Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość arash tike tike
nie dosyc ze baleron to jeszcze glupi normalnie idealny kawal miesa dla statystycznego kebaba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
"..Otwórzcie oczy. Ojcowie podrzynający gardła swoim dzieciom to wierzchołek góry lodowej głębokiego zła i tradycji przemocy, które są zakorzenione w islamie”. „Corriere della Sera”,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
nie ma to jak stereotypowe myslenie poleczki ze wsi - jak polak w uk to na zmywaku, jak cudzoziemiec arab to normalnie taka glupia pinda mysli ze zlapala boga za nogi:Dale czego sie mozna spodziewac po wiesniarze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
na poczatku była mowa o tym pierwszym filmiku... chcę to zrozumieć i tyle - jak chcesz to wróć do tych pierewszych wypowiedzi to bedziesz wiedziala co chcialem, a na co atabasel chiala mi odpowiedziec za posrednictwem maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj maz wroci z Niemiec to ewentualnie moge ci napisac co on o tym mysli,a tak wogole,to czego oczekujesz?ze bedzie bil brawo?chyba zaden normalny czlowiek tego nie popiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
bezowy ksiaze powie do niej you're beautiful i juz ma mokro juz jest zakochana i czuje sie jak w bajce tylko nie wie ze on tak mowi kazdej napotkanej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak stereotypowe myslenie polaczka ze wsi,jak arab to terorysta bijacy zone,i co osiolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
turek osz kooorwaaaaa to gratuluje mozesz tylko zgadywac ile turasek przeleci dup w agencjach - ale bedzie sie czul jak w domu w koncu wszystkie dziwki w deutschland mowia po polsku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
czego oczekuje??? SZOKUJE MNIE ŁATWA ZMIANA CHRZESCIJANEK NA ISLAM I WYCHOWYWANIE DZIECI W WIERZE ISLAMU islam nie jest religią pokoju!!! w jednej czesci jest ok. ale w drugiej nie!!!! więc jak sie jakis debil trafi czymajac koran poucina łby!!!!! oczekuje.... tego co powinno byc dla KAZDEGO chrzescijanina jasne i logiczne....czyli SZERZENIA MIŁOŚCI - CHRZESCIJANSTWO JEST JEDYNA RELIGIĄ MIŁOŚCI... wzorujacej sie na milosci chrystusa tak miłować az po krzyż !! NICZEGO WIECEJ - ALE NIE MAM POJECIA CZY ROZUMIECIE O CO MI CHODZIŁO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arash ja mieszkalam w wielu panstwach europy i ze wsia mam malo wspolnego,sorry,teraz kupilismy dom na obrzezach miasta,wiec prawie wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
terrorysta nie w koncu nie kazdy islam lubi sie wysadzac oni wola ruchac wszystko wokolo taka rasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble... ja religi nie zmienilam i nie zamierzam zmieniac,religia dzieci byla sprawa omowiona na poczatku zwiazku,a jezeli chcesz nawracac i glosic slowo Boze to ja proponowalabym klasztor ewentualnie wyjazd na jakas misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak nie ma czasu na takie pierdoly zeby siedziec i wyklocac sie o takie rzeczy... Jeslibys mial pytania to by Ci konkretnie odpowiedzial... Ale spierac o racje sie nie bedzie... Pracuje ma egzaminy i mnostwo rzeczy do zrobienia a nie przesiadywanie na babskim forum.... Pozdrawiam... Dajcie sobie spokoj bo szczerze nawet jeslibyscie mieli racje to dobrze wiecie ze zakochanej kobiecie nie przemowicie do rozsadku wiec po co to? Wyjdzie z tego forum z przekonaniem ze istnieja takie glupie Polki co leca na muzulmanow i nie dadza sobie przegadac... Bog jest jeden wiec jesli zechce to nie pozwoli poslubic mi muzulmana... A jemu chrzescijanki... Nigdy w zyciu muchy nie skrzywdzilam wierze modle sie i zawsze gdy Boga prosilam o pomoc On mi pomagal... Wierze ze chce dla mnie dobrze wiec jesli nie jest mi pisane poslubic muzulmana to tego nie zrobie na sile... Ale moze taki jest cel Boga... Skoro nas zlaczyl i sprawil zesmy sie zakochali... Moze Jego celem jest laczyc religie kultury i stara sie wysrodkowac te dwa swiaty - tak tak gadam wg was glupoty... Nikt z nas nie wie co jest dla niego 100% dobre kierujemy sie sercem i rozumem... Kobiety slubujaca w kosciele nie wie czy jej maz zaczie pic i ja bic... Ja tez nie wiem... Jakiego bym faceta wybrala nie bede tego wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna zrozumiec postepowania ludzi ktorzy zabijaja wykorzystujac do tego religie.. tak samo jak nie zrozumiesz psychopaty bo tak mozna ich nazwac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
może właśnie to jest celem Boga byś Twojemu muzułmaninowi przybliżyła Chrystusa i chrzescijanską miłość a ja nie zamierzam nikogo nawracać... tylko podkreślam do czego się przyczyniacie same przechodzac na islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
po pierwsze to nigdy bym nawet nie dotknal czegos takiego jak ty po prostu bym sie brzydzil:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden Arab nie jest czysty? hihihihihihihihi To sie myslisz czlowieku... Moj chlopak spal ze mna w jednym lozku a ja mialam sexi pizamki co noc przez dwa tyg ktore ledwo bylo widac i nawet mnie nie namawial na sex... Poprostu przytulil bo taki jest nasz uklad... Co ty na to? Zaden polski facet by nie odmowil sexownej dziewczynie, nagiej lezacej w jego ramionach... A wiesz czemu? Bo mnie szanuje, szanuje moje cialo... Zawsze gdy szlam do spowiedzi wczesniej bedac z polskim chlopakiem ksiadz mowil: Szanuj swoje cialo i niech Twoj chlopak szanuje a chlopak mowil ek alez ten ksiadz pierdzieli bo zycia nie zna... A jednak mozna... ZA tego typu rzeczy tego czlowieka szanuje i kocham i chocby nie wiem co to nie pozwole zlego slowa na niego powiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
z tego co czytałem przeszła jedna... a wychowanie dzieci w tej religii tez sie do tego zalicza ... a te ktore nie przeszły przejdą bo co rusz się czyta że przechodzicie,,,, tylko nie liczne nie przechodza a żaden muzulmanin nie zmiania religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble... a czy Ty myslisz ze my nie rozmawiamy o wlasnych religiach?? jesli on nie wymaga odejscia od chrzescijanstwa dlaczego ja mam wymagac odejscia od islamu?? myslisz ze nie bylo rozmow na temat roznic w jednej i dugiej religii?? to Cie zaszokuje.. byly i sa rozmowy o obu religiach w domu!! nie ma ta jest lepsza a ta gorsza poprostu szanujemy sie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arash tike tike
nie mozna zrozumiec polek ktore sprzedaja sie na drobne byleby to byl bezowy :onawet rosjanki 100x bardziej sie szanuja bylem widzialem wiem przez takie jak wy wstydze sie ze jestem z Polski dlaczego kobiety z innych krajow tak na arabow nie leca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×