Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Karolcia, to moje inferno to na pewno nie jest push up (to ten starszy model, bez odpinanych ramiączek), ale daje efekt push up :) te miski bardzo zbliżają do siebie piersi i dają fajny efekt :) daj znać jak go dostaniesz, jak wrażenia itd :) dolina łez to takie.. taki cień pod oczami hihi nie wiem jak to wytłumaczyć, takie podkrążone oczy wiecznie, takie coś.. to nazywają doliną łez.. Misia, Ty masz zabieg na 10, a Jesienzima na którą? jakoś późno, koło 15 czy coś..? dobrze kojarzę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami dobrze kojrzysz ja mam się stawić przed 10 jesienzima na 15 pewnie w międzyczasie konsultacje lub jakieś drobne zabiegi trzęsę porami już.. Sami zaldiar naszykowany? Bo Ty mnie złotko chyba nie opuścisz?? Karolka nieuwaznie czytasz - Omegaa zapraszała mnie na kafffke jak bede w szczecinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu rozmowa się rozkręciła za moimi plecami :) przegapiłam :(:(:( Powracając do tematu zmarszczek, wszystkie kremy na zmarszki są nieskuteczne? Dlaczego kremy z silikonami są złe? Ile kosztuje krem u dermatologa? Dermatolodzy mają swoją 'linię kosmetyków'? czy każdy krem robą na zamówienie dla klientki? Też się zbieram do jedzienia przecieru, ale jokoś mi to nie idzie, czasami zjem, potem zapominam, a to powinno się jeść minimum 3 miesiące, a najlepiej całe życie z przerwami jakimiś chyba..? Mam znajomą, ma 34lata, cera idealna, porcelanowa, zero zmarszczek, nawet kurze łapki są takie minimalne że trzeba się przyjżeć z bliska, wygląda na 27 lat, nikt nie wierzy, że ma 34 :) Nigdy ją nie pytałam o kremy, ani o to jak dba o cerę, ale wiem, że się nie ostrzykiwała, więc skąd taki wygląd? To geny? Misia jeszcze 9dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też cholernie słabo działa dzisiaj forum, nie chce się otwierać , lub nie mogę wysłać postu. Nie wiem co jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czyli problem na większą skalę !!! a ja właśnie patrze na zdjęcia na różowym u dr ostrowskiej - clark tam gdzie ostatnio o Tobie pisały..ale siniaczki nosz wszystkie kolory jesieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wkurzający dziś ten dzień psa nie moge nakarmić sprzatać mi sie nie chce ..nic mi się nie chce a jutro robie badania..ciekawe ciekawe jak mi wyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też coś muli, pisałam posta z godz temu i nie wszedł.. naprawiali coś widać na forum hihi :P Misia, dobrze muszą wyjść :) zastanawiam się o której do Was wpaść w piatek - najlepiej, jakby już Jesienzima była dobudzona itd, a to pewnie dosć późno będzie - nie wiesz nic Misia kiedy ją mają operować (o 15 ma być w klinice czy na sali już) itd? Omega, geny, geny.. moja Mama prawie nie ma zmarszczek.. nigdy nie używała zadnych kremów etc.. silikony zapychają, tylko jakieś tam proste silikony podobno nie.. dermatolodzy po prostu wiedzą co ma prawo działać w określony sposób na skórę, a co nie itd i dlatego wiedzą jakie składniki w kremie/maści mają być, żeby efektywnie działało.. tak sobie myślę jeszcze o jakimś nawilżaniu od środka, jakieś kapsułki etc.. ale zawsze mam zapał do tego na dwa tyg :P Misia, ktoś mi wyżarł zaldiar ale mam tramal 200mg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak mnie wkurza to feelbeauty najpierw robią wszystko żeby tam nie pisac a teraz jak na sraczkę co druga strona zapraszamy 😡 Ale faktycznie odkąd nas przegoniły tym nadmiernym moderowaniem forum zdechło..no ale jak to Sami napisałas żeby istniało forum muszą być ludzie współtworzący a nie sami moderatorzy teraz wymieniają pewnie opinie w odpowiednich wątkach :P Sami tramalu nie chcę - boje się tych schizów po nim i go nie biore w ogóle zaldiar to jakieś połączenie i tego jeszcze nie próbowałam..ketonal kupiony już czeka więc źle nie powinno być..mam jeszcze jakiś naproxen jak będzie za słabe coś wymyślę..może we wlewach dożylnych coś będe mogła brać? zasada jest jedna żeby nie dopuszczać do rozwinięcia się bólu powinno się brać co kilka godzin w stałych odstępach jakiś nawet słaby lek p/bólowy kurde czas leci a ja mam już stresa badaniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie wiem czy jesienzima ma być na 15 w klinice czy na stole ale chyba na stole bo pamiętam jak dziewczyna pisała że miała o 15 własnie u Bromy operację łaaaaaaaaa ja bede miec operację już ZA TYDZIEŃ łaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, pewnie wymieniają :) napiszę Ci na szybciocha maila zaraz, może mi nie zamuli net, bo muli dziś strasznie mi lepiej podchodził ten tramal niż zaldiar, po zaldiarze było niedooobrze.. a po tramalu to tylko spanko :) jeśli masz dostęp do wlewnych leków to w ogóle lajt, ominiesz sobie żołądek to nie będzie bolał, no i szybciej działają.. jesli o 15 Jesien... będzie miała op to koło 17 powinna być już względnie kontaktowa, jak myślisz..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tramalu w ogóle nie brałam - spoko sie po nim czułaś, mówisz? hmm jak nasennie to i ja sobie zaaplikuję hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie jakichś fajnych jazd to nie miałam :) zasypiałam na pół dnia po nim, dla mnie to było wygodne, bo i nie bolało, i leżenie i ograniczanie się w ruszaniu itp wyeliminowane, bo spałam.. napisałam maila, chyba poszedł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami a ile takie kremik od dermatologa może kosztować? Normalnie jeszcze pamiętam jak byłam nastolatką i robiłam wszystko aby się troszkę 'postarzeć', no wiecie wyglądać tak na ciut starsza :D:D:D make-up i takie tam, a teraz już kombinuje jak cofnąć bądź zatrzymać czas i już mnie przerażają małe powstające zmarszczki i te, które wiem,że powstaną :/ A na zielonym nic się nie dzieje? Odkąd tu piszemy to tam w sumie nie wchodziłam, bo nie mam powodu póki co, bo i tak głównie rozmawiałam tylko z Wami, a skoro tu jesteśmy to mi się nie chce tam wchodzić i osobnych wątkach tylko dawać pojedyncze rady zamiast toczyć dyskusję skoro nie można zbaczać z tematów. A czasami jak chce się coś dowiedzieć to szukam w sieci lub zerkam na różowe co się dzieje czasami. Generalnie tu na kafeterii mi się podoba, można pisać o wszystkim i o niczym, tak na luzie jakbyśmy na kawie razem siedziały hihi:) Sami jak masz jakieś rady jak zachować młodość, mieć piękną cerę, włosy i zachować szczupła figurą to pisz pisz pisz:) chętnie poczytam, szczególnie o zmarszczkach i figurze:) temat włosów już mi zbrzydł hih:) już chyba wiedzieć więcej się nie da hihi:) dalej wcinam ha-pantotem:) Misia kochana a jak tam Twoje samopoczucie? Jeszcze tydzień, wspaniale:) mąż stresuje się razem z Tobą? jest obeznany w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj robiłam sobie pazury, zeszło mi 2h aż się zmęczyłam przy tym:) Jaki cwany,czeka aż pomaca hihi :) Jestem ciekawa czy mój mąż będzie się stresował jak będę szła na operację nosa za 2lata lub na op piersi jak przyjdzie czas je wymienić. Mąż mnie poznał jak już miałam bimbałki, jak mu powiedziałam, że mam silikonki to był pod wrażeniem hihi:D:D:D spodobały mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam pod wrażeniem jak zobaczyłam piersi Żaby - tak naturalnie wyglądają ze szukałam blizn czy mnie nie wkręca ;) kurcze głowa mnie rozbolała masakroza jakaś a już leków nie biore bo jutro badania więc tragedia czytam aktualnie o paleniu..ja sama nie pale od jakiegoś tygodnia nie powiem zeby to był jakiś wyczyn ale jutro będzie tradycja z fajeczką i nie chcę głupio sie wymigiwać więc hmm witajcie na jutro fajeczki a potem już do operacji się przewentyluję powietrzem świeżym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska lecicie jak burza dlatego nie nadazam z czytaniem:P a mezus cwany hehhe, moj facet do teraz boi sie je ścisnąć :D Samanta dam znac jak dojdzie i czekam jeszcze na ta Cyganerie, oby byla dobra. Najgorsze, ze strajki sa na poczcie w UK, wiec moge troche poczekac:| A jesli juz mowa o urodzie itp. Sami czy ty smigasz na solarium, bo taka opalona zawsze jestes?? Omega mi sie tez tutaj podoba, bo nikt nie jojczy, że gadamy nie na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) jesteście? Właśnie zrobiłam kawkę i cieszę się, że już piątek. Dzisiaj mam luźny dzień w pracy, więc mogę tu prawie cały czas zaglądać:) a Wy będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, na solarkę zaglądam teraz raz na 2-3 tygodnie. więcej nie czuję potrzeby, a kiedyś bosh, raz w tygodniu musiał być hihi :P smaruję się parę razy w tyg balsamem z bronzerem loreala i on pogłębia jakby efekt opalenizny u mnie :) Omega.. na szczupłą sylwetkę.. to trzeba ćwiczyć :) ostatnio widzę na ulicach dziewczyny w takich spodnio-leginsach, które się nosi już nie tylko do tunik ale też do krótszych bluzek - i czasami jak się zobaczy jakiś zwisający młody tyłek, to aż niedobrze się robi.. bleee. mam większą motywację do moich cwiczeń - kupię sobie takie portki :P jak potestuję to co pozamawiałam na BU to dam znać jak działa na pyszczek i czy działa w ogóle jakoś :) ja lubię strasznie takie naturalne "kosmetyki" - oleje jakieś, masła (moje najulubieńsze karite :) ) itp Omega, jak w ogóle powiedziałaś facetowi o silikonkach? ciekawi mnie to, bo dziewczyny na forach raczej pisały, że będą to ukrywać itd.. jak można przez dłuzszy czas ukrywać nie wiem szczerze mówiąc.. ;) Miśka, za tydzień będziesz na stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, Omega, kremy od dermatologa przeważnie nie są drogie :) zależy od użytych do nich składników, ale nie płaci się za marketing i ładne pudełko ;) hihi i cena jest nizsza w stosunku to tych gotowych, reklamowanych ja też idę kawę zrobić, wczoraj przez te wahania ciśnień czy co tam tak mnie głowa bolała że łzy mi po policzkach same płynęły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* ja teraz korzystam z solarium bo potem przez dluzszy czas przeciez nie bede mogla i teraz tak sobie mysle ze kurcze po op bede sie bala isc normalnie hehe bede miala obawy czy mi sie cycki nie usmażą tam :D Miska ile Ty placisz za op z okragłymi nagorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Sami:) fajnie, że jesteś:) Ja od zeszłego tygodnia chodzę na aerobik i na siłownię mam nadzieję, że wejdzie mi to w krew i, że jak mi się skończy karnet to kupię następny :) Raczej w tym momencie chce siię ujędrnić niż schudnąć. Lub minimalnie schudnąć, tak z 2kg.. A ja nie widziałam jeszcze grubej obwisłej pupy w leginasach, wszystkie dziewczyny jakie w takich leginsach widziałam miały jędrne małe pupki:) Co do piersi jak się dowiedział mój facet.. Z moim pierwszym facetem byłam na operacji, był przeciwny op plast, ale bardzo mnie wspierał, był strasznie pomocny. Mój kolejny facet.. nic nie wiedział i nic się nie domyślał. Najpierw się chciałam dowiedzieć jakie on ma zdanie na temat op plastycznych to powiedział, że jest anty anty, podeszłam go pytając co by było gdybym ja miała robione cycuchy, on na to, że po co teoretyzować skoro nie ma, i, że silikony są bleee. Ja na to, że właśnie mam robione piersi...! Zdzwił się bardzo. (dodam, że jak mu to powiedziłam to znaliśmy się krótko i jeszcze ze sobą nie spliśmy a macał mnie tylko przez stanik hih wiec faktycznie wczesniej nie miał jak się zorientować). Zapytał tylko, kiedy to robiłam, ile kosztowało, czy bolało i po co to zrobiłam. Temat zdszedł na dalszy plan. Później jak już się z nim kochałam i pierwszy raz rozebrałam, strasznie się przyglądał, po seksie dodał, że jakoś psychicznie nie może się przełamać, że jestem 'sztuczna', że 'mam coś tam w środku'. Załamałam się :( zabolało :( potem jakoś się przyzwyczaił, chociaż nic nie mówił. Byliśmy ze sobą kilka miesięcy, ale ogólnie nam się nie układało we wszystkich sferach życia, każdy miał inne poglądy, rozeszliśmy się. A teraz mój mąź... :) Znamy się od dawna, znał mnie przed operacją, chociaż nie wiedziałm, że miałam op, nie zauważył. Był jednym z moich bliższych przyjaciól, ale nie chciałam mu mówić o operacji, mimo, że zawsze mówiłam mu wszystko to jakoś zataiłam :) Mieliśmy się ku sobie, ale nie byliśmy razem. Kiedyś wieczorem przy drinku u niego zaczęliśmy gadać o operacjach i on zaczął się wypowiadać, że nie ma nic przeciwko jak ktoś sobie coś poprawia itp oby nie z przesadą, że to stanie się nałogiem :P i tak sobie gadamy gadamy po % i wtedy się wygadałam, że ja mam, a że znaliśmy się mega dobrze (ja byłam wolna on też) to dałam mu je dotknąć, bo był ciekawy, nigdy na żywo nie widział i nie dotykał. Stwierdził, że są śliczne. (wtedy byłam 2lata po op). No i tak się właśnie dowiedział. Niedługo po tym zaczęliśmy już się spotykać jako para, zaręczylismy się, a w tym roku był ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×