Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

masz racje to był muchomor :-O i obawiam się że już nie żyję :-P ps. troszke czarnego humoru nie zaszkodzi z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P tu się nic nie dzieje a spokój taki .... :classic_cool: trza troche pozartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednakże to Ziemianie-ludzie panują na Ziemi, najczęściej traktując innych swoich ziemskich towarzyszy jako zaledwie przedmioty. " pełna zgoda a prawda jest taka że na ziemi panują owady a w tym ok 300 tysięcy chrząszczy ( gatunków ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są papierosy MOCNE co smakują jak smoła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wczoraj odebrałem swój roentgen płuc. Na rozpoznaniu lekarz napisał: "nikt nie jest wieczny" ;) Doceniam jego suubtelność :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dzień zaczyna się od kawy i papierosa to ja wypisuję się z takiego klubu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze dzień powinien się zacząc od gimnastyki ...a potem od papierosa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem nie paląca---chciałam się wtrącić :O klin...masz :classic_cool: lekarza :D a co miała Ci napisać...że Twoje płuca to jedna wielka popielniczka? :D rewq---jeśli masz ochotę na gimnastykę poranną...to bardzo proszę :D mnie wystarczy że codziennie biegam do autobusu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figiel ----> Wszelkie procesy myślowe zaczynają się u mnie dopiero po wypiciu podwójnego espresso. Do tego momentu trudno mnie odróżnić od kwiatka w doniczce. Mogłabyś wykazać odrobinę wspołczucia i tolerancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę uprzejmie. Jestem dziś w szczodrobliwym nastroju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa ---> po co mi gimnastyka skoro z pracy 5 km z buta ide :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon...to ja jeszcze tyle mam się męczyć na tym nędznym padole? 😭 rewq---ja Ci współczuję...nawet baaardzo :O Cicha...dołącz menela do stopki...to może czasami dobiję Ci konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie nie przekonuje. Głównie dlatego, że wiara w nadchodzący koniec świata jest dla mnie doskonałym pretekstem do pozostania przy niezdrowym trybie życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq---ja Ci współczuję...nawet baaardzo " Dlaczego ? MAm do wyboru tramwaj lub buciki i swoje nogi to tez wybieram pro-zdrowotne rozwiązanie :-) co mi przyniosło spadek masy o kilka kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×