Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

no tak wszystko sie zgadza :) ja teraz jestem miska na tym etapie co Ty kilka dni temu czyli zamartwiam sie czy badania wyjda dobrze...robie po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila chyba nie po tym weekendzie :D badania nie moga być starsze niż 2 tyg a najlepiej w ostatnim tygodniu sie je robi, dr ci nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka i fotografem i grafikiem :-) Praca rzeczywiscie super, ale taka super stala sie po paru latach istnienia na rynku :-) sigila, piekny rozmiar! Trzymam kciuki za wyniki badan :-) Misia, raaany, pamietam jaki dreszczyk emocji czulam tak ok. srody czwartku, gdy OP mialam miec w piatek :-) W piatek wstalam rano tak rzeska, ze bylam pewna iz nawet obuchem w leb mnie nie uspia ;) A tu polowka niebieskiej tableteczki i fik :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Słonko to po OP zrobisz mi piękne zdjęcia..hihihih bo bez ps się nie da no nie da no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, a jakze zrobie! Zrobimy naga zimowa sesje bromowek :-) Bedzie sie dzialo!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, jak najbardziej. Mam nadzieje, ze dosc szybko ta robota mi sie przewali. Przelom listopada i grudnia powinnien byc w maire ok. Potem od polowy grudnia, az do konca karnawalu znowu mam nadmiar pracy, bo jest cale mnostwo pokazow mody, imprez, bankietow i jakos tych celebrytow ;) ;) trzeba uwiecznic ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dr mowil 2-3 tyg przed o tych badaniach a mi w sumie do op zostaly 23 dni!!! nieduzo ponad 3 tyg, jejku jak to mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Ania my też takie będziemy celebryty, nie? powiedz mi po miesiącu się ściąga ostatnie szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nie do mnie pyt ale tak-dr mi dzis mowil ze po miesiacu :) kurcze martwie sie ze na same badania wydam majatek...jesli chce wszystkie robic prywatnie to jak myslicie ile to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie hmm - koło 70 usg, przeciwciała (30) lub szczepionka (60 sztuka a potrzebne conajmniej dwie) nie wiem jak jest u ciebie czy byłas szczepiona czy nie antygen ok 40 grupa krwi koło 30 reszta to juz raczej drobniejsze kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, w Wawie za USG dalam 80, badania krwi z grupa i mocz ok. 180 zeta i wyniki byly na drugi dzien rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sorry ciagle myslałam ze 5tego nie wiem dlaczego :P moze dlatego ze w pt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie im szybciej tym lepiej nie wiem czy najpierw robic dr przelew czy jednak poczekac na wyniki badan i zobaczyc czy na pewno wszystko jest ok i dopiero wtedy zrobic...jak wy to robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poczekaj na wyniki bo jakby miało coś wyjść nie tak tfu tfu..wpłata byle była w dzień operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, ja przelew robilam na 3 dni przed OP :-) Misia, oryginaly badan wez ze soba w piatek na OP. Bedzie ich wymagal anestezjolog :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Misia jesteśjuż nie miesiąc, nie tydzień przed a dosłownie ileś godzin przed op. 2 dni pozostały, jejku :) ale zleciało :) Fajnie, że wszystkie badania masz dobre i, że lada moment będziesz łykać niebieską pigułkę :) A teraz wtrące parę zdań o moim nosie.. Mój mąż zawsze mówił, że operacja nosa ok, ale, że przyjdzie na nią czas. Wczoraj przeprowadziłam z nim 'poważną' rozmowę. Powiedziałam, że znalazłam dobrego lekarza (widziałam fotki i dużo pozytywnych opinii), który robi op nosa za 5tyś lub trochę ponad 5tyś. Że ta kwota nie jest duża w porównaniu do innych lekarzy. Powiedziałam, że w przyszłym roku chciałabym mieć tą operację np. w czerwcu, bo do tego czasu uzbieram pieniądze nie naruszając naszego domowego budżetu i pieniędzy, które mamy przeznaczone na wyposażenie. Mąż się zaśmiał i powiedział, że w przyszłym roku to nie możliwe, że kiedyś może tak, ale WYPOSAŻENIE mieszkanie jest takie ważne, że nos to zbędny wydatek :( Powiedziałam, że dam radę sama uzbierać te pieniądze tzn. jestem na etapie sprzedaży sukienki ślubnej (a to zawsze ponad tysiak mi wskoczy) poza tym w pracy poza pensją dodsteję czasami premie 'do ręki' i te premie będę zbierać do koperty, wiec za kilka miesięcy będę miała na op i nie nadszarpnę naszego wspólnego budżetu za bardzo... a on się uparł i stwierdził, że przecież teraz 'wszystko jest wspólne' więc nie powinnam sama sobie decydować na co odkładam a za taką kwotę duże rzeczy do domu można kupić lub wyjechać na urlop.. Już nie chciałam się kłucić z nim, bo mi było przykro, ale jak tak dalej będzie mówił to te ''moje premie'' i tak będę chować do koperty i nic mu o nich nie wspomnę.. tylko nie wiem czy to dobre rozwiązanie tak oszukiwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak zrobię tylko martwi mnie że Dr nie odpisuje mi wysłałam mu @ w poniedziałek i cisza..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega dziwne ma podejście Twój mąz..kurcze jakie on ma prawo do decydowania co Tobie jest aktualnie potrzebne .. jak mnie złości takie podejście..pewnie dlatego ze mój podobnie gadał..ze najpierw mieszkanie.. potem dom.. potem.. zawsze coś się znajdzie żeby nie wywalić "bez sensu" paru tysięcy wyposażenie wyposazeniem a nosek noskiem - Ania tam wcześniej to świetnie ujęła. Nie daj się zwłaszcza że jesteś w stanie sama uzbierać na tę operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, moze zadzwon o doktora? :-) Omega, nie wiem co Ci napisac ... moj uklad partnerski jest zupelnie inny. Jestesmy tak nastawieni na realizacje wlasnych marzen, ze zakup sofy, plytek, czy nowego piekarnika juz w przedbiegach przegrywa z nowym gadzetem, ktory ma nas uszczesliwic :-) Owszem, na wiosne szykuje gruntowna zmiane w salonie i kuchni, ale tylko dlatego, ze zamarzyla mi sie nasza sesja aktow, potem jej subtelna zmiana w grafike i wyprodukowanie z niej wielkoformatowych czarno-bialych zdjec, jako element kuchni i salonu :-) Pod te zdjecia bede kupowac nowe meble i dodatki. Ot takie marzenie, ale wczesniej zrobilam piersi i nos, bo tego zapragnelam, co niestety tanie nie bylo. Sadze, ze musisz podejmowac proby rozmow z mezem, tak aby zdal sobie sprawe ze Twoje potrzeby sa inne od Jego, a slub nie oznacza ze jest sie jednym cialem ;), tylko tyle, ze nadal mamy dwie osobowosci, ktore wzajemnie powinny sie szanowac i realizowac wzajemne marzenia :-) Raaany ... zycie jest jedno. Konia z rzedem temu, kto znajdzie mi takiego co na lozu smierci bedzie zalowal, ze nie kupil nowej szafki do domu, ale takich, ktorzy zaluja ze meczyli sie cale zycie z koslawym nosem, wielkim brzuchem i odstajacymi uszami bedzie wielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - patrz wyżej podpisuję się pod tym rękami i nogami ja nie potrafie tego tak pięknie i zarazem dosadnie ubrac w słowa !!! Ania - pomysł ze zdjęciami cudny..poważnie super..a dobieranie wyposażenia do zdjęc...jakie to podobne do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Misia, wyposażenie salonu do zdjęć to też w moim stylu hihi:) Aniu masz super pomysł, już sobie wyobrażam jaki będziesz miała 'wypasiony' salon fiu fiu :) Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy i wsparcie jakie mi dajecie. Bo w swojej głowie ułożyłam takie 'przebiegły plan', że najlepiej jakby już na dniach wysłała do dr fotki swojego nosa i umówiła się na czerwiec (lub jakieś inny miesiąc obojętnie) na opercję razem z konsultacją tego samego dnia. Gdybym miała już termin teraz to bym miała większą motywację do 'zbierania' tych pieniędzy. Bo jak mam odkładać aby odkładać a potem się okaże, że inne wydatki albo stracę motywację i nadszarpnę trochę z tej 'kopertki' na coś innego.. to lepiej już się chyba umówić prawda? W najgoryszm wypadku jakby mi się nie udało uzbierać to przełoże termin na późniejszy, prawda? Tylko nie wiem jak będzie wyglądała rozmowe z mężem, może w weekend ją dopiero przeprowadzę, bo tak w tygodniu człowiek nie jest na tyle zrelaksowany;) Chciałabym mu przedstawić dwie opcje: 1) Powiedzieć prawdę, że umówiłam się na przyszły rok i od tego momentu chce zbierać wszelkie 'grosze' do koperty na nos i nie będę ze wspólnego konta ani z pensji brała kasy, tylko z tych 'dodatkowych premi' uzbieram na nochala i, że musi się z tym pogodzić, ale jeszcze lepiej jak mi pomoże i dołożymy coś ze wspólnych to będzie szybciej po wszystkim. 2) Opcja nic mu nie mówić, zbierać, zbierać, zbierać i jak uzbieram to postawić go przed faktem dokonanym, że operacja dnia XXXX i ,że chce aby ze mną jechał. I udowodnić, że uzbierałam wszystko poza domowych budżetem i nie straciło na tym wyposażenie ani nic. Tylko nie wiem czy druga opcja jest fair, ale pokazałabym jaka jestem twarda i stanowcza w swoich marzeniach:) Aniu a to zdanie z sofą wygrywa:) Dam mu taki przykład, czy na łożu śmierci ktoś płakał z powodu nie kupionej kiedyś sofy hihi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, trzymam kciuki za powozenie Twoich planow :-) Sadze, ze jesli ktos kogos kocha, to wazniejsze bedzie uszczesliwienie ukochanej, niz kupienie fotela ;) Misia, dzwon na recepcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też zrobiłam Ania :D za dwa dni juz będę cycolinka :) oj niech już będzie piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslucham waszej rady dziewczyny i najpierw zrobie badania a potem przelew...jestem juz tak bliziutko zeby spelnic moje marzenie ze jak teraz te badania stana na przeszkodzie to sie zalame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×