Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Karolina... musisz popatrzeć na wcześniejszych stronach... już znalazłam... na stronie 6... jest lista przydatnych dla nas rzeczy:) Ja też jeszcze nie mam nic:P Ale cały czas wydaje mi się, ze mam jeszcze duuużo czasu:) Mam przeczucie, że urodzę na przełomie stycznia i lutego, a nie w połowie lutego, ale to i tak nie będzie już tak dużo za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka... dobrze, że się jednak udało:) ale to zależy od dnia, ja tez mam czasem bardzo spuchnięte palce, a na drugi dzień są już normalne:) Bardziej mi nogi puchną. A Antoś chyba jednak zostanie bo jak dzisiaj mówiłam, że musimy postarać się dla Antosia o Amelkę, żeby nie był samotny to nic nie protestował:P Oczywiście Amelka też mu się na początku bardzo nie podobało, ale jak cały czas słucha tych imion to się już chyba oswoił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałm przed chwilą rozmowy w toku o rozstępach, szok co te dziewczyny miały na brzuchach aż poszłam się posmarować... narazie nic nie mam a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam! Ale tam jedna przytyła w ciąży 30 kilo! A druga w ciąży nie była i przytyła 20kg w 2 tygodni (nie wiem jakim cudem). Fakt... wyglądały masakrycznie:( Ja na brzuchu nie mam nic ale troszkę na boczkach i udach... nie wiele ale jest... żeby tak do końca (nie wierze) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrociłam z USG Chłopczyk na 100% Filip bedzie. Wazy juz 1kg i jest bardzo zdrowiusienki. Slicznie mlaskał buzią jakby cos jadł ,a pozniej ssał paluszek. Sliczny widok. Wyszło z USG ze jestem w 26tyg ciazy i ze porod ma byc 7 lutego. Oczywiscie wszystko jeszcze moze sie zmienic. Zgage tez mam,ale mnie ratuje tylko Reni,nic innego. A rozstepów nie mam,smaruje brzuch oliwką Bambino.W ogóle mam bardzo ładny brzuszek i badania tez dobre.Az mnie pani doktor dzis pochwaliła ze dbam o siebie i nie tyje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa... jak fajnie:) Też bym chciała żeby mój już przekroczył kilogram:) Jednak przewaga chłopców w tabelce:P Mi na zgagę nie pomaga nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! śliczne imionka macie :D my myślimy o Lenie, ale jeszcze nie do końca postanowione ;) na zgagę mi pomaga mleko, zimne właśnie piję bo mnie ta franca dopadła :( do szpitala polecam jakąś książkę bądź gazetę i do higieny intymnej coś lekkiego np laktacyd nie podrażnia a wręcz pomaga zakupów jeszcze nie robiłam ale mam dużo rzeczy po synku tylko kilka dokupię łapa można wrzucać fotki tylko trzeba link podać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa - to super że wszystko w porządku, ja to bym mogła maluszka na usg caly czas oglądać, super widok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riterka... moja ,,dalsza sąsiadka" ostatnio urodziła Lenke... bardzo mi się podoba to imię:D gulka... ja też bym mogła mieć monitor cały czas podłączony do brzucha:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inaczej moge wam pokazac brzusio? siedze czasem na takiej stronie Nivena i na forum i tam mozna wklejac zdjecia,wiec podaje link http://nivena.pl/nivenki/zdjecia,galeria,zdjecie,9034 inne zdjecia moje i mojej rodzinki tez tam są. Mialam nagrac sobie na tel obraz z usg ale z warazenia zapomnialam.Nastepnym razem to zrobie bo pani doktor co miesiac robi mi usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa - weszłam na tą stonkę ale wyświetliło się bardzo dużo zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa , to super:) I duzy chłopak:D Mnie z usg wyszło 4 lutego , a normalnie 10- go , no i zobaczymy. Imię też śliczne! Rozstępów nie posiadam i smaruje sie ostro cały czas. :D Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek Mari-posa1986.....23...............7.02.2010............ ............synek aja33.............36...............10.02.2010........... . .............synuś gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ....chyba córeczka Qanchita.........26...............27.02.2010............ ............Córunia riterka...........29...............28.02.2010........... ......dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRRRRRRRRRR tylko mi może się zdarzyć takie coś!!!! Pojechałam sobie na zakupy szczęśliwa że w końcu kupię to moje wymarzone łóżeczko, jechałam ponad godzinę, 50km byłam na miejscu o 18.20, sklep miał być do 19 i z niewiadomych przyczyn był zamknięty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, no to można się wpienić i to ostro A ta tabelka to chyba nie jest kompletna, bo nie ma w niej Karoliny, a chyba się wpisywała, albo mi się zdaje... Dobranoc Wam chciałam tylko powiedzieć :):):) Slodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Mogę do was dołączyć też mam termin na luty dokładnie na 12.02.2010 no i u nas ma być córeczka...Mam już jedną córcie ma rok i 7 miesięcy także bedzie miala 2 lata jak urodzi sie siostrzyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszczek27 - zapraszamy:) KAROLINA to nie zazdroszczę Ci, taka podróż:( Miłych snów dziewczyny i dużo kopniaków życzę:) dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka KAROLINA27090..19 ...............9.02.2010.......................synek Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek Mari-posa1986.....23...............7.02.2010............ ............synek aja33.............36...............10.02.2010........... . .............synuś gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ....chyba córeczka Qanchita.........26...............27.02.2010............ ............Córunia riterka...........29...............28.02.2010........... ......dziewczynka To ta chyba kompletna:D Znalazłam. Pyszczek witamy i prosze sie dopisać:) Ja na zakupy. Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki :) Ślicznie się dziś dzień u nas zapowiada. Jednak jest okropnie ślisko. Uważajcie na siebie i wasze brzuszki, jeśli wybieracie się gdzieś z rana. Ja prawie że wyłożyłam się dziś kilka razy na chodniku. A co później będzie, gdy tylko śnieg spadnie i większy mróz chwyci? łapa- super, że u Was wszystko w porządku. Maluszek rośnie jak na drożdżach :) KAROLINA27090- współczuję wyprawy p łóżeczko :( Lenka to śliczne imię. Też o nim myślałam, ale jakoś mojego męża nie mogę do niego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na podkarpaciu piekne słoneczko,aczkolwiek mroznie. Rano wioząc dzieci do szkoły trzeba było wysilic sie i poskrobac troszke szyby w aucie. Z okazji słoneczka wybiore sie chyba na mały rejsik po szmateksach,moze cos wyszukam fajnego. Mam zaparcia :( chyba trzeba bedzie jakies sliwki kupic. Wczoraj tez dowiedzielismy sie ze zmarła nasza sasiadka z naprzeciwka. Starsza pani ale bardzo miła i fajna. Czestodo nas wpadała i bardzo lubiła moją corcie. Okazało sie ze od poniedziałku była w szpitalu na wylew i nikt nic nie wiedział.Nie ma tu rodziny,tylko gdzies daleko w Polsce brata. Bardzo to przykre.Troszke sie w domu za nią popłakalismy. No i ciekawe kto teraz bedzie obok nas mieszkał? Miejmy nadzieje ze ktos sympatyczny. A na obiadek pomidorowa i nalesniczki /mniam/ Maluszek sie rusza jak zwariowany,widze ze jak pogoda dopisuje to jest bardziej ruchliwy,czyli jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa- koniecznie wybierz się na spacerek i korzystaj ze słoneczka. Przykro mi z powodu sąsiadki. Pomyśl sobie, że jest ona teraz w lepszym, piękniejszym świecie. Nie smuć się bo i dzidziusiowi będzie smutno. Tak zawsze mówi do mnie mój mężuś. Jeśli chodzi o rozstępy, to jak na razie żaden się jeszcze nie pojawił. Co wieczór po kąpieli smaruję się oliwką dla kobiet w ciąży no i dodatkowo mąż smaruje mnie kremem przeciw rozstępom. Zjadłbym sobie naleśniczki z serkiem. Wczoraj zaliczyłam kilka grzeszków kalorycznych. Wybrałyśmy się z przyjaciółką na miasto. Jadłam przepyszny makaron-rurki z sosem szpinakowym, gofry z bitą śmetaną i malinami w zalewie a wszystko popijałyśmy czekoladą waniliową. Było przepysznie, tylko wieczorem umierałam z przejedzenia. Dziś, gdy wrócę do domu, spróbuję zrobić taki makaronik. Może macie przepisik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa... wyglądasz ślicznie:) Co do sąsiadki to bardzo przykre, w maju zmarła moja babcia:( Niestety na każdego przychodzi pora:( No Karolina też bym się zdenerwowała! Ja też myślę o łóżeczku, ale kuzyn na początek proponuje mi kołyskę:P Jeżeli tylko nie ma różowych dodatków (bo po 2 letniej już córci) to skorzystamy i łóżeczko kupimy około 3 miesiąca bo kołyska na dłużej nie posłuży:) pyszczek... witamy i zapraszamy:D Jak tam mija ciąża? :) madzia... uważaj na siebie! upadki dla nas mogą być niebezpieczne a niestety teraz będzie coraz gorzej:( Jak ja Ci zazdroszczę tego wczorajszego jedzonka:D Ja też trochę przeholowałam... mąż przyniósł wczoraj prawie 2kg ptasiego mleczka i też najadłam się jak durnowata... ale na szczęście czułam się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie też piekna pogoda :) a ja od rana sprzątam , przyjeżdzają goście- rodzice mojego męża,zawsze to doby powód żeby porządnie posprzątać:) no ale zrobiłam sobie chwilę przerwy... madzia ale pysznośći wczoraj jadłaś:) wlaśnie dzisiaj zamierzałam zrobić taki sos dużo czosnku, można podsmarzyć na patelni do tego dodajemy szpinak teraz to mrożony,dwa serki topione śmietankowe, trochę startego żółtego sera, mleko jeżeli sos jest gęsty, bazylię- dużo, pieprz, sól ja ten sos robiłam też z piersią z kurczaka pokrojoną w kawałeczki a można też zamiast szpinaku dać brokuł, smacznego:) kicccia - ptasie mleczko pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na łóżeczko które zamówiłan na allegro, kurier ma dzisiaj nam przywieść a mój mąż powiedział że odrazu je złoży:) hahah ja mówiłam żę po co teraz, będzie tylko sie kurzyć no ale się uparł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam na allegro kojec,juz miesiac temu i sama go szybciutko złozyłam. Kojec kupilam dlatego ze my w lecie mieszkamy na wsi pod miastem. Mamy taką uzdrowiskową miejscowosc a ja mam tam swoj domek. Dzieci sa szczesliwsze na powietrzu a i jest gdzie sie wykapac Madzia/ tych gofrów szczerze zazdroszcze. jadłam ostatni raz takie pyszne gofry w Gdyni,jak bylismy tam na wakacjach.Dobrze ze w moim miescie nie ma takich bo chyba byłabym o wiele grubsza hihi Niestety przepisu na makaronik ze szpinakiem nie mam,ale MM robi swietny makaron z owocami morza. Tylko jak ja to jem to zawsze patrze w tv a nie w talerz.Bardzo mi taki makaron smakuje ale jakos nie moge na to patrzec. Pochodziłam troszke i wypatrzyłam dla siebie sliczne buty.Cena? o cho cho ale cos tam mam uskłaane. Cieplutko sie u mnie zrobiło jak na wiosne,az szkoda ze to tylko jeden dzien ma tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowski ten rozek.Chyba kupie tez taki,i cena bardzo przystepna. Miałam taki przy pierwszej córce,nawet sie sprawdził.Pozniej uzywałam go jako kocyka a córcia jako kolderke dla lalek. Ma wiec wielokrotne zastosowanie. ja mysle juz o kupnie wózka.Mieszkam w bloku na 2 pietrze wiec musi byc lekki bo bede go wnosiła na góre. ten po córce sprzedałam jakis rok temu,ale on był dosc ciezki. Mam zamiar kupic wszystko co potrzebne tak do 8 mies. Pozniej bedzie zima i ciezko bedzie wychodzic na zakupy,poza tym pewnie bede juz słusznych rozmiarow i ciezko bedzie mi duzo chodzic. Musze tez kupic butelki antykolkowe,takie specjalne.Są na allegro. Z doswiadczenia po córci wiem ze takie cos sie przydaje. Ubranek ,pieluch i kocykow mam juz całą komode wiec wiecej kupowac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×