Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

mam nadzieję ze uda wam sie dzisiaj przeprowadzić :) u nas wszystko trzeba swoje, wprawdzie ne jestem pewna co do recznika i kocyka, bo rożek to raczej tak bo w SR mówili.... ale jak już i tak biore osobna torbe to i ten kocyk i recznik spakuje. Nie biorę tylko kombinezonu na wyjście bo to juz M zostawię żeby przywiózł. Najwyżej jak Smile będzie na siłach to powie czy warto brać te rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Marzenka- walentynkowa kolacja we dwoje w nowym mieszkaniu pewnie (a raczej w czworo ;) ) dojdzie do skutku :) Ola fajny pomysł z tymi serduchami, ale ja też - odkąd ostatnio ze zwykłej babki zrobiłam murzynka z zakalcem - nie biorę się za pieczenie :P Agnes po trzech miesiącach abstynencji to ja bym tym bardziej zaiwestowała w porządne zabezpieczenie :P Ale może rzeczywiście Gabrysiowi smutno samemu :P Hope, co tak się nie odzywasz, jak tam sobie radzicie, mama Cie dalej denerwuje? ;) Banmon w końcu Ci się udało spakować, gratuluję :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale mi pracy nadałaś ;) takiej ochoty nabrałam na te serducha cynamonowe, ze MUSIAŁAM je zrobić :) własnie mi ciasto wyrasta i zaraz zabiore sie za lepienie ..... mam nadzieję ze będą dobre, bo samo ciasto dzięki tym skórką z pom i cytryny pachnie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Ja na chwilę bo mały sie budzi właśnie. Ciekawe kiedy ja będę mieć czas na wypieki. Mama okale wczoraj M sie wkurzył, tzn nic nie mówił ale po jego minie widziałam. Było pierwsze kapanie i mama oczywiście do dziecka mówi: chodź kochanie babcia cię wykapie. A my ustaliliśmy ze M kąpie. I głupio mu sie zrobiło wyszedł z pokoju ale szybko dałam mamie do zrozumienia ze jednak tata będzie to robił. Mały nie bardzo to lubi, owinelismy go pieluszka żeby czuł sie bezpieczniej i było ok. Później lezelismy na łóżku i puszczamy mu muzyczne co wieczor już jak był w brzuszku i mama znów weszła i go z łóżka do koszyka przełożyła żeby spał. To dopiero jak sie spojrzałam to zaskoczyła o co chodzi. Poza tym jest ok. Nie wiem tylko czy mały sie bahasa moim mlekiem bo w nocy 3 razy sie budzi. Czy to normalne czy za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na piersi dzieci się częściej w nocy budza, twój maluszek Hope na pewno sie najada :) tak mi się wydaje..... A twoja mama kiedy wyjeżdża ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wydaje mi sie że 3 razy to w sam raz :) Nasza chyba się częściej budziła. Musisz tylko sprawdzać czy przybiera na wadze, jak tak to wszystko jest ok a ilość pokarmu dostosuje się sama do potzreb Gabrysia. Mam pytanie: rozmawiałaś ze swoją mama jakiej pomocy od niej oczekujesz? Wydaje mi się że ona robi to wszystko w dobrej wierze. W końcu jak ją ściągaliście to pewnie powiedzieliście żeby Wam pomagać a nie na wakacje, czy pooglądać wnuczka. I teraz ona pomaga , pewnie najlepiej jak potrafi :) Banmon a jak te serducha pachną podczas pieczenia.....mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, i jak serducha wyszły? :) Hope... Ja to bym się też chyba zdenerwowała... Niby to pomoc, ale też jakaś ingerencja w sprawy bardzo intymne jak dla mnie, no ale Twoja chce dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachną obłędnie :) własnie skończyłam je piec i mi dochodza w piekarniku :) zapach nie do opisania :D slinka mi cieknie i nie moge doczekac się konsumpcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas już zjedzone po serduszku ;) jak dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe:) co za spekulacje na moj temat:) dzidziusia kolejnego pewnie ze chce ale nie teraz ale wiadomo ze w serduchu tam nadzieja jest ze nasza sytuacja finansowa i mieszkaniowa sie polepszy i bedziemy mogli probowac😘 buziaki zmykam do moich chlopcow:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja tak syzbko bo maly wlasnie wstaljestsmy u mamy jeszcze przez 2 tyg,bo wczoraj nie zdazylismy przewiez wszystkiego i kicha,K dzis wyjechal ale mam nadzieje ze 2 tyg szybko zleca...jakos mnie wsparl na duchu i mi lepiej. Wczoraj od K dostalam ogromniasty bukiet...przepiekny:) Kolacji nie bylo ale bylo milo:) Nic odezwesie popoludniu jak maly pojdzie spac.buziaki dziewczynki. Aha HopeU musicie dac rade z mama,ja tez to przechodze do dzisiaj ,K ciagle sie wkurza bo moja mama ciagle mu odebira satysfakcje np z karmienia malego bo zawsze jak on sie za to zabiera to moja mama jest szybsza...ale jeszcze 2 tyg i nikt nam sie nie bedzie wtracal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka nie ma to jak bliska, kochająca osoba nam wesprze :) zwykłe swłowa brzmi o wiele lepiej :) no to tak romanico było wczoraj, bukiecik ... :) miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................37...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................35.........ok.07.03.2011..... ....chlopiec marzena87.................18............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................10/11..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 dzis kończymy 37 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................37...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................35.........ok.07.03.2011..... ....chlopiec marzena87.................18............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................11/12..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon juz 37 tydzien;D a nie dawno pamietam jak pisalas ze zaszlas:) a tu juz blisko porod... Ja czekam na telefon od kolezanki i chyba jade do niej na kawke a Kacperek pobawi sie z kolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ciąża oficjalnie będzie uznana za donoszoną :) marzenka zrelaksujesz się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mogłabys wkleic jeszcze raz tą dietę matki karmiącej ;) byłam pewna że ją sobie zapisałam ale niestety nie :o a teraz nei bardzo chce mi się wertowac forum w poszukiwaniu tej listy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Smile gratulacje :-) synków po drugiej stronie brzuszka. 🌻 Hope a jednak masz synka.. tak jak ja... Moze nastepna bedzie córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaa, Banmon, jak to zleciało.... :D niedługo Twoje dwie kreski bedą już z Tobą :P a jakie imię wybraliscie? W ogóle pozwoliłam sobie Hope przenieść do dolnej tabelki - na telefonie tego chyba i tak nie zrobi, a nie pasuje do przyszłych mamuś :) Marzenka ważne, że było miło, nic się nie zrobi, te dwa tygodnie zlecą szybko, nawet się nie obejrzysz ;) Sisetka, jak się czujesz? Marta, Ty żyjesz :D co słychać, jak synek się sprawuje? :) PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................37...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) marzena87.................18............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................11/12..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............51..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... ......?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010..............48..........2750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie jeszcze nie wybrane, sa propozycje ale postanowimy po narodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Smile GRATULACJE !!! To i ja się poprawię:) PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................37...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) marzena87.................18............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................13..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................11/12..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... ......?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010........... ...48..........2750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czuje sie fatalnie, glowa mi pęka zjadlam juz 2 apapy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka ja też pamietam miałam taki okres bóli głowy, m a s a k r a jak dla mnie. Meczyłam się strasznie, ale po paru dniach przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie dzisiaj też głowa boli, może to pogoda albo cuś, ale da się wytrzymać Joasia, a Ty jak tam? Banmon a jakie propozycje macie pochwal się :) bo chłopiec to pamietam ze Jeremiasz albo Jeremi miał być, ale imion dziewczynki nie kojarzę jakie Ci się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle przyszły w końcu spodnie ciążowe, cieszę się jak dziecko bo naprawde mam tak dość legginsów :D muszę iść na pocztę, i przymierzyć, niby wymiary były podane, ale co na zywo to na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie napisze ;) ja sie własnie boje kupowac tak ciuchy, bluzki, legginsy to jeszcze ale już spodnie to musiałabym przymierzyć a to jakieś z materiału sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy kupiłam, też bym wolała przymierzyć ale u nas jest jeden sklep z odzieżą ciążową, jest 5 par paskudnych spodni i bluzki takie że pasowałyby na mnie jakbym przytyła jeszcze z 50 kg co najmniej... A jechać 70 km żeby sobie spodnie kupić nie bardzo jest kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jechać tyle to się mija z celem. Mam nadzieję ze spodnie będą dobre, moje mi służą przez calusieńką ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×