Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Patrząc na ta składnię, w mojej poprzedniej wypowiedzi , stwierdzam że ja również powinnam wrócić do szkoły :) A tą stronkę ja zaczęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty chyba chętnie byś wróciła do UK, takie odnoszę wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
języka do i w polszy się może nauczyć ;) a nie boicie się że im dłużej tam będziecie tym trudniej będzie wrócić, chodzi mi bardziej o aspekt zawodowy ? też kiedyś chciałam mieć swój domek ale żeby go miec musiałabym być na 100% pewna gdzie będę mieszkała bo później ciężej domek sprzedać niż mieszkanie, a i też w cholerę roboty z wybudowaniem. Marzy mi się też mieszkanko ale dwupoziomowe najlepiej ze skosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chętnie bym wróciła :) nie jestem pewna czy byłoby tam mi lepiej ale chciałabym spróbować i sprawdzić ;) na razie jednak w świętokrzyskim zostajemy. M odrzucił już dwie propozycje pracy w UK wydaje mi się że im dłużej będziemy w Polszy tym ciężej będzie wrocić do UK. A tak szczerze to mi się Irlandia marzy ;) własnie miałam napisać że stronkę zaczęłaś i odebrałaś mi ten zaszczyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Ja już straciłam nadzieję na jakąkolwiek karierę zawodową, jestem 5 lat po studiach i jeszcze nie pracowałam w zawodzie. Może w polszy otworze jakis swój biznes, zobaczę. A Małż jest elektrykiem także nie sądzę żeby miał z tym problem. Chce otworzyć własną firmę, a ja mam być jego ksiegową (jestem też technikiem rachunkowości) Ale co bedzie to zobaczymy. Najwyżej będę chemię wykładać................w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz znajomy zaraz po studiach wyjechał do UK i wrócił w wieku lat 30 czyli chyba 6 lat po studiach, jest po ochronie środowiska. na początku załapał się jako przedstawiciel handlowy do jakiejś średniej firmy na pół etatu, popracował tam niecały rok i znalazł inną pracę też jako przedstawiciel handlowy ale już na lepszych warunkach, teraz jest kierownikiem regionu :) i bardzo sobie chwali :) aha a w UK pustaki robił .... i orzeszki sprzedawał. także szansa na karierę zawodową zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Banmon teraz juz spadam do wyrka :) dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki, i w miarę przyjemnego poniedziałku :) no i kciuki trzymam za sikańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada ale jest !!! i to bez robienia zeza :D A Małż na to : A nie mówiłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale super!!! Gratuluje i strasznie sie ciesze :D Jednak faceci też maja intuicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola super GRATULACJE :) to nauczka żeby nie robić testów przed terminem @ - dla nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;)znalazlam chwilke by wskoczyc nakompa i poczytac co napisalyscie. Banmon super ze zdecydowalas sie nate badania,moj kuzyn 2 tyg temu tez robil badania-bo przez 18 lat nie mogl zaplodnic swojej zony-i badania wyszly NIBY dobre ale musi brac takie tabletki na zwiekszenie plodnosci,bo nie jest na pewno tak jak powinno-i jak narazie wszystko jest na dobre drodze- takze wam tez ie uda-tym bardziej ze juz raz przeciez wam sie udalo;) takze trzymam kciuki ;* Goga ten wozek ktory upatrzylas jest rewalycyjny, do mnie do dklepu przyjezdza taka klientka i ma wlasnie te sam wozek tylko ze w kolorze czranym z bialym wzorem i jest na prawde przecudny,sama bym sie nad nim zastanawiala ale ja jeszcze mam czas;) wozek moge kupic po wyjsciu ze spzitala;) A u mniejak narazie wszystko w porzadeczku,w piatek mam wizyteu gin i mam nadzieje ze usg juz mi zrobi:):):):) a jak nie to sama wezme i sobie zrobie;p bo ilez moge czekac;) chce juz zobaczyc moje malenstwo;) W koncu z K dostalismy mieszkanie i za tydzien wyprowadzamy sie od mojeje mamy....jak to dobrze znowubyc na swoim;) zeby ten tydzien szybko minal;) No nic uciekam jesc sniadanko bo dopiero wstalam iszykuje sie do pracy. Buziaczki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena na pewno w piatek zobaczysz swoje szczęście :) Ola czekam na pamiatkowe zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................6............................ ...................... co by Ola nie musiała daleko szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zakupiłam salfazin, selen+wit E i magnez ( ostatnie dla mnie) myślicie, że dobrze zrobiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny 🌻 STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................6............................ ...................... Olka P.......................4.................................................... Dopisałam sie bo ostatnio nie zdażyłam , a chciałbym zobaczyć się w końcu w dolnej tabelce ;) Banmon myślę że dobrze że kupiłaś te witaminki, lekarz pewnie i tak każe m je brać. Magnez chyba można brać codziennie. Ja zaczełam od owulki bo akurat wtedy sobie go kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spadam sia popluskać, zajrzę później może ktos będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola to ja pojde za twoim mezem : A NIE MOWILAM !!!!! :D :D :D :D gratulejszyn normalnie zajebiscie :D poprawil mi sie humorek jak nic!!! gratulacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola pytalas czy powiedzialam rodzince o "wszystkim" tak wyszlo ze musialam mama i tak by sie domyslila bo w polszy dopadly mnie mdlosci i ogolnie zle sie czulam :/ bylam dzisiaj u gin. tutaj w uk na usg. zmartwily mnie takie dwie plamki ktore zauwazylam na bieliznie to pognalam do lekarza szybciej... fajny gosc polak i przyjmuje prywatnie oczywiscie chyba przesylalam wam kiedys stronke tej przychodni. dzieki Bogu wszystko ok widac bylo juz zarodek ale jeszcze za maly zeby zmierzyc i uslyszec serduszko(na co niecierpliwie czekam) wiec lekarz zapraszal za 2-3 tyg. ale mowil ze wszystko ok jak na tym etapie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman moja praca tez taka srednia jest ale pogodzilam sie z tym - kariera na rzecz rodziny :D to calkiem mi pasi ;) dziewczyny sorki ze ja sie tak malo udzielam ale mialam takie zawirowania w zyciu przez te ostatnie dni ze szok dzisiaj mam jeszcze wolne a jutro juz do pracy :/ a! lekarz mowil ze do 12 tyg. moge normalnie pracowac na nocki a juz po 12 tyg. lepiej przejsc na dzien. idziemy zaraz na chinskie wiec musze spadac pozdrowionka dla was milej nocki ola jeszcze raz gratulacje czekalam na ta wiadomosc i sie doczekalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dziś czacha nawala lekko :o ameri dobrze, że znalazłaś tą polską przychodnię, zawsze będzie spokojniejsza jak masz świadomość, że w każdej chwili możesz się skonsultować z lekarzem :) ja też bym ni emiała nic przeciwko kariery na rzecz rodziny, na razie jednak mam gówniana karierę - o ile mozna to nazwać karierą, bardziej pasuje życie zawodowe chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem :) Ale jakaś dziwna dzisiaj jestem cały czas temu niedowierzam. Chciałabym żeby już był maj albo nawet czerwiec. Zobaczcie co mi siora przysłała (dodam że prawdziwa kociara) http://www.youtube.com/watch?v=tNxnhlKPzf0 http://www.youtube.com/watch?v=fzzjgBAaWZw Popłakałam sie ze smiechu :D Amerie fajnie że masz możliwość zrobienia usg wcześniej. Możesz mi napisać jakie badania kazał ci zrobić polski gin. Tak sobie pomyślałam że zrobię je zaraz po przyjeżdzie do PL i już z wynikami pójdę do mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobre :D ale koty ogólnie są nie do podrobienia. Mój umie robić takie wielkie oczy jak w Shreku, a do tego jest rudy. Tylko mu brakuje kapelusz i butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola sobie suwaczki ustawiła :) :) :) widać niekrtóre koty to prawdziwi artyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki twoim suwaczkom przypomniałam sobie że Walentynki to był wasz czas :) piekna data na poczęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×