki średni wyświetlacz w kom) ale myślę że na pen drive też można, dr ma lapka u siebie na biurku zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wracajcie po weekendzie wspierać mnie bo ja świruję a was łobuzy nie ma :( Sam gotowa na piątek? Ania a Ty na sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsia ja jestem :) Zostało jeszcze 5 dni licząc z dzisiejszym, a tak serio to 4 dni!!! Pewnie jesteś podekscytowana? Już nie możesz się doczekać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - kurcze to podekscytowanie zamienia się w panikę jej to już tak blisko..już badania wszystkie są przelew zrobiony jeszcze musze napisać do Dr czy mam mu wszystkie badania podesłać mailem czy wystarczy napisać że sa ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsia lepiej mu prześlij mailem. Już masz wszystko gotowe do kliniki? piżamkę itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, jak masz możliwość zeskanowania, to przeslij skany :) ja będę - chyba że mnie dopadnie jakaś grypa dziwna :P coś mnie bierze ale staram się nie poddawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh możliwośc skanowania mam ale nie chce mi się zbytnio heh chyba wolę przepiać - Sami a jak Ty robiłaś? Omega - piżamki nie mam i nie będę miała bo nie chcę kupowac specjalnie na te okazję biore dresik a na noc moge zostac w gatkach lub rybaczkach bawełnianych ..musze podskoczyc do garderoby popatrzec co się nada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo zrobiłam z piżamą - nie mogłam nic znaleźć i nie kupiłam wcale, leżałam po op własnie w spodenkach za kolanko i bandażu - góra od piżamy nie jest zupełnie potrzebna moim zdaniem :) a wyniki poskanowałam i wysłałam dr - ja je miałam na takich małych kartkach jak połowa A4 więc po dwa obok siebie skanowałam wyszły chyba 3 pliki i tak wysłałam mnie tak ogólnie coś drażni w środku, i trochę gardło, i kaszelek i takie tam.. ale co się dziwić, jak wszyscy chorzy wokół :o taka pora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na swoją operację tak się szykowałam, że zapomniałam, że piżamka powinna mieć kieszonki z pzedu bądź z boku, ale i tak się nic nie stało, bo lekarz zrobił taką 'przepaskę' z bandaża i tam zawieswił ten 'pojemniczek od drenów' jak to się nazywa? kompletnie zapomniałam?! :D Mnie też coś łapie przeziębienie, póki co mam tylko katar.. Na dworze strasznie zimno, zapodziałam gdzieś rękawiczki, muszę kupić nowe.. Planowałam robić op noska tak za 2 lata, bo nie wiedziałam kiedy uzbieram taką kwotę, ale jak się okazuje znalazłam dobrego lekarza który ma bardzo przystępne ceny i dobrą opinię, i teraz jeszcze się zdopingowałam aby uzbierać szybciej tą kwota, którą on chce za nos gdyż nie jest jakaś tragiczna, więc mogłabym zrobić nos z pół roku.. tylko już się martwie co na to rodzina.. tymbardziej, że rodzice męża jak również moi będą pomagać nam wyposażyć nowe mieszkanie, każdy ciuła grosz do grosza by nam pomóc a jak się dowiedzą, że wydałam parę tysięcy na nos to chyba nie będzie za ciekawie... Mam dylemat... bo przecież głupio wyjdzie jak się okaże, że ja zamiast zbierać i inwestować w mieszkanie, zbierałam po ciuchu na nos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×