Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

🖐️ Hope to ty i w niedziele do pracy pomykasz? to chciałabys mieć dwie roboty na satłe? cholera podziwiam cię Ola w końcu się odezwała :) teraz pewnei odsypia :) na na Bękarty czekają od kilku miesięcy i nie potrafimy się zabrać w ogóle mamy sporo filmów na kompie do nadrobienia i nigdy niby czasu nie ma :( Powtórny test ciążowy to raczej chyba nie uspokoi, bo testy pozytywne moga nawet wyjść parę dni po zabiegu, mi np jak ciąża obumarła to test i tak był pozytywny, a cycki przestały boleć dopiero parę tygodni po tym jak wyszłam ze szpitala, także ja bym polecała test z bety - on jest miarodajny i późneij oczywiście powtórkę zrobić zeby sprawdzić jak przyrasta. Dobrze Amerie że masz tą polską przychodnię :) 🌻 - ale i tak mam przeczucie, ze za mocno sobie wkręcasz nieprzyjemne rzeczy. Bierzesz ciągle ten duphaston czy jak to tam się pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła :( znów krótszy cykl i faza lutealna też jakaś krótka. Do dupy z tym :( Banmon mam jedna prace stała 1/2 etatu i tu wiem ze jestem na stałe ale mało kasy z tej mam a druga praca cały etat tylko ze z miesiąca na miesiąc mi przedłużają. To zależy od zamówień jakie mają i albo dostanę na stałe ti zrezygnuje z pól etatu albo mnie zwolnią bo nie będzie zamówień u wtedy mam chociaż ta druga prace. Dlatego pracuje w dwóch ciągle :-o Mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to ile czasu minęło od owulki do @? ja sama jestem ciekawa ile ta moja faza trwa zobaczę jak @ dostanę, obstawiam że 18.03 będę miała mam nadzieję ze długo nie będą cię zwodzić i zdecydują się zatrudnić na stałe, bo przecież idzie się wykończyć tak pracować w dwóch pracach :( Hope główka do góry w zasadzie mozna zaliczyć że to wasz pierszy cykl starań, więc spoczko ;) Przeczytałam, że ty masz takie jakby 'przelewanie' w brzuchu-ja też coś takeigo mam- stad zawsze wiem, ze @ tuż tuż, pojawia mi się cos takiego tak dwa dni albo jeden przed @, myślałam, że tylko mi się coś takiego dzieje ;) takie głupie wrażenie jakby 'woda tak bulgotała sobie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam ta polska przychodnie ale jakos srednio mi ona przypadla do gustu we wtorek jade do polski... tutaj kazali mi czekac do 22 na spotkanie z moja lekarka ktora ostatnim razem i tak dala dupy za przeproszeniem po co siedziec i wyczekiwac najgorszego pomyslalam?! zamowilam wiec bilet aaaaa!!!! najlepsze bylo to ze jak pwoiedzialam dla goscia w recepcji ze mialam w pierwszej ciazy problemy i teraz tez je mam ze plamie i zle sie czuje to on mnie umowil do rodzinnego !!!! normalnie kaszana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman palmienia w ciazy nigdy nie wrozyly nic dobrego wiec chyba rozumiesz dlaczego moje przeczucie idzie w innym kierunku niz twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie banmon tyle czasu czekalam i w zasadzie 1 cykl dopiero :-o ten cykl trwal 27 dni i sama nie wiem wyliczylam ze faza lutealna trwala 12 dni, chyba ze sie pogubilam juz. mam tez btakie mysli ze to nie okres tylko ...... bo w sumie nie mam samej krwi ale taki gesty sluz z krwia. zobacze jak sie to rozkreci. amerie a moze moglasd jechac do szpitala i wyklocic sie o emergency scan. czeste latanie tez podobno nie jest wskazane w 1 trymestrze. Mysl pozytywnie, musi byc dobrze! A bierzesz jakies leki od lekarza z poski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ...........ok.7.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28................................... .........ok.04.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................4................................... ................ Chcialam zauwazyc ze czolowe przedstawicielki naszego forum juz sa w dolnej tabelce. ja bede ostatnia i zostane sama w gornej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszana jak nic z tymi lekarzami w Uk, termin na 22 i oczywiscie wez paracetamol jak sie zle poczukesz, brak slow. jedz do szpitala amerie. trzymaj sie musi byc dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to ty nadal krwawisz? ja bym chyba też wolała jechać do szpitala tak jak radzie Hope bo częste latanie też najlepsze nie jest, jakaś tam jednak zmiana ciśnienia.... i w ogóle. Bo tak na prawdę to wydaje mi się ze w Polszy też nic więcej poza usg nie zrobią, a duphaston przecież bierzesz, no ale skoro tak zdecydowałaś to nic nam do tego, trzymam kciuki, zeby się okazalo że to tylko jednak niepotrzebna panika :) Hope jeśli nie ma czystej krwi, to trzeba czekac na rozwój wydarzeń ;) może rzeczywiście masz dobre przeczucia Jutro to cholerne święto, dzis ryczałam jak sobie pomyślałam o tym wszystkim, w ogóle jakiegoś dola strasznego załapałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie jest krwawienie tylko plamienie i to nawet nie plamienie... tylko ten sluz ktory powinien byc bialy u mnie zrobil sie szarawy lekko berowy no raz jest a raz nic ale to tylko przy wycieraniu sie.... tylko ze u mnie wlasnie tak bylo w pierwszej ciazy a pozniej juz.... wiecie.... do tego jak dluzej pochdze albo siedze to bola mi plecy i brzucho bilet mam juz zamowiony tutaj gdybym szla do szpitala to bym musiala naklamac ze krwawie zeby zrobili mi usg do tego jestem sama bo moj maz jest w pracy i wraca jutro rano po drugie jesli jest tak zle jak mysle to i tak chce miec zabieg robiony w polsce a nie tu po trzecie w polsce nie bede musiala sie tlumaczyc dlaczego chce zobaczyc ginekologa przyjma mnie zajma sie mna jak trzeba juz w srode a nie tak jak tutaj za 2 tyg. ostatnim razem tak czekalam i bylam glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman nie tylko ty bedziesz zdolowana 8 marca ja dzisiaj dostalam kwiaty od meza i tescia wiec jutro zapomne o tym kobiecym dniu hope chcialam podac ta stronke ale jak ja wklejam i wysylam to blad wyskakuje powiem ci tylko ze to jest zielona przychodnia tak sie nazywa jak wpiszesz w necie to na bank ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie najwazniejsze ze to nie jest żywa krew, ja myslę że to nic takiego, mojego M siostra przez całą swoją drugą ciąże miała brązowe plamienia (pierwszą poroniła w 12tyg.) , ale jasne, ze jedź do domu, na pewno cię to uspokoi, wyciszysz się, odpoczniesz bo pewnie mama się dobrze tobą zajmie ;) ale jak będziesz mogła odzywaj się do nas :) masz wykupiony bilet powrotny czy tylko w jedną stronę? a mi mój M dziś kupił bieliznę, tylko że ja teraz taka jestem gruba, i pełno celulitu na mnie, że żadna bielizna na mnie ładnie wyglądać nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mi tez sie przytylo i skora taka malo jedrna ale co tam ;) troche wiary w siebie banoman szkoda zeby bielizna sie marnowala ;) hehe jade na 2 tyg. odezwe sie co i jak na bank bo jade sma wiec bede miala duzo czasu dziwne jest to ze nudnosci mi odeszly :/ eeeeee tam powiem tak jestem nastawiona na njgorsze i mowie to bardzo szczerze ale oczywisie chce zeby stal sie cud i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ciało jest tragiczne nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, jeszcze żeby skóra była gładka (bez cellulitu) i jędrna to te dodatkowe kilogramy bym przezyła a tak to dosłownie MASAKRA 😭 Amerie trzymam za ciebie (za WAS) kciuki 🌻 myśl pozytywnie-to jest bardzo ważne, napisałaś kiedyś bardzo fajną rzecz: że nie po to tyle się starałaś o groszka żeby teraz się martwić :) wierze, że będzie wszystko dobrze, a to że mdłości nie męczą to dobrze, lepsze to niz obejmowanie kibelka cały czas. Powiem ci tylko, że ja miałam odruch wymiotny na mięso i kawe (fuuuuuj jak sobie przypomnę) nawet jak już zarodek obumarł i wiedziałam że będę miała zabieg, więc mdłości ani inne objawy-bądź ich brak o niczym nie świadczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie nie wiem co ci napisać :O, mam tylko nadzieję że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za waszą dwójeczkę. Koniecznie pisz co u Was bo będziemy się martwić. Banmon ty się ciesz że dostałaś prezent od m, mój Małż jak na razie nic na ten temat nie wspomina i nie wydaje mi się żeby milczał bo planuje niespodziankę. Ale to nic, jutro pokazowo się rozpłaczę a potem na pocieszenie kupię sobie upatrzony wcześniej szlafroczek z M&S ;) No i kto tu jest szuja? Hope nadal trzymam kciuki, u wielu kobiet taki krwawy śluz był poczatkiem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też by nie pisnął słówkiem i nie kupił prezentu ale nie byl pewnien jaki rozmiar więc poszlismy razem o wybrał to co mu się podobał a ja przymierzałam i dobrze wyszło że przymierzyłam bo okazało się że mi cycki o jeden rozmiar urosły i jakby kupił tak jak mu mówiłam to trzeba było zamienic Twój małż na bank ci niespodziankę zrobi :) tylko chwal się co to bedzie jutro :) ja ciągle szlafroka nie kupiłam, nie mogę znaleźć taki który mi się podoba :o chyba dopiero kupię jak na wesele pojedziemy ;) Ola jak się czujesz, jakieś mdłości są czy zostało ci to oszczędzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak Małż jest swiadomy co jest jutro , właśnie wyszedł od nas znajomy i złożył mi zyczenia na jutro i Małż nie był zaskoczony. Niby dobrze ale pewnie dostane jakieś kwiatki i ze szlafroczka nici :O Kurde nie dogodzisz babie :) A co do mdłości to nie mam żadnych, czasem coś mnie zmuli ale bardzo delikatnie. Żadnych zachcianek czy odrzucania od kawy czy jedzenia. Piersi bolą i czasem krzyż jak za długo siedzę. Czyli w zasadzie niezbyt dużo jak na ciężarówkę. Cały czas powtarzam sobie że wszystko będzie dobrze, ale i tak się boję. Już sie z Małżem umówiliśmy że jak minie pierwszy trymestr to robimy imprezkę z tortem (dla mnie) i alkoholem (dla niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz mu wspomnieć delikatnie że szlafroczek by ci się przydała ;) pewnie trzeba uczcić pierwszy trymestr-kolejne zresztą tez ;) dobrze że nie dokuczają ci żadne mdłości ani tego typu przypadłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony dobrze, ale z drugiej byłaby to oznaka że z ciąża się rozwija. Jakbym wczesniej nie straciła ciąży to pewnie bym się cieszyła że tak łagodnie to przechodzę, ale teraz to jednak budzi niepokój. Trochę odetchnę jak ten tydzień się skończy i wszystko bedzie ok. Ostatnio skończyło się właśnie w 6 tygodniu :( A potem będzie już wizyta u gina i może da mi też duphaston albo chociaż uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do szlafroczka to Małż jest głuchy na delikatne sugestie, jak coś chcę to muszę palcem pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ...........ok.7.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010...... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon chyba już sie zmyła :O to ja też spadam. Dobranoc i życzę wszystkim znośnego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie zaciągnij do sklepu i wymownie westchnij-wskazując przy tym palcem ;) przecież wiesz, że żadne objawy jak ich brak nie wskazują o rozwoju ciąży-poza krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W weekend mnie nie było, szkoła niestety, ale chociaż dzisiaj miałam co czytać Mój mężczyzna nawet mi życzeń dzisiaj nie złożył, ech... Od jego znajomych nawet dostałam smsy, a on nic... A wczoraj sie dowiedziałam, ze moja znajoma jest w ciąży... Ma już trójkę, najmniejsze ma roczek... I aż się popłakałam- życzę jej i dziecku jak najlepiej, ale ona nie chciała kolejnego dziecka, a ja... I jeszcze te teksty: my to na Was czekamy, nic się nie staracie, kiedy w końcu coś będzie? Nawet nie mówiłam, ze sie staramy, ale nie wychodzi :( :( amerie, nie stresuj się tak (wiem, łatwo sie mówi), w Polsce odpoczniesz, uspokoisz sie, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa pocieszenia ;) teraz sie stresuje oby lot przebiegl pomyslnie i zeby to tylko nie pogorszylo sytuacji bo nastraszylyscie mnie no i nawet moj szef powiedzial ze to nie jest najlepszy pomysl latac w pierwszych 3 miesiacach. :/ wszystkim naszym kobietkom najlepszego :* ja dzisiaj zaczne od maseczki relaksujacej pozniej regulacja brwi kapiel paznokcie i pakowanie a w przerwie kawa inka :) moje kochanie bedzie dopiero bardzo poznym wieczorem wiec mam caly dzien dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wreszcie śnieg topnieje i słonko wyszło :) Marzena i na ciebie przyjdzie pora :) Amerie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! wiesz co marzena ludzie czasami nie mysla co mowia wiem ze pewnie jest ci przykro ja tutaj tez mam takich co mnie caly czas "pocieszaja" nawet teraz nie ma innej rady jak tylko olac takie teksty :P mysle ze my jestesmy juz prawdziwymy staraczkami a ty to jestes taka poczatkujaca ;) przeciez sama pisalas ze to nie sa takie jeszcze starania na maxa ;) bedzie dobrze zobaczysz ja rok czasu czekalam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc banoman czuje sie dobrze chyba :P troche mdlilo mnie rano ale teraz zjadlam platki i jest ok sluzu brak tego zabarwionego i tego ciazowego :/ to ani dobrze ani zle chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie fajnie że robisz coś dla siebie :) mi to się nie chce ;) a pazury dopiero na przyszły tydzień mam zaplanowane :) Wkurzyłam się na mojego M z lekka bo delikatnie przebąkiwał żeby przełożyć wizytę u lekarza, pierwszy jego argument to taki, że znowu nas zasypało i może źle się jechać (przypomniałam mu że jak ja mam jeździć do klientów to on problemu w tym nie widzi) - więc argument przestał istnieć, a tak na prawdę to chodzi o to że nasz (w sumie to M) znajomy przyjeżdża na jeden dzień w nasze strony no i oni się długo nie widzieli i chcieliby się FUMFELKI spotkać 😠 😡 wkurzyłam się i powiedziałam że są sprawy ważne i ważniejsze i jeśli dla niego spotkanie z kumple jest ważniejsze to droga wolna-nigdzie nie pojedziemy i koniec 😡 Później mnie przeprosił i powiedział że pojedziemy ale on myślał że można przełożyć na następny tydzień (uświadomiłam go że będę miała @ a lekarz nie przyjmuje od pon do pt) mam ochote zadzwonić i w ogóle zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×