Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon super,że sie juz wyraznie rusza..Ja to dlugo musiałam czekać..Teraz to czasem aż mnie zaboli:) Skąd wiesz,że bedzie chlopak? Nic nie wiadomo. A przesady sa głupie i ja w nie nigdy nie wierzyłam. Tez jem slodkie a bedzie chlopak. Jak mnie na poczatku odrzuciło to myslałam,ze juz do konca tak bedzie..Jedynie to mi kawa nie smakuje..pije tylko zbożowa. A w planach mialam ekspres ciśnieniowy...chyba na wiosne se sprawie dopiero:) Teraz ten robot..ciagle nie wiem jaki..Juz nie wytrzymam i jutro chyba cos kupimy. dzisiaj sie chyba zanudze...papierów mam mnostwo do zrobienia a nie chce mi sie..R. po południu robi impreze dla pracowników a ja bede sama.. Co tam u Was dziewczyny w tą niedziele? Rosołek sie gotuje a mnie juz skreca od zapachu..taką mam ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie rozgladalam za bardzo za ubrankami,ale chyba zaczne..Nie bardzo mam to gdzie trzymać a mebelki kupimy dopiero w grudniu...Mam nadzieje,że nie bedzie za pozno na takie wieksze zakupy..tzn. w sensie ze nie zachce mi sie rodzić wczesniej;) Z checią juz bym urzadzała pokoik,ale jakoś nie wiem czego sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wczoraj rozmawialismy na ten temat i stwierdzilismy,że w grudniu bedzie najlepiej jak wszystko sobie pokompletujemy...Nie koniecznie w jeden dzień,bo sie tak nie da,ale chciałabym przed Świetami żeby wszystko było gotowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic nie kupuje, planujemy wszystko przygotować po Świetach. jakoś tak pewna jestem że będzie chłopak :) też nie wierzę w zadne przesądy i smiac mi się z tego chce ;) Babel się właśnie jakoś tak mocno nie rusza i nadal nie ejstem pewna czy to co czuję to rzeczywiście on czy może jakieś gazy i coś innego ;) dlatego też zawołałam M żeby sam sprawdził. Takie bardziej wyraźne ruchy mam rzadko......generalnie ejszcze go tak mocno nie odczuwam :o rosołek :) moj M by się ucieszył :) u nas dziś ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bardzo często sama zostaje, w tym tygodniu to już w ogóle się zanudzę, M wyjeżdża we wtorek a wraca w piatek i później w sobote jedzie i wraca w niedzielę.... chociaż na weekend to moze z nim pojadę bo do Krakowa się wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciezaroweczki i te rozpakowane ciezaroweczki:) ja ranny ptaszek bo maly juz nie dal dluzej pospac bo glodny i rzucal sie na wszystkie strony...wiec nakarmilam i stwierdzilam ze juz mi sie spac nie chce. Ciesze sie bo K dzis w nocy wraca z delegacji wiec wyreczy mnie przez jakies 2 dni i odpoczne chwilke:) Dzis musze leciec do biedroki po mleczko bo juz mi sie konczy ale nie chce mi sie zbytnio cisnac z tym wozkiem ale jak trzeba to trzeba:) A no bo ja chyba nie pisalam ze juz nie karmie piersia:( maly nie umial ssac z prawej piersi tylko jadl z lewej a z prawej odciagalam a teraz juz mam malo pokarmu i nie tresciwy i jutro ide do gin po tabletki na calkowite zatrzymanie. A co do ubranek...to powiem wam ze ja przed porodem kupywalam same rozm 56 a maly urodzil sie ciezki a maly bo 51 cm i sie topil w tym a teraz po miesiacu juz musze kupywac 62 rozm bo 56 za chwile bedzie mial za male bo teraz ma je na styk:) vtakze warto kupywac wieksze rozm bo dzieciaki szybko rosna na prawde i szkoda tylko wydawac pieniedzy na pare wyjsc w ciuszku:) Banmon super ze czujesz juz jakies ruchy:) ja pamietam jak siedzialam u kuzynki i nagle poczulam taie bulgotanie...aaa...jakie to bylo fajne...brakuje mi czasem tego brzusia teraz:) No i jeszcze mialam napisac heheh-pisalyscie tez o podgrzewaczach i laktatorach...wiec tak....podgrzewacz polecam:) mozna sobie doskonale poradzic bez ale ja nie zaluje ze kupilam...ustawiam na 40 stopni i sobie wrzucam butelke i moze stac w tym podgrzewaczu nawet caly dzien i jest stala temp nie musze sie martwic jak maly wstanie z nienacka ze nie mam cieplej wody na mleczko:) takze polecam. A laktator jak najbardziej elektroniczny...ja dostalam od kuzynki reczny;/ tez dobry bo dzieki niemu sciagalam z felerej prawej piersi pokarm ale meczace jest-miesie sobie wyrobilam:) hahaha takze jak juz kupujecie lakator to tylko elekt.;) Olka zafajniaste zdjecia-bedziesz miala sliczna pamiatke-pomyslowe bardzo:) Asia-brzusio coraz wiekszy...Lenka rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka dobrze że K chociaz na te pare dni cie odciąży, bedziesz miała czas żeby sobie odetchnąć :) wydaje mi się że nieadwano co rodziłaś a przecież mały już jest calkiem sporym chłopaczkiem :) czas leci strasznie, nawet nie wiem kiedy ;) dziewczyny ja postanowiłam że nie kupuje zadnych kremow na rozstepy szkoda mi kasy a nie wierze w ich skutecznosc uważam że nie różnią się niczym od normalnych kremow nawilżających czy natłuszczających..... a jak bedę miała miec rozstepy to i tak bedą i tak. Smaruje się tylko balsamem, oliwką i robie peelingi i czekam na rozówj akcji :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czas leci...jak patrze na malego to az nie moge uwierzyc...ze on juz ma miesiac...a dopiero co mialam zabieg z pierwsza ciaza...i nawet juz zapomnialam o bolu porodowym:) Banmon zgadzam sie z toba co do kremow na rozstepy ja sie smarowalam kreme w ciazy na rozstepy i co? mam takie ze szok...ze jak przyszla polozna to powiedziala ze az sie wierzyc nie chce ze taki mam brzuch...i ze juz na pewno tego nei zlikwiduje....trudno...dla takiej pociechy warto....ale wiem jedno na basenie juz sie nie rozbiore;( okropne sa....az sobie /je sfotografuje wieczore przed kapiela i wam pokaze bo mozecie nie wierzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niektóre dziewczyny mogą się smarować i tak mają rozstępy a inne nic się nie smarują a i tak rozstępów mieć nie będą..... kwestia predyspozycji. Nie ma zlotego środka niestety. Moja znajoma się też smarowała a ma taki brzuch i piersi że juz nic ją nie uratuje i remy nic nie dały, eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Marzenka słodki twój Kacperek. Ja nie mogę uwierzyć ze będę mieć takiego babla. Banmon ja w sumie kupiłam jeden krem na rozstepy ten z Palmersa, jeszcze mi wystarcza a mam już go 2 mce, i dodatkowo stosuje piling z wit E i zwykłą oliwke. Nic innego sie nie zrobi, ważne żeby skóra była nawilzona cały czas. Idę zaraz do koleżanki do rocznego szkraba :) A i kupiłam w H&M spodnie ciazowe fajne ale trochę mi spadają jeszcze, i trochę rzeczy dla dzidzi chyba zrobię tak jak mówi marzenka ze więcej w rozm 56, trochę już tego mam nawet. A te najmniejsze kupię najwyżej kilka sztuk używane nawet skoro to starcza na 3 tyg. Tutaj można dostać fajne rzeczy calkiem nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Marzenka słodki twój Kacperek. Ja nie mogę uwierzyć ze będę mieć takiego babla. Banmon ja w sumie kupiłam jeden krem na rozstepy ten z Palmersa, jeszcze mi wystarcza a mam już go 2 mce, i dodatkowo stosuje piling z wit E i zwykłą oliwke. Nic innego sie nie zrobi, ważne żeby skóra była nawilzona cały czas. Idę zaraz do koleżanki do rocznego szkraba :) A i kupiłam w H&M spodnie ciazowe fajne ale trochę mi spadają jeszcze, i trochę rzeczy dla dzidzi chyba zrobię tak jak mówi marzenka ze więcej w rozm 56, trochę już tego mam nawet. A te najmniejsze kupię najwyżej kilka sztuk używane nawet skoro to starcza na 3 tyg. Tutaj można dostać fajne rzeczy calkiem nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Marzenka słodki twój Kacperek. Ja nie mogę uwierzyć ze będę mieć takiego babla. Banmon ja w sumie kupiłam jeden krem na rozstepy ten z Palmersa, jeszcze mi wystarcza a mam już go 2 mce, i dodatkowo stosuje piling z wit E i zwykłą oliwke. Nic innego sie nie zrobi, ważne żeby skóra była nawilzona cały czas. Idę zaraz do koleżanki do rocznego szkraba :) A i kupiłam w H&M spodnie ciazowe fajne ale trochę mi spadają jeszcze, i trochę rzeczy dla dzidzi chyba zrobię tak jak mówi marzenka ze więcej w rozm 56, trochę już tego mam nawet. A te najmniejsze kupię najwyżej kilka sztuk używane nawet skoro to starcza na 3 tyg. Tutaj można dostać fajne rzeczy calkiem nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale u nas piękna pogoda :) wczoraj było 19 stopni i słoneczko, dzisiaj podobnie. Wszystko pięknie tylko trochę głupieję , co mam wziąć dla Kluski na drogę do domu z porodówki. Już chyba wolałabym jakby było zimniej, wtedy w kombinezonik ją i tyle. Ale jeszcze mamy czas , pewnie pogoda się zmieni. Banmon niesamowite uczucie z tym kopaniem, nie? A M pewnie wniebowzięty? a ja mam przeczucie ze u Was będzie dziewczynka. Marzena Kacperek rośnie jak na drożdżach, a co do rozstępów to ja też mam mimo stosowania różnych preparatów :( Hope dlaczego myślisz że dzidzia będzie mała? Średnio dzieci ważą 3,5kg ;) Amerie fajnie że się odezwałaś :) W razie czego życzę szybkiego i w miarę łagodnego porodu. Zdecydowałaś się w końcu na epidural? Smile robot już jest? Goga jak tam weselicho? teściowa dała radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................39...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................32..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................18.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 Poza tym idę dzisiaj na warsztaty karmienia piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope na mnie te spodnie z H&M też się marszczą ale ja kupiłam trochę takie żeby były za duże bo chcę je mieć na całą ciążę. To jest drogie a ja nie chcę sobie kupowac nie wiadomo ile par spodni. Ola jak tam sprawa w księgarni ? próbują jakoś przeprosić ? M zadowolony był i zaskoczony :) Wiesz co mi jeśli się sni dziecko to zawsze jest to dziewczynka - pewnie podświadomość dziala bo jakoś tak zawsze dziewczynke chciałam, ale mam jednak przeczucie, że to chłopak bedzie.... chociaż czasami to już sama nie wiem :D Właśnie Goga jak na weselu było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gdzie tam kupiony...jeszcze nie,moze po poludniu gdzies podjedziemy.. Skończylam troszkę sprzatac,zaraz jakis szybki obiad,pewnie pomidorowa na rosole;) Ale chodzą za mną naleśniki z serem,bo R. prosi od kilku dni i chyba zrobie..Poradze sobie zwyklym mikserem:D Oczywiscie papierów tona bo wczoraj mi sie nie chciało mimo,że wynudziłam sie troche:) Zrobiłam sobie domowe 2 godz SPA,bo ja sie smieje od poczatku,że łazienka na górze to moje SPA prywatne z wanna z hydromasażem i w ogóle jest wieksza od tej z prysznicem:D Marzenka ale ten czas leci... A co do rozstepow to chyba macie racje...to zależy od kondycji naszej skory i bardziej o to żeby była nawilzona...Chociaż Marta mówiła,że ciagle sie smarowała i nic nie wylazło..szczesciara:) Ja mam troche tego,nawet jeden taki za 150zł,ale czy to coś da?? Na razie uzywam i mam nadzieje ze cos pomoże..Najważniejsze to za duzo nie przytyć chyba...Ja od dziś MOCNO postanawiam cos z tym zrobić,bo sporo poszło mi w uda:( To raczej tkanka tłuszczowa czyli od slodyczy i chipsów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile na nalesniki to zwykły mikres w 100% starczy ;) a ja dziś buraczkową robie bo mnie ochota naszła ;) wiesz co, mi to się marzy takie SPA, zapowiedziałam już M ze jak dojdę do siebie po porodzie to pójdę na odrobinkę przyejmności ;) Mi się wydaje że Marta ma po prostu mało podatną skórę, ja np skórę zawsze mam nawilżoną a na piersiach mi wyszlo parę rozstępów.... i nawet nic nie swedziało a niby mowią ze przed pojawieniem swędzi.... moze jedyna metoda to stopniowe tycie ale to jak rosnie nam brzuszek też średnio od nas zależy bo czasami potrafi wywalić z dnia na dzień. Mam nadziej że cię ominą rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ty taka chudzinka że jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że coś ci w uda poszło, chyba trochę przesadzasz ;) ty przeciez tylko odrobinke przytyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka a myslałaś o nakładkach sylikonowych na piersi? Ja słyszałam ze sa super własnie gdy dziecko nie umie ciagnać cyci. No i jescze sa herbatki na pobudzenie laktacji jesli masz mało pokarmu. Moze warto sprobowac? Marzenka a myslałaś o zabiegach "mikrodermabrazji" - bardzo pomagaja, moja siostra po ciazy robiła, bo nieststy tez jej sie zrobiły rozstepy :-( Smile - ja zawsze bede powtarzała ze warto się smarowac kremami na rozstepy, bo ja chociaz mam skore z totalna tendencja do rozstepow ( mam z okresu dojrzewania ) to udało mi sie uniknac dzieki kremom w bardzo bardzo bardzo dużej ilosci, intenstywnym pellingom i temu ze przytyłam niecało 10kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon z księgarni dostałam e maila że przepraszaja i przyślą mi tą właściwą książkę razem z resztą we wtorek. No zobaczymy. Smile nie chcę cię straszyć ale nie wiem czy te bąbelki to dobry pomysł w ciąży. Pamiętam jak bylismy na takim kompleksie basenów i w jakuzzi były tabliczki że kobiety w ciąży nie mogą z niego korzystać :O A co do rozstępów to przyrost wagi nie jest chyba aż tak istotny, siora przytyła ponad 20kg i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a jakie są efekty po mikrodermobrazji? Warto? Poważnie się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon coś ty ja mam totalna tendencje do rozstepów, ale ja si w ciazy tak zawziełam zeby im przeciwdziałac, ze potrafiłam sie smarowas nawet co godzine hehe. w nocy jak wstawałam na siusiu tez sie smarowałam, nawet w torebce nosiłam ze soba balsam na rozsrepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze wart. jakby mi wyskoczyły to na bank bym chodziła. zreszta nawet teraz zamierzam sie umowic na mikro, bo jednak skora po ciazy na brzuchu nie jest juz taka gładziudka jak przed. Oczywiscie Ola zabieg trzeba powtarzac kilkanascie razy w zaleznosci od ilosci rozstepow i najwazniejsze by zaczas jak najszybciej po porodzie kiedy sa jeszcze "swierze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a wiesz wogole na czym polega mikro? Jest to bardzo intensywne złuszczanie naskorka, ktore pobudza skórze własciwa do "odnowy". Rozstepy sa przez to duzo płytsze, nie ma poprostu takich rowkow i duzo duzo jasniejsze, skora jest gładsza. Sam zabieg jest bezbolesny, no moze prawie bezbolesny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czytałam artykuł kiedyś ze ta mikrodermobrazja diamentowa jest dosyć dobra na rozstepy, zabiegi trzeba brac w seriach w zalezności od wielkości rozstepów, w 100% oczywiście nie likwidują ale może trochę złagodzą....nie wiem po ile są takie zabiegi ale pewnie bardzo drogie i chyba powinnam juz zacząć składać kasę :D Ola to trzymam kciuki, zeby tym razem księgarnia nie dała plamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka przytyła ok 17kg w ciąży, kemami się smarowała na poczatku a później już nie bo jej sie nie chciało i zero, absolutnie zero rozstepów, skóra nierozciągnieta i w ogóle po szczęściarze nie widac żeby dziecko kiedykolwiek rodziła bo nawet ma mięśnie na brzuchu !!! ale ona ma bardzo fajne ciało, wystarczy że troche porobi brzuszki i już widać efekty, ja kiedyś robiłam przez 6 m-cy i wierzcie lub nie zero efektów!!! nawet jednego mięsnia nie było widac :o mi jak wyskoczyły te cholerstwa na piersiach to smarowalam się tylko balsamem ale skóra była ciągle natłuszczona bo czułam to a i tak mi nic nie pomogło, teraz dołożyłam do tego oliwke i zobaczymy..... z tą oliwką to troche wkurzająca sprawa bo łażę tłusta i specjalnie takie bluzki ubieram co by mi szkoda nie było zatłuścić w razie 'wu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idąc za waszym przykladem zaloże sobie drugie konto na nk to pochwalę się brzucholem :D a mam takie pytanko, macie może taka ciemniejsza linie biegnącą od pępka? bo ja nie a podobno w ciąży wyskakuje.... tylko nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idąc za waszym przykladem zaloże sobie drugie konto na nk to pochwalę się brzucholem :D a mam takie pytanko, macie może taka ciemniejsza linie biegnącą od pępka? bo ja nie a podobno w ciąży wyskakuje.... tylko nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×