Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hope a u nas wręcz upalnie:) Ja sie czuje strasznie zmeczona ostatnie kilka dni..nie śpię w dzień,bo nie usnę nawet ale straasznie mi ciężko w sensie jakby powietrze ze mnie uszło..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiaak gratulacje raz jeszcze 🌻 pogoda ładne ale jak się jeździ w samochodzie bez klimy to pierdolca mozna dostać 😡 wytopiłam chyba wszystkie tłuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ ...........ok.30.05 Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................34...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................21...........21.10.2010. ...................... Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asia fajnie że wszystko sie udało :) jeszcze raz wszystkiego dobrego 🌼 masz teraz miesiąc miodowy ;) Banmon masz saune na czterech kołach ;) U nas tez pogoda piękna przez więc duuużo czasu spędzamy na powietrzu :) mały wtedy długo śpi a jak wstaje to jest taki głodny że mnie by zjadł :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A u nas pogod się dzisiaj strasznie skiepściła :O Leje od rana praktycznie bez przerwy. W sumie to dla mnie nawet i lepiej bo nie jest tak duszno i gorąco w pracy, ale z drugiej strony cały dzień człowiek marzy o łóżku, herbatce i książce. Mam nadzieję że do weekendu się poprawi. AsiaAk jeszcze raz gratulacje i witaj w gronie mężatek :) Smile czyli masz jak najbardziej ciążowe objawy :) Nie martw się za pare tygodni to minie. Banmon nie dość że dali ci najdalszy rejo to jeszcze furę bez klimy! Przegiecie ! Goga jak wysypka? Buziaki dla Misia :) Marta jak obrona i remont? Tak sobie myslę że plus twojej sytuacji jest taki że pewnie nie masz czasu myśleć o porodzie i się stresować ;) Amerie jak nastrój przed scanem? Ja zaczynam się stresować z jednej strony a z drugiej nie mogę się doczekać bo może poznamy już płeć szkraba. Daguś, Agnes, Joasia i MArzena x2 pozdrowienia 🌻 A i jeszcze ten link co ostatnio nie działał :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc06a6df71e3fa96.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak sobie ostatnio myślałam że z jednej strony faktycznie nie będzie nam nikt pomagał ale z drugiej mamy "święty spokój". I jak sobie pomyślę o mojej teściowej to stwierdzam że to jest tego warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jaka fajna brzuszko-podusia :D dziewczyny ale macie fajnie że w ciąży już jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o wtrącanie się to też specjalnie tego nie lubię :D i tak szczerze to jakoś nigdy nie żalowałam że mieszkam z dala od rodzinki ;) choć wiadomo czasami trochę może i tęskno ale wolę to niżby miał mi się ktos wpieprzać za przeproszeniem i uszczęśliwiać na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nic mówić ale Smile spadaj do dolnej tabelki :D dosyć się tam na górze wysiedziałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ ...........ok.30.05 Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................34...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................21...........21.10.2010. ...................... Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Gratulacje dla smile;);) i wpisuj sie do tabelki;) Gratuluje takze pannie mlodej;) Ja wlasnie przyjechalam do konca tyg do mamy bo moj K pojechal na delegacje. Mialam robiona cytologie bylam dzis odebrac wynik i mam troszke zly,poniewaz jest on w III grupie i na neciepisze ze trzeba leczyc a nawet isc do spzita;a na pobranie wycinka do badania...ajjj boje sie;( ale mam nadzieje ze nie bedzie tak zle.Moja mama mnie pocieszyla ze tez miala III grupe i wyleczyla sie z tego. Zobacze co mi lekarz powie bo mam wizyte w czwartek. Maly sie tak rusza ze mam wrazenie iz w ogole nie spi,maly rozrabiaka;) Nic smigam do lozeczka bo dzis za duzo sie nachodzilam i kregoslup mi peka;( dobranoc i buziaczki dla wszystkich;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka trzymam kciuki za wizytę u lekarza, mam nadzieję że szybko sobie poradzą z twoimi wynikami i zanim się obejrzysz będziesz miała I grupę ;) dziewczyny czy tylko mi te wasze tygodnie ciąży tak szybko lecą ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ ...........ok.30.05 Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................34...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. ...................... Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola strach przed scanem jest ale kopniaki sprawiaja ze jestem spokojniejsza niz ostatnio ;) jestem strasznie zmeczona wszystko mi boli a szczegolnie plecy ;( uciekam spac milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka masz rację - nie mam czasu na myślenie o porodzie :-P Ja jestem teraz taka zabiegana, ze chociaz jestem na tym chorobowym, to nie mam czasu na "chorowanie". Ja sobie żartuje ze urodze w biegu, albo w aucie jak bede jechała hehe. Mam tyle energi, ze az sama sie sobie dziwie, biegam latam, nie mam czasu na odpoczynek, no bo wkoncu z dodatkowymi kilogramami jest ciezej :-) A remoncik posuwa sie do przodu - mamy juz stan prawie ze deweloperski :-) a wczesniej mielismy totalny syf, kupe gruzu i rozwalone ściany. Do porodu to chyba nie zdazymy sie tam wprowadzic, no ale mysle ze tak miesiac po to chyba sie uda. Przyznam sie wam laski, ze kapineczke zaczał mi brzuch opadac w dół, pewnie z tydzien i juz opadnie, no a wtedy to trezba liczyc tak ok. 2 tyg i rozwiazanie, wiec jak licze przełom czerwca /lipca i the end :-D. Zreszta zostało mi juz i tak niecałe 5 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLka to zdjęcie z kotkiem to Ty tam jestes? Ładną masz bluzeczke , ja kupiłam swojej córci bardzo podobna sukieneczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuy u was też taki żar z nieba? U nas jest taki upał ze sie roztopic mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...u mnie to samo....wstalam wlasnie i nie wiem co ubrac bo tak goraco najlepiej nago chodzic... Dzisiaj snily mi sie takie duze lody galkowe...no i zaraz namowie mamuske by poszla ze mna na nie hehe;) masakra ja to mam sny... Banmon nie tylko tobie te tygodnie tak leca...ja myslalam ze 9 miesiecy to kupa czasu ... a teraz jak patrze w ktorym jest tyg to nie wiem nawet kiedy to zlecialo...;) fakt ze jeszcze przedemna caly lipec i sierpien ale co tam;) to juz z goreczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. ...................... Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................6...............ok.07.02.2011...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas też gorąc Smile w końcu się wpisałaś :) no nareszcie ;) Marta aleś ty zapracowana kobietka, nie dość że na zwolnieniu to wstaje skoro świt i na kafe wchodzi ;) że ty masz tyle energii :) marzena na loda to i ja mam chęć. Wydaje mi się że te miesiace letnie to zlecą baaardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie meczycie tą tabelka to macie :P Nie wyspana jestem strasznie..w ogóle nie mogę w nocy spać ..Myślalam ze na poczatku to sie spi jak kamień... Ola no i niech ktoś powie że kot nie czuje ciązy?:) Moja tez dzisiaj rano podobnie lezala. Banmon ja jak patrze na tabelke to wierzyc sie nie chce jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąc to dopiero ma być..34 stopnie pod konec tyg:) Ja to ledwo oddycham teraz a co bedzie pozniej... Marta ja juz marze o tym zeby mieć tyle energii co Ty...Coś czuje ze lada dzień urodzisz..podobno taki przyplyw energii jest przed porodem;) Goga,Daguś jak dzieciaczki?:) Marzenka oby wszytsko poszlo dobrze...III grupa to nie jest tragicznie ale trzeba bedzie jakieś lekarstwa na pewno przyjmować. Hope jak tam nastrój psychiczny przed starankami?🌻 Reszte pozdrawiam i prosze o ujawnienie sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Rzeczywiście te tygodnie lecą, dopiero były 2 kreski a tu już połowa ciąży. Ola jaki masz już brzuszek fajny :) Dopiero wstałam i już nie mam siły. Wczoraj w pracy spałam na stojąco, jestem permanentnie zmęczona. Smile jakos nie mysle narazie o staraniach, będę dopiero po wyszukiwać objawów :-o jakos nie wiem co myśleć mastawiam sie na porażkę może będzie łatwiej nie rozczaruje sie. Mój M ciągle pyta kiedy mam dni płodne i uważa ze jak będę w ciąży to mi sie hormony ureguluja a ja na to ze dopiero będzie miał ze mną :-p Co do tej pomocy rodziców tp też nie jestem za ale czasem w niedzielę chciałabym iść na obiad do mamy :) Marta czyli znasz płeć? Czy przeczuwasz? Ja od początku mówiłam że dziewczynka będzie :) Muszę coś wymyslec ns obiad... A pogoda do bani, marzą mi sie upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - wiesz, ze nie wiedziałam, ze przypływ energi jest przed porodem? dzieki za info :-) U mnie jest to poprostu tak, ze I trymestr czułam sie fatalnie, ciagle wymiotowałam, byłam jak z krzyża zdjęta, a z miesiaca na miesiac czuje sie coraz lepiej, a teraz mimo ze brzuchol juz jest duzy i dziecko wbija nożki gdzie chce to czuje sie super! Tryskam energią :-) Hope - tak naprawde to sama nie wiem jak z ta płcia jest. Wszyscy ale to wszyscy mowi ze to bedzie chłopak, a ja uparcie sobie wmówiłam corke, chociaz i tak wiem ze to predzej bedzie syn niz córka. Oczywiscie płci lekarz nam na usg nie zdradził i dalej sie tego trzymam ze chce sie dowiedziec przy porodzie. Oczywiscie jak juz bede po rozwiazaniu zaraz was poinformuje czy to syn czy córcia. A co do tych tygodni, to rzecziwsie leca strasznie szybko. Niby 9 miesiacey to duzo, pierwsze sie ciagną , ael jak tylko zacznie sie 2trym. to juz leca jak oszalałe. Zreszta dopiero co goga i dagus były na poczatki ciazy, a juz maja miesieczne dzieckiaczki🌻 Buziaki dla pozostałych lasek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - u ciebie brzydka pogoda a u nas żar sie z nieba leje, jest chyba z 30stopni upału i zero chmur. I to w zasadzie w ciagu 2 dni zrobił sie tak upał. A to jest najgorsze bo człowiek nie zdąży sie przyzwyczaic do ciagłych zmian pogody. Ale lepsze to niz półroczna zima jaka mielismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was cieplo a u mnie deszcz :/ ale to normalka na wesele to pojade biala jak sciana ale to nie jest tak do konca zle chociaz bede sie jakos wyrozniala ;) marta dobrze ze masz tyle sil dzieki temu pewnie i remont szybciej idzie ;) ja myslalam ze koncowe tyg. ciazy a nawet 2 ostatnie miesiace sa najgorsze a jeszcze przy takiej pogodzie... tutaj jak jest cieplej to ja cierpie :/ nogi jak klody spac ciezko bo duszno iwtedy to juz wszystko boli... tak napisalas ze myslalam ze juz wiesz ze bedzie to dziewczynka :) marzenka narobilas mi smaka z tymi lodami mmmmmmmmm czekoladowe truskawkowe albo smietankowe poprosze!!! smile powiem ci ze mi bylo ciezko spac od samego poczatku a jak jeszcze sie wstaje 6 razy w nocy na kibelek to mozna zapomniec o wypoczynku zazwyczaj to chec na spanie przychodzi w dzien kiedy trzeba cos robic ;) tygodnie leca strasznie szybko i coraz wiecej nas w tej tabelce wiec trzeba sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upalll...matkooo...bylam z mama na zakupach teraz ledwo zyje,a zaraz ide do bratowej na pogaduchy...troche mi sie nie chce wychodzic ale jak sie umowilam to slowa trzeba dotrzymac. nogi mam tak nabrzmiale ze szok...nawet maly odczowa ten gorac bo ruszac mu sie nie chce jak mamie;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... u mnie też upał, ale niech grzeje, ja też wolę taką pogodę niż deszcz 24 na dobę ;) Byłam dzisiaj podbić dziennik praktyk w przedszkolu i tak mnie dzieci wyściskały, że aż mi się lepiej zrobiło :D ale nie na długo... Pracy nie mam, w szkole zaliczenia, praca licencjacka czeka na napisanie, but mnie obtarł tak, że żadnego buta teraz nie umiem założyć, "teściowa" strzela fochy nie wiem o co no szkoda gadać Jedynie kot przestał sikać na fotel :P Pozdrowieni dla wszystkich staraczek, ciężarówek i mamuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola fota z koteczkiem i brzuszkiem wymiata po prostu :D Marzenka będzie dobrze, daj znać po wizycie 🌼 Smile wreszcie przeszłaś pięterko niżej :) umówiłaś się już do gina? Kiedy idziesz? Marta też dostałam takiego kopa energii przed porodem ;) A dla chłopczyka też macie wybrane imie? HopeU zwolnij troche! Te prace Cie wykończą kobietko 🌼 Marzena głowa do góry 🌼 Banmon a Ty kiedy do gina się wybierasz? U mnie też upał... Pokrzywka mi znika całe szczęście :) Dzisiaj byliśmy z Misiem u okulisty i po prosty masakra :( najpierw trzy razy co 20 minut zakrapiali mu oczka żeby się źrenice rozszerzyły do badania i to zniósł po męsku ;) ale samo badanie... wsadzili mu do oczek taki jakby druciany rozwieracz żeby oczek nie zamykał i mu tam zaglądali :o okropnie to wyglądało i tak strasznie płakał że nie wiedziałam że tak potrafi a ja razem z nim jak to widziałam 😭 coś okropnego :( a za miesiąc powtórka z rozrywki :( jak ja to zniose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawili mi klimę w aucie :D ;) jeden plus :) ale za to dziś późno zjechałam do domu bo trochę się zasiedziałam u klientów i jakoś tak wyszło :o jak mi się marzy inna praca...... pogodę mamy piekną i w zasadzie ja się cieszę bo jestem ciepłolubna :D a wizytę u dr mam w tą sobotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×