Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość 25latka pamietam
A jak spojrzeć na zdjęcia klasowe to większość w 1 rzędzie miała dziury na palcach w butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
ruskie jaja? a coz to takiego? bo nie przypominam sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruskie jaja to gra w której wilk z wilka i zająca łapał jajka które spadały po obu jego stronach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuchów to ja pamiętam, że do podstawówki to jeszcze chodziłam w takich zwykłych spodniach z dresu, a jeansy to chyba tylko jedne mialam;p a dzis dzieci w przedszkolu, w maluchach w jeansach ciągle chodzą. Te wszystkie zabawy, pamiętam jak bawiliśmy się w sklep! kamienie to były pieniądze, skrzyp polny to makaron, liście z porzeczki to była sałata, liście z orzecha to były chusteczki! nikt się nigdy nie pomylił! teraz w sklepach to są gotowe warzywa, owoce które można sprzedawać, nie mówiąc o pieniążkach i kasach fiskalnych. Pamiętam, też jak z kuzynką zrobiłyśmy namiot z koców i przyniosłyśmy tam wszystkie nasze gry i zapraszałyśmy wszysstkie dzieci z sąsiedztwa, żeby sobie pograły za drobną opłatą!!!! Nazbierałyśmy na chrupki bingo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już bardzo dobrze kojarzę :-) chciałabym, żeby moje dzieci też miały takie dzieciństwo. Mimo ojca alkoholika jakoś miło wspominam te czasy. zawsze działo się tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 87
to nie było tak dawno bo zaledwie z 15 lat temu a juz widze po córce szwagierki (11l) że prawdziwej zabawy nie widziała, tylko komputer, koleżanka na podwórku lub na podwórku obok... taka smycz i zero wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W gumę to pół życia się przeskakało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre:-) Gume to się do szkoły zawsze brało, a dziś to na przerwach komóry i mp3 pamiętam, że moja koleżanka miała gumę którą jej babcia zrobiła i to była taka zwykła gumka do majtek :P ale co tez szło skakać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cola cao i relaxy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh duzo osob robilo
gume do skakania z gumny z majtek. Ciszylismy sie doslownie wszystkim, a teraz...ciagle cos nie tak...ciagle za malo, i chwala sie dzieciaki tylko kasa, kto jakiego ma kompa, jaka komorke, albo co dostal na I Komunie sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukuruku było zajebiste
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gość fgfgffgfggfgfg
a teraz tak to według niektórych wygląda :( komentarz z tej strony http://nt.interia.pl/raport/dziecko-i-komputer/news/komputer-a-wiek-dziecka ''Czy dopiero od gimnazjum nasze dzieci mają być cywilizowane?System komunistyczny niczego nam nie dawał i wszystkiego zabraniał. Komputer w dzisiejszych czasach jest niezbędny przy kształceniu dzieci . Dziś człowiek który nie ma kontaktu z kompem to TUMAN.'' wszyscy podążają za modą i muszą być tacy jak inni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za głosy,mnie też na początku ten płacz wystraszył bo najpierw był sam wózek potem po zdobyciu większej ilości punktów dzieciaczek płakał a,e to nie moja Olcia ;) Ja umiałam na pamięć reklamę chitosów,co był chester ale już nie pamiętam,buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×