Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzenka tak jak piszesz - same plusy, tylko na początku pewnie będzie ciężko ogarnąć dwójkę dzieciaków, ale później - dzieci odchowane i spokój :P Ja w sumie też bym tak chciała, ale chyba nie dam rady - w ogóle marzy mi się magisterka od października, ale już nie ma możliwości robienia jej na miejscu, dojdą wiec dojazdy- tak z 1,5 godziny w jedna stronę - i nie wiem jak to będzie... To ja zgagi chyba nie mam, a jak mam to baaaardzo rzadko, a taki posmak kwaśny też miałyscie - bo wydawało mi się to normalne, a tu widzę że żadna o tym nie wspomina - moze to jednak nie jest normalne? W ogóle mnie ostatnio szwagier podsumował, że on nie pamieta kiedy mnie nic nie bolało albo mi nic nie dolegało, ze wiecznie na cos narzekam :o Nie wiedziałam że moja hipochondria jest tak widoczna dla otoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pospałam...tylko,że w nocy koszmar,bo mnie wszystko bolało..a najbardziej glowa,az musiałam zejść po apap:/ No i ciagle do lazienki chodziłam...I znowu mi sie sniło,ze juz urodziłam i mialam płaski brzuch:D Banmon zdjec nie wstawie ślubnych bo nie mam na plytce...Facet zapomnial nam jej dac i od tej pory jakoś nam to z głowy wyleciało:/ Mam album w domu i tyle...Jak przy okazji kiedys tam bedziemy to moze odbierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marzenka to nam przerwal rozmowe Maly Urwis, ale i moj marudzil i jak sie rozlaczylas to usnal bo wyjelam go z wozka i dalam butle:) ciemiaczkoe z przodu zrasta sie do 18 m-ca tak jak mowisz a to z tylu to jakj dobrze pamietam to do 4 m-ca:) ja teraz na wizycie sie zapytam jaki jest wymiar ciemiaczka bo zle jak za szybko sie zrasta i zle jak za wolno.. wez to madrym byc:classic_cool: tak jak Ci mowilam Kochana musisz ograniczyc jedynie noszenie Malego:( a Brzusiu niech rosnie i oby Oliwcia byla, jesli imienia nie zmienicie:P a ja zakochalam sie w Aurelii i u mnie bedzie Aurelia:) hihih:) HopeU czekam cierpliwie:P ja tez tak macilam z jedzeniem, u mnie mleko to blogostan w zaawansowanej ciazy to jezdzilismy hurtowo kupowac mleko, bo dziennie pilam litr czasami dwa:P a w nocy tez J latal non stop do lodowki bo mleko na zgage mi pomagalo:) Goga u nas tez na raczkach super ale ja mam zrypany kregoslup i nie moge nosic tak malego, wiec wykorzystuje wszystko co sie ta choc ostatnio Moj Filozof krzywi sie na macie i na lezaczku: ( najchetniej by stal i obserwowal w oknie jadace auta! Az glowa chce mu sie urwac🌼 wiec musze jeszcze hustawke kupic... Wczoraj pogadalismy z j przyjedzie w lutym 11:P niestety do katowic i musi sie stamtad dostac do kielcow..:classic_cool: smial sie ze mnie bo mowilam mu o tym samochodzie na akumulator i pytal jak maly bedzie jezdzil to powiedzialam ze cos postawie na pedal gazu i maly bedzie dryfowal po kuchni.. smial sie ze mnie chyba ze 20 minut:) juz sie nie moge doczekac..!!! Goga a wyszedl Wam drugi zabek? u nas nic nima, a kolega Gabrysia z ktorym razem sie rodzili ma juz dwa😍 Smile jak tam po podrozy na lotnisko?😘 Dagus odezwij sie i moze bys nam pokazala nowe zdjecia MALUTKIEJ? moze bysmy zalozyly wspolna galerie na fotosiku? i kazda z nas mialaby haslo i login i wklejalybysmy wspolnie zdjecia? co Wy na to? Goga a Twoj Misiu siedzi juz sam??:P masz juz zdjecia na kompie? jak tak to zapodaj nowe:))))) ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgage mam czasami nieciekawe uczucie, ale zaczęło sie dopiero jak brzuch mi urósł. Podobno wtedy dziecku włosy rosną :-p a tak to mi sie cofa wszystko do przełyku. Wiecie co mam już dola :-( waże 69 kg masakra :( mało jem raczej więcej owoców teraz jestem sama to mi sie wogóle nie chce gotować, czasem skubne kostkę czekolady. I tyje. W karcie mam ze 54 na pierwszej wizycie u położnej ale jej waga zawsze mniej 2 kg pokazywała. Zawsze byłam szczupła wręcz chuda i co będzie dalej. Poszło mi w dupę i uda i trochę na twarzy a brzuszek mam mały. Buuuuuu I wogóle ruszam dupsko i wychodzę, koniec jeżdżenia samochodem. No i chciałam się pochwalić ze mam dziś urodziny, stara dupa że mnie i na dodatek gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wrocilam z dworu, w aptece zostawiłam 70zł !! szok ! marzena taki posmak jest podobno normalny, nie wkrecaj se nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wszystkiego najlepszego 🌻 zdrowego dzidziusia, szybkiego porodu :) Czytałam na mamazone że po samym porodzie mozna stracic juz 7-8kg. Nie przejmuj sie kilogramami zrzucisz to szybko. A jak zaczniesz karmic piersią to zobaczysz jak poleci waga w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly ma takie liche wloski wiec to ciemaczko czasem mnie przeraza jak tak pulsuje wolalabym zeby juz sie zroslo hihi...ale najwidoczniej tak ma jeszcze byc. Ja musze przepisac mojego malego do przychdni kolo nowego mieszkanka bo tam mam za daleko a dwa nie jestem zadowolona z tej terazniejszej. Kacpero sie slini i denerwuje bo go tak dziasla swedza ale zadnych kielkujacych zabkow nie widac....biedak tylko sie meczy.... Ja bym chciala by maly jak najszybciej naumial sie sam pic z butli...to by mi troszke ulatwilo zycie... Agnes troszke mi ciezko mu odmowic zabrania go na raczki bo czasem on tak slodko prosi ze no musze...a dwa jak sama jestem to tak czy siak musze go wyjac z lozeczka przelozyc do fotelika albo na mate takze podnoszenie mojego ciezarka jest nieuniknione....ale mam nadzieje ze nie zaszkodzi to...w koncu duzo mamuniek nosi swoje starsze pociechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU sto lat KOCHANA:) wszystkiego najlepszego:) zdrowka przede wszystkim, lekkiego porodu, spelnienia marzen- coreczki w brzuszku:) usmiechu na twarzy i duzooooooooo szczescia:):) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego:):):):) zdrowka:):):) Hope masz taka sama wage jaka ja mialam,przed ciaza 54 a pod koniec 70 a teraz znowu mam swoja wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisalam ograniczyc:) nie zrezygnowac Kochana:P ja tez malego przepisalam do innej przychodni ze wzgledu na bardzo dobra lekarke, jak mieszkalam w ck to dojezdzalam teraz u mamy mam tylko 2 km do przychodni:P ale mnie wysypalo na twarzy... a i wreszcie sie mi @ skonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wloskow to tez Gabrys mial nijakie, ale po urodzeniu mial duzo i czarne, potem sie wytarly a teraz odrastaja i jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to wszystkiego naj naj! 🌼 A waga sie nie przejmuj po po ciąży szybko zgubisz :) Marzena spokojnie, magisterke możesz zrobić zawsze :) Smile śpij ile możesz i póki możesz :) oj jak ci juz niedużo zostało, właściwie to już w każdej chwili możesz rodzić ;) Banmon no ładnie wydałaś w aptece :o Agnes to juz niedługo zobaczysz sie z mężem :) i pewnie wytarmosi Gabrysia ;) My mamy 2 ząbki bo te na dole wyszły małemu oba naraz, teraz czekam na górne, juz widać takie białe ale jeszcze sie nie przebiły... też sie pewnie niedługo doczekasz :) A Misiu siedzi już sam od jakiegoś czasu, teraz już chce wstawać, jak go trzymam do sprężynkuje a czasem sie zaprze nóżkami i stoi sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak Fajnie a Ty nic nie piszesz takie sukcesy Misia:)to czekam na zdjecia Goguniu:P a jak sie sprawuje krzeselko do karmienia? kupilas skladane drewniane czy plastikowe? a ile Misiun wazy?:P A jak z mowieniem?:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie wczoraj Goga myślałam o tobie i Dagus ze te wasze bable to już spore sa :) takie większe dzieciatka to chyba fajniejsze, juz jakoś zainteresowac mozna Smile spakowałaś torbę do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japrzepisuje bo w tej przychodni co ide to nerwy trace....przed wizyta zawsze rano trzeba dzwonic by sie upewnic czy dana lekarka jest...jak czlowiek sie spozni 2 min to juz nie przyjmnie bo sie spieszy do domu....a na dodatek o wszystkim trzeba przypominac bo wilece zapominaja o podstawowych rzeczach...no i w pon maja sobie nieczynne i pija kawke....masakra;/ Ja dzis leniuchuje bo K sie zajmuje malym,mikregossup odmowil posuszenstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................32...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................31.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............12............ok. 29.07.2011..........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 dzis pierwszy dzien 32 tyg więc moge wpisac w tabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Banmon kupiłaś? Chwal no się, może cos zapamietam ;) Hope - wszystkiego najlepszego!!! 🌼 Goga niedługo Ci Michaś będzie biegał po domu i przestawiał wszystko :P ale ten czas leci... Agnes do lutego zleci, a na długo przyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka no to naprawde poradnia do... Odpoczywaj:P niech Tatus nadrabia zaleglosci z Synkiem:) urzadziliscie juz pokoj Malego?:P Banmon 32 tydz:P jeszcze 8 tyg..:P ja w tym okresie lezalam w szpitalu..!! a buuuuuuu:( to kiedy jedziecie wyprawke kompletowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka teraz zaganiaj K. do małego ile się da ;) Ja idę robić zupę, na grzybową mnie wzięło W ogóle wstąpiliśmy dzisiaj do takich znajomych co też mają takiego 7miesiecznego szkraba, tak się fajnie śmiał sam do siebie w łózeczku że aż ja się pokładałam ze śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic specjalnego Alantan Plus krem, gaziki, sól fizjologiczną 10ampułek, woda morska w spray'u, zestaw do lewatywy, tantum rosa i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile własnie torbe spakowałaś? ;) Bo chyba czas najwyższy ;) Agnes krzesełko mam takie jak Ty kiedyś linka wstawiłaś... jest ok, Misiu je w nim zupki, deserki... Co do mówiena to moja gaduła jak czasem zacznie pyskować to az głupio...a jak sie zezłości to nas opiernicza po swojemu ;) Waży niecałe 8 kg, jak sprawdzałam w siatkach centylowych to wychodzi że jest mały... a Gabryś ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien albo dwa:P oby dwa:) akurat walentynki spedzimy razem:P a teraz 13 stycznie nasza rocznica 3 lata razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak Agnes takie mam krzesełko-niebieskie. Tylko za pierwszym razem zapomnieli przysłać podnózka, ale dosłali zaraz więc ok. Mój Misiu leży teraz w łożeczku i próbuje dosięgnąć karuzeli :o wygina się, mostki robi...tak kombinuje że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoj malego urzadzony.././.nawet mu pasuje w swoim pokoju....jedynie co musimy jeszcze dokonczyc to kuchnie a ak wszystko juz zrobione...nic ide sie zdrzemnac...do potem...buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, Agnes te krzesełka to chyba popularne bo moja znajoma ma dokładnie takie samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to jak to to napewno je zamowie:P marzenka fajnie ze tylko kuchnia i juz koniec:P przespij sie Brzucholku:) Misiu kombinuj kombinuj:P a jak tam czuprynka Misia? nadal taka ekstra:P strasznie mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku marzenka gratulacje !!!! szybko poszlo ;) a to niespodzianka czy planowaliscie ?? ja tez zawsze chcialam miec rok po roku dziecko twoj kacperek tylko miesiac starszy jest od sebka jakos ciezko mi sobie wyobrazic ze to by mialo byc juz teraz u mnie plusy sa wielkie ja mam siostre starsza o rok i zawsze moglam na kims polegac ;) hope najlepszego !!!! u sebka tez te miejsce na glowce tak pulsuje i zawsze mam stresa zeby nie przywalil tam sobie czyms :/ wiecie co ja jak czytam ile waza wasze dzieci to dostaje schizow ze moj chlopiec to na serio olbrzym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! banoman wlosy krecone na lokowke nie jest tak ciezko ja mam krotkie to szybko idzie do tego strasznie malo tych wlosow u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×