Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon jak mam zajsc w ciaze bez staran :-p gdyby tak bylo od kilku lat by sie cos zdarzylo a tu nic, a moze jestem bezplodna :-o @ juz przyszla wiec sprawa wyjasniona, cykl trwal 29 dni. Moj M dzis wraca i bedzie musial poczekac :-p ale to dziwne bo nie czulam owu w 14 dniu, to chyba jej nie mialam. poszlabym na monitoring a tu nie ma takiej opcji, nic te barany nie robia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerywany stosunek to jednak nie zabezpieczenie i wszystko się teoretycznie może zdarzyć ;) w każdym razie to ostatnia twoja @ bo w lutym już trzeba dziewczynke robić :) mi też wychodzi w lutym dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm torcik nieskromnie powiem wyszedł pyszny, coś chyba w twoim guście bo kawowy :) zresztą już go nie ma. Na teścik dzisiaj już chyba za późno, ale jak @ nie przyjdzie to planuję kolejny na wtorek. Z objawów : brak @, powiekszone cycki i jakby wrażliwsze. Ja wiem to wszystko może być na @, ale jakoś tak fajnie się czuję, tak pozytywnie :) A brzuch też mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzymam więc kciukasy bardzo mocno :) w sumie po terminie @ to test można nawet robić popołudniu ale lepiej jednak poczekać do rana :) choć wiem po sobie że pewnie by mnie podkusiło i bym zrobiła :D a na torta to mam smaka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moja gin mówiła że prezerwatywa to kiepskie zabezpieczenie a stosunek przerywany w ogóle nie kwalifikuje się w do tej kategorii :P Mi na luty wychodzi chłopak, na styczeń dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie jak dziewczynka :) choć wiadomo, że najważniejsze to żeby było całe i zdrowe ale jeśli można by było wybierać to chciałabym dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym testem to wolę poczekać, ostatnio kreski zobaczyłam po dwóch dniach spóźnienia i to słabe. Ale znając własną niecierpliwość to pewnie jutro rano nie dam rady się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że rano to można śmiało robić .... chociaż znam przypadki gdzie dopiero test pokazał w 33dc przy normalnych 28 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie obydwie uparłyście na te dziewczynki :) z jednej strony rozumiem-ciuszki ładniejsze ;) Jaką ja śliczna sukieneczkę w Asdzie widziałam, boska, ale zapobiegliwie jak juz nie mogę się powstrzymać przed kupnem czegos dziecięcego, to zawsze jest to w miarę unisex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no nie gadaj, że jakieś fatałaszki już kupiłaś ;) ja jeszcze nic jakoś tak nie korci mnie, faktem jest że te ciuszki dla dziewczynek są rewelacyjne :) tak pięknie można teraz dzieciaczka odstroić że aż się w glowie nie mieści ;) tylko kasy troche trzeba mieć :o zresztą dla chłopców też są fajne ciuchy, ale jakoś tak zawsze wolałam mieć dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a mi się cykl waha od 30 do 31 dni (ostatnio 30 ), a dziś jest 30 dzień cyklu, czyli tak naprawdę po prostu zaczęłam sobie wkręcać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09 marzenka_s.........21.......................................17.12.09 -paulinka-............20..................................... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........21.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7..................... ....ok.22.01 banmon...............26...............8..........................23.01 HopeU................28...........przerwa.....................06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że kupiłam :D uwielbiam działy dziecięce. Zresztatutaj ciuszki dziecięce są tańsze niż w PL, a jak trafisz na przecenę to nie ma o czy gadać ;) ostatnio kupiłam body za funcika ... poza tym mam jeszce pare gadżetów, ale w sumie niedużo, zrobię zdjęcia i wrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście poczekaj do wtorku - jesli wytrzymasz ;) z tymi cyckami to chyba dobry znak :) bo mnie zawsze przestają coraz mniej boleć jak się termin @ zbliża a u ciebie się ból nasila więc chyba dobra wróżba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że są tańsze, bo tylko w tym cholernym grajdołku Polszy ceny w sklepach są kosmiczne w stosunku do tego ile większość ludzi zarabia, no to wrzucaj zdjęcia :) bom ciekawa się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś również bardzo lubi stronkę moje wypieki blox, tam też jest taki tort tiramisu, od dłuższego czasu na jego widok ślinka mi leci, ja robiłam z tej strony piernik przekładany na Święta, pycha, wilgotny, mięciutki, niebo w ębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dam radę to poczekam ;) Ale jakis luzik mam, także nawet jak nie wyjdzie to jakos to przeżyję. Gorzej będzie jak "ukochana szwagierka" zdjęcia noworodka na nk zamieści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia się na pewno znajdą na nk, w końcu to teraz taka moda :) ja już staram się nie zwracać uwagi na nowe zdjęcia dzieci lub wiadomości że kolejna znajoma w ciąży bo się tylko wkurzam a cóż to za stronka z wypiekami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja jestem od tego bloga uzależniona dosłownie :P zazwyczaj tylko oglądam i walcze ze sobą żeby ekranu nie lizać. A torcik jest faktycznie stamtąd i polecam, łatwo się robi i pyszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to jest ta sama co wam wysłałm z pierniczkami :) A Dorotka to mój idol kucharski i fotograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie chyba ze mna jest cos nie tak skoro tyle lat nie zaszlam w ciaze przy stosunku przerywanym. co prawda nie zawsze ale czesto... moj M mowi ze to najskuteczniejsza metoda i zabezpieczenie zawsze bylo na jego glowie, fakt troche mnie to wkurza ze nie tak do konca w srodku ale tabletek nie bede brac a gumki odpadaja wiec trzeba cos wybrac. czasem w dni nieplodne szlismy na calosc i tez nic, to ja juz widze ze ze mna bedzie problem :-o a co do ubranek to ja mam cala reklamowe :-D uwielbiam te dzialy w sklepie i prawda na wyprzedazy mozna naprawde kupic za grosze. kiedys mialam schizy i kupowalam generalnie dla dziewczynki , teraz jak juz cos to tez unisex, ale ogolnie nie bede mojej corki ubierac calej na rozowo typu mala ksiezniczka, mozna jakis dodatek rozu czy fioletu ale jest tyle innych fajnych kolorow np czerwony i granat, lubie dzieci w bialym i generalnie musialabym zrobic duzo zdjec zeby to pokazac :-p wkleje wam zaraz wozek jaki wybralam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to postanowiłam że chcę zielony wózek (koniecznie!) ale teraz doszłam do wniosku, że chcę wrzosowy :) jednak na razie nei chcę nic planować, bo imię też już miałam postanowione dla dziewczynki i jak się nie udało to teraz już tego imienia nie dam bo ono zostało juz zarezerowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moja "ukochana szwagierka" tez sie tak zabezpieczała i nie wpadła, a na dniach rodzi planowane drugie dziecko, także się nie przejmuj :) A co do skuteczności tej metody to sprawdź na necie, z tego co wiem jest najniższa ;) Ja wózka nie wybrałam jeszcze ale już mam pomysł na chustę do noszenia dzieci ;) Zaraz będą fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam sobie herbatkę z cytrynką i rozkoszuję się ostatnimi chwilami weekendu, jeszcze czeka mnie prasowanie :(...ale to po teleexpresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba takie są teraz w modzie wózki, moja znajoma co urodziła pod koniec listopada ma taki podobny tylko 3 kółka spadam do sklepu, odezwę się póxniej, mam nadzieje ze jeszcze ktos będzie na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutyro ide na usg i zrobic badania, wiem o tym przepisie jak nie zdarze to trudno, ale powinnam jesli jutro wszystko zalatwie... ja leze bo od trzech dni mnie boli brzuch troszki za bardzo jak na pierwsze dni miesiaczki, we wtorek ide do ginki wiec okaze sie czemu mnie bolio... ostatnio mam malo czasu na pisanie i sporo zmartwien wioec podczytuje tylko was... zmykam do lozka... papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×