Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Mi też się coś dzieje:( Wejda dziękuję:* Poczułam się wyróżniona... Piękna sprawa, chociaż wiem, że dla Ciebie smutna...:( A "Czułość i kłamstwa" pamiętam, chociaż nigdy nie oglądałam jakoś zawzięcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklsifhslflso
,,A pamiętacie taki polski serial "Czułość i kłamstwa"?" Pamiętam dzięki mega sztywnemu aktorstwu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja najbardziej lubilam
Zbuntowaznego aniola hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, nie, nie jest to dla mnie smutne. Dzisiaj jestem szczęśliwą mężatką. Ale nie mam kontaktu z moim byłym. Dla naszego wspólnego dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadziwiającej, że te wszystkie rzeczy wywołują tyle wspomnień u osób tak różnych, u ludzi pochodzących z różnych części naszego kraju. wystarczy zobaczyć okładkę "Tytus, Romek i Atomek", czy gumy turbo i wiele innych i nie trzeba nic mówić, wspomnienia przychodzą same. wtedy to wszystko bardzo cieszyło, ale dziś cieszy chyba jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wejda - a ile byliście razem? Jeśli mogę zapytać?:) Wiecie co, wszystko bym dała za jedna gumę Turbo:( Jakiś czas temu na Allegro sprawdzałam i owszem, jakiś pan sprzedawał chyba 100 czy nawet 200 sztuk, ale nie kupiłam, by były po terminie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przypomnialo mi sie jak w 2 kl. podstawowki bralam udzial w recytowaniu wierszy i mowilam "Biega krzyczy pan holary, gdzie sa moje okulary? " hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z masy solnej robiłam aniołki i szopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, ponad 10 pięknych lat.:) A pamiętacie jak się robiło laurki dla rodziców i dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się robiło kanapki albo sałatki na ZPT... przynosiło się do szkoły chleb, jajka (zawinięte w watę, hi hi) różne różności a potem częstowało się nauczycieli chodząc od klasy do klasy... co zostało to zanosiło się chłopakom z klasy, to było piękne... teraz niejedna piętnastolatka nie umie kanapki sobie sama zrobić, bo wszystko pod nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znalazłam coś fajnego na chomiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklsifhslflso
pamiętam kanapki :D (nie miałam ZPT,u mnie to chyba była technika czy coś takiego)...Kiedyś pani kazała na upiec ciasta, klasa została podzielona na 4 grupy . Każda miała zrobić inne ciasto. My dostaliśmy najprostsze-babkę i z tych wszystkich wrażeń nie dodaliśmy mąki :p Najpierw zaczęła szybko rosnąć,a później...wybuchło :D Nie mieliśmy zaliczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez recytowałam wiersze na akademiach... Na zakończenie 1 klasy razem z jakimś kolegą przedstawialiśmy scenkę o księżniczce i księciu o imieniu Menuet, jak mówiłam swoją kwestię niektórzy rodzice się zaśmiali:) Nie wiem czemu do tej pory, pewnie tak pięknie z naciskiem powiedziałam "Menuecie":D Już w zerówce pani wychwyciła, że mam niezły głos, potem w podstawówce wszystkie nauczycielki radziły by iść do szkoły muzycznej sekcji śpiewu, a ja jakoś nie przywiązałam do tego wagi i teraz żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://srv67.odsiebie.com/MTI0NDA5OTAwOQ%3D%3D/MTI0NDEwMDA5NzI5LmpwZw%3D%3D/butelki%2520na%2520mleko.jpg&imgrefurl=http://chomikuj.pl/krysia50/WSZYSTKO%2BCO%2BMAM%2B-%2B-%2B-/PRL%2B-%2BArtyku*c5*82y%2Buzytkowe&usg=__S_xHkfaWJJ4CYf_aAA4LDnkITtQ=&h=500&w=491&sz=26&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=Ot9rGpazRm-AGM:&tbnh=130&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dbutelka%2Bna%2Bmleko%2Bprl%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG%26um%3D1 Nie wiem czy to się tak da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pamietam jak robilismy jedzenie na ZPT, najczesciej byly kanapki i desery i sie chodzilo od klasy do klasy z tymi kanapkami hehe raz robilismy nawet frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie jak na dzien dziecka albo dzien mamy i inne takie tam robilo sie playbecki? hehe udawalismy ze spiewamy a piosenki lecialy z magnetofonu np. Mydelko Fa :) i mielism nawet uklad taneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui ---> da się, skopiowałam link i wkleiłam w pasek, stary otwieracz do butelek. Ale ja pamiętam takie otwieracze metalowe co z drugiej strony miały od razu korek do zatkania butelki i ten korek podobny był trochę do kapsla... nie wiem czy ktoś kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×