Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Omega, jesli postanowilas, ze operacja nosa jest Ci potrzebna, to ostatnia rzecz jaka powinnas miec na uwaze, to opinia rodzicow. Nic im do tego. Wyposazenie mieszkania to koszt a operacja nosa to inwestycja :-) Subtelna roznica, ale o ile nowe krzeslo, sofa, czy glazura na scianach nigdy na siebie NIE zarobia, o tyle Ty z ladniejszym wyrazem lica i swietnym sampopoczuciem jak najbardziej. I jeszcze jedno. Pisze to jako osoba PO operacji nosa. Nikt nie zauwaza roznicy w sensie "zoperowalas nos" tylko, w sensie "ale ladnie wygladasz", "zmienilas fryzure", "oooo w mocniejszym makijazu zdecydowanie Ci piekniej" :-) Dlatego tez z pelna stanowczoscia uwazam, ze info o tej operacji zostaw tylko dla siebie i meza :-) Misiu, nie wiem czy dojade. Potwierdzono mi, ze kolekcja jedzie i jest komplet modelek, a dwie przyjezdzaja z Wloch, wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek obsuwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a Ty nikomu nie mówiłaś? Rodzice męża pewnie by się nie zorientowali, za to moi myślę, że by zauważyli, z tego względu, że już kiedyś marudziałam, że zrobie nos, bo garbek, bo krzywa przegroda, bo za długi, wiec jak zauważą brak garbka to koniec hih:) Aniu, ile czasu po op dochodziłaś do siebie? Z tego co pamiętam miałaś za jednym razem robione piersi, ale jakbyś mogła sobie przpomnieć jak długo bolał Cię nosek i jakie to uczucie? ile się goił? tzn. po jakim czasie najszybciej można wrócić do pracy? Dodam, że w pracy nie będę musiała ukrywać operacji, pracuję ze mną fajne dziewczyny, które też powoli psychicznie nastawiają się operację noska lub lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, piersi i nos robilam 04.09. Wlasnie mijaja dwa miechy od OP. Juz po dwoch tygodniach nie bedziesz miec siniakow. Opuchlizna jest nadal i pewnie bedzie jeszcze przez 3 - 4 miesiace. Jednak glownie to TY ja bedziesz zauwazac. Nos po prawidlowo wykonanej OP nawet z opuchlizna powinien wygladac lepiej niz przed. Czubek nosa wciaz mam dretwy, przy nacisku delikatnie boli, ale to nie jest problem. Po masazu jest szczuply i maly, wieczorem troche puchnie i robi sie kartoflowaty, ale tak jak napisalam wczesniej to wlascicielka jest na to wyczulona a nie otoczenie :-) Bierz dwa tygonie wolnego i jazda na OP :-) Jesli masz po niej czuc sie lepiej, to niech zadne wyposazenie mieszkania Ci nie przeszkodzi ... to tylko malo istotne przedmioty, bez ktorych spokojnie mozna zyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - Ania dobrze napisała - nos jest dla Ciebie a mieszkanie i tak będziesz urządzać kilka lat ..wiem to z autopsji, zreszta wiesz o mojej sytuacji ( ale nie pisz o tym na forum) i też bym miała gadane jakby za dużo osób wiedziało że wydałam ponad 10 tys na operację powiększenia piersi..zamiast tak jakbym nie mogła sobie zyć bez nich..nie mamy prawa do swoich marzeń? ? wiecznie jest cos co można by było zrobić / kupić za tę forsę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska dostalam Twoja wiad na beauty ale nawet nic nie napisalam bo podobno tam czytaja pw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to moze się umówimy na zdjęciu moich szwów?? to bo jak będzie z tą kawką cycolinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jak sie pracuje od 9.00 do 17.00 to wiecej mozna przewidziec, niz w wolnym zawodzie ;) Niby czasu mam wiecej, ale zawsze cos mi wyskakuje, a ostatnio to juz chyba sie wszyscy zmowili. Normalnie tydzien urlopu i zakopali mnie zleceniami. Poki co niczego nie obiecuje bo czas jeszcze odlegly. Ale sie postaram, bo przyznam takie spotkanie przy kawie i biusciastych wrazeniach byloby super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że byłoby fanie :D teraz nadganiaj zlecenia to może kolejna sobota by wchodziła w grę bo chyba po tygodniu jest pierwsza wizyta kontrolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMEGA olać rodzinke, ważne, zebys to ty byla szczesliwa i zadowolona, a skoro ma Ci to dac nowy nos to rob! Nie ma co czekac, potem bedziesz załować, ze tyle zwlekalas:) Nie mow nikomu o op, moze jak zauwazą to i tak nie beda drazyc tematu???? Ja sie zastanawiam czy robic cycki za pare miechow czy dopiero po dzidziusiu:| Nie wiem czy jest sens czekac, skoro jestem niezadowolona:| Anna_b a jak tam Twoje cycuchy sie sprawują? Nie boli juz nic???? Sami chyba rocznica Twoich okrąglasków nie długo;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka nareszcie się pojawiłaś !! a jak jest u Ciebie - Ty jestes niezadowolona a dr co na to? To nie powinna być powtórka po kosztach? Sami to miała 27 półrocze :D własnie - gdzie jest Sami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, powodzenia i czekamy na newsy :-) karolka, z kazdym dniem bardziej miekna, ale to nie tak, ze juz calkiem nie bola. Wciaz jak leze na boku, to je odczuwam. Nie jakos strasznie mocno, ale uwazam aby zbyt mocno ich nie zgniatac. Co wiecej wole (bo nie boli) takie ugniatanie, a nie pocieranie skory na piersiach. Przy pocieraniu jeszcze oczuwam dyskomfort w szczegolnosci po bokach piersi. Blizny masuje juz bez bolu, nie ma efektu zaciagania czy jakis komplikacji. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i z rozmiaru i z ogolnego wrazenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiało, dołączam się do Miśki i jej nawoływania o zdjęcia. Ania, co ty na to? chyba już rozsądnie dużo czasu minęło od op? ja tymbardziej nalegam, że mam mieć takie samiusieńkie wkładeczki;-)) no umieram z ciekawości. Miśka, ale Ci zazdroszczę - za niecały tydzień będziesz już szczęśliwą posiadaczką piersi... co to będzie za uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenek ja to już głupio myslę ze jeszcze dwa dni bo dziś juz nie liczę a w piątek z samego rana jazda do kliniki i koło 10 zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska jestem caly czas i Was podczytuje;D Co do mnie ja nie jestem zadowolona z op, ale watpie, ze doktor zrobi mi po kosztach drugą dla mojego ''widzi-misie'' chociaz ten miesien zdecydowanie za dlugo trzyma, to juz prawie 4 miechy... Misia najwazniejsze, zebys nastawila sie pozytywnie do swojej op a napewno bedziesz happy, bo Wasz doktorek robi kawal fajnego cyca:D anna_b to super, ze miekna i beda jeszcze miękły. Ja swoje tez jeszcze czuje jak spie bez stanika np 3 noc z rzędu i wtedy musza zalozyc jakis sportowy, bo mi wygodniej. Ale juz nic nie boli:) No wlasnie, a Sami gdzie?;) Dostalam ten bialy Panache dzisiaj, ale srednio to na mnie wyglada. Zobczymy czy Cyganeria cos zdziała, bo tania nie była;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie siedz moja droga po cichu bo ja mam wrażenie że żescie mnie zostawiły tuz przed operacją.. Sami kurcze chora bidulka..musi się kurować i może jutro do nas zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie troche usprawiedliwiona ;) Myslalm, ze listopda taki leniwy i spokojny bedzie a tu jakas pandemia ;) I o zdjeciach juz nic nie piszcie ... dosyc mam tych, ktore robie ;) Chociaz bywaja tez jasne strony :-) Ostatnio robilam sesje normalnej parze mega-zakochanych ludzi ... raaaany, jazy byly takie, ze migawka sama sie wciskala! Efekt odjazdowy :-) Misia, jestesmy z Toba :-) W koncu nadchodzi TEN dzien :-) A potem nic juz nie bedzie takie samo :-) karolka, moze "na zywo" pokaz swojemu lekarzowi gdzie tkwi problem. Bo o ile jakies drobne dysproporcje sa niewidoczne pod bluzkami czy swetrami, to w bikini wyglada sie juz raczej srednio. Do lata jest duzo czasu, to ewentualnie zdazysz wydobrzec i bedziesz sie cieszyc pieknym, rowniutkim biuscikiem :-) Sorrry, ale ja jestem wyjatkowo wyczulona na rownosci i bliskosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu tez Was podczytuje i równie niecierpliwie oczekuje na "ten" twój dzień... Aniu dołaczam się do prośby o foteczki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigilla tak szybko????????????????????? i jakie wkładki????????????????????? 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szybko!!! chcialam tak zeby na sylwestra juz isc z nowymi cyckami i tak sobie zaproponowalam doktrowi w ciemno 26.11 a on spojrzal w notes i mowi: ma pani szczescie,caly dzien wolny :D w koncu mnie przekonal do anatomicznych, powiedzial ze moje piersi "patrza na bok" i okragle implanty tylko spoteguja ten efekt wiec 400cc nagory anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldi dzieki 🌼 sigila - super całkiem spory implant hihihih ale tez anatomki wychodzi na to że ja jedyna będe miała te impleo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska nie zostawilysmy Cie kochana, ja czekam na Twoja operacje z zapartym tchem, bo bedziesz miec moj wymarzony rozmiarek:D anna_b ja nie jestem jakos bardzo wyczulona na rownosci itp, ale to widac:| Ja do swojego lekarza wybiore sie moze na wiosne-teraz mamy zapieprz w pracy i nie dostane wolnego;) anna my poprostu jestesmy ciekawe Twoich cyckow:D Ale wkoncu moze nadejdzie ten dzien, ze je ujrzymy;) Jestes fotografem czy grafikiem? Swietna musiala byc taka sesyjka, chcialabym taka z moim facetem, bo kocham fotografie, ale on jest na nie :| Sami kuruj sie ;) sigila86 piekny rozmiarek na dzien dobry dostalas;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tego wszystkiego nie zapytala o profil! czy w anatomicznych tez sa te profile niski,sredni,wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila w anatomkach sa profile pisałyśmy o tym pare stron do tyłu ale napisz nazwe katalogową to się kapniemy Karolka - ja te pare dni przed świra dostaje i liczę na mocne wsparcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoGel xl miska ja juz sie stresuje a co dopiero Ty przezywasz to sobie wyobrazam ale badz dzielna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystko sie zgadza :) ja teraz jestem miska na tym etapie co Ty kilka dni temu czyli zamartwiam sie czy badania wyjda dobrze...robie po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×