Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

hej stokrotka:) no na mnie kawa tez dziala przeczyszczajaco ale ja naprawde pije ja za czesto i t osie juz w moim wypadku robi chyba niezdrowe, bo czesto mi powieka skacze:D:D A to chyba wskazuje na niedobory magnezu i potasu. Poza tym kiedys jakos kawy nie pilam i tez zylam. Na studiach sie tak nauczylam kawe zlopac:D A sukienka twojej siorki po prostu bajeczna:) Weselicho ci sie szykuje:D:D Fajnie, fajnie ja mam w lato slub kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:D odrazu sie przyznaje,ze wczoraj kupilam sobie pudelko ptasiego mleczka.........nie zjadlam oczyswiscie calego pudelka ale sporo:(ale to nie koniec.....moj facet zazyczyl sobie na kolacje rybe z frytkami...:( kalorii nawet nie liczylam,obiecuje odpokutowac za to sukienka ladna,ja dla siebie planuje skromna w przyszlosci,tez mialabym 2 wesela w tym roku ale z powodu zaloby nie ide,akurat 2 bliskie przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wam rowniez ten glupi kod dziala na nerwy? Dwa razy napisalam wielkie wypracowania i dwa razy mi to zniknelo przez te glupie kody. Stokrotka, sukienka ladna i bardzo ladny ma gorset. Jak tak lubisz slodkie to rob sobie serek weijski z orzeszkami i miodem albo syropem klonowym. Ja uzywam syrop z agawy, bo ma malutko kalorii a zdrowy. inessa, na pewno zdasz tn ostatni egzamin, bo przeciez z Ciebie jest bardzo madra dziewczynka :) Jagienka, moim postanwieniem jest nie jedzenie slodyczy i picie alkoholu. W sumie moglabym nie pic kawy, bo pije ja sporadycznie weekendy,ale obawiam sie,ze jak bede miala milion postanowien to w zadnym nie wytrzymam. healthy, oddal reszte tego mleczka mamie albo chlopakowi,zeby Cie nie kusilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-te kody mnie dzis rozbroily!!napisalam Wam cala litanie i dziewczynom z innego topicu i wszystko sie skasowalo😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko: Nie widzę jakiś dużych efektów jak na razie.. ale mogę się mylić.. :) Fakt waga szybko spada a ćwiczenia są bardzo przyjemne.. ale poczekam do końca.. i wtedy będę mówić o efektach :) Miłego Dnia Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w ogole po co oni te kody wymyslili. Bylo dobrze tak jak bylo :P Ja dzis na obiad dojadlam resztki z wczoraj czyli zapiekany makaron z warzywami i korniszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!! Ja również postanowiłam walczyć ze zbędnymi kg ;) Oby się udało.. Jestem na diecie 1000- 1200 kcal.. Od wczoraj :D Coś o mnie.. Mam 24 lata, 167cm wzrostu i nadprogramowe 10kg ;( Aktualnie ważę 65kg. Najwięcej kg i tłuszczyku gromadzi mi się na brzuchu- wyglądam conajmniej jakbym była w ciąży i do tego te straszne boczki ;( Poza tym jestem singielką. Cel: oby do wiosny zrzucić choć 5kg, do maja kolejne 5kg albo chociaż do lata. W maju mam wesele przyjaciela :) Więc fajnie by było wyglądać i czuć się dobrze :) Dzisiejszy bilans: śniadanko: 2 kromki chleba razowego z rzodkiewką, 2 parówki, no i czerwona herbata II sniadanie: jabłko, dwie marchewki, zielona herbata obiad: warzywa na patelni, pierś z kurczaka podwieczorek: jablko kolacja: (?) jogurt naturalny, jabłko, mandarynka do tego cały czas woda woda i woda No i ćwiczonka: rano: A6W, hula hop, 50 brzuszków wieczorem: 8Abs, 50brzuszków, hula hop Na razie tylko tyle ale niech tylko wiosna przyjdzie to i zapał będzie większy :) Zastanawiam się też nad twisterem.. Poczytałam trochę Waszych postów i jestem pod wrażeniem :) Tyle motywacji wyrzeczeń. Silne z Was kobietki :) Mam nadzieję że i mi się uda :) Często będę do Was zaglądać, mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aguska-swietny plan i dieta:)dobrze ze nie przyszla Ci do glowy jakas glupia dieta lub glodowka,z takim zalozeniem napewno wytrwasz do celu z sukcesami w postaci zrzuconych kg:)powodzenia Niech konczy mi sie okres bo chce juz cwiczyc!boli mnie minimalnie w podbrzuszu ale to zawsze jakis dyskomfort,dodam ze musze nosic podpaski bo od tamponow boli mnie brzuch,jak wychodze to zakladam tampona ale wytrzymuje tylko godzine,coz zdrowie jest wazniejsze od wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, witamy :) Ja na Twoim miejscu na kolacje zamiast tego jogurtu (pomimo,ze wydaje nam sie,ze to bialko to jednak w glownej mierze to wegle) zjadlabym serek wiejski albo kawalek twarogu. Helathy, ja dwa lata temu mialam robiony zabieg ginekologiczny i od tamtego czasu uzywam tylko i wylacznie podpasek. Dzieki temu,ze uzywalam antykoncepcje to miesiaczki mialam dosc skape a teraz w ogole miesiaczke mam przez 3 dni po odstawieniu plastrow wiec nawet nie mam takiej potrzeby,zeby uzywac tamponow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka!!! wooow! Ale suknia!!! pięknie!! szkoda, że ja już po ślubie :P ale często zaglądam do salonu, żeby się napatrzeć :) jagienka - ja kawy piję baaardzo mał- moze raz w tygodniu ;) Ale za to mnóstwo herbaty - czarna, zielona, czerwona. odpowiednio zaparzona zielona potrafi mnie postawić do pionu na wiele godzin ;) ewelina - hmmm.ja się przyzwyczaiłam do lampki czerwonego wina wieczorem... i nie potrafię sobie odmówić! to mój relaks po całym dniu, po wyczerpującym synku, ale to wytrawne, no i nie jem słodyczy w ogóle, więc coś mi się należy chyba... :P aguskaa - hej :) Piękny masz plan, tyle ćwiczeń, chyba zwiększę ilość brzuszków, bo jakoś się obijam... fajna dietka, życzę powodzenia (sobie też ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawe uwielbiam i nie potrafie z niej zrezygnowac,nie czuje takiej potrzeby nawet.Mam dni,ze nie pije jej codziennie,np.dzis nie pilam.Dziewczyny uzywalyscie moze jakis syropow smakowych do kaw?mam zamiar jakis kupic i dodawac okazyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeeeeee......... ale mnie własnie wkurzyli...kto to wymyslil z tym kluczem aktywacyjnym..przeciez przed wczoraj tego jeszcze nie bylo.... sorki kochane,ale napisalam sie strasznie duzo...taki ładny i pałajacy optymizmem elaborat wystosowalam a tu jakis kod i wyskoczylo,ze nieprawidłowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że mogę z Wami walczyć i dziękuję za miłe przyjęcie :) W końcu nie ma to jak grupa wsparcia i poparcia :) Na razie to początki mojej walki ze zbędnymi kg więc i motywacja do ćwiczeń i pohamowanie apetytu jest większe.. Ale pewnie już za kilka dnia będę mieć kryzys.. Zwłaszcza że po ćwiczonkach czuję te mięśnie brzucha.. oczywiście o ile jakieś mam pod tym tłuszczykiem. Co do kodów z obrazka: są strasznieeeeeee irytujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Pamiętacie mnie? Wyleczyłam te oskrzela. W efekcie okazało się, że pani doktor dala mi kolejny tydzień chorobowego więc nie odezwałam sie w poniedziałek tak jak obiecałam- tylko teraz. W ogóle to już myślałam, że znów polegnę i nie będę mogła ćwiczyć, dietować się, bo od dwóch dni bolało mnie w tym samym miejscu co miesiąc temu. Wtedy okazało się ze mój jajnik jest powiększony do rozmiarów 5 cm na 5cm i nie było wesoło... ale wówczas, po wszelkich kuracjach obeszło się bez laparoskopu a po tabletkach -jajnik wrócił do normy. No, ale jak zaczęło mnie znów pobolewać ( 2 dni temu) w tym samym miejscu to szybciorem poleciałam do gina. I wiecie co się okazało? że to WZDĘCiA!! :) błe hehe hhheee .. Mam zespół jelita drażliwego i jak sie zestresuję ( a jestem nerwowcem) to mam różne rewolucje w brzuchu. Ło matko! No, ale od jutra biorę się za regularne ćwiczenia. Przez czas choroby starałam się ograniczać z jedzeniem. Chociaż w tłusty czwartek dałam czadu.. wstyd się przyznać.. pozdrawiam WAS zgrabniulki. TRzymajcie za mnie kciuki! Buźka - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjo loszka, nie zazdroszcze takich koszmarnych przezyc ze zdrowiem. Nie przejmuj sie tlustym czwartkiem, bo chyba kazda z nas zjadla przynajmniej jednego paczka :) Ciesze sie,ze dolaczylyscie dziewczynki, bo kilka odchudzaczek nad opuscilo a jak wiadomo im nas wiecej tym lepiej. Wiecej wsparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tydzień zawalony szkołą i nauką, dopiero dziś trochę luzu, więc wybaczcie że Was zaniedbywałam :) Diety trzymam się ciągle bez żadnych wpadek. A dzisiaj miałam już taaaką ochotę na coś czekoladowego i dobrego:) Dziś w ramach wfu byłyśmy na aerobiku. Czułam wszystkie mięśnie! Podziwiam dziewczyny, które chodzą regularnie. Też bym chciała, ale niestety nie mam takiej możliwości ;/ czuje, że jutro nie wstanę z łóżka :P Ale potrzebowałam tak bardzo się zmęczyć. Czułam się potem jakaś taka szczęśliwa :) do tego ślicznie świeciło słońce i było aż 13 stopni na plusie! Może nareszcie śnieg stopnieje i przyjdzie wiosna. Bardzo na to liczę, bo już nie mogę się doczekać roweru i ciepła:) Super, że dołączacie dziewczyny. I że socjo loszka wróciła :) Już myślałam, że odeszłaś od nas chociaż ledwo przyszłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co dzis 5 dzien kopenhaskiej staje na wage i o,5 kg wiecej.............................:((((((((((((((((((((((((( oj chyba pojde do dietetyka jednak, musze chyba przyjzec sie sobie co jem, jak jem, czego nie potrafie sobie odmowic a potem ulozyc cos z tego madrego... Egoocentryczna a jak jest z toba na jakiej jestes diecie, napiszesz? a dzisiaj to czuje ze moj kregoslup umarl, normalnie tak mnie boliiiii:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagienka24- no szykuje sie w czerwcu:) jestem świadkowa i naprawde chciaabymślicznie wygladac pozbyc sie tego brzuchola boczków ud... na solarium pojsc opalic sie lekko i potem fajny efekt jest jak sie takimi drobinkami posmaruje jak skóra tak promienieje;) sukienki zaczne szukać dopiero w kwietniu-maju moze zdaze jeszcze schudnac;) healhy woman- ja wczoraj miałam taka wpadke ale dzis juz dieta dasz rade:)) ewelina1985- syrop kolonowy ?rety pierwsze słysze jaki to ma smak???;] aguskaa_aa- witam i zapraszam na topiku jest bardzo miło i z pewnoscia lepiej sie człowiek pilnuje z jedzeniem:) egocentryczna- zazdroszcze aerobic na wf-ie to fajny pomysł:) ja niestety mam zwolnienie do konca roku szkolnego bo mam kłopoty z jajnikami niemoge marznac itp i kłopoty z szyjnym kregosłupem miałam skrecony i teraz kłopoty sie za tym ciagną..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka86 Może jesteś przed okresem i woda się zatrzymała w organiźmie, a może miałaś po prostu pełne jelita i stąd te 0,5 kg więcej? :P Ale dietetyk to nie jest zły pomysł, przynajmniej będziesz wiedziała co masz jeść. Ja zbyt wielu rzeczy nie lubie, by ktoś mi układał dietę:P Jestem na diecie 1300kcal, układam sobie sama jadłospis, nie rezygnuje z wielu rzeczy, tylko z tych najbardziej niezdrowych, staram się jeść rzeczy które mają jak najmniej kalorii no i rezygnuje ze słodyczy, chipsów. Nie mam właściwie zbyt wielu wyrzeczeń :) stokrotka3333 Będziesz na pewno śliczną świadkową ze świetną figurą:) Oj co prawda sama nie doświadczyłam na szczęście kłopotów z jajnikami ale kilka moich koleżanek tak i to musi być dość uciążliwe... Jeszcze pare miesięcy temu bardzo bym się cieszyła ze zwolnienia na wfie, ale dzisiaj inaczej na to patrze, w końcu taki wf to zawsze trochę kalorii mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna-narobilas mi strasznej ochoty na rower!tak bardzo chcialabym wybrac sie na wycieczke,krotkie spodenki,koszulka,okulary.........aaaa mamy tez tandema,ktorego kupilismy w holandii i jak nie chce mi sie pedalowac to trzymam nogi w gorze i i pedaluje moj kierowca:P marzenie w tej chwili:( na kolacje juz nic nie nie jem,trzyma mnie ta zapiekanka,wypilam teraz jeszcze herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Egoocentryczna:) jelit napewno nie mam pelnych jelit, i jestem po @ tydzien.............. nic bede robila jak moja siostra ona je 3-4 razy dziennie o jednakowych porach, do pracy pieszo 4km dziennie i nie je po 19.00:) i schudla 6 kg w miesiac:) aa i pije min 2 l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwko, nie kazdy chudnie na kopenhaskiej. Moze takie racjonalne odzywianie bardziej Ci posluzy :) Ja zrobilam sobie trening i na szczescie miesnie mnie juz tak nie bolaly jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina - noooo, jak bym chodziła codziennie 4 km to pewnie efekty też byłyby lepsze :) a, że mieszkam na uboczu, to nic- tylko autko :o egoocentryczna - ja jem ostatni posiłek czasem nawet o 20.30, ale spać nie chodzę wcześniej niż przed 24.00, więc mam nadzieję, że zdąży się strawić przed spankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) No i pierwszy dzien bez kawy i slodyczy zaliczony. Co dzisiaj zjadlam..hmmm: snadanie: dwie kromki chleba z szynka z kurczaka i ogorkiem kiszonym drugie sniadanie: troche sledzia w oleju (ale naprawde tylko troche:P ) obiad: troche gulaszu z ziemniakami i salatka bez dresingu (same pociapane warzywa) no i potem niestety, bo przyszla kolezanka 3lampki wina bialego, muesli z mlekiem i gruszke Takze jestem z siebie srednio zadowolona. Do tego kolezanka mnie masakrycznie wkurzyla, poklocilam sie z nia ale az normalnie jak wyszla to sie rozplakalam. A ogolnie poszlo naprawde o pierdole:) nie wiem..jakas drazliwa po prostu sie zrobilam moze to dlatego ze dzisiaj pierwszy dzien @. aguskaa- witam witam. Dolaczaj do nas! W kupie razniej:) inessa- ja tez trzymam kciuki za twoje egzaminy:) healthy- ja nie uzywalam zadnych syropow smakowych do kawy ale chetnie tez bym sie dowiedziala, czy ktoras z was cos takiego uzywa, bo ostatnio dostalam na urodziny spienaczke do mleka i kawiarke do ekspresso i sie bawie w robienie capuchino i latte machiatto dla znajomych :D:D socjo loszka- welcome back. Rany nie zazrdoszcze ci tych problemow z jajnikami ale ja bym sie tak samo jak ty denerwowala i pewnie tez jakbym miala bolace wzdecie:) to bym do lekarza od razu pognala. Zdrowka ci zycze!! stokrotka- ojejku dla ciebie tez zdrowka i jestem przekonana ze na slubie bedziesz wygladac bombowo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff..na szczescie mi post nie znikl ale juz sie domyslam dlaczego was wkurza ten kod. W ogole nie wiem czemu to wprowadzili i czemu ma to sluzyc?? I tak wiekszosc z nas musi sie logowac i podawac haslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam z kuchnia...moge powiedziec ze umieram?:((( w niedziele nie wstaje z lozka, nie ma szans Dobranoc kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!! Spiochy czyzbym byla dzisiaj pierwsza:):) (Oliwka jest usprawiedliwiona bo wczoraj do nocy prcowala) Wlasnie popijam wode z cytryna zamiast kawy. Weszlam tylko na chwilke bo musze sie zaraz zbierac do biblioteki. Hmmm zastanawiam sie co zjesc na kolacje, jakos nie mam ochoty znowu na kanapki:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagienka jesteś szybsza o 2 min:) hihi ja juz po sniadanku ;] sprzatałam teraz lece robic jedzonko dla mojego szczeniaczka berneńczyka;} dziewczyny potrzebuję jakąś fajna komedie romantyczną na wieczór znacie moze jakąs fajną??? mam zamiar dzis zrobic cos w kuchni bo tak mnie cos naszło;P moze jakies ciastka albo sałatke..tylko niewiem jaka ;P JAGIENKA może jakąs sałatke na kolacje??? oliwka86- pewnie teraz śpiochasz hihi o 1;27 na kafe podziwiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×